X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kłócie jajników i brzucha po ovu
Odpowiedz

kłócie jajników i brzucha po ovu

Oceń ten wątek:
  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 14 października 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astra81 ja miałam tak tuż po owulacji, ale nie powiem Ci co to wróży gdyż u mnie jeszcze sprawa w toku... :) myśl pozytywnie!

    Atra81, nenusia lubią tę wiadomość

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • Atra81 Koleżanka
    Postów: 55 31

    Wysłany: 14 października 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozwoliłam sobie zerknąć na Twój wykres, ponieważ opisane przez Ciebie objawy wydają się być podobne do moich. Oby to nie było zapalenie pęcherza u mnie. Trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2013, 17:00

    Ania1986 lubi tę wiadomość

    694032qf33k11a3t.gif
  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 15 października 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie przyszedł @ więc te wszystkie kłócia i pobolewania to nie mam pojęcia co to było...każda z nas inna! :)

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • apolonia77 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 22 października 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również po ovu miałam takie kłucia, a około 5 dnia po ovu miałam jakby lekkie skurcze jak przed @, 7 dnia po ovu okropne wzdęcie bez powodu, cały czas lekko wrażliwe piersi (bardziej swędzące niż bolące). W poprzednich cyklach miewałam takie objawy ale w tygodniu przed @ a nie w tym po owualcji. Byle tak dalej w weekend będę testować.

    apolonia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj odczuwałam silne klucie w okolicy lewego jajnika ( z niego też odbywała się owulacja- monitoring owulacji wskazał na pęcherzyk dominujący z tego jajnika), od wczoraj dokuczają mi gazy i wzdęcia, dzisiaj jajnik lewy lekko pobolewa, oraz ból brzucha jak przed okresem i w trakcie z tym, że o wiele delikatniejszy... Myślę, że w weekend także mogłabym testować o ile @ nie pojawi się, ale poczekam chyba do poniedziałku lub wtorku i zrobię próbę ciążową z krwi.A jeszcze z innych objawów, mam piersi bardziej wrażliwe niż zwykle nawet gdy idę i one się poruszają to bolą, ból koncentruje się także wokół sutków... No ciekawi mnie czy coś się dzieje czy to tylko psychika płata mi figle ;)

    KarolciaS, Pokolorowanaa lubią tę wiadomość

  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 22 października 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj 3 dzień po owu, która według mnie była 19.10. Dzień później zaczęły mnie boleć piersi - same sutki, meeeega wrażliwe, dotknąć się nie mogę. I bolą do tej pory, z tym, że już bardziej się rozchodzi na całe piersi... Jest to w 100% spowodowane dużym skokiem progesteronu, bo nigdy mnie nie bolą, nawet tuż przed @. Z drugiej strony to drugi miesiąc jak biorę castagnus i wiesiołek, więc prawdopodobnie wzmogły mi "doznania" drugiej połowy cyklu. Z resztą, za parę dni się wszystko wyjaśni ;) Ogólnie to czuję się dziwnie i jakoś tak, nie wiem ospała i zmęczona... dziwnie! :)

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • apolonia77 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 23 października 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie też się boję, że wmawiam sobie pewne rzeczy ;) teraz (9dpo) nastąpił dziwny spokój w moich objawach, poza lekkimi piersiowymi ;) ale nadal się nakręcam, bo zwykle na tym etapie czuję nadchodzącą @ a na razie nic - żadnych bóli i plamień jak co miesiąc :) ciekawe czy wytrzymam z testowaniem do wtorku ;)

    apolonia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a mnie dziś objawy nie ustępują, ale za to temperatura poleciała w dół... I co? Sama nie wiem co myśleć... Czekam co mi pozostało byle jakoś do poniedziałku ;( Chyba mam dziś gorszy dzień :(

    Morena lubi tę wiadomość

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 23 października 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia nic sie nie martw :) to ze poleciala w dol jeszcze o niczym nie swiadczy a kiedy masz miec @ ?

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie 29 października... Zobaczymy jak to będzie, ale natłok myśli mnie dobija ;( I oczywiście chyba nie wytrzymam z tym testowaniem do dnia przewidywanej @ ;)

  • Atra81 Koleżanka
    Postów: 55 31

    Wysłany: 23 października 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj już czuję zbliżającą się @ . chociaż to uczucie wzdęcia wcześniej się nie pojawiało. będzie co ma być. już się nie nastawiam na ten cykl.

    694032qf33k11a3t.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od 3 miesięty czuje takie własnie kłucie po owulacji- jajniki i podbrzusze, i jak narazie żadne kłucia nie wskazały ciąży. Jestem teraz 7 dni po owulacji i te kłucia są mniejsze niz były np miesiąc temu i dopiero od dziś piersi zaczeły mnie boleć i sutki.. pewnie nie wytrzymam i zatestuje albo w piątek albo sobote... jak nie wyjdzie to już tracę nadzieje na ten cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj zrobiłam rano test chociaż tak straaasznie się zarzekałam, że nie zrobię, jak na złość wczoraj wieczorem wyszperałam podczas porządków jeden... Wynik negatywny. Raczej nie nastawiam się już na ten cykl ;( Objawy ustąpiły praktycznie wszystkie pozostały tylko leciutko wrażliwe sutki i jestem strasznie podminowana, aż mojemu mężowi wczoraj się oberwała sama nawet nie wiem za co :( Mam nadzieję, że ofiar w ludziach dziś nie będzie...

    LuckyJack lubi tę wiadomość

  • azja1990 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 24 października 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm... Ja co cykl mam inaczej. I już chyba nic mnie nie zdziwi i w żadnych objawach nie będę się dopatrywała ciąży. Bolące piersi, swędzące sutki (od samej owulacji aż do @), bardzo wyraźna siatka żył na piersiach, kłucie jajników/podbrzusza, wzdęcia, gazy, wzmożony apetyt, zmęczenie, nudności... a nawet rozpulchnienie pochwy i szyjki macicy...wszystko występuję co miesiąc w różnych kombinacjach. Każda z nas jest inna. Ja się już wszystkiego po sobie spodziewam :P

    Chica Mala, hannula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się od kilku miesięcy ale dopiero od października tak porządnie podchodzimy do sprawy:)i od tych kilku miesięcy zauważam, że po przewidywanej owulacji (5-7 dzień) mam bóle podbrzusza. Czasami nawet tak, że muszę się położyć, wcześniej bolało tylko przed @. W przyszłym miesiącu mam wizytę u gin i zapytam co on na to.

  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 25 października 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj 6 dpo i z rana jednorazowe i kilkuminutowe kłócie w podbrzuszu, ale tak jakby bardziej po jego lewej stronie. Napewno nie jajnik bo jest dużo dalej... Narazie się to nie powtórzyło. A piersi już prawie już przestały boleć. Jeszcze kilka dni...

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 30 października 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od wczoraj cały czas tak dziwnie kłuje w lewym jajniku - martwię się bo naczytałam się że może to być torbiel :( jestem 6dpo.

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 31 października 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj nadal mnie mocno kłuje, tak jakoś dziwnie... :( poradźcie coś, miał ktoś tak?

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • niania Koleżanka
    Postów: 80 15

    Wysłany: 31 października 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam i okazało się że byłam w ciąży...od 3 miesięcy staramy się o kolejnego malucha i w cyklach też czułam kucie.
    .w pierwszym nie bylam w ciąży, drugi ciąży biochemiczna a za ok godzinę odbiorę wyniki i okaże się czy to był jakiś dobry znak

    Majka86 lubi tę wiadomość

    Niania ..
  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 31 października 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niania wrote:
    Ja tak miałam i okazało się że byłam w ciąży...od 3 miesięcy staramy się o kolejnego malucha i w cyklach też czułam kucie.
    .w pierwszym nie bylam w ciąży, drugi ciąży biochemiczna a za ok godzinę odbiorę wyniki i okaże się czy to był jakiś dobry znak


    o kurczę nawet nie chcę sobie robić nadziei, ale byłoby cudownie gdyby to był pierwszy objaw ciąży :-) tylko ja oczywiście się schizuję że to jakieś paskudztwo... :/

    Niania to daj koniecznie znać jak odbierzesz wyniki!!!

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ