X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kłócie jajników i brzucha po ovu
Odpowiedz

kłócie jajników i brzucha po ovu

Oceń ten wątek:
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy czy jajeczko dopiero zostało uwolnione, i to zależy gdzie się znajduję, a gdzie znajdują się plemniki. Nie da się określić dokładnie momentu kiedy dochodzi do zapłodnienia. Komórka jajowa jest w stanie przetrwać do 24 godzin. Piszesz już wszędzie gdzie się da, tak jak byś koniecznie chciała aby ktoś Ci powiedział : tak jesteś w ciąży. Ale tak się nie stanie bo nie jesteśmy jasnowidzami. Wszystko wskazuje na to, że teraz masz dni płodne, powinnaś w tym czasie współżyć aby zwiększyć szansę na poczęcie. I tak Ci podpowiadają wszyscy, którzy odpisują Ci na zadawane przez ciebie pytanie. Poczytaj sobie chociaż artykuły na ovufriend może one Ci więcej wyjaśnią. Możesz pobawić się w kalkulator dni płodny ( znajdziesz tego mnóstwo w internecie)oczywiście to tylko jest wskazówka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2014, 14:47

    kittykate, Magdalenna, agnieszka1804, strawberry marg, Renka88 lubią tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 ma rację!!! To nie ciąża - za wcześnie, to dni płodne, a przed owulacją jajniki pracują i to jest normalne. Prowadź obserwacje a będziesz wiesdziała co i jak i kiedy :-)

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

  • juta Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co moze znaczyc w czoraj mnie pobolewaly jajniki
    A dzis od 3 godz strasznie bardzo boli mnie lewy jajnik
    Nawet przy kaszlaniu chodzeniu siedzeniu a jestem
    9 dni po okresie i 5 dni po stosutku z partnerem a nigdy
    W te dni mnie nic nie bolalo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widocznie masz owulację, a nie każdy cykl jest taki sam...ewidetnie twoje jajniki pracują

    Magdalenna, Gwiazdeczka27 lubią tę wiadomość

  • robaczek11 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 maja 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. Jestem tu pierwszy raz. tak więc przybliżę sytuację. w środę robiłam test ciążowy , wyszedł negatywny. miesiączkę miałam 12kwietnia i skończyła się prawidłowo 17 kwietnia. niestety ostatnio czuje bóle jajników i zbliżone do miesiączkowania bóle brzucha, do tego wszystkiego miałam duży apetyt a moje piersi były tak obolałe, że nie wiedziałam co mam z nimi zrobić :( dni płodne miałam od 19 do 25 kwietnia przy czym kochałam się z chłopakiem 18kw. ("doszedł"we mnie) czy jest możliwość, że zaszłam w ciażę ? czy to mogą być wczesne objawy? dziękuję za odpowiedzi. Przepraszam z góry za dosłowność ale az nie wiem jak to opisać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2014, 21:55

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 4 maja 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robaczek11 piszesz tak samo jak byś była użytkowniczką JUTA... Po pierwsze co ile masz cykle. Po drugie :
    1. jeżeli zrobiłaś test i wyszedł negatywny to znaczy , że nie jesteś w ciąży
    2. jeżeli zrobiłaś test , wyszedł negatywny a nadal nie ma miesiączki zrób kolejny test albo badanie krwi BETA HCG bądź idź do ginekologa
    3. Objawy, które opisujesz mągą być objawami ciążowymi jak i mogą być objawami typowymi przed wystąpieniem miesiączki.

    Dlaczego uważasz, że dni płodne przypadały Ci tuz po miesiączce?

    kapturnica lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • robaczek11 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 maja 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za odpowiedz mimo wszystko
    co do ostatniego pytania, tak mi wyliczyło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2014, 19:27

  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, wszystkie piszą o objawach, a chyba żądna nie napisała, czy skończyły się ciążą :( i jak tu mieć nadzieję

    Nataszka2200 lubi tę wiadomość

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze kazda z Was innego dnia odczuwa bole malpowe. Ja po pierwszej inseminacji chodzilam i spalam z bolem caly tydzien. Teraz po drugiej iui klocie w 9 i dzs- w 10dpo iui. Do tego bol w pachwinie prawej. Pomijajac ze piersi ciezkie obrzmiale i bolace. I co z tego wyjdzie?

    asiaP lubi tę wiadomość

  • asiaP Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula23 trzymam kciuki by się powiodło :) Ja jestem dopiero 4 dni po owulce. Boli mnie też pachwina i dziwnie pełny brzuch mam - piersi bolą, ale to normalne przed miesiączką. Staram się nic sobie nie wkręcać bo zawsze się człowiek potem rozczarowuje :/ Jest jeden objaw o którym żadna z Was nie wspominała tylko się nie śmiejcie, a więc... Jak moja szwagierka była w ciąży to nasz pies - Matylda - jak do nas przyjechała, cały czas za nią łaziła, leżała przy niej, broniła jak ktoś chciał do niej podejść. A mój mąż zauważył wczoraj, że Matylda cały czas przy mnie leży, chodzi za mną itp ;) Śmialiśmy się, że jeśli Ona to wyczuwa, to znak, że jest najlepszym TESTEM CIĄŻOWYM EVER ;) na dodatek nic nie musisz robić sama się aktywuję ;) Oczywiście powodów może być wiele, ale co tam jak się udało, to będę w MEGA SZOKU - to dopiero będzie pierwszy objaw ciąży - Łażący i spiący przy Tobie pies hihihih

    strawberry marg, Sellenia lubią tę wiadomość

  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaP, zwierzęta wyczuwają nasze feromony, które są silniejsze w drugiej fazie cyklu. Zauważyłaś, że w czasie okresu pies też czuwa przy Tobie i ciągle obwąchuje?

    asiaP lubi tę wiadomość

  • asiaP Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malu wiesz nigdy się temu tak nie przyglądałam :) ale coś w tym jest bo to naprawdę niesamowite zachowanie :)

  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D mój aktualnie ma mnie gdzieś bo jest gorąco, ale w czasie po owulacji nie spał kilka nocy, był jakiś pobudzony i cały czas kładł mi się na brzuchu..... hehe może rzeczywiście coś jest na rzeczy..... OBY :P

    asiaP lubi tę wiadomość

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • asiaP Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienna oby ;) Mój całą noc ze mną spała, patrzy na mnie tak jakoś inaczej :) a co możemy sobie wmawiać różne dolegliwości a takiego objawu nie?? Ha cieszmy się tym :p

    Honey lubi tę wiadomość

  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki
    To i ja mam do was pytanie, zastanawiam się czy mogę być w ciąży. owulację miałam 13 czerwca (cykl 31 dni) z mężem bawiliśmy się i w owulację jak również przed i po :)Ale nie ze względu na poczęcie dziecka ( ale jak się przytrafi to płakać nie będziemy, dopiero po fakcie zauważyłam w kalendarzyku ze to był czas owulacji )Od trzech dni mam takie dość odczuwalne bóle w podbrzuszu, takie ciągnące się od jajników w dół zanikają po jakimś czasie i znowu się przypominają. Wiem że czasami na @ też mam podobne bóle ale nie tak często się powtarzające, do tego bolące sutki ale tylko troszkę i co jakiś czas czuję takie przeszycie bólu w biuście. Nic więcej mojej uwagi nie przykuło :) Jak jest u was miałyście takie objawy a potem się okazywało że jesteście w ciąży? Wiem że nikt nie zdiagnozuje mnie przez internet, ale pytam z ciekawości. Bo pierwszą ciąże miałam totalnie bezobjawową i nie przerabiałam tego:) Dzięki za odpowiedź

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 17:04

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć . Założyłam tutaj nie dawno konto .
    Nie jestem na razie zaawansowana .. tutaj we wszystko.
    Jedynie to mam takie pytania .. staram się z narzeczonym o dziecko lecz nie myślę o tym tak i staram się nie stresować.
    Łykam kwas foliowy jem dużo warzyw,owoców .
    Jestem 11 dni po owulacji .. i mam nadzieje że mi się uda .
    Niestety nie mam pewności bo mam trochę komplikacje bo mam macicę dwurożną
    Dodam też że jestem po 20 .
    Są tutaj też takie osoby?
    Pozdrawiam gorąco przyszłe mamusie i teraźniejsze <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć . Założyłam tutaj nie dawno konto .
    Nie jestem na razie zaawansowana .. tutaj we wszystko.
    Jedynie to mam takie pytania .. staram się z narzeczonym o dziecko lecz nie myślę o tym tak i staram się nie stresować.
    Łykam kwas foliowy jem dużo warzyw,owoców .
    Jestem 11 dni po owulacji .. i mam nadzieje że mi się uda .
    Niestety nie mam pewności bo mam trochę komplikacje bo mam macicę dwurożną
    Dodam też że jestem po 20 .
    Są tutaj też takie osoby?
    Pozdrawiam gorąco przyszłe mamusie i teraźniejsze <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny:) Jestem tu po raz pierwszy. Mam podobne objawy co Wy. Owu miałam 14.07 lub 15.07 biorąc pod uwagę testy... 16.07 robiłam progesteron, który wskazywał przebytą owulację. Wczoraj byłam na wizycie u gina i widac było ciałko żółte. od 3 dni boli mnie lewy jajnik, z którego była owulka i "ćmi" podbrzusze. Mam nadzieje, że fasolka się zagnieżdża. :)dodam że ostatnie przytulanko przed owu było tylko 13.07 ponieważ plemniki wyjechały w delegacje :( Oby coś z tego było... Pozdrawiam wszystkie starające :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alika mam tak samo;) tyle ze bez wizyty u gina i badan. Dzisiaj ide.. 13 07 byly tulasy a od 17dnia cyklu skandal.. kluje mrowi .. spac sie chce.. ciekawe co powie ginek;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilys i jak wizyta? jestem mocno ciekawa:) u mnie tak dziwnie pobolewa, mrowi, rozciaga ciężko określić, wydaje mi się, że nie tak samo jak na @(albo sobie wmawiam) W niedziele mam zamiar testować... aż się boje.

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ