X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kłócie jajników i brzucha po ovu
Odpowiedz

kłócie jajników i brzucha po ovu

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 października 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, w poprzednim cyklu tylko jeden dzień mnie bolal jajnik po owulce, a w tym od 4dpo do teraz mnie boli jajnik lewy, wczoraj wieczorem tak się zwijalam z bólu ze wzielam nospe. Piersi jak dotkne po zew. Stronie trochę bola tak to nic. Za tydzień robię test kolo 3 listopada. Nie nastawiam sie raczej.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od kilku cykli praktycznie od owulacji mam bóle brzucha i jajników. Za każdym razem mam cichą nadzieję, że to upragniona ciąża, ale niestety @ przyłazi ;/
    Jest u mnie podejrzenie endometriozy więc pewnie stąd takie objawy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja od wczoraj mam bóle w jajnikach i głowy takie, źe wychodzę z siebie. Dwa dni pod rząd zaczynają się po 12 (głowa wcześniej) i trwają z przerwami do wieczora. Najbardziej jak siedzę czy leżę, mniej jak stoję i chodzę. Ale wczoraj i dziś robiłam testy owulacyjne i dwa razy pozytyw, więc uznaję to raczej za efekt mega późnej owulacji (21-22dc), o ile będzie/już jest. A potem dołączam oficjalnie do Was w tym wątku :-)

  • .ona. Autorytet
    Postów: 1287 698

    Wysłany: 31 października 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Hej dziewczyny, w poprzednim cyklu tylko jeden dzień mnie bolal jajnik po owulce, a w tym od 4dpo do teraz mnie boli jajnik lewy, wczoraj wieczorem tak się zwijalam z bólu ze wzielam nospe. Piersi jak dotkne po zew. Stronie trochę bola tak to nic. Za tydzień robię test kolo 3 listopada. Nie nastawiam sie raczej.

    Zawsze trzeba mieć nadzieję, ale jak widać bywa różnie.
    Mnie przy pierwszej ciąży taki ból trzymał przez kilka dobrych dni i od razu wiedziałam, że coś jest na rzeczy ;)
    Teraz trochę też boli mnie jajnik, też inaczej niż zawsze... no ale zobaczymy.

    Silene lubi tę wiadomość


    majowy chłopczyk i wrześniowa dziewczynka
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć słuchajcie.
    Mnie od owu boli raz prawy raz lewy jajnik ale bardziej prawy i rwie do pachwiny. Boli mnie też podbrzusze. sutki bolały mnie kilka dni po owu. Głowa zawsze mnie bolała ale nie aż tak często jak teraz. dzisiaj jest 15dpo i nadal boli prawy jajnik trochę pachwina i tył pleców. ból podbrzusza zazwyczaj pojawia się wieczorami albo w pracy gdy siedzę.
    Wizytę u ginekologa mam w środę.
    Jam myślicie mamy szansę?

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • .ona. Autorytet
    Postów: 1287 698

    Wysłany: 8 listopada 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek000 wrote:
    Atra81 wlasnie mam tak samo! dodatkowo w dzien owulacji mialam lekkie plamienie po przytulanku. dzisiaj jest 4 dzien I brzuch nabrzmialy I lewy jajnik kłuje jakby promieniowal, sama nie wiem co o tym myslec bo do @ jeszcze duzo czasu.[/QUOTE

    Oby to był dobry znak.
    U mnie było teraz kłucie przez prawie 2 tygodnie, przez co miałam nadzieję... W pierwszej ciąży miałam podobnie.
    Ale w moim przypadku teraz niestety był to zły znak, @ się rozkręcił :(


    majowy chłopczyk i wrześniowa dziewczynka
  • Angie1212 Ekspertka
    Postów: 189 78

    Wysłany: 8 listopada 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    Mam dzisiaj 2dpo, strasznie boli mnie jajnik z którego była owulacja (potwierdzona monitoringiem).
    Jaka może być przyczyna tego bólu?

    h4zpyx8di03rzb31.png

    Aniołek 22.03.2018r. 9tc [*]

    zem3df9hktjtbque.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bfaregz2dv47qwdu.png

  • Karaluch Koleżanka
    Postów: 44 9

    Wysłany: 2 lutego 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) Piszę tu pierwszy raz, ale cos mocno nie daje mi spokoju i potrzebuję porady
    29.01 miałam owulację - dokładnie wiem kiedy pęka mi pęcherzyk i nie jest to przyjemne plus testy owu pozytywne (dzień po już negatywne)… Dziś nie wytrzymałam (4dpo) i zrobiłam progesteron i już jest 15 więc owu była.
    Zawsze dzień po owulacji mam dość uporczywe bóle, ale tym razem trwa to do teraz… Momentami nie mogę się wyprostować. Zanim zrobię siku muszę z bólu trzymać się ściany.
    Zaczęłam się już martwić.
    Testy owulacyjne od wczoraj znów pozytywne - kreska owu dużo mocniejsza od kontrolnej. Nie chcę się nakręcać, że to już ciąża, ale ból nie daje mi spokoju. Czy któraś z Was miała taką sytuację po owulacji?
    lekarz, który jeździ na urlop raz w roku, właśnie wyjechał :/

    yyl801z.png
  • karola31 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 9 lutego 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki...ja owulacje mialam 4lutego(robilam test ovu)..od tego czasu strasznie bola mnie jajniki...bardziej prawy..i zawsze mialam sucho po ovu a teraz czuje mokro caly czas..staramy sie od jakiegos czasu ale pierwszy raz z testami ovu..kiedy najszybciej moge zrobic test ? strasznie jestem ciekawa..pierwszy raz czuje takie bóle zaraz po ovu :)

    karola31
  • Beeblu Przyjaciółka
    Postów: 72 45

    Wysłany: 10 lutego 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    ja nie wytrzymałam i po "kłuciach" w jajniku (też prawym na marginesie) test zrobiłam 9 dpo.. i wyszedł już cień cienia ale był widoczny :)

    Izik, blue-eyed lubią tę wiadomość

    p19uvkcbq15t6635.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beeblu wrote:
    Hej,
    ja nie wytrzymałam i po "kłuciach" w jajniku (też prawym na marginesie) test zrobiłam 9 dpo.. i wyszedł już cień cienia ale był widoczny :)

    km5sgu1ryemubbho.png

    Gratuluję serdecznie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola31 wrote:
    hej kobietki...ja owulacje mialam 4lutego(robilam test ovu)..od tego czasu strasznie bola mnie jajniki...bardziej prawy..i zawsze mialam sucho po ovu a teraz czuje mokro caly czas..staramy sie od jakiegos czasu ale pierwszy raz z testami ovu..kiedy najszybciej moge zrobic test ? strasznie jestem ciekawa..pierwszy raz czuje takie bóle zaraz po ovu :)

    km5sgu1ryemubbho.png

    Kochana najlepiej jakbyś wytrzymała z testem do dnia spodziewanej miesiączki :) myśl pozytywnie, bądź radosna i czekaj... :)
    Ja miałam około 12 dnia po zapłodnieniu kłucie w jednym z jajników, w dniu spodziewanej miesiączki miałam obolałe piersi, co wcześniej mi się nie zdarzało.

  • karola31 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 14 lutego 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nie wytrzymalam i zrobilam dzisiaj test..negatywny ...ale nie trace nadzieji bo czuje sie nie wyraznie..no czas pokaze..bede dobrej mysli..zrobilam test dzis bo to Walentynki i pomyslalam ze gdyby wyszedl pozytywny to bylby najlepszy prezent dla mojego meza :) ehh...cykl mam bardzo rozny bo w czerwcu odstawilam tabletki...na poczatku trwaly one ok 30dni pozniej 40,nawet 50 dlatego zdecydowalismy sie na test ovu..buzka pokazala sie w 13 dniu..ehh wiec kiedy mam zrobic ten test jak niewiem kiedy mam sie spodziewac @ ? zakrecone to wszystko...caluski dla Was :* i szczesliwych Walentynek zycze :)

    karola31
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 16 lutego 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, mamy podobnie, prawdopodobnie w piatek mialam owulacje (charakterystyczny ból brzucha), przez cały weekend z mężem próbowaliśmy, i dzisiaj o 6 rano obudził mnie bol w prawym jajniku, bola również plecy, w ogole czuje się dziwnie, duszno mi i słabo, teraz będę czekać parę dni i zrobię test :) mam nadzieje, że się jednak uda :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • karola31 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 17 lutego 2015, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    Karola, mamy podobnie, prawdopodobnie w piatek mialam owulacje (charakterystyczny ból brzucha), przez cały weekend z mężem próbowaliśmy, i dzisiaj o 6 rano obudził mnie bol w prawym jajniku, bola również plecy, w ogole czuje się dziwnie, duszno mi i słabo, teraz będę czekać parę dni i zrobię test :) mam nadzieje, że się jednak uda :)

    To daj znac jak zrobisz test..ja bede testowac w weekend chyba...wtedy bedzie 18 po owulacji...ehh chcialabym juz wiedziec...nie lubie czekac ;/

    karola31
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 17 lutego 2015, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znac ale nie wiem kiedy zrobie, moze w niedziele jakis cien by sie pokazal. Nie wiem sama. bol troche ustapil ale caly dzien jadlam i bylam glodna non stop a zazwyczaj nie jem za duzo nawet moj maz rano mnie zobaczyl i powiedzial ze ''dziwnie'' wygladam :) no ale coz nadzieja umiera ostatnia ide spac co by te dni szybciej mijały.

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • hajdi Koleżanka
    Postów: 43 12

    Wysłany: 17 lutego 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    mam podobnie jak wy. jestem 6dni po ovu i od trzech dni utrzymuje mi się ból prawego jajnika - nie jest to ani ból owulacyjny ani miesiączkowy - w moim przypadku są one bardzo charakterystyczne. dodatkowo mam dreszcze i jestem rozdrażniona co razczej mi się nie zdarza. do @ jeszcze sporo czasu ponieważ miewam nieregularne - mialam troche stresu pare miesięcy temu i mi się rozregulował cykl i bardzo powoli wraca do normy. jak myślicie kiedy powinnam zrobić test? <tak jak gdzieś było wspomniane ciężko przewidzieć termin @>

    fc38d3637f.png
  • karola31 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 18 lutego 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hajdi wrote:
    hej dziewczyny :)
    mam podobnie jak wy. jestem 6dni po ovu i od trzech dni utrzymuje mi się ból prawego jajnika - nie jest to ani ból owulacyjny ani miesiączkowy - w moim przypadku są one bardzo charakterystyczne. dodatkowo mam dreszcze i jestem rozdrażniona co razczej mi się nie zdarza. do @ jeszcze sporo czasu ponieważ miewam nieregularne - mialam troche stresu pare miesięcy temu i mi się rozregulował cykl i bardzo powoli wraca do normy. jak myślicie kiedy powinnam zrobić test? <tak jak gdzieś było wspomniane ciężko przewidzieć termin @>
    Widze ze jestes w podobnej sytuacji ..czekanie czekanie i jeszcze raz czekanie :(

    karola31
  • karola31 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 18 lutego 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A slyszeliscie cos o pozytywnych testach owulacyjnych wykrywajacych wczesniej ciaze niz ciazowy? sporo tego..informacje sprzeczne...piszcie jak cos ...buzki

    karola31
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ