X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kłócie jajników i brzucha po ovu
Odpowiedz

kłócie jajników i brzucha po ovu

Oceń ten wątek:
  • pocahontas Ekspertka
    Postów: 121 127

    Wysłany: 29 listopada 2021, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia01 wrote:
    Ja niestety dostałam @. Moze w tym cyklu się uda 😒😓

    Monia, ja też 😅 to trzymam za nas kciuki, żeby na święta był prezent 😊

    Monia01 lubi tę wiadomość

  • pocahontas Ekspertka
    Postów: 121 127

    Wysłany: 29 listopada 2021, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skubii wrote:
    Hejka ♥️
    Mam pytanie, bo zaczynam się ostro zastanawiać...
    Mieliśmy z mężem bardzo dziwny cykl, praktycznie się nie widzieliśmy.
    Jedynie kiedy się widzieliśmy to w dzień owulacji i 3dni po niej.
    Właśnie wtedy doszło do zbliżeń.
    Byłam 2dni po owu u gina i miałam potwierdzenie, że owulka była wtedy kiedy miałam bóle i kiedy było pierwsze zbliżenie.
    11dpo widziałam dwie mikroskopijne niteczki krwi na papierze, ale już potem nic nie wystąpiło.
    Zrobiłam 12dpo test wieczorem bo przez weekend nas nie było i oczywiście było biało.
    🐵 ma być dzisiaj, wczoraj bóle miałam tak mocno okresowe, a dzisiaj nic. Piersi nadal napięte.
    Moje pytanie... Czy mogło dość do zapłodnienia nie w dzień owulacji a 3dni później ? Nie zanosi mi się za okres, a mam zawsze 15dpo i dlatego zaczynam gdybać i mieć nadzieję. Testy dzisiaj nie robiłam, jak @ nie przyjdzie to zrobię jutro.

    3 dni później to chyba trochę za długo, po owulacji do zapłodnienia może dojść w trakcie 24h. A zagnieżdżenie mogło być po prostu te 10-11 dpo. Trzymam kciuki za brak @ 🤞🤞🤞

  • Monia01 Autorytet
    Postów: 308 110

    Wysłany: 29 listopada 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pocahontas wrote:
    Monia, ja też 😅 to trzymam za nas kciuki, żeby na święta był prezent 😊

    O dokładnie tak 🤞🏻😁

    oar8csqvq46rabam.png
  • Paulon Autorytet
    Postów: 323 178

    Wysłany: 29 listopada 2021, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny owulacja prawdopodobnie byLa 18-19 listopad. Tydzień później zaczął mnie kuc jajnik. Wczoraj ból jak ja okres ale bez krwawienia. Robiłam dwa testy i były negatywne. Jutro lub po jutrze powinien być okres. Myślicie że jest szansa że to ciąża?

    niedoczynność tarczycy - euthyrox N50
    AMH 4.48
    jajowody drożne
    starania od 03.2021
  • Nikaaaa Przyjaciółka
    Postów: 105 34

    Wysłany: 29 listopada 2021, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj miałam temperaturę 36,64 a dzis skok 36,80 a mam 21 dc. Owulacje miałam na pewno tydzień temu, więc nie wiem co to może oznaczać 😔

  • Monia01 Autorytet
    Postów: 308 110

    Wysłany: 29 listopada 2021, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulon wrote:
    Dziewczyny owulacja prawdopodobnie byLa 18-19 listopad. Tydzień później zaczął mnie kuc jajnik. Wczoraj ból jak ja okres ale bez krwawienia. Robiłam dwa testy i były negatywne. Jutro lub po jutrze powinien być okres. Myślicie że jest szansa że to ciąża?

    Ilu dniowe masz cykle? Możliwe, że to na @. Ja miałam identycznie. Ale niestety dzisiaj przyszła @. Aczkolwiek poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki, lub nawet 2 dni po jeśli nie dostaniesz i zrób ponownie test. Jeśli masz możliwość to idź jutro na bete, to będzie już bardziej wiarygodne. :)

    oar8csqvq46rabam.png
  • Paulon Autorytet
    Postów: 323 178

    Wysłany: 29 listopada 2021, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia01 wrote:
    Ilu dniowe masz cykle? Możliwe, że to na @. Ja miałam identycznie. Ale niestety dzisiaj przyszła @. Aczkolwiek poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki, lub nawet 2 dni po jeśli nie dostaniesz i zrób ponownie test. Jeśli masz możliwość to idź jutro na bete, to będzie już bardziej wiarygodne. :)

    Mam bardzo regularne cykle. 28-29 dni. Jutro powinnam dostać okresu. Nigdy mnie tak nie bolały jajniki na okres. A jak bolało na okres to od razu było krwawienie.

    niedoczynność tarczycy - euthyrox N50
    AMH 4.48
    jajowody drożne
    starania od 03.2021
  • Monia01 Autorytet
    Postów: 308 110

    Wysłany: 29 listopada 2021, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulon wrote:
    Mam bardzo regularne cykle. 28-29 dni. Jutro powinnam dostać okresu. Nigdy mnie tak nie bolały jajniki na okres. A jak bolało na okres to od razu było krwawienie.

    Poczekaj więc z testem dwa dni, albo idź jutro na betę. Życzę powodzenia :)

    oar8csqvq46rabam.png
  • Paulon Autorytet
    Postów: 323 178

    Wysłany: 30 listopada 2021, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś lub jutro powinien być okres. Test wyszedł negatywny. Czy jest jeszcze szansa że może być za niski poziom bety żeby test wykrył? Wiem, wystarczy że poczekam na okres albo zrobię badanie z krwi. Ale brak mi już cierpliwości i wiary i to takie bolesne gdy pracuje w aptece i przychodzą mamy z brzuszkami a ja nie mogę się go dorobić...

    niedoczynność tarczycy - euthyrox N50
    AMH 4.48
    jajowody drożne
    starania od 03.2021
  • Monia01 Autorytet
    Postów: 308 110

    Wysłany: 30 listopada 2021, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulon wrote:
    Dziś lub jutro powinien być okres. Test wyszedł negatywny. Czy jest jeszcze szansa że może być za niski poziom bety żeby test wykrył? Wiem, wystarczy że poczekam na okres albo zrobię badanie z krwi. Ale brak mi już cierpliwości i wiary i to takie bolesne gdy pracuje w aptece i przychodzą mamy z brzuszkami a ja nie mogę się go dorobić...

    Ciężko powiedzieć, jeśli test wyszedł negatywnie dzisiaj. Raczej w tym dniu cyklu test powinien wykazać już ciążę, chyba, że implantacja wystąpiła np dzisiaj/wczoraj, to jutro/pojutrze powinno wykryć już ciążę. Nie miałaś np jakiegoś plamienia na dniach? Ja przykładowo miałam tak jak ty, z tym, że miałam plamienie na weekend i myślałam, że to implantacja ale się myliłam. Testy wychodzily mi negatywnie non stop i wczoraj dostałam @. Ale wiadomo każda z nas ma inaczej. Nie trac nadziei, dopóki nie ma okresu to wszystko jest możliwe :)

    oar8csqvq46rabam.png
  • Paulon Autorytet
    Postów: 323 178

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety. Nie tym razem. Zaczynam już wątpić w to że zostanę mama. W tym miesiącu wyślę męża na badanie nasienia. Moje wszystkie wyniki są ok. 9 miesięcy bezowocnych starań...

    niedoczynność tarczycy - euthyrox N50
    AMH 4.48
    jajowody drożne
    starania od 03.2021
  • Kasia 83 Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 5 listopada 2022, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy któraś miała ból jajnika taki kujący po owulacji,a miałam owulacje 3.11.A nigdy po owulacji nie czułam jajników

  • Kasia 83 Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 5 listopada 2022, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    Hej!
    My zaczęliśmy się starać tuż po zakończeniu miesiączki, dziś wypada 18dc, od 3 dni czuję ciągnięcie i "bulgotanie" w podbrzuszu, daje o sobie też znać lewy jajnik (czasem czuję jakby kłucie / pulsowanie i dochodzi to do nerki).
    Podbrzusze jest napięte, innych objawów brak.
    Do terminu spodziewanej miesiączki jeszcze 11 dni.
    Ciekawa jestem czy te objawy coś mogą zwiastować :D
    Te bulgotanie w brzuchu to jeden z objawów ciąży

  • Oxinia Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Czytam wasze posty od dłuższego czasu, ale czas sie tu pokazać :)
    Nie planowaliśmy jeszcze dzieci, ale akurat podczas dni płodnych postanowiłam spróbować... wiedziałam że to dni płodne po śluzie.
    Od stosunku codziennie bolał mnie jajnik, głównie prawy, ale czasem zakłuje lewy. Dodatkowo kilka dni po owulacji bolał mnie brzuch jak na okres. Minęło już 9 dni od stosunku i 8 dpo. Piersi są mega ciężkie i nabrzmiałe, jajnik dalej kłuje. Czy któraś z Was miała coś takiego i okazało się że jest w ciąży?
    Czy to możliwe że byłby taki złoty strzał za pierwszym razem? Dla mnie to brzmi dosyć niewiarygodnie, przecież to nie jest możliwe...

    〰️ przygotowania do hycosy
    〰️ przygotowanie do badania nasienia

    ℹ️luty 2024: AMH 1,99


    👩🏼27 lat
    👱🏼‍♂️30 lat
‹‹ 19 20 21 22 23
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ