X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 13 maja 2013, 02:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta14 wrote:
    cześć :) ja testowałam i były dwie kreseczki jupi jupi, co prawda jedna blada - ale widoczna :)

    No super :) Gratuluję za kilka dni będzie bardziej widoczna ;)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 13 maja 2013, 02:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diablica1985 wrote:
    gratulacje dziewczyny....kurcze ja też już chcę wiedzieć na czym stoję. Oby ten tydzień szybko zleciał.

    Tak dokładnie , w tym miesiącu cykl zaczęłyśmy razem a przyszłego cyklu mam nadzieje nie będzie bo ten będzie pod koniec tygodnia zielony. Oj mam nadzieję. Trzymam kciuki :)

    diablica1985 lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • diablica1985 Przyjaciółka
    Postów: 82 33

    Wysłany: 13 maja 2013, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tak ja mam nadzieję że ten cykl bedzię trwał całe 9 miesięcy....zarówno mój jak i twój :-)

    bo miłość to bezinteresowna radość z czyjegoś istnienia...


  • klaudia123 Koleżanka
    Postów: 31 29

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ! JA też będę testować ..chociaż nie wiem czy zdążę przed @. Ovu wyznaczył mi termin na dziś ( chociaż wydaje mi się, że to za wcześnie- 27dc, zazwyczaj cykle mam 30 dniowe, ale owulacje miałam 12 dc, może dlatego). Dzisiaj rano spadła mi temperatura wiec powoli tracę już nadzieje. Życzę żeby Wam wszystkim się udało, okropne to wyczekiwanie, dobrze, że możemy sobie tutaj popisać i wspólnie się wspierać. Pozdrawiam

    klaudia
  • diablica1985 Przyjaciółka
    Postów: 82 33

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musze przestać tu zaglądać bo zawariuję....nie mogę myśleć o niczym innym jak tylko o testowaniu i rozczarowaniu....wrrrrrrr

    bo miłość to bezinteresowna radość z czyjegoś istnienia...


  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 14 maja 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuję jutro rano i jak nie będzie II kresek to ide do lekarza bo to moje samopoczucie będzie oznaczało jakąś chorobę

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to powodzenia Asi. życzę dwóch kresek :)

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 14 maja 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziękuję a może powinnam napisać nie dziękuję :) Tobie tez życzę powodzenia kochana :) Trzymam kciuki ;)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 14 maja 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja też testuję. Program wyznaczył mi @ na niedzielę ale mam nadzieję, że nie przyjdzie. W maju spory wysyp ciąż więc myślę, że i nas nie ominie oglądanie II kresek. Trzymam kciuki za siebie i za Was.

    Asi, mysza83 lubią tę wiadomość

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 14 maja 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja myślę ,że majowe ciąże jeszcze się nie skończyły :) dziewczyny ładnie zaczęły teraz ładnie trzeba ten miesiąc zakończyć ;) POWODZENIA

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 14 maja 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładny masz Asi wykres, możesz jutro testować. Podobno już 2 dni po zagnieżdżeniu czyli spadku temperatury produkowane jest hcg. Nie wiem jak u mnie będzie bo niby piersi bolą ale cały czas bulgota w brzuchu i jajnikach tak jak zawsze mam na @. Cieszy mnie tylko ten spadek tempki na moim wykresie i to mnie jeszcze trzyma przy nadziei.

    313eb32f3aa0c19fa4dd942eeeb74c32.png

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie, że maj się nie zakończył. Przesyłam wam dobre fluidki, wiruski :) ja jutro odbieram wyniki bety... :)

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 14 maja 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    No ja myślę ,że majowe ciąże jeszcze się nie skończyły :) dziewczyny ładnie zaczęły teraz ładnie trzeba ten miesiąc zakończyć ;) POWODZENIA

    oczywiście, że majowe ciąże jeszcze się nie skończyły :-) Jeszcze ja mam zamiar dołączyć do grona szczęśliwych - zaciążonych :-D

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 15 maja 2013, 02:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój test niestety negatywny dziewczyny :( Więc ja nie będę w gronie tym majowych. Trzeba będzie zakasać rękawy i walczyć dalej. Ja zatem czekam na @ a za Was trzymam baaaaaaaaardzo mocno kciuki :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 15 maja 2013, 03:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Asi, może jest jeczcze za wcześnie i nie wyszedł. Głowa do góry, poczekaj do niedzieli i zrób ponownie. Ja też mam dostać @ w niedzielę także czekamy razem.

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    Mój test niestety negatywny dziewczyny :( Więc ja nie będę w gronie tym majowych. Trzeba będzie zakasać rękawy i walczyć dalej. Ja zatem czekam na @ a za Was trzymam baaaaaaaaardzo mocno kciuki :)

    poczekaj jeszcze, tak do 13-14 DPO. Ja robiłam 13 DPO i druga kreseczka była, ale była mało widoczna. A wykresik masz obiecujący, wiec myślę ze będziesz majowa :)

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 15 maja 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) Pewnie macie rację . Ja jestem strasznie jestem niecierpliwa i czasami robię coś wbrew rozsądkowi :) Zobaczymy co pokarzą kolejne dni.

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • colormania Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 16 maja 2013, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli detektor wyznaczył mi 80% szans na test to on oznacza, że beta powinna wyjść czy zwykły sikaniec?

    2b6d5d935c92dfb214c36d3ba0d8e9de.png
    [*] 14.08.2013 (5 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć wam dzis zrobilam test rano i negatywny. a przed chwilą dostałam @ także zaczynam nowy cykl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    colormania wrote:
    Jeżeli detektor wyznaczył mi 80% szans na test to on oznacza, że beta powinna wyjść czy zwykły sikaniec?

    zwykły sikaniec

    colormania lubi tę wiadomość

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ