X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 22 maja 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś testowałam tak z ciekawosci bo ostatnio mam problem ze wstaniem rano i zrobiłamw poludnie test i wyszedl cien cienia drugiej kreski ale drugi zrobie w niedziele .

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta14 wrote:
    asia89 wrote:
    a ja miałam dzisiaj chyba plamienie implantacyjne, więc test za 2 dni :) oby to wszystko była prawda i żebym zobaczyła śliczne kreseczki <3

    nie za wcześnie na testowanie ? Może jeszcze nic nie wykazać. Kiedy masz dostać @??

    27, może i za wcześnie ale testy mam z allegro to nie mam nic do stracenia :) jutro będzie 10 dni po owulacji, owulacja potwierdzona przez ginekologa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam pierwsze podejście 13 DPO to powiem Ci, że było bardzo słabo widać ( chodź ja i tak widziałam to co trzeba :)) dopiero 15DPO była widać piękniusio druga kreseczkę :)

    Blondi22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta14 wrote:
    ja robiłam pierwsze podejście 13 DPO to powiem Ci, że było bardzo słabo widać ( chodź ja i tak widziałam to co trzeba :)) dopiero 15DPO była widać piękniusio druga kreseczkę :)

    Gratulacje :)
    A czułaś się tak jak przed okresem czy inaczej . . . ? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta14 wrote:
    ja robiłam pierwsze podejście 13 DPO to powiem Ci, że było bardzo słabo widać ( chodź ja i tak widziałam to co trzeba :)) dopiero 15DPO była widać piękniusio druga kreseczkę :)

    to będzie moja 4 ciąża :) wiem że test powinno się robić dopiero w dniu @ ale ta ciekawość :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    marta14 wrote:
    ja robiłam pierwsze podejście 13 DPO to powiem Ci, że było bardzo słabo widać ( chodź ja i tak widziałam to co trzeba :)) dopiero 15DPO była widać piękniusio druga kreseczkę :)

    Gratulacje :)
    A czułaś się tak jak przed okresem czy inaczej . . . ? :)

    Dziekuje :) Hmmm, jak sie czułam.... Troszkę jak przed okresem. Najlepsze było to ze mielismy ten cykl odpuścić z mężem, więc tak naprawdę byłam wyluzowana. Przed okresem jestm trochę "wredna" tym razem było wręcz odwrotnie, dopisywał mi apetyt, ból i nabrzmiale piersi... Mierząc temperaturę i zapisujac ja wiedziałam, ze będzie zielono :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta14 wrote:
    maximka84 wrote:
    marta14 wrote:
    ja robiłam pierwsze podejście 13 DPO to powiem Ci, że było bardzo słabo widać ( chodź ja i tak widziałam to co trzeba :)) dopiero 15DPO była widać piękniusio druga kreseczkę :)

    Gratulacje :)
    A czułaś się tak jak przed okresem czy inaczej . . . ? :)

    Dziekuje :) Hmmm, jak sie czułam.... Troszkę jak przed okresem. Najlepsze było to ze mielismy ten cykl odpuścić z mężem, więc tak naprawdę byłam wyluzowana. Przed okresem jestm trochę "wredna" tym razem było wręcz odwrotnie, dopisywał mi apetyt, ból i nabrzmiale piersi... Mierząc temperaturę i zapisujac ja wiedziałam, ze będzie zielono :)

    :) faaaajnie .... :)

    Ja mam dziś 26 dzień cyklu, a cykle mam 27-31 ... ale czuję się zawsze jak przed okresem więc jestem w 99% pewna że @ idzie wielkimi krokami :(

  • oczekuje Znajoma
    Postów: 27 6

    Wysłany: 22 maja 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana maximko:) ja tez cykle mam tak 28-32 dni tez mysle ze pewnie @ przyjdzie bo dzis pobolewal mnie brzuszek ale mimo wszystko licze i to mocno mocno ta te II kreseczki:) strasznie bola mnie piersi mam nadzieje ze nie bez powodu:) dzis u mnie 27dc zobaczymy co Nam los przyniesie:) a ja tempki nie mierze bo postanowilam troche odpuscic a sprawdzanie tempki bylo dla mnie stresujace i caly czas myslalam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekuje wrote:
    kochana maximko:) ja tez cykle mam tak 28-32 dni tez mysle ze pewnie @ przyjdzie bo dzis pobolewal mnie brzuszek ale mimo wszystko licze i to mocno mocno ta te II kreseczki:) strasznie bola mnie piersi mam nadzieje ze nie bez powodu:) dzis u mnie 27dc zobaczymy co Nam los przyniesie:) a ja tempki nie mierze bo postanowilam troche odpuscic a sprawdzanie tempki bylo dla mnie stresujace i caly czas myslalam...

    Kochana ja tak samo :)
    Nie mierzyłam tempki w tym cyklu - w zeszłym za dużo nerwów mnie to kosztowało ....
    Też mnie pobolewa brzuch, piersi też ... jak na @ i też mam dziś 27dc :D
    Trzymam za Ciebie ... :) bo w siebie już jakoś nie wierzę, nie wiem - tyle lat już ma się tą mendę że wyczuwa się ją na kilometr :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam test tak wiem to dopiero 10 dni po owulacji :) ale chyba jest cień kreski :) i nie tylko ja to widzę a to dobry znak :) dodałam fotkę pod wykresem, zobaczcie proszę

    Blondi22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia89 wrote:
    zrobiłam test tak wiem to dopiero 10 dni po owulacji :) ale chyba jest cień kreski :) i nie tylko ja to widzę a to dobry znak :) dodałam fotkę pod wykresem, zobaczcie proszę

    toś się pośpieszyła z teściorem :D

    no ale jak coś widać ... to dobry znak ;)

  • oczekuje Znajoma
    Postów: 27 6

    Wysłany: 23 maja 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia no cos tam jest ale slabiutkiego najlepiej zrob raz jeszcze za kilka dni a jak masz wiecej to rob sobie codziennie bo wiem ze czekac kilka dni to katorga:) ale badz dobrej mysli skoro cos tam jest to juz musi byc i zostac:)

  • oczekuje Znajoma
    Postów: 27 6

    Wysłany: 23 maja 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka no to kiedy testujemy? u mnie dzis 28dc:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekuje wrote:
    maximka no to kiedy testujemy? u mnie dzis 28dc:)

    hehe :)

    wiesz cio ... czuję że menda idzie, no ale jak jej nie będzie to nie wiem ... może 26go testem z allegro, a potem takim z apteki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia89 - coś widać , wg mnie powinnaś zrobić test w okolicach @ ... ;) może po prostu jeszcze za wcześnie na dwie grube krechy :)

  • oczekuje Znajoma
    Postów: 27 6

    Wysłany: 23 maja 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez bym chciala 26 matko a gdyby sie udalo ale numer:) w dzien mamy:) a moze w sobote? nie wiem czy wytrzymam do niedzieli:) a w sobote czy w niedziele to jak jetesmy w ciazy to powinno pokazac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekuje wrote:
    tez bym chciala 26 matko a gdyby sie udalo ale numer:) w dzien mamy:) a moze w sobote? nie wiem czy wytrzymam do niedzieli:) a w sobote czy w niedziele to jak jetesmy w ciazy to powinno pokazac

    hihihihihihihi :)

    ja wolę później niż wcześniej, ale tak jak mówię ... już mnie bierze na @ czuję to ... po prostu ... ;\

  • oczekuje Znajoma
    Postów: 27 6

    Wysłany: 23 maja 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze no nie moze byc...ale ja tez tak czuje momentami ze idzie @ ale licze jednak na dzidzie:) a powiedz mi badasz sie? jak tak to jaka masz szyjke?

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekuje wrote:
    kurcze no nie moze byc...ale ja tez tak czuje momentami ze idzie @ ale licze jednak na dzidzie:) a powiedz mi badasz sie? jak tak to jaka masz szyjke?

    na temat szyjki nie wiem nic :P szczerze :P

    A ile się starasz i ile masz latek ? :)
    Ja w listopadzie 29, a staramy się już prawie 1,5 roku z tym że od tego roku tak bardziej .... ;) ja jestem zdrowa ponoć, a mąż jak dalej nic nie bedzie wychodzić idzie na badanie nasienia.
    A jak to u Ciebie wygląda ? :)

  • oczekuje Znajoma
    Postów: 27 6

    Wysłany: 23 maja 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiec mam 21:) staramy sie 7 cykl...jestesmy po ślubie 9 miesiecy:) jestem z łódzkieg:) u mnie droga czy jestem zdrowa byla troche wyboista i nadal nie wiem jak jest...przez pierwsze 5 cykli nie jajeczkowalam tzn bylo cos ale na pewno nie pekaly. w 6 cyklu byl pehcerzyk ale babka nie chciala mnie monitorowac...i tak zakonczylo sie moje chodzenie po ginach bo szkoda nerw przynajmniej przez jakis czas...moj maz ma slabe wyniki nasienia jest lakiernikiem:/ ale nie poddajemy sie:) chcialabym jeszcze przez jakis czas starac sie normalnie a pozniej najwyzej zasiegnac porad specjalistów...ale chyba nie bede musiała nie, bo przecież jestem pewnie w ciązy:) :) tak bardzo chciałabym moc to powiedziec "Jestem w ciąży" :)

‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ