X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • ania_mr Autorytet
    Postów: 904 688

    Wysłany: 29 maja 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test ciążowy wyszedł negatywnie może za wcześnie (12dc) ale za to na teście owulacyjnym wyszła blada kreska ...

    relgh371tnvgf6k5.png77d19a1547e45cc4.png
  • inezz Ekspertka
    Postów: 138 195

    Wysłany: 29 maja 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny

    Mam pytanie, czy jeśli mam 11-dniową fazę lutealną, to w 10 dpo test powinien mi coś pokazać, czy jednak może być za wcześnie?
    Chciałam testować w sobotę, ale mnie korci, żeby jednak spróbować szybciej..

    km5szbmhlbn8250p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm ja testowałam dzień przed spodziewana @ i wyszedł mi neg atyw wiec zastanawiam sie kiedy zrobić kolejny test ....

    wykres cyklu
    http://zapodaj.net/46944b088b4f1.png.html

  • inezz Ekspertka
    Postów: 138 195

    Wysłany: 29 maja 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia A kiedy termin @?

    Obejrzałam wykres- i myślę, że może spróbuj jutro, tylko 10-tką

    Może będziemy się razem cieszyć ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2013, 18:58

    Sylwia78 lubi tę wiadomość

    km5szbmhlbn8250p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inezz wrote:
    Amelia A kiedy termin @?

    Obejrzałam wykres- i myślę, że może spróbuj jutro, tylko 10-tką

    Może będziemy się razem cieszyć ;-)

    no własnie dziesiątki nie mam :( wiec testować będę w niedziele chyba że @ mnie nawiedzi już dwa dni po terminie @ miała być 28 maja dzisiaj tempka troszkę spadła ale nie poza linie i śluz zmienił sie na kremowy tempka w dzień 37.41 utrzymuje się cały czas jestem zmeczona senna i zwyczajnie mnie mdli prawie przez cały dzień nawet jak cos zjem :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2013, 13:02

  • inezz Ekspertka
    Postów: 138 195

    Wysłany: 30 maja 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia To masz niezłe objawy.. Ja w tym cyklu nie mam żadnych-tylko 'ładny' wykres. Boję się mierzyć jutro tempkę ;-)

    km5szbmhlbn8250p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie minus wiec czekam na @ może moje objawy wzięły się stad że nie miałam owulacji przez 4 mies dopiero w tym cyklu ? no ale mówi sie trudno kciukam na ciebie

  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 31 maja 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny, trzymam za wszystkie testujące i czekajace na testowanie kciuki. U mnie wczorajszy test (10dc wyszedł -) ale objawy są , zgaga, zupelny brak smaku,i co rusz klucie w brzuchu - to inaczej niz zazwyczaj na @, ale z drugiej strony myslę, że sama sobie te objawy mogę wmawiać. nie wiem jak doczekam jeszcze 2 dni do spodziewanej @. najchętniej robiłabym test co godzinę.
    Czy myślicie ze z krwi mogłabm wiedzieć już? czyli 12DPO jesli zrobilabym jutro? Tempka na wykresie ciagle utrzymuje sie ładnie wysoko.

    relgh371zv6v421k.png
  • inezz Ekspertka
    Postów: 138 195

    Wysłany: 31 maja 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia Krew 12 dpo NA PEWNO prawdę ci powie! Życzę powodzenia i trzymam kciuki.

    I ponawiam pytanie:

    Czy wiedząc, że mam 11-dniową fazę lutealną, mogę traktować 12 dpo jako termin małpy i powinnam mieć już wiarygodny wynik, czy mimo wszystko może być za wcześnie?? To już jutro. Mam nadzieję, że ktoś przeczyta...i odpowie :-)

    Natalia lubi tę wiadomość

    km5szbmhlbn8250p.png
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 31 maja 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inezz, dziękuję. to jutro pojde na bete. wóz albo przewóz ale bede widziała :) Nie znam niestety odpowiedzi na Twoje pytanie, ale moze bardziej doswiadczone staraczki pomogą. powodzenia!

    relgh371zv6v421k.png
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inezz-odp na Twoje pytanie:tak
    ja dziś 10 dfl, zrobiłam test i widzę coś niewidoczne dla oka...;)jak zwykle z resztą.termin @ mam dopiero za kilka dni, ale jutro powtarzam.testy u mnie zawsze wychodziły pozytywne przed terminem @
    trzymam kciuki za wszystkie testujące w najbliższych dniach!!

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • ania_mr Autorytet
    Postów: 904 688

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak mam jestem już 3 dni po planowanej @ a testy wychodzą negatywne, cały czas mam klucie w jajniku, w poniedziałek mam wynik z krwi więc muszę czekać...jeśli nie jestem w ciąży to mój organizm płata mi za dużo figla. Zazwyczaj mam regularny 29 dni. Tylko raz miałam opóźnienie gdy babcia zmarła tragicznie...więc czekam do poniedziałku na wynik z krwi...

    relgh371tnvgf6k5.png77d19a1547e45cc4.png
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie spoznilam na Bete i bede robila dopiero w poniedzialek czyli 14DPO, ale @ powinna byc dzis i ani widu ani slychu,(zazwyczaj mam plamienia juz 2 dni przed) a zgaga dalej straszna. Testy 2 rozne negatywne niestety ;( wiec zaczynan podejrzewć, ze brak czy przesuniecie @ spowodowałam sama nerwami.
    trzymam niezmiennie kciuki za wszystkie 2 krechy :)

    relgh371zv6v421k.png
  • jusy Autorytet
    Postów: 619 255

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Dołączam się do wątku...w czwartek testowanie mam nadzieje, że pozytywne!!! To mój 10 cykl starań.

    Córa Maja Październik 2014 <3
    Hashimoto, reszta ok
    Histeroskopia z resekcją polipa 25.01.17
    IUI 23.02.17 :) 11tc [*] :( córeczka
    3 IUI (VII,IX,X'17) :(
    IUI - 14.05.18 - :(
    To jeszcze nie koniec... zmiana lekarza i działamy....
    Dieta i suplementacja.
    IUI - 3.10.18 :(
    IUI - 29.11.18 :): 12 dpo beta 72, 14 dpo beta - 246
    Córa Pola - Sierpień 2019 <3
  • ania_mr Autorytet
    Postów: 904 688

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia wrote:
    Ja sie spoznilam na Bete i bede robila dopiero w poniedzialek czyli 14DPO, ale @ powinna byc dzis i ani widu ani slychu,(zazwyczaj mam plamienia juz 2 dni przed) a zgaga dalej straszna. Testy 2 rozne negatywne niestety ;( wiec zaczynan podejrzewć, ze brak czy przesuniecie @ spowodowałam sama nerwami.
    trzymam niezmiennie kciuki za wszystkie 2 krechy :)

    tak samo ja się nad tym zastanawiam czy brak @ nie jest spowodowane nerwami, stresem...przekonam się w poniedziałek...ja w piątek oddałam krew a na wynik muszę czekać aż do poniedziałku...:(

    relgh371tnvgf6k5.png77d19a1547e45cc4.png
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś powtórzyłam test.jest druga kreseczka;) troszkę blada na razie bo wcześnie testuję, ale jest!oby tym razem wszystko zakończyło się szczęśliwie...trzymam za was kciuki!powodzenia;*

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje!!!

    FITop1.png
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milola - gratulacje!!! :) Ania_mr trzymam kciuki za jutrzejszy wynik - mode bedzie nirspodzianka :)

    relgh371zv6v421k.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milola gratulacje

    a.png
    a.png
  • inezz Ekspertka
    Postów: 138 195

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wciąż w to nie wierzę, ale zrobiłam dziś test popołudniu i SĄ DWIE KRESKI :-) Co prawda testowa bladziutka, ale ją widać.
    To mój 4cs po poronieniu (w 16tc) i cały czas boje się że to tylko sen, ale muszę i chcę wierzyć!
    Jutro powtórka z porannego.. Trzymajcie kciuki!

    marzenurek, Blondi22, asia89 lubią tę wiadomość

    km5szbmhlbn8250p.png
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ