X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • marzenurek Debiutantka
    Postów: 11 14

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D Pięknie!!!Na pewno jutro rano wyjdą Ci dwie kreseczki!Ja też jutro z rannego testuję (1dpo@) Trzymam kciuki za nas!!!

    marzenurek
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inezz- jedziemy na tym samym wózku;)nie martw się, nasze blade kreseczki za kilka dni będą ciemniejsze;)

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • Gosia 26 Koleżanka
    Postów: 31 61

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem tutaj nowa. Staram się o dziecko bardzo długo. Dzisiaj mam 25 dzień cyklu. Normalnie zawsze boli mnie brzuch i piersi przed okresem, teraz czuję delikatnie pobolewanie w dole. Piersi normalne. Zrobiłam test z ciekawości, nie z porannego moczu. Wyszła druga kreska. Ale jest bardzo blada, ledwo widoczna. Widać ją normalnie nie pod światło. Test mam One Step Urine Pregnacy Test Strip, bez pudełka. Nie wiem jaką ma czułość. Nie wiem jak interpretować ten wynik. Może miała któraś z Was podobnie. Bardzo bym chciała żeby ten cień to było moje maleństwo.

    Gosia
  • ania_mr Autorytet
    Postów: 904 688

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nawet już nie czekam na wynik z krwi...dziś przyszła rano wredna @ ;(

    relgh371tnvgf6k5.png77d19a1547e45cc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    do mnie też dzisiaj @ wpadła :) hehe
    no cóż przynajmniej można sobie pozwolić na trochę szaleństwa :) % :) buziaki dla wszystkich staraczek czerwcowych :)

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia 26 wrote:
    Hej dziewczyny. Jestem tutaj nowa. Staram się o dziecko bardzo długo. Dzisiaj mam 25 dzień cyklu. Normalnie zawsze boli mnie brzuch i piersi przed okresem, teraz czuję delikatnie pobolewanie w dole. Piersi normalne. Zrobiłam test z ciekawości, nie z porannego moczu. Wyszła druga kreska. Ale jest bardzo blada, ledwo widoczna. Widać ją normalnie nie pod światło. Test mam One Step Urine Pregnacy Test Strip, bez pudełka. Nie wiem jaką ma czułość. Nie wiem jak interpretować ten wynik. Może miała któraś z Was podobnie. Bardzo bym chciała żeby ten cień to było moje maleństwo.

    ja robilam w 9dniu po owulacji test i taka kreska mi wyszla a teraz maleństwo ma juz 5 tyg ;)

    a.png
    a.png
  • Binek Koleżanka
    Postów: 64 8

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki dziewczyny ;-) Gosia 26 - zrób jutro teścik z porannego moczu, ale głęboko wierzę, że ta bladziutka kreseczka to upragniona ciąża ;-)

    Binek ;-)
  • marzenurek Debiutantka
    Postów: 11 14

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś rano pierwszy test po spodziewanej @ i dwie kreseczki :D druga nieco bledsza ale jest!!!Nie moge ciągle uwierzyć!!!Jutro będe powtarzać...w pracy nie mogłam się w ogóle skupić...
    Inezz a u Ciebie jak?

    Blondi22 lubi tę wiadomość

    marzenurek
  • Talija Debiutantka
    Postów: 15 11

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia26 ja bym jutro tez siknela na tescik z rannego moczu albo jak masz mozliwosc to skocz sobie na betke :) ale dwie kreski to jednak dwie kreski :)
    marzenurek no GRATULUJE :)

  • marzenurek Debiutantka
    Postów: 11 14

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Talija!

    marzenurek
  • Gosia 26 Koleżanka
    Postów: 31 61

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Zrobiłam inny test dzisiaj rano i nic na nim nie widać. Żeby się nie nakręcać i stresować byłam na becie. Wyniki rano. Wszystko będzie jasne. Dzięki za wsparcie.

    Gosia
  • Gosia 26 Koleżanka
    Postów: 31 61

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co. Na tym drugim teście jest druga kreska tylko ja szukałam jej w połowie okienka a ona się pokazała nieco wyżej. Robiłam bobo test strumieniowy, mój test wygląda identycznie jak zamieszczony przez któraś koleżankę w galerii wykresów. Może nie wszystko stracone.

    Gosia
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, niezmiennie trzymam kciuki za testujące. U mnie wciąż tempka wysoka, ale 4 dzien po spodziewanej @ pojaiwło sie plamienie i jakby wszystkie objawy, ktore mialam (zgaga, wrazliwe piersi, ciagnacy brzucch) sie cofnely zatem czekam az ktos zalozy lipcowe testowaczki, albo i sierpniowe przez dluie cykle ;/ Dla pewnosci zrobiona Beta - wyniki rano. Wieczorny sikaniec tez "-" wiec to taka formalność, zebym wiedziala ze moge się napić drinka chociaż :) nie traciwszy zapału pozdrawiam :)

    relgh371zv6v421k.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki za bety ;)

    a.png
    a.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki dziewuszki :)

    relgg7rfroacrbi5.png
  • inezz Ekspertka
    Postów: 138 195

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzenurek Moj bladzioszek nabiera rumieńców:) Na betę nie idę, chyba że gin mnie wyślę. Muszę jutro do niego zadzwonić, bo od 5-tego tygodnia kazał mi brać acard tylko nie wiem ile.. No i umówie się na podgląd:) Ale to pewnie za tydzień, półtora..

    km5szbmhlbn8250p.png
  • Gosia 26 Koleżanka
    Postów: 31 61

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam wyniki bety. W 27 dniu cyklu (cykle 29 dni) moja beta wynosi 42,7mlU/ml. Byłam dzisiaj u lekarza. Kazała w poniedziałek powtórzyć, zleciła masę badań i kazała o siebie dbać i czekać. Na tak wczesnym etapie podobno za wcześnie na radość ale mówiła żeby być dobrej myśli. Targają mną mieszane uczucia, radość i strach że coś będzie nie tak. Trzymajcie kciuki, żeby było ok. Jaką miałyście betę w terminie miesiączki?? Mi moja wydaję się za niska...

    Gosia
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia- każdy ma inny organizm i u każdego inny dzień po zapłodnieniu wypada w dniu spodziewanej @. Każdy ma owulację w innym czasie, więc nie warto porównywać bety:) Odpoczywaj i relaksuj się;)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia- ależ Ci zazdroszczę!

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia ja w dniu spodziewanej miesiączki betę miałam 28 a teraz już ponad 300 :) będzie dobrze !
    gratulacje !!

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ