X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • nat-ka Znajoma
    Postów: 25 12

    Wysłany: 15 września 2013, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 11:24

    czekamy na Ciebie <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda że nie masz temperatur od samego początku cyklu, bo tak to ciężko coś powiedzieć :(
    A ktoś jeszcze testuje w tym tygodniu ? :)

  • GreenDot Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 16 września 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja bym chciala ale dzisiaj tempka spadla i nie wiem czy zdaze :( brzuch mnie wlasnie zaczal pobolewac ba @.jesli sie temp nie podniesie rano to raczej nie ma szans tym razem.. trzymam kciuki za Was!

  • penelopa111 Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 17 września 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś zatestowałam, 13dpo, test 10 - negatywny... kolejny chyba za 3 dni zorbię 16dpo...też 10 czułości...mam objawy PMS, więc też myślę, że przyjdzie @ zanim zdążę ten drugi test zrobić.

  • NiechŚwiatMójSięZazieleni Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 września 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zamiar jutro testować. Jednak tempka spadła i coś wisi w powietrzu niestety:( Nie ma co się łudzić i wyrzucać pieniędzy za testy w błoto. Jutro przewidywany termin @, ALEEE jak ciepłota wróci do pionu a @ się nie pokarze do pt --->testuje. Jak ten czas się niemiłosiernie wlecze......

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 17 września 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testuje jutro lub w czwartek

    ewulka2218 lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Niecierpliwa87 Koleżanka
    Postów: 38 20

    Wysłany: 17 września 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zatestowałam dziś i mam II kreskę :) jasną ale jest :) ale się boję....... <3

    Malgoo, Anoolka, gosia_9020, mindusia, ona0000, Rzutka, MILA lubią tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Skarbie już 4 miesiące ;*
  • GreenDot Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 17 września 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co myslicie o moim wykresie? jest jeszcze jakas szansa skoro temp dzisiaj sie podniosla ?
    https://ovufriend.pl/graph/b744215d0c33538a5ce1f4255ea9ed3f

  • Malgoo Koleżanka
    Postów: 37 32

    Wysłany: 18 września 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa87 wrote:
    Ja zatestowałam dziś i mam II kreskę :) jasną ale jest :) ale się boję....... <3
    no to gratulacje :) bedziesz mamusia :)

  • Mrowwwka Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 19 września 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny a miala ktoras z Was taka sytuacje ze odczytala wynik po paru godzinach i byl zmieniony? tj ja wczoraj zrobilam sobie test po poludniu( bo sie naczytalam forum i mnie naszlo :D ) wynik od razu negatyw chociaz dziwnie rozmazany mysle sobie pewnie wadliwy ale ok negatyw.. zajelam sie swoimi sprawami po czym pozniej jak go chcialam wywalic to byly 2 wyraznie grube krechy .. nie ze delikatne czy wyblakle zwyczajne 2 kreski :) jestem do dzis w szoku bo po 14 miesiacach staran, setki testow zrobionych i nigdy nawet bladzioszka czy cien cienia nie mialam :) wiem tez ze testu nie odczytuje sie po uplywie no gora 10min, ale powiedzcie czy ktoras tak miala i okazalo sie to pozniej ciaza? Ahm dodam ze test dzis z rana negatywny.. Dzis moj 24 dzien cyklu(na mniej wiecej 28), a wczoraj 9 dzien po owulacji. Pozdrawiam i zycze z calego serca by sie udalo! :)

    Mrowwwka
  • Rzutka Przyjaciółka
    Postów: 68 177

    Wysłany: 20 września 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Wam, ja testuje 27.09 za tydzien...szanse niewielkie ale nadzieja jest...
    Trzymam kciuki za wszystkie starajace sie .

    mindusia, ona0000 lubią tę wiadomość

    ovufriend.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli tempka do jutra nie spadnie to idę na bete :)

    mindusia, Rzutka lubią tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 20 września 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 9 dzień po owulacji, zamierzam testować w niedzielę/poniedziałek. Chociaż mam od groma testów z allegro za 1zł i jutro rano pewnie nie wytrzymam, choć zdaję sobie sprawę, że to pewnie za wcześnie ;).

    mindusia lubi tę wiadomość

  • ona0000 Koleżanka
    Postów: 33 12

    Wysłany: 20 września 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowwwka wrote:
    Hej dziewczyny a miala ktoras z Was taka sytuacje ze odczytala wynik po paru godzinach i byl zmieniony? tj ja wczoraj zrobilam sobie test po poludniu( bo sie naczytalam forum i mnie naszlo :D ) wynik od razu negatyw chociaz dziwnie rozmazany mysle sobie pewnie wadliwy ale ok negatyw.. zajelam sie swoimi sprawami po czym pozniej jak go chcialam wywalic to byly 2 wyraznie grube krechy .. nie ze delikatne czy wyblakle zwyczajne 2 kreski :) jestem do dzis w szoku bo po 14 miesiacach staran, setki testow zrobionych i nigdy nawet bladzioszka czy cien cienia nie mialam :) wiem tez ze testu nie odczytuje sie po uplywie no gora 10min, ale powiedzcie czy ktoras tak miala i okazalo sie to pozniej ciaza? Ahm dodam ze test dzis z rana negatywny.. Dzis moj 24 dzien cyklu(na mniej wiecej 28), a wczoraj 9 dzien po owulacji. Pozdrawiam i zycze z calego serca by sie udalo! :)

    witaj, ja mialam taką sytuację, bylam parę dni przed @ zrobiłam sobie test i była 1 krecha, zajęłam się czymś i nie zaglądałam do niego cały dzień, pod wieczór chciałam go wyrzucić patrzę a tam druga kreska! nie wiedziałam co myśleć, w necie się naczytałam że były takie przypadki, nakręciłam się i niestety okres przyszedł :( także najlepiej czekać do okresu i wtedy zrobić i odczytywać po czasie wyznaczonym na ulotce, potem wyrzucić i nie patrzeć. Chociaż są przypadki że takie sytuację okazywały się ciążą :) Powodzonka!

    mindusia lubi tę wiadomość

  • ona0000 Koleżanka
    Postów: 33 12

    Wysłany: 20 września 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa87 wrote:
    Ja zatestowałam dziś i mam II kreskę :) jasną ale jest :) ale się boję....... <3
    gratulacje!!! ile się staraliście??

  • ona0000 Koleżanka
    Postów: 33 12

    Wysłany: 20 września 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    U mnie 9 dzień po owulacji, zamierzam testować w niedzielę/poniedziałek. Chociaż mam od groma testów z allegro za 1zł i jutro rano pewnie nie wytrzymam, choć zdaję sobie sprawę, że to pewnie za wcześnie ;).

    Prawie mamy taki sa cykl:) tez juz mnie nosi żeby testować ale trzeba czekac... ja planuje za tydzien testowac;)

    Rzutka lubi tę wiadomość

  • Niecierpliwa87 Koleżanka
    Postów: 38 20

    Wysłany: 20 września 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona0000 piąta próba i na "5" nie zapeszając :) a u Was jak tam?

    Czekamy na Ciebie Skarbie już 4 miesiące ;*
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 20 września 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa87 po cichu gratuluje.
    Anoolka powodzenia, życze. może u ciebie na becie wyjdzie wynik pozytywny. Ja robiłam, bete kiedyś 2 x bo tez myślałam , że nuż widelec się udało ale u mnie niestety beta wychodziła negatywna.
    Mrowwwka ja bym spokojnie poczekała na twoim miejscu do dnia spodziewanej @ i dopiero wtedy powtórnie zatestowała.

    Wszystkim testującym życzę powodzenia

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • ona0000 Koleżanka
    Postów: 33 12

    Wysłany: 20 września 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz mamy za sobą poronienie w grudniu :( w maju ciąża pozamaciczna, mam 1 jajowód bo drugi musieli mi wyciąć no i w sumie miesiąc mieliśmy przerwy i to 3 miesiąc jak teraz się nie udało to będzie 4 ale jak to ja co miesiąc już myślę że to już a jak przychodzi @ to załamka... też juz mam za soba testy z krwi w lipcu miałam podwyższoną bete już się tak cieszyliśmy, po 2 dniach poszłam sprawdzić czy rośnie prawidłowo a tam 0 brak ciązy :( ehhh niby to takie proste zajść w ciąże a tyle nerwów to Nasz kosztuje teraz czekam do @ planowo mam dostać ok 26-28 września więc czas jeszcze mam ale tak bardzo bym juz chciała wiedziec :) czy sie udało czy kolejne staranka:P mocno 3mam kciuki za Was dziewczyny!

  • ona0000 Koleżanka
    Postów: 33 12

    Wysłany: 20 września 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa87 ja też jak zaszłam w ciąże w grudniu tez tak mialam druga kreska baaardzo malo widoczna myslałam ze mam zwidy :P ale z każdym dniem byla mocniejsza:) wynik testu zazwyczaj może sie mylić w jedną stronę że np nie pokaże ciązy a może byc ciąża :) jak jest kreska nawet bardzo malo widoczna to ciąża jest :) gratulacje!!!

‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ