X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jeszcze troche czasu mam do 4 pazdziernika ale juz sie zapisuje do testujacych. mam nadzieje, ze tym razem sie uda, licze bardzo na to, bo w pazdziernikiu P. ma urodzinki i chce mu dac taki prezent...

  • marvenka Debiutantka
    Postów: 7 16

    Wysłany: 25 września 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja również zamierzam się testować jeszcze w tym tygodniu - bo w niedzielę. Co prawda czuję, że nic z tego no ale sprawdzić trzeba :)

  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 25 września 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zobaczę jutro będzie test natury czy będzie @ czy nie, jak nie to sobie zatestuje w piątek rano:)

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    narazie jest dobrze i licze, ze zakonczy sie 2 kreseczkami :) narazie tak to wyglada...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh u mnie jeszcze 4 dni do testowania zwariuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Fler!!!!

    Ja planuję odczekać do poniedziałku, jak w weekend @ się nie zjawi będę testować. Tak bardzo chciałabym ...

    Z tym testowaniem to mam takie miłe wspomnienie że gdy kupowałam swój drugi albo trzeci test jakieś pół roku temu, pani Aptekarka która mi go sprzedawała była w stanie błogosławionym właśnie, uśmiechnęła się i zapytała czy życzyć pozytywnego, odpowiedziałam tak jak najbardziej, Pani się uśmiechnęła i powiedziała "No to życzę pozytywnego".
    Jakoś tak się poskładało że nie zużyłam tego testu, czeka... A ja nie wiedzieć czemu wierzę, że to właśnie ten będzie pozytywnym.
    Ech głupoty się mnie trzymają...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2013, 21:51

    Eve, kaarolaa, Veri lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i mi sie wydaje, ze bedzie ten test bardzo pozytywnt, tempka jak szalona do gory idzie :) powodzenia

    Amaranta lubi tę wiadomość

  • Malgoo Koleżanka
    Postów: 37 32

    Wysłany: 27 września 2013, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę jutro lub pojutrze testować- jutro niby @ więc jeśli wytrzymam to w niedziele rano tescik a jeśli nie wytrzymam to jutro rano zrobię :) choć wszystkim- dosłownie wszystkim czuje ze to @ a nie fasoleczka mnie odwiedzi

  • Rzutka Przyjaciółka
    Postów: 68 177

    Wysłany: 27 września 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro o ile temperatura nie poleci jeszcze bardziej..ale raczej sie zapowiada na @ :/

    ovufriend.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już raz testowałam wyszedł negatywny ( za wcześnie sprawdziłam) ale @ będę miała na prawie 100% temperatura na to wskazuje :( poczekam jednak do tego dnia kiedy ma wystąpić miesiączka , kiedy jej nie będzie zrobie test chociaż pewnie nie będzie sensu go robić.
    ps. nie wiem czy już taki wątek był ale może znacie kobitki, którym portal ovufriend pomógł w zajściu w ciążę? (wyznaczanie dni płodnych , owulacje, prowadząc wykresik) :)

  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 27 września 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu przesunęło mi dzień @ z 5.09 na 2.09 i nie wiem czy wytrzymam aż do przyszłej soboty... Niby zawsze lepiej trochę dłużej poczekać...

    atdck6nlmznf5qze.png
  • marvenka Debiutantka
    Postów: 7 16

    Wysłany: 27 września 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie już dzisiaj koszmarnie kusiło, żeby zrobić test ale jakoś przekonałam siebie, że lepiej poczekać. Póki co mogę mieć jakąś minimalną nadzieję a nie pewność, że nic z tego i kolejne rozczarowanie.

    Ech, to czekanie jest najgorsze.

    Anielka27 lubi tę wiadomość

  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 27 września 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ita ja też muszę czekać do przyszłej soboty. @ mam na 03.10 i jak nie przyjdzie (nie może przyjść!!) to będę testować - oczywiście jak wytrzymam do soboty, bo to przecież jeszcze ponad tydzień :-)

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 28 września 2013, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dziś 36 dc i za testowałam o godz. 18
    i wyszły II kreski :)
    Tak się ucieszyłam....ale
    Myślicie że to powód do radości, czy wieczorny test jest na 100 % wiarygodny???

    Ita, gocha04 lubią tę wiadomość

    natalkaa86
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 28 września 2013, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli wieczorem wyszły dwie kreski, to tym bardziej wyjdą rano :) Gratulacje :)

    atdci09k89ytpjkc.png
  • Rzutka Przyjaciółka
    Postów: 68 177

    Wysłany: 28 września 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalkaa86 wrote:
    ja mam dziś 36 dc i za testowałam o godz. 18
    i wyszły II kreski :)
    Tak się ucieszyłam....ale
    Myślicie że to powód do radości, czy wieczorny test jest na 100 % wiarygodny???
    Oczywiscie ze wiarygodny! Gratuluje! :)

    ovufriend.pl
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 28 września 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalko gratulacje! :) Wieczorem stężenie hormonów w moczu jest mniejsz niż w ciągu dnia. Więc jeśli test wyszedł wieczorem to tym bardziej wyjdzie rano. :)

    Anielka27 lubi tę wiadomość

    atdck6nlmznf5qze.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 28 września 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki jestem nową użytkowniczką naszego Ovu. Czytam was już od jakiegoś czasu i na prawdę fajnie, że można tak się podtrzymywać na duchu razem z kimś kto czuje zupełnie to samo ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Malgoo Koleżanka
    Postów: 37 32

    Wysłany: 28 września 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja testowanie mam juz z glowy - niestety przyszla wstretna @
    dzien smutny jak nie wiem.........
    ale gratuluje bardzo NATALKA :) SUPER ZE DWIE KRECHY SIE POKAZALY

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 28 września 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bede testowala za tydzien :) i mam nadzieje ze wreszcie zobacze upragnione dwie kreseczki:)

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ