X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekam jeszcze 6 dni, narazie jest w miare, ale nie czuje sie na ciaze wiec napewno @ przyjdzie 4...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będe testować za tydzień, choć dzis juz testowalam i niepotrzebnie bo nic nie wyszło. Czuje sie dziwnie zazwyczaj bóle brzucha mam dzien przed miesiaczka, a teraz czuje je delikatnie codziennie... piersi bola, mam delikatne mdłości, czy to moja podswiadomosc? Urojone objawy czy co :(( to czekanie na pozytywny test juz zaczyna mnie denerwowac :( bo i tak nic nie wychodzi

    monalisa lubi tę wiadomość

  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 28 września 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez za tydzien bede testowzc, dokładnie w noedziele. teoretycznie w piatek powinna by ta bestia @, ale jesli sie nie pojawi, towolę poczekac kilka dni... zrobic bete, czy siuiu?

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgenek wrote:
    Tez za tydzien bede testowzc, dokładnie w noedziele. teoretycznie w piatek powinna by ta bestia @, ale jesli sie nie pojawi, towolę poczekac kilka dni... zrobic bete, czy siuiu?


    ja bym najpierw siuśnęła ;) a potem i tak bym dla pewności zrobiła bete :)
    trzymam kciukalce :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2013, 16:48

    Olgenek lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 28 września 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja oczywiście od wczoraj mam @.... bleeee

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • azi Ekspertka
    Postów: 163 381

    Wysłany: 28 września 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chce poczekać do środy z testem,wg mnie @ powinna być 4,a ovu prognozuje na 7... :-\ niestety raczej będzie 1 kreska :-(


    3jgxyx8d08x508h1.png
    l22n6iye5ll34so8.png
    1k3xegz2f74add0s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba jutro znowu zatestuje ale boje sie ze tempka spadnie :(

  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 28 września 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja powinnam @ dostać 3.10 ale dzisiaj jest juz szczyt wytrzymalosci moich piersi....jak dwa balony.meżuś dziś na mnie spojrzał i mówi że na 100% jestem w ciąży. hmm zobaczymy najchetniej jutro z rana bym zatestowala :/ ale nie wiem czy juz wyjdzie,śluz płodny miałam w 12 dc a cykle mam 28dniowe, myslicie ze juz moze cosik wyjsc???

    monalisa lubi tę wiadomość

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka04 wrote:
    ja powinnam @ dostać 3.10 ale dzisiaj jest juz szczyt wytrzymalosci moich piersi....jak dwa balony.meżuś dziś na mnie spojrzał i mówi że na 100% jestem w ciąży. hmm zobaczymy najchetniej jutro z rana bym zatestowala :/ ale nie wiem czy juz wyjdzie,śluz płodny miałam w 12 dc a cykle mam 28dniowe, myslicie ze juz moze cosik wyjsc???
    ja bym jeszcze poczekała spokojnie chociaz 2 dni a najlepiej do dnia @ :) powodzenia

    monalisa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze nigdy nie czekałam tak jak teraz do @ ... coś okropnego, w końcu czekając na @ czekam też na wykonanie testu :)
    trzymam się jednak tekstu piosenki:


    "DON'T WORRY BE HAPPY"


    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2013, 18:31

  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 28 września 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka27 a kiedy testujesz???ja już nie mogę wytrzymać...i mam jeszcze 5 dni czekać???chyba nie dam rady :/
    kaarolaa nie dziekuje, bo nie chcę zapeszyć

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 28 września 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według ovi na 20.09 ze zwykłych obliczen to na 24.09 przy 28 dniowym cyklu. Mam nadzieje ze sie udalo, piersi bolą, podbrzusze tez pobolewa, mdłości mam pod wieczór i jestem chodzacym ADHD :-) Trzymajcie kciuki dziewczyny

    bontbhr.png
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 28 września 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monalisa trzymam kciukacy za ciebie i za siebie i inne staraczki oczekujące i te przyszłe :):):):) jednoczmy się :) w ilości siła :)

    monalisa lubi tę wiadomość

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 28 września 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka04 trzymam kciukija mam podobne objawy i bedzie to moja 3 ciaza ale wiem ze każda jest inna więc mysle ze sie udalo

    izabelka04 lubi tę wiadomość

    bontbhr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka04 wrote:
    Anielka27 a kiedy testujesz???ja już nie mogę wytrzymać...i mam jeszcze 5 dni czekać???chyba nie dam rady :/
    kaarolaa nie dziekuje, bo nie chcę zapeszyć



    Kochana, za 3 dni. ale tak się to ciągnie i ciągnie jak nigdy. Robiłam test ciążowy ale 5 dni po baraszkowaniu-(negatywny) oczywiste, że za wcześnie ale tak się tym podjarałam, że nie mogłam wytrzymać ;) teraz czekam do wtorku , no chyba , że "ciocia" mnie wcześniej odwiedzi/nawiedzi :) przynajmniej testu nie zmarnuje ;) (w czymś trzeba szukać pozytywu)
    Izabelka04 są tutaj kobietki, które dość długo już się starają i też miały tak jak my, ale najfajniejsze w tym portalu jest to, że wszystkie się wspieramy i sobie wzajemnie kibicujemy :) Tak więc zaciskam oba kciuki też za Ciebie, pozdrawiam cieplutko! :)

  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 28 września 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 5 dni po ovu milam dziwnie gorace i bolace piersi, bola do dzis ale juz nie sa takie gorace ale za to WIELKIE :):):) i nabrzmiale :):)

    monalisa lubi tę wiadomość

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i jeszcze dodam od siebie, że widziałam już nie jeden wykres, gdzie dziewczyny robiły testy, które wychodziły negatywnie po czym dzień później pokazywał test ciążę. Jak ma być fasolka to będzie jak nie , trzeba starać się dalej :*

    monalisa lubi tę wiadomość

  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 28 września 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka27 masz racje, powiem Ci jest mi dużo łatwiej z Wami na forum to sobie poczytam pośledzę jakiś watek i czas jakoś leci...i wsparcie i wspólne czekanie, cieszenie się jak ktoś zaciąży...lubię galerie pozytywnych testów :):):) obyśmy dołączyły wkrótce...:)

    Anielka27, Olgenek lubią tę wiadomość

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 28 września 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka27 wrote:
    Izabelka04 są tutaj kobietki, które dość długo już się starają i też miały tak jak my, ale najfajniejsze w tym portalu jest to, że wszystkie się wspieramy i sobie wzajemnie kibicujemy :) Tak więc zaciskam oba kciuki też za Ciebie, pozdrawiam cieplutko! :)

    Dokładnie, zanim odkryłam ten portal, nie wiedziałam, że zaciążenie może być takim trudnym procesem. dopiero tutaj to sobie uświadomiłam. Załuję, że publicznie tak mało się o tym mówi.

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 28 września 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgenek wrote:
    Dokładnie, zanim odkryłam ten portal, nie wiedziałam, że zaciążenie może być takim trudnym procesem. dopiero tutaj to sobie uświadomiłam. Załuję, że publicznie tak mało się o tym mówi.

    no właśnie człowiek sobie sprawy nie zdaje jaki to problem dla wielu par, dlatego szczerze wspieram ten nowy program in vitro...masz racje powinno byc o tym glosno i powinno byc wspierane,

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ