X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka04 wrote:
    Anielka27 masz racje, powiem Ci jest mi dużo łatwiej z Wami na forum to sobie poczytam pośledzę jakiś watek i czas jakoś leci...i wsparcie i wspólne czekanie, cieszenie się jak ktoś zaciąży...lubię galerie pozytywnych testów :):):) obyśmy dołączyły wkrótce...:)


    dokładnie mam tak samo jak Ty :) w końcu dołączymy na 100% do szczęśliwych mam , jak nie będzie nam się udawało to zawsze możemy znajdować w sobie wsparcie mało tego przecież się staramy i dążymy do tego aby zostać mamusiami więc motywacji większej nie potrzeba :) Dodam jeszcze, że przeglądając fora te starsze kobitki miały tak samo jak my, też miały cykle, które dawały nadzieje, przeżywały rozterki, smutek, płacz a jednak teraz widzę , że mają na paseczku info, na jakim etapie ciąży są :)

  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 28 września 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy kobiety aż tak dużo od życia oczekują? że chcą mieć zdrowe piękne dzieci???dlaczego to jest takie trudne???

    przecież po to zostałyśmy stworzone jako: MATKI żony i kochanki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2013, 19:15

    Anielka27 lubi tę wiadomość

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 29 września 2013, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test i niestety...poczekam te 5 dni do @ NAIWNIACZKA :/

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • Malgoo Koleżanka
    Postów: 37 32

    Wysłany: 29 września 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    a ja oczywiście od wczoraj mam @.... bleeee
    ehh podobnie i ja.... razem bedziemy testowac w nowym cyklu i obie bedziemy skakac z radosci na koniec bo zobaczymy dwie najgubsze najciemniejsze krechy na calym swiatelku :)

    kierzynka lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 29 września 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoo wrote:
    ehh podobnie i ja.... razem bedziemy testowac w nowym cyklu i obie bedziemy skakac z radosci na koniec bo zobaczymy dwie najgubsze najciemniejsze krechy na calym swiatelku :)
    tak będzie ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • niania Koleżanka
    Postów: 80 15

    Wysłany: 29 września 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny... u mnie @ powinna nadejść w miniony pt. puki co jej nie ma..ale patrząc na mój wykres jakoś nie chce mi się wierzyć, że się udało, dla tego ze zrobieniem testu jakoś się nie spieszę..

    Niania ..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro ma pojawić się @ wg ovu... zrobię test rano jak nie będzie @ następnego dnia , żeby mieć już święty spokój

  • Miśka003 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 30 września 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    jestem tu nowa, ale mam pytanie do Was, bo widzę, że jesteście doświadczone już w tym temacie. Dziś mam 12 dpo i nie wytrzymałam, zrobiłam test marki PreTest. Zaraz po jedna kreska, ale po około 20 minutach sprawdziłam jeszcze raz, żeby już więcej się nie dręczyć, że a nuż się udało i zobaczyłam na nim drugą bladą kreskę. Czy myślicie, że mogę już zacząć się cieszyć...?? Proszę pomóżcie...

    Doświadczamy różnych cudów, jedne są materialne inne duchowe, a mój najpiękniejszy Cud śpi w łóżeczku obok...;******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dpo, jeszcze tylko 4 dni do @...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka003 wrote:
    Witam,
    jestem tu nowa, ale mam pytanie do Was, bo widzę, że jesteście doświadczone już w tym temacie. Dziś mam 12 dpo i nie wytrzymałam, zrobiłam test marki PreTest. Zaraz po jedna kreska, ale po około 20 minutach sprawdziłam jeszcze raz, żeby już więcej się nie dręczyć, że a nuż się udało i zobaczyłam na nim drugą bladą kreskę. Czy myślicie, że mogę już zacząć się cieszyć...?? Proszę pomóżcie...


    ja na Twoim miejscu albo powtórzyła bym test następnego dnia albo poszła na badanie krwi (wówczas będziesz miała 100% pewności) Powodzenia!!!! :)

  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 30 września 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka003 --> po tak długim czasie test może przekłamać wynik. Tak jak Anielka27 polecam Ci powtórzyć test albo zrobić betę.

    atdck6nlmznf5qze.png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 30 września 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :D Jestem w 9 DPO (28 dc). Zrobiłam test- negatywny- nie wytrzymałam ciśnienia :) wiem, wiem- to za wcześnie dlatego też ne tracę nadziei, tym bardziej, że test nie był z pierwszego moczu. Mało prawdopodobne żebym wytrzymała do 14 DPO- cierpliwość to nie moja cnota :) W każdym razie testuję w tym tygodniu i bedą dwie kreseczki- muszą być bo ja tak chce ! :) Powodzenia dla wszystkich :*

  • niania Koleżanka
    Postów: 80 15

    Wysłany: 30 września 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam test dziś i niestety negatywny...tak się zastanawiam czy 4 dni po terminie @ to mozliwe żeby jeden wynik był błędny

    Niania ..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina1990 wrote:
    Witajcie :D Jestem w 9 DPO (28 dc). Zrobiłam test- negatywny- nie wytrzymałam ciśnienia :) wiem, wiem- to za wcześnie dlatego też ne tracę nadziei, tym bardziej, że test nie był z pierwszego moczu. Mało prawdopodobne żebym wytrzymała do 14 DPO- cierpliwość to nie moja cnota :) W każdym razie testuję w tym tygodniu i bedą dwie kreseczki- muszą być bo ja tak chce ! :) Powodzenia dla wszystkich :*


    to ja jestem jeszcze lepsza , bo zatestowałam niecały tydzień po :P więc cierpliwa też nie jestem 0blush2.gif. Teraz już jak testować to w dniu spodziewanej @ albo kiedy temp. będzie wskazywała, że być może zaciążyłam. Trzymam kciukolce :)

  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 30 września 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaparłam się i stwierdziłam, że nie ma co i musze wytrzymać do dnia spodziewanej @ a najlepiej z 1-2 dni dłużej. Za dużo kasy na testy idzie co miesiąc.

    Wg ovu mam 12dpo , zgodnie z moimi obliczenimi dopiero 9 dpo. Jak tu wytrzymać do weekendu!!!!

    atdck6nlmznf5qze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niania wrote:
    Zrobilam test dziś i niestety negatywny...tak się zastanawiam czy 4 dni po terminie @ to mozliwe żeby jeden wynik był błędny


    wiesz co kochana, patrząc na Twój wykres to wygląda to tak jak byś miała ten cykl bezowulacyjny - ale widzę, też że mierzyłaś temperaturę o np. 02.00, 03.00. Może, żeby wykres był bardziej wiarygodny mierz temp. o 06.00 albo 0 07.00 ?

  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 30 września 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka27 wrote:
    to ja jestem jeszcze lepsza , bo zatestowałam niecały tydzień po :P więc cierpliwa też nie jestem 0blush2.gif. Teraz już jak testować to w dniu spodziewanej @ albo kiedy temp. będzie wskazywała, że być może zaciążyłam. Trzymam kciukolce :)

    Ja na temperaturze nie bardzo mogę polegać- co prawda trzyma się ponad czerwona krechą ale niewiele- w porównaniu do temperatur fazy pierwszej jest tylko o okolo 0,2-0,3 stopnia wyższa. Pocieszam się tym, że póki nie spadła poniżej krechy to nie jest tak źle

    Anielka27 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z całego serduszka życzę aby w końcu się udało !!! :)

    karolina1990 lubi tę wiadomość

  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 30 września 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka27 wrote:
    z całego serduszka życzę aby w końcu się udało !!! :)
    Ja Tobie również życzę powodzenia. A kiedy Ty planujesz test?

    Anielka27 lubi tę wiadomość

  • niania Koleżanka
    Postów: 80 15

    Wysłany: 30 września 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka27 a czemu temperatura o 6/7 jest bardziej wiarygodna od tej 2/3? pytam, bo mam roczną córeczkę i mierzę o tej porze bo tu dłużej śpi i mogę przespać bez pobudek 3 godziny

    Niania ..
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ