X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 21 listopada 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynko wiem co czujesz... To bardzo niemiłe uczucie tak się rozczarować. Ale proszę nie smuć się! Próbujemy dalej! Jak to powiedział lekarz: "Do cholery, dziecko robi się dupą, a nie głową! Przestać liczyć i kalkulować, kupić wino, wyluzować się i działać!" :)

    kaarolaa, magdzia26 lubią tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bergo nie u kazdego wyluzowanie zadziała, u mnie tylko cud pomoze, ja staram sie od kwietnia 2011. mam problem z jajowodami i macica a maz ma słabe nasienie...czekamy juz 30 miesiecy i wyluzowanie w naszym przypadku nic nie dało, zapisani jestesmy na ivf tylko czekamy na tel z kliniki z terminem. a staramy sie jeszcze naturalnie bo moze cos to da :)

  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 21 listopada 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem kaarolaa, wiem... Ale próbować trzeba każdą metodą. :)

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego cały czas probujemy :) nie poddamy sie tak łatwo ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    właśnie zaczęłam plamić, pewnie @ przyszła , jestem załamana, ledwo siedze w pracy
    justyna a Ty sie nie przejmuj bo ja tak miałam ze zaczely sie plamienia, myslałam ze sie nie udało a po tescie wyszły 2 kreski :) powodzenia i głowa do gory :)

  • Alisss Ekspertka
    Postów: 124 73

    Wysłany: 21 listopada 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja plamie trzeci dzien, choc dzis jak narazie slabiej, test -, 14 dzien fl, zwykle bylo 12, w ostatnim cyklu 10, no i temp nie spadla jeszcze, juz nic nie wiem...

    599c7ad6b8396062e00cd33ba75a0b2c.png

    Mama Natanka (20.07.09) mojego sloneczka oraz aniolka (22.03.14) 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekaj jeszcze ja opisywałam post wyzej ze w terminie @ miałam plaminie, poczekałam 2 dni dalej plamienie to był 15 dpo i wyszedł -, 3 dni pozniej w 18 dpo powtorka i lekko widoczna 2 kreska...czasem warto dłuzej poczekac :) powodzenia Alisss :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2013, 12:35

  • Alisss Ekspertka
    Postów: 124 73

    Wysłany: 21 listopada 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje, ale u mnie plamienie zawsze zwiastuje @, wiec trudno mi miec nadzieje...

    599c7ad6b8396062e00cd33ba75a0b2c.png

    Mama Natanka (20.07.09) mojego sloneczka oraz aniolka (22.03.14) 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez...nadzieja jeszcze jest :)

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 21 listopada 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola a wy inseminacji próbowaliście? Mąż właśnie ma słabe plemniczki, u mnie chyba wszystko ok, w każdym razie nic nie znaleźli, hormony ok, okresy regularne, usg ok.

    Zapisałam nas dziś na 1 spotkanie w sprawie inseminacji, bo już nie chce dłużej czekać. Badania 800 zł, sam zabieg 700 zł. oby to poskutkowało

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • aisha Debiutantka
    Postów: 9 11

    Wysłany: 21 listopada 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Piszę po raz pierwszy ale bacznie obserwuję Wasze postępy w fasolkowaniu.:)
    Oczywiście staramy się o dziecko, mam pewne symptomy, albo juz mi się z tego wszystkiego wydaje że je mam.Mam już dziecko, ale pierwsza ciąża była nie planowana więc nie bardzo obserwowałam objawy pamiętam tylko, że strasznie ale to okropnie bolały mnie piersi i brzuch na @.Mówiłam wtedy: O Jezu ale miesiączki kosmicznej dostanę będę umierać przez tydzień, no i moja kosmiczna miesiączka ma już 5lat.:)))
    W tym miesiącu bolą mnie piersi i brzuszek pobolewa, ale znośnie.Mam straszny apetyt i mogę spać wszędzie i natychmiast głównie w dzień bo w nocy to od dwóch dni jakoś się kręcę i miejsca nie mogę znaleźć.Oprócz tego mam ogromną ilość białego śluzu takiego lepkiego ale nie jest bardzo gęsty.Wczoraj robiłam test 26dc (cykle mam 28-30) no i oczywiście jak na złość negatywny.Jak myślicie jest szansa, że mimo negatywnego wyniku z wczoraj coś się tam kluje?Strasznie bym chciała i wiecie jak to jest intensywnie uskuteczniam obserwację swojego ciała.Chcę testowac znowu w sobotę dopiero bo może ja za wcześnie ten test zrobiłam...Przez to że pierwsza ciąża była niespodzianką to przy pierwszych objawach czuję się trochę jak pierworódka.:))))) Pozdrawiam i oczywiście GRATULACJE dla tych którym juz się udało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2013, 14:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    karola a wy inseminacji próbowaliście? Mąż właśnie ma słabe plemniczki, u mnie chyba wszystko ok, w każdym razie nic nie znaleźli, hormony ok, okresy regularne, usg ok.

    Zapisałam nas dziś na 1 spotkanie w sprawie inseminacji, bo już nie chce dłużej czekać. Badania 800 zł, sam zabieg 700 zł. oby to poskutkowało
    my nie mozemy podchodzic do inseminacji bo ja mam zwezone jajowody i moze dojsc do ciazy pozamacicznej. w marcu miałam robione hsg i przepchali mi je troche dzieki czemu zaszłam w ciaze...ale poroniłam :( klinika nie wezmie na siebie takiej odpowiedzialnosci no i ja w sumie tez, dlatego przystepujemy do in vitro...

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 21 listopada 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaki koszt in vitro?

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zalezy od protokołu jakim mnie pokieruja...od 8 do 12 tys, doładnie nie wiem

  • Monia :) Koleżanka
    Postów: 39 13

    Wysłany: 21 listopada 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś robiłam test ciążowy z allegro i wyszły dwie kreski, choć ta druga bardzo jasna różowa... Co myślicie o tych testach?

    uwo9pc0zw660x4iy.png
  • Gwiazdeczka Znajoma
    Postów: 29 9

    Wysłany: 21 listopada 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, ja mysle, ze mozesz sie cieszyc :-) A my Ci GRATULOWAC :-)
    Ja bylam dzisiaj w klinice i beta wynosi 1,2, wiec ginka szans nie daje, przeciez na tym etapie powinno byc przynajmniej 100?!? Tak wiec od dzisiaj lutka stop, juz rano nie wzielam. I za 2 -3 dni powinna przyjsc @. Po niej od 5dc mam dawac sobie zastrzyki z gonal f 900 jednostek – (75jednostek mam sobie dawac w brzuch). 14dc mam sie znowu zglosic do kliniki.

    38010b837aebf82b632997d645ce5cf6.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 21 listopada 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola powiem szczerze że ja bym próbowała najpierw inseminacji, tzn. najpierw znów drożność zrobić a zaraz potem inseminację. Kobieto z in vitro tez pewności nie masz, ze nie poronisz, ze się przyjmie.A klinik i lekarzy jest dużo i tyle samo opinii i diagnoz. Nie rozważaliście tego?

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 21 listopada 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja boje się, że inseminacja też nic nie da, ze 3 razy pewnie spróbujemy, a potem nie wiem co. psychicznie po ych dwóch latach jestem juz wrakiem.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie chce przechodzic tego po raz kolejny, juz jestesmy zdecydowani na in vitro. byc moze nic nie zaplacimy bo lekarz zaproponował nam badania kliniczne, ktore sa za darmo, musze tylko czekac na tel z kliniki czy nas do tego zakwalifikuja. mam jeszcze nadzieje, ze w ten sposob sie uda...

  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 22 listopada 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh... Dziś 25dc, szyjka zaczyna się chyba otwierać powoli :/ jeszcze wysoko i twarda ale czuje juz pod opuszkiem wgłębienie :( i przy szyjce śluz powoli się zabarwia, nie widać tego jeszcze na zewnątrz ale ja juz wiem ze @ nadchodzi :(

    relgh371oy0mp19n.png
‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ