Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2013, 09:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jest to nie cien cienia a widoczna jasna kreska to juz mozemy ci pogratulowac. Ehhhh zostane sama na tym forum:(?

• stardust87 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2013, 09:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się, ja się nigdzie stąd nie ruszam :)

Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2013, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaaak ehhh. Wszystkie brzuchate mnie zostawia jak tak dalej pojdzie. Hehe:):*

• stardust87 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2013, 09:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tytuł posta jest bardzo uniwersalny, z każdym nowym tygodniem nowe testerki mogą się pojawić :P

• Milcia Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2013, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko ja Cię nie zostawię. Ja się też boję, że za chwilę zostanę tu sama.

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2013, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dupy....ale ciesze sie z wami kochane ciezarowki!

• stardust87 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2013, 10:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko wrote:
    Do dupy....ale ciesze sie z wami kochane ciezarowki!
    Pewnie, że do dupy. Ja też się zawsze wściekałam jak czytałam o pozytywnych testach, a moje nie wychodziły.. ale w końcu muszą wyjść te II! Każdej z nas cholera! Bo jak nie my to kto?...

angi_o lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2013, 10:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kochane zebyscie nie pomyslaly.
    ja ciesze sie kazda ciaza.
    nie naleze do tych zazdrosny czy zawistnych;)
    Po prostu juz tez bym chciala dzieciatko....

angi_o lubi tę wiadomość

• angi_o Ekspertka

Wysłany: 28 listopada 2013, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko ja też tu zostaje, a długo staracie się?Cały czas masz wysoką tempkę więc nadzieja jeszcze jest. Trzymam kciuki. U mnie kolejne testowanie 21 grudnia. To jest mój 31cs. W tym cyklu musi się udać, mam nową pracę więc zajmę trochę myśli, do tego w tym miesiącu ze wspomagaczem clo i będę robić testy owulacyjne.
    Lillenka, stardust87 gratuluje.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2013, 10:58

zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2013, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie Angi nie staramy sie zbyt dlugo.
    Zaczelismy w czerwcu, od razu zaskoczylo i sie poronilo....
    Pozniej mialam 3 cykle regulowane duphastonem-tylko jeden mial owulke, dwa byly beznadziejne wymuszane duphastonem-by sie zbyt nie przeciagaly.
    To 1 cykl staran po poronieniu-i pierwszy z CLO.
    Ja uwazam ze nie ma na co czekac...

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2013, 11:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Ja mam! Ja mam! Dwie krechy! :) Druga blada bardzo, ale wyraźna :) Jak pisałam na innym wątku, mój mąż powiedział: "No, tym razem przynajmniej nie trzeba jej szukać", a to już znaczy, że ONA NAPRAWDĘ JEST :) Ale się nie podniecam, to testy 10ml i nie wiadomo co pokazują więc wieczorem na betę i wtedy dam znać.
    Gratuluacje :) Mówiłam, że się udało :)

• stardust87 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2013, 11:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko wrote:
    Ale kochane zebyscie nie pomyslaly.
    ja ciesze sie kazda ciaza.
    nie naleze do tych zazdrosny czy zawistnych;)
    Po prostu juz tez bym chciala dzieciatko....
    zazdrość w tym wypadku to nic złego. Bo to przecież nie chodzi o to, że my wszystkim zafasolkowanym źle życzymy tylko o to chodzi, że też byśmy chciały być w końcu mamami...

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2013, 11:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 jedyne co mogę Ci teraz polecić to jak pójdziesz do ginekologa, a widzę, że jedną ciąże masz poronioną - powiedz o tym i poproś o duphaston lub luteine. Ja pierwszą ciąże porobiłam w 10 tygodniu. Kiedy zaszłam w drugą ciąże brałam 3-4 opakowania duphastonu aż minęło zagrożenie kolejnym poronieniem :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2013, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    angi_o wrote:
    Anko ja też tu zostaje, a długo staracie się?Cały czas masz wysoką tempkę więc nadzieja jeszcze jest. Trzymam kciuki. U mnie kolejne testowanie 21 grudnia. To jest mój 31cs. W tym cyklu musi się udać, mam nową pracę więc zajmę trochę myśli, do tego w tym miesiącu ze wspomagaczem clo i będę robić testy owulacyjne.
    Lillenka, stardust87 gratuluje.
    ja zaczynam dzisiaj 31 cs, mam tez czasami dosc, a czasami sie ciesze, ze nie mam jeszcze dziecka...probuje sobie znalezc w tym jakies dobre rozwizanie...jeszcze moge sie wyszalec, pobawic, jezdzic na wycieczki, robic co mi sie chce i na co mam ochote :) i wiele , wiele innych :)

• stardust87 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2013, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    stardust87 jedyne co mogę Ci teraz polecić to jak pójdziesz do ginekologa, a widzę, że jedną ciąże masz poronioną - powiedz o tym i poproś o duphaston lub luteine. Ja pierwszą ciąże porobiłam w 10 tygodniu. Kiedy zaszłam w drugą ciąże brałam 3-4 opakowania duphastonu aż minęło zagrożenie kolejnym poronieniem :)
    Nie kochana, nie poronioną. Tzw "puste jajo". Przestała się rozwijać w 5 tyg., zauważyli dopiero w 10tyg. Do lekarza idę 4 grudnia (wizyta wcześniej była umówiona - wiem, że nic nie będzie widać jeszcze). Ale pewnie luteine albo duphaston mi da - ostatnio też brałam luteinę bo miałam progesteron 13 a norma w ciąży od 16 podobno. Ale nie miałam żadnych plamień ani nic. Nawet jak już się zorientowali, że ciąża nierozwinięta i przestałam brać to też do zabiegu (ponad tydzień) nic nie plamiłam nawet..

• Ciapulinka Ekspertka

Wysłany: 28 listopada 2013, 12:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja też tu zostaje, grudzień będzie nasz!!!

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2013, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mocno w to musimy uwierzyc....
    taki hurt ciezarnych na koniec roku bylby wskazany!!!

angi_o lubi tę wiadomość

• misiaa Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2013, 19:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Nie kochana, nie poronioną. Tzw "puste jajo". Przestała się rozwijać w 5 tyg., zauważyli dopiero w 10tyg. Do lekarza idę 4 grudnia (wizyta wcześniej była umówiona - wiem, że nic nie będzie widać jeszcze). Ale pewnie luteine albo duphaston mi da - ostatnio też brałam luteinę bo miałam progesteron 13 a norma w ciąży od 16 podobno. Ale nie miałam żadnych plamień ani nic. Nawet jak już się zorientowali, że ciąża nierozwinięta i przestałam brać to też do zabiegu (ponad tydzień) nic nie plamiłam nawet..

Kochana ja też miałam "puste jajo" i gin kazał mi teraz brać duphaston od 16 do 25dc i w razie zajścia od razu mam wracać do duphastonu :) Myślę że napewno Ci coś przepisze tak zapobiegawczo :)

misiaa

34bwrjjgk872glsj.png
  • limonka Koleżanka

Wysłany: 28 listopada 2013, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj zrobiłam betę...
    23 dzień cyklu(cykle 28 dniowe) 9 dni po owu potwierdzonej przez gin,wynik 0,1mlU/mL początkowo się łudziłam że może za wcześnie poszłam,ale tracę nadzieję :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2013, 20:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonko udostepnij wykres.
    mialas cos co swiadczylo by o zagniezdzeniu? Bo czasami do 10dnia to nie ma co marzyc o hcg w krwi....

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego