X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje 26.08 ??
Odpowiedz

Kto testuje 26.08 ??

Oceń ten wątek:
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORCZYK - co TY opowiadasz!!!!!!!!!!!!!1 serio nie udało się???? szok!!!
    Gosiaczeknnn - już patrzę ;)
    Audobrandessa - Kochana ja mam 11 miesięcznego Synka, który budzi się czasem w nocy - zdarza mi się,że wstaje do niego o 5 po czym sie klade i mierze o 6 tempke... zadnej nie ignoruje bo to nie ma dla mnie sensu - odchylen az takich nie ma bez przesady ;) jak widac mimo to udalo mi sie zajsc w ciaze :)

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dobrze, że jesteście:) jest się komu wyżalić, wspólnie po przeżywać, doradzić :) aż się lepiej na duszy robi :)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shaja tak, ale ciężko coś powiedzieć, bo nie ma pomiarów. Może być to spadek implantacyjny, ale nie musi, czekaj czy tempka odbije.

    Storczyk testuj jeśli @ się nie rozkręci, tempka nie spadła mocno, a to tylko plamienie..

    gosiaczek zawsze dopóki nie ma @ to jest szansa, tempka narazie też nie spadła mocno, wszystko może być.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiaczek czasami testy wychodzą dopiero grubo po @. zależy kiedy zagnieżdżenie było. nie ma @ jest nadzieja :) trzymam kciuki :)

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak miesiączka się dzisiaj nie rozkręci to jutro z rana zrobię test ;)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem Bilibili z palca ktoś tych reguł pomiarów sobie nie wymyślił, ja np mam dużą różnicę temperatur między np 5, a 7 rano, im wcześniej tym niższa, a już tym bardziej podnosi się po wstaniu, bo to ruch, organizm zaczyna wytwarzać ciepło. I tak jak teraz o 8 mam 36,9 tak o 10 już mam 37,2, a później w ciągu dnia nawet 37,4, temperatura człowieka zmienia się w ciągu dnia i były robione badania na ten temat. Co też nie znaczy, że trzeba zaraz ignorować, bo ignoruje się raczej przy bardzo małej ilości snu czy przy spożywaniu większej ilości alko poprzedniego dnia, ale warto zaznaczać sobie godziny pomiarów i bezwzględnie mierzyć po minimum 3 godzinach odpoczynku przed wstaniem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2014, 16:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika ja tez mam dużą różnice jak mierzę o 5, choć dzisiaj zaskoczona byłam. spałam tyle samo co zawsze. korci mnie zeby jutro zatestować... ale boje się wyniku :( jutro 9 dpo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili i audobrandessa dziekuje kochane, już mi się humor poprawił, jutro jak dam radę pójdę na bete :)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audobrandessa ja też mam jutro 9dpo, ale nie testuje, po co nam te nerwy teraz, częściej tak wcześnie nie wychodzi niż wychodzi pozytyw. Ja czekam do soboty, jeśli @nie przyjdzie wcześniej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Audobrandessa ja też mam jutro 9dpo, ale nie testuje, po co nam te nerwy teraz, częściej tak wcześnie nie wychodzi niż wychodzi pozytyw. Ja czekam do soboty, jeśli @nie przyjdzie wcześniej.
    racja, tylko ta cholerna ciekawość... przeglądałam teraz wykresy dziewczyn i mało której test wychodził pozytywny 9 dpo. :( testuje z Tobą, obym wytrzymała

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audobrandessa wrote:
    racja, tylko ta cholerna ciekawość... przeglądałam teraz wykresy dziewczyn i mało której test wychodził pozytywny 9 dpo. :( testuje z Tobą, obym wytrzymała

    No to umowa, ja nie testuje bez Ciebie, Ty nie testujesz beze mnie, najwcześniej w sobote rano i mam nadzieję, że wymienimy się pozytywnymi wiadomościami;)

  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipsiątko, masz takie wyniki jak ja ;) tylko wysoka prolaktyna po obciazeniu a na czczo ok i progesteron w 22dc mam 10,62. Ja jeszcze tsh mialam 5,20 ale biore euthyrox 50. Musi nam sie udac!!!! ;) :D

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ide w piatek zrobic bete przed weselem i zrobie tez tsh. Euthyrox biore dopiero od miesiaca.

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    No to umowa, ja nie testuje bez Ciebie, Ty nie testujesz beze mnie, najwcześniej w sobote rano i mam nadzieję, że wymienimy się pozytywnymi wiadomościami;)
    wchodzę w to :) oby do soboty. to tylko 3 dni damy rade :) zeby tylko nas wczesniej nie zalało :( musi być dobrze :) w sobote się meldujemy z 2 kreskami :)

    surreal95 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audobrandessa, martika - ja też już jestem strasznie niecierpliwa i chciałabym już zrobić test ale czekam na niedziele. Widze że postanowiłyście testować w sobote :) w takim razie mam nadzięję że w sobote będą cztery kreseczki w sumie a w niedziele jeszcze dojdą moje dwie :)

    Audobrandessa lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipss nie skusisz się na sobotę z nami?:D

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam za Was kciuki dziewczyny a Wy za moja jutrzejszą bętę drugą :D Jesli chodzi o mierzenie tempki to macie racje dziewczyny po prostu ja mam co mam i musze sobie radzić ;) taka prawda --> ale u mnie nie ma aż takich zmian czy to o 5 czy to o 7 :) do jutra :)

    aciulka lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bilibili ściskam mocno kciuki za jutrzejszą wysoką bete :-) <3

    bilibili lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki Bilibili:*

    bilibili lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Bilibili :)
    Lipss dawaj do nas w sobotę :)

    bilibili lubi tę wiadomość

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ