X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje 26.08 ??
Odpowiedz

Kto testuje 26.08 ??

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam z testowaniem. Nie wierzę w okruszka i cierpliwie (Hahaha) próbuje czekać na okres. Szkoda mi robić test i się rozczarować ;-)

  • mimi87 Autorytet
    Postów: 304 192

    Wysłany: 2 września 2014, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jestem tu nowa ale od jakiegoś tygodnia śledzę wasze wpisy. Mam pewien problem ostatnią @ miałam 3 sierpnia mam bardzo regularne cykle i do tej pory cisza. Wczoraj ( dzień po terminie @) robiłam dwa testy z porannego moczu i negatyw poszłam na test ciążowy z krwi i też nic ( chociaż byłam w labolatorium gdzie mój ginekolog nie zaleca bo źle robią badania) tam mi powiedzieli że raczej nic z tego nie będzie ale może jest jeszcze za wcześnie co o tym myślicie. Dodam tylko że przytulanki miałam 15 sierpnia później po niej bardzo bolesna owulacja. Już sama nie wiem co mam o tym myśleć ;/

    synuś ma już 18 miesięcy a w brzuszku Madziunia <3
    zi13sek22ff6wp77.png
    nasz Bartuś
    ex2bwn156t8mofjo.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 września 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które już dostały @, może sobie stworzymy nowy wątek?

    Czekające na test, powodzenia!

    mimi spróbuj powtórzyć za dwa dni test.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 07:51

    Audobrandessa, emka@ lubią tę wiadomość

  • mimi87 Autorytet
    Postów: 304 192

    Wysłany: 2 września 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam tylko że ciągle mam jakieś rewelacje jelitowe ciągle mam zgagę od jakiegoś tygodnia, i mi ciągle burczy w brzuchu (przelewanie)ale to wszystko może wskazywać też na wrzody bo niestety jestem ich szczęśliwą posiadaczką, często biegam do kibelka na siku pomocy ;/

    synuś ma już 18 miesięcy a w brzuszku Madziunia <3
    zi13sek22ff6wp77.png
    nasz Bartuś
    ex2bwn156t8mofjo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Dziewczyny, które już dostały @, może sobie stworzymy nowy wątek?

    Czekające na test, powodzenia!

    mimi spróbuj powtórzyć za dwa dni test.
    jestem za:)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 września 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tutaj nie?, czy na ogólnym?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 08:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie uciekacie ???? Zostancie!!! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myśle ze tutaj :)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 września 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/wrzesniowe-staraczki,4130.html

    Fredka życzę Ci, żebyś zobaczyła dwie kresezki i nie dołączyła do nas;p ;)

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 2 września 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fredka - chodzi Ci o temperaturkę rozumiem :) sie robi -->> jutro zmierze :) trzymam kciuki dziewczyny!
    emka - spokojnie póki @ nie ma nie daj się!!!!!
    <3
    jzufqv2.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 08:56

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już sobie nawet nie robię nadziei. Gdyby była ciąża to już beta powinna wyjść. Czekam z niecierpliwością na następny cykl i bierzemy się dalej do roboty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki bilibili;) emka czekaj wrazie czego na mnie, bedzie razniej :p

    agjot1979 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka@ wrote:
    Już sobie nawet nie robię nadziei. Gdyby była ciąża to już beta powinna wyjść. Czekam z niecierpliwością na następny cykl i bierzemy się dalej do roboty.

    To zależy. Ja kiedyś miałam pozytywny test, beta w zasadzie poniżej, a na usg tylko pęcherzyk ciążowy...tak jakby za wcześnie na wszystko...więc nigdy nie wiadomo :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fredka wrote:
    Dzieki bilibili;) emka czekaj wrazie czego na mnie, bedzie razniej :p
    Mam nadzieję że nie dołączysz do mnie ale jeśli się da to na Ciebie poczekam ;). Widzę, że obie mam cykle ponad trzydzietodniowe takze będzie nam raźniej :).

  • olaaa1229 Koleżanka
    Postów: 36 15

    Wysłany: 2 września 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ależ miałam zawroty głowy w nocy, obudziłam się siadałam na lóżku i znów się kładłam bo mną kołysało :)

    thgf9n730pshwi5w.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 2 września 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super Fredka testujemy razem może jeszcze ktoś się znajdzie :) zastanawiam się tylko czy u mnie to nie za wczesnie bo to bedzie 11 dzien po przypuszczalnej owulacji ale juz jestem niecierpliwa :) Gratuluje wszystkim dziewczynom mam nadzieje że i my do was dolaczymy :) tylko czuje sie troche jak na @ :/

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczelam plamic, czyli @ wredna juz jest... ach no trudno..

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 2 września 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fredka może uda sie w nastepnym cyklu. Mi @ wypada 7.09 ale czuje ze sie pojawi bo boli mnie już w krzyżu :/ może następny cykl bedzie dla nas bardziej udany :) mimo to tak dla pewnosci zatestuje może w piatek poczekam dluzej w takim razie jak wytrzymam ;)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelna nadziei ja bym ci radzila zebys poczekala do terminu @. Gadalam z polozna i powiedziala ze czasem hormon ciazowy nie dojdzie jeszcze do moczu i niepotrzebnie sie bedziesz stresowac. Poczekaj spokojnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 03:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ sie rozkrecila na maxa. Godz 3 nad ranem a ja krwia zalana... dlatego nie spie. Powodzenia dziewczyny. My odkladamy starania na przyszly rok. Trzymam za was kciuki.

‹‹ 25 26 27 28 29
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ