X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje 26.08 ??
Odpowiedz

Kto testuje 26.08 ??

Oceń ten wątek:
  • Betti-85 Ekspertka
    Postów: 158 130

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka głowa do góry, trzeba być dobrej myśli, wiem że jest ciężko, człowiek się nie chce nakręcać, bo rozczarowanie potem bardziej boli. Ja wczoraj też miałam gorszy dzień, ale już trochę odpuściłam, jak nie ten cykl to może następny :)

    emka@ lubi tę wiadomość

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betti-85 wrote:
    Aciulka a po jakim czasie po tych plamieniach zrobiłaś test?

    Ja zrobilam 3 dni po plamieniu i nic, odczekałam jeszcze dwa dni i wtedy zobaczyłam bledziocha :-)

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka@ wrote:
    Betti ja ostatnio dwa dni po plamieniach jak zrobiłam test to już był widoczny bledzioch. Dzięki aciulka za dobre słowo ale jakoś mi brak nadziei.

    Widzę, że ty straciłaś wiarę tak jak ja. A który to twój cykl starań?

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już nie mam sił. najgorsza taka niepewność... ciekawe czy kiedyś będzie mi dane zostać matką..... wiem, ze to "dopiero" 3 cykl starań, ale różne myśli chodza po głowie................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zalamuj sie, napewno bedzie tobie jeszcze dane zostac mama.. =)3 miesiace to nie duzo.. sa osoby ktore staraja sie pare lat..ja tez niewiem co myslec od dwuch dni spoznia mi sie okres, jutro testuje..ale na nic sie nie nastawiam,lepiej tak, niz potem byc rozczarowanym..kazda z nas zostanie mama w swoim czasie =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki. W kraju ktorym mieszkam nie znaja czegosc takiego jak sprawdzanie ciazy przez robienie BETY.. juz pytalam w zeszlym tygodniu. A i tak mam 9/9 wizyte u gina. Jak nie dostane a w ciazy nie bede to beda mi musili wtedy zrobic badania krwi. Inaczej nie ma mowy o jakis badaniach niz testy ciazowe z siusiania... ach nie ma co gadac... bym musiala do Polski wskoczyc na 2 godzinki ale sie nie da :( Ale pozytywne @ dalej nie ma ;) Zyje nadzieja:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moge zapytac ktory dziwny kraj nie zna takiego badania ? =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie się cholerstwo rozkręca :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    Widzę, że ty straciłaś wiarę tak jak ja. A który to twój cykl starań?
    8 albo 9 sc, już pomału tracę rachubę. Teoretycznie nie ma żadnych medycznych przeciwwskazań bo wszystkie wyniki mam dobre a tu klapa i co miesiąc rozczarowanie. Ale wierzę, że w końcu nam się uda.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Szwecji... sluzba zdrowia tutaj to czysta porazka :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowala dzisiaj ktoras??? Co tu taka cisza???

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 1 września 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga241 miała w końcu testować. A jak reszta dziewczyn to nie wiem, ja się na razie wstrzymuje.

    A Ty Fredka jak tam?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2014, 07:46

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 1 września 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 trzymam kciuki dziewczyny :)

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo bilibili a jak ty sie czujesz??? A ja czekam do srody moze nawet czwartku... moj maz mowi ze mam nie robic testu wogole a czekac juz do gina... moze ma racje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach ci mezczyzni :) moj maz to w ogole dziwi sie po co ja test robie jak mi sie okres nie spoznia :) niech sie cieszy ze nie jest w mojej skorze ... Same wiemy jak starania moga obciazac nas psychicznie ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie też nie testuje bo stwierdziłam, że to nie ma sensu ale zastanawiam się czy nie skoczyć dzisiaj na betę. Tyle tylko ze się strasznie boję. Objawów jakichkolwiek brak.

  • olaaa1229 Koleżanka
    Postów: 36 15

    Wysłany: 1 września 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udało się. 2 kreseczki

    misia87, bilibili, kiciaa lubią tę wiadomość

    thgf9n730pshwi5w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki,
    ja miałam dziś robić test, ale wczoraj nie kupiłam i planowałam jutro rano. dziś 31 dc. jajniki bolą i dostałam plamienia (delikatnie na papierze- kolor kawy z mlekiem). więc chyba test nie będzie już potrzebny.
    ale swoją drogą- pierwszy raz w życiu, odkąd miesiączkuję, spóźniła mi się @.
    trzymam kciuki za resztę :*

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 1 września 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaaa1229 wrote:
    udało się. 2 kreseczki

    Gratuluję :)

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 1 września 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio czasu za dużo nie miałam, ale cały czas śledzę wątek i wszystkim zielonym kropkom gratuluję :D

    W miarę możliwości sprawdzam co u której, coraz więcej tu testujących :D Powodzenia wszystkim :*

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ