X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje 26.08 ??
Odpowiedz

Kto testuje 26.08 ??

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Ty masz piękną temperaturę, a u mnie wyraźnie leci w dół.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj jeszcze do jutra co sie bedzie dzialo z teperatura. Narazie nie jest nizsza niz te co mialas juz po owulacji. Jest ciagle w wyzszych temperaturach. Martika, powiem ci ze ja sie tez nakracilam w tym cyklu jak cza... Choc to nie pierwsza moja ciazka , a jak glupia schizuje... A jak jakies objawy, bo u mnie wciaz "grypa jelitowa" mdlosci, wzdecia, zgaga i czasem jak wtargne do kibelka to luzno idzie :/ a zas na drugi dzien normalnie i tak w gore i w dol... No i piersi 3 dzien bola ale tak na maksa... az mrowia w niektorych momentach... Nawet moj maz mowi ze mam wieksze a naleze do kobiet amiseczka duze A albo male B ;) No i to by bylo tyle. Ale sie naklikalam ;) Milej niedzieli wam zycze kobietki. Ja dzis do pracy :(

    gosia86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. U mnie dzisiaj też negatyw. Nie ukrywam że trochę mnie to zbiło. Zastanawiam się nad jutrzejszą betą. Z objawów to czasami mnie łapie niezły ból jajnika i brzuch też pobolewa. Wczoraj miałam rewolucje żołądkowo jelitowe. Ale dziś już jest ok. Cycki w ogóle nie bolą ani się nie powiększyły ani nic na nich nie wyskoczyło ;). A wolała bym żeby bolały.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez negatyw dzisiaj :( brzuch nie boli a zawsze bolał przed @. temp wariuje poszła w góre. nie wiem o co chodzi.... plamień brak. dziwny ten cykl.
    Martika bardzo nie spadła Ci temp. może jutro odbije :) trzymam kciuki dziewczyny za nas wszystkie:)

    Zakochana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka@ ale temperatura ci się utrzymuję więc nadzieja jest. Spójrz u mnie na temperaturę... Jeszcze @ nie przyszedł ale temperatura mówi sama za siebie. Zreszta objawy też bo brzuch boli typowo na okres.

    Miałam nadzieję na ten cykl bo u mnie dochodzi też kwestia pracy. Moja umowa kończy sie w grudniu 2015 jeśli by się w tym cyklu udało to bym jeszcze wróciła do pracy po półrocznym macierzyńskim. A teraz się zastanawiam czy sie dalej starać (wtedy mi napewno nie przedłużą umowy...) czy czekać z dzieckiem na rok 2016. Z jednej strony pragniemy dziecka a z drugiej praca jest ważna i zarabiać trzeba a my jesteśmy dopiero rok po ślubie wiec jeszcze nic nam nie ucieka. No teraz mamy poważny dylemat.
    Co wy byście zrobiły na moim miejscu ? (Pracuje w sklepie medycznym w placówce państwowej)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika jeszcze nic nie jest stracone. Tak jak Fredka powiedziała "taki spadek to nie spadek".

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fredka nie kusi Ciebie żeby zrobić bete?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipss kiedyś też miałam dylematy czy czekać z ciążą bo nie mam jeszcze stałej umowy, bo szykują mi się jakieś kontrole czy inne przedsięwzięcia, w których ciąża czy dziecko by mi przeszkadzały i tak zawsze odwlekałam tą decyzję aż mi strzeliła trzydziestka i teraz jest kłopot. Teraz żałuję, że nie zdecydowaliśmy się wcześniej. Dziecko jest zawsze największym szczęściem a wszystko inne z czasem samo się poukłada. Jak bym była dziś w miejscu, w którym Ty jesteś to bez wątpliwości bym się dalej starała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2014, 10:46

  • Zakochana Przyjaciółka
    Postów: 108 32

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejszy test rownież negatywny :/

    Zakochana
  • Betti-85 Ekspertka
    Postów: 158 130

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    Martika tak jak dziewczyny mówią taki spadek jeszcze na pewno nie świadczy o zbliżającej się @.
    Emka poczekaj jeszcze do terminu @ i spróbuj zatestować wtedy bo tempke masz bardzo ładną.
    U mnie też negatywny, ale raczej nie robię sobie już nadziei w tym cyklu, od 3 dni mam dość mocne plamienia, tempka nie spada, jestem mega skołowana. tym bardziej, że cykle mam 28-29 dniowe, a dziś dopiero 23dc, pewnie mi się cykl skróci, już sama nie wiem. Trzymam kciuki dalej za was!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betti-85 to może być plamienie implantacyjne. Za szybko jeszcze na @. A moja temp spada dopiero 3 dnia miesiączki także nie czekam teraz na żaden spadek, bez zapowiedzi dostanę @.

  • Betti-85 Ekspertka
    Postów: 158 130

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wydaje mi się żeby to było plamienie implantacyjne, bo jest zbyt obfite. Tym bardziej, że w poprzednim cyklu miałam podobne plamienia przed @, tyle że od 27 dc. Emka a ty kiedy powinnaś dostać @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnam mieć wtorek/środa chociaż u mnie to nigdy nic nie wiadomo. A konsultowałaś z lekarzem te plamienia?

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betti-85 wrote:
    Nie wydaje mi się żeby to było plamienie implantacyjne, bo jest zbyt obfite. Tym bardziej, że w poprzednim cyklu miałam podobne plamienia przed @, tyle że od 27 dc. Emka a ty kiedy powinnaś dostać @?

    Betti ja też mialam zawsze plamienia przed @ i miałam tak jak ty od 22 dnia cyklu trzy dniowe plamienie, które okazało się właśnie ciążą. Być może że i u ciebie tak właśnie będzie :-)

    Betti-85 lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka też tak właśnie myślę. Także Betti uzbrajaj się w cierpliwość i trzymamy kciuki żeby to właśnie tym razem była implantacja.

    aciulka, Betti-85 lubią tę wiadomość

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka@ wrote:
    aciulka też tak właśnie myślę. Także Betti uzbrajaj się w cierpliwość i trzymamy kciuki żeby to właśnie tym razem była implantacja.

    Tak właśnie, też się pod tym podpisuję :-)

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za ciebie Emma również trzymam kciuki, u ciebie też wygląda całkiem ciążowy, ten spadek tempki w 9dpo..... Oby, oby :-) :-) :-)

    emka@ lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • Betti-85 Ekspertka
    Postów: 158 130

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dałyście mi do myślenia Dziewczyny. Byłam u lekarza akurat w piątek kiedy się zaczęły plamienia bo miałam wcześniej umówioną wizytę. Zrobił usg (wszystko ok) nie ma żadnych torbieli, powiedział że to może być niedomoga ciałka żółtego, ale nie będzie mi przepisywał duphastonu, bo progesteron mam w normie. U mnie to wogóle jest inaczej, bo 4 miesiące temu odstawiłam tabletki anty i wszystko mi się jeszcze reguluje. Dlatego wole się nie nastawiać bo może mi się coś rozregulowało teraz, zobaczymy.

  • Betti-85 Ekspertka
    Postów: 158 130

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aciulka a po jakim czasie po tych plamieniach zrobiłaś test?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betti ja ostatnio dwa dni po plamieniach jak zrobiłam test to już był widoczny bledzioch. Dzięki aciulka za dobre słowo ale jakoś mi brak nadziei.

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ