X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje 26.08 ??
Odpowiedz

Kto testuje 26.08 ??

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shaja może być za wcześnie, bilibili też miała pierwszą bete ujemną.

  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bilibili miala chyba pierwsza bete wątpliwą czyli miedzy 5 a 25 a nie jak ja zupelnie nic ;( w przyszlym cyklu bede codziennie mierzyc tempke a serduszkowanie bedzie caaalutki cykl co drugi dzien ;)

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pierwsza beta była ujemna!!! Byl to 9dpo!!! dopiero 10 dpo wyszła wątpliwa, a 12 pozytywna!!

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    !!!????!!!! na prawde!" Jejku dziewczyny Kochane jestescie!!! to ja jeszcze mam cichą nadzieje.m.. :D

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) aż się boję jutrzejszego testowania. brzuch nie boli wcale... nie wiem czy to dobrze czy nie, bo przed @ zawsze boli tydzień przed...
    Martika jakim testem jutro testujesz? ja mam 3 z allegro, które dołączyli mi do testów ovu, nie wiem czy miarodajne.

  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bilibili- jakiej długosci mialas zawsze cykle?

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • olaaa1229 Koleżanka
    Postów: 36 15

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój facet nie kupił dzis testu... wiec jutro musze sama pojechac go kupic . wiec nie wiem czy jest sens testowac w niedziele rano, juz weekend wytrzymam i zatestuje w poniedziałek, w dzień spodziewanej @. chociaz wynik moze bd wiarogodniejszy

    thgf9n730pshwi5w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś płącze cały dzień, zawsze mam tak kilka dni przed okresem... poza tym pobolewa mnie brzuch jak na @. Chyba nic z tego nie będzie ale okaże się w niedziele :) Jutro dużo dziewczyn będzie testować więc mam nadzieje że nam się tu zazieleni :)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audobrandessa wrote:
    hej dziewczyny :) aż się boję jutrzejszego testowania. brzuch nie boli wcale... nie wiem czy to dobrze czy nie, bo przed @ zawsze boli tydzień przed...
    Martika jakim testem jutro testujesz? ja mam 3 z allegro, które dołączyli mi do testów ovu, nie wiem czy miarodajne.

    Testuje pepino, mam paskowy i płytkowy. Testuje paskowym jeśli wyjdzie negatywny to nie użyje drugiego, jeśli coś się pojawi to zrobię też płytkowy. Ja znowu jestem strasznie senna i mam śluz jakiego jeszcze nigdy nie miałam, albo nie pamiętam, że miałam, normalnie woda zabarwiona na biało, jest rzadziusieński, przed okresem miałam zawsze nieco gęstszy, mam nadzieję, że to nie infekcja, ale nic mi nie doskwiera więc chyba nie..

    Widzisz Shaja nici z picia na weselu, hahaha:D

    Wszystkim dziewczynom testującym jutro i w najbliższych dniach życzę powodzenia;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika moj sluz bardzo podobnie wyglada do twojego, jest zadki, prawie wodnisty i bialalawy..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki!
    To mój 2 miesiąc starań (jeszcze na luzie :) ).
    dziś mija dzień spodziewanej @. brzuch (a w zasadzie jajniki), bolały przez 2 ostatnie dni. teraz czuję tylko "taką ciężkość" w brzuchu, wrażliwe na dotyk piersi i cały czas mnie "muli"... dziwi mnie tylko to, że jelita "zaczęły mi bardzo pracować" (a raczej zaparcia są specyficzne dla ciąży... :( )
    chcę testować jutro rano. trzymajcie kciuki!
    i powodzenia dla każdej "Staraczki"! :*

  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za was kciuki dziewczyny !

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również dołączam się do trzymania kciuków :D dajcie znac koniecznie :)
    jzufqv2.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 20:24

    Audobrandessa lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymajcie mocno kciuki hehehe żebyśmy tak wszystkie miały 2 krechy:)
    ale byłoby cudownie :)kurcze ale trochę boję się jutra:(

    misia87, kiciaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 05:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobilam tescik i negatywny
    Ale @ dalej nie ma. Brzuch pobolewa i sluzu bialego zrobilo sie duzo wiecej. A szyjka "poszla" tak wysoko, ze jest ledwo wyczuwalna. Moze za wczesnie ten test? Mam przeczucie, ze jednak to TO ;) poczekam pare dni i powtorze test. A "muli" mnie w zoladku tak, ze szok. Jakbym byla b. glodna, a z drugiej str nie mam ochoty na jedzenie. Dziwne dziwne. .. Ale nadzieja jest :) Buziaki dla Was o poranku ;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój też negatywny buuuuuuuuuuuuu :( moze za wczesnie? :(
    a jak Wy dziewczyny? będzie zielono? :)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochana, u mnie też negatywny więc czekam na @, której na razie zbliżania się nie czuję, ale ma jeszcze pare dni;)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a u Was też widać ślad po kresce?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja @ jeszcze nie dostalam a temp.nie spada, moze w ogole nie spadnie... ale piesi bola bardzo, az mrowia, wzdecia mdlosci i BEKA mi sie jak staremu pijakowi... calllly czas... bilibili i cala reszta ma ktoras tak czy tez moze w poprzedniej ciazy bo ja tak bekam 1 raz w zyciu!!!:/

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wydaje mi się, żeby bekanie było wczesnym objawem ciąży ;)Ale temperatura bardzo ładna.

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ