X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje 26.08 ??
Odpowiedz

Kto testuje 26.08 ??

Oceń ten wątek:
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fredka u mnie to nie jest nękanie tylko takie odbijanie tak samo mialam w pierwszej ciąży
    u mnie do @ 5 dni a dzisiaj ból brzucha i kręgosłupa taki jakby miala przyjść juz dzisiaj

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temperatura spadla :( wiec narazie nie testuje ..

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga nie martw się jeszcze, niewiele spadła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez spadła :( czekam na @ znów sie nie udało

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martkia na slad nie patrz bo się tylko nakręcisz. ja raz tez tak miałam, że po czasie ok godz. pojawił się ślad kreski potem dużo płaczu i rozczarowanie. Oby u Ciebie to był zwiastun fasoliny, ale drugą stronę te z bierz pod uwagę.
    Ja tez nie czuje jakbym @ miala dostać. czekam do poniedziałku jeśli nie dostanę to we wtorek test

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tylko u mnie to nie wyszło po czasie tylko przed upływem tych pięciu minut, a potem tylko się zrobiło odrobinę wyraźniejsze. Zrobiłam ten drugi też, ale z drugiego moczu, tyle, że nie piłam wcześniej no i też widać drugą bladzioche, zobaczyłam ją po 8 minutach, a jest napisane, że wynik odczytać po upływie 3 do 10 minut. Na razie traktuje jako negatywy, uznając to za ślady po kreskach, ale mąż też je widzi.

  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika!! nawet słabiutka kreska oznacza ciàże! :D Leć na bete! ;)

    kiciaa lubi tę wiadomość

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też zrobiłam. Miałam zaczekać do jutra ale tak jakoś nie wytrzymałam.

    Negatywny...
    jeśli @ nie przyjdzie to będę testować za kilka dni. Chociaż mam objawy jak na @ wiec raczej nic z tego.
    Martika trzymam kciuki żeby ten cień się przyciemniał :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Aga nie martw się jeszcze, niewiele spadła.


    ale napewno jutro jeszcze bardziej spadnie.. no tylko ze nadal okresu niemam.. :/ odczekam jeszcze troche., a ty uciekaj na bete ! powodzenia =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matrika wrzucaj fotę to ocenimy. Moim zdaniem jeśli tak szybko pojawił się cień to jest ogromna szansa na zielony finał :). U mnie temp całkiem ładna i nawet mnie dziś nie kusiło żeby zatestować. Jeszcze trochę wytrzymam :). Dziewczyny nie przejmować się negatywami. Mogło być jeszcze za wcześnie.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiem czy moim aparatem w telefonie będzie widać, bo naprawdę bladziochy. Na razie jeszcze się nie jaram za bardzo chociaż nadzieje są wielkie;) Jadę zaraz na zakupy i kupie testy, zrobię jutro rano test i w poniedziałek, jeśli będą pozytywne to na bete pójdę w środę i piątek.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za kciuki dziewczyny, ja nadal Wam i sobie kibicuję, obyśmy zostały majowymi mamusiami, tempki niech Wam się pięknie podnoszą!

    Audobrandessa lubi tę wiadomość

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymam kciuki!!! Dopóki @ nie przyjdzie, wszystko może się zdarzyć :)
    A mnie dopadło przeziębienie i teraz już nie wiem, czy jakiekolwiek objawy, które wydawało mi się, że mam, nie były z powodu wirusa właśnie... No nic, czekam do wtorku, albo środy, jak nie będzie @ to robię test.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam baneczki??? U mnie @ brak w dalszym ciagu. Piszcie jak sie czujecie

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od trzech dni jestem strasznie senna i dzisiaj mocno bolał mnie jajnik, aż promieniowało do pachwiny. A Ty Fredka jak tam, kiedy teraz testujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika gratuluje:) skoro krecha wyszła Ci w przewidzianym czasie to na pewno fasolina:) ja u tesciów jestem wiec nie mam dostepu az tak swobodnie do neta :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co, u mnie rano po sexie zobaczyłam troszkę krwi ale bardziej takie bladoróżowe plamienie... myslałam ze @ się rozkreca jednak cały dzień nic, nawet plamki. brzuch nie boli, a zawsze bolał przed @. nie wiem co mysleć...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audobrandessa ciekawe co piszesz ale ja bym sama nie miala pojecia co to moze byc... a ja testowac bede w srode. Mamy z mezem 15 lat jak jestesmy razem, wiec moze fasolinka czeka zeby sie ujawnic na specjalna okazje:)
    Wszystkim zafosolkowanym GRATULACJE!!! Uwazajcie na siebie! A oczekujacym zycze wytrwalosci;) mnie tez z resza:p

    gosia86 lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie test dzisiaj negatywny i temperatura spada więc jednak wygląda na to, że czekam na @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika taki spadek to nie spadek;) wejdz do mnie i zobacz a testy do piatku negatywne i stwierdzilam ze czekam minimum do srody z nastepnym. Dziewczyny nie kazdej test musi wyjsc poz. przed terminem @... spokojnie;) jak na wojnie :)

    gosia86 lubi tę wiadomość

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ