X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje 26.08 ??
Odpowiedz

Kto testuje 26.08 ??

Oceń ten wątek:
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 1 września 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy już tyyyle mam :) :

    NOJANIEWIEM
    ANNIX
    DOROTA1987
    BILIBILI
    POMPON
    AGA241
    OLA1229

    wszystkim nam najszczersze GRATULACJE!!!! <3
    Czekamy na wyniki reszty dziewczyn!!!! ---->> zaciskając przy tym kciuki !!

    nojaniewiem, kiciaa lubią tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 1 września 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka, kciuki za bete;)

    Agaja u mnie cisza, czekam na razie, pobolewają mnie tylko jajniki, rano było mi trochę niedobrze, ale to może od tego nadmiernego myślenie i stresu przed @. No i dziś odczuwam najdziwniejszą rzecz na świecie, nie interpretuje tego jako objaw, ale trochę mnie to przeraża a trochę śmieszy, aż mi głupio napisać, ale od rana mrowieją mi wargi sromowe większe. Czy któraś z was czuła kiedyś coś takiego i wie czym może to być spowodowane, miałyście kiedyś coś takiego przed okresem, to jakieś zmiany ukrwienia? :P

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 1 września 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    Mamy już tyyyle mam :) :

    NOJANIEWIEM
    ANNIX
    DOROTA1987
    BILIBILI
    POMPON
    AGA241
    OLA1229

    wszystkim nam najszczersze GRATULACJE!!!! <3
    Czekamy na wyniki reszty dziewczyn!!!! ---->> zaciskając przy tym kciuki !!

    Gratulacje dla wszystkich mamuś;)
    Bilibili,a Ty jak się czujesz?

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 1 września 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chlupnął ze mnie okres dziewczyny. Życzę Wam powodzenia, ja zaczynam nowy cykl i chyba odpyszcze wszelkie testy i mierzenie temperatury.

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 1 września 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betti-85 wrote:
    Agaja, podobno najlepiej jak fl ma 12-16 dni, ale 10-11 też jest dopuszczalne i przy takich dziewczyny zachodzą w ciążę. Poza tym jeśli fl miałaś tej samej długości co zwykle, to oznacza, że poprostu owulke miałaś wcześniej w tym cyklu i dlatego się skrócił. A robiłaś jakieś badania hormonów?Nie wiem jak długie masz te plamienia przed @, ale czasem może to być oznaką niskiego progesteronu.


    Od dwóch lat leczę lekką niedoczynność tarczycy, a prolaktynę mam minimalnie podwyższoną i też lekką hiperprolaktynemię czynnościową. Za miesiąc mam wizytę u endo, a ustalenia miałyśmy takie, że jak do tej wizyty się nie uda, to włączymy leczenie. Progesteronu nigdy nie mierzyłam, ale z tego co wiem, to on właśnie jest zależny od prolaktyny więc jak tą sobie wyreguluje, to może będzie dobrze :) Plamienia u mnie są zazwyczaj kilka godzin przed @ więc niedługie. A dzisiaj to było może z godzinę przed.

    Martika, to zaczynamy razem kolejny cykl, nie załamuj się! Kolejny cykl= kolejna nadzieja! :) Głowa do góry!

  • Betti-85 Ekspertka
    Postów: 158 130

    Wysłany: 1 września 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha to takie krótkie plamienia są normalne, myślałam że może kilka dni trwają :)
    P.S. Też zażywam leki na prolaktynę, trzymam kciuki za kolejny cykl!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga241 wrote:
    dziewczyny udalo sie !!! Jestem w ciazy !!! :D:D:D teraz wiem z kad ta wysoka temperatura =)

    Mówiłam! Gratuluję :)
    Tobie już z tydzień temu wyszedłby pozytywny test ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2014, 15:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia87 wrote:
    Mówiłam! Gratuluję :)
    Tobie już z tydzień temu wyszedłby pozytywny test ;)


    Mozliwe.. ale nie chcialam sie nakrecac.. i rozczarowac. Na 17.00 ide do lekarza, zobaczyc moja kruszynke <3 :*:* i pozostalym mama rowniez gratuluje, a reszcie abyscie rownie szybko doczekaly sie tego szczescia =) trzymam i caly czas bede trzymala za was kciuki =)

    Sylwia87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga241 wrote:
    Mozliwe.. ale nie chcialam sie nakrecac.. i rozczarowac. Na 17.00 ide do lekarza, zobaczyc moja kruszynke <3 :*:* i pozostalym mama rowniez gratuluje, a reszcie abyscie rownie szybko doczekaly sie tego szczescia =) trzymam i caly czas bede trzymala za was kciuki =)

    Nie no pewnie.. Lepsza taka niespodzianka niż rozczarowanie jedną kreską ;D Trzymam kciuki za wizyte :)

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 1 września 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga241 wrote:
    dziewczyny udalo sie !!! Jestem w ciazy !!! :D:D:D teraz wiem z kad ta wysoka temperatura =)


    Gratuluję :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta ujemna. W sumie aż tak bardzo się nie napalalam ale rozczarowanie trochę jest. Teraz bym chciała jak najszybciej dostać @ i zacząć z tymi dziewczynami co są już w nowym cyklu ale chyba to jeszcze troche potrwa bo nie mam zadnych objawów :/.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 1 września 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka ja też nie miałam, poza tym, że pierwszy raz w życiu zdrętwiała mi pochwa;p

    emka@ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj dostałam @. odpuszczam w tym cyklu mierzenia, testy, śluzy i inne wspomagacze. wszystko siedzi w głowie. męża traktowałam jak maszyne, sex w wyznaczone dni... :( aż mi głupio, że taki narwaniec jestem :( nie chce się zablokować jak tak cały czas tylko mysle czy się uda( nawet w czasie sexu).
    odpuszczam co ma byc to będzie.
    życzę Wam dziewczynki owocnych starań :)

  • Betti-85 Ekspertka
    Postów: 158 130

    Wysłany: 1 września 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka szkoda :( trzymam kciuki za następny cykl! Też czekam na @.

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 1 września 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Nas, w końcu nam się uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka@ wrote:
    U mnie beta ujemna. W sumie aż tak bardzo się nie napalalam ale rozczarowanie trochę jest. Teraz bym chciała jak najszybciej dostać @ i zacząć z tymi dziewczynami co są już w nowym cyklu ale chyba to jeszcze troche potrwa bo nie mam zadnych objawów :/.

    Jak nie dostyaniesz @ to za 2 dni powtórz bete :)

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 1 września 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane, jestem nowa :) kto testuje 4.09 ? :) ja planuje a sama nie wytrzymam do czwartku :) ja o dziwo zrobilam tylko jedno podejscie w dni plodne staram sie podchodzic do tego bez stresowo bo to moj pierwszy cykl tutaj a jestem 8 dni po :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej pelna nadziei:) ja tu chyba juz jako jedyna czekam z testem... i w czwartek bede robila nastepny jak @ nie przyjdzie... rozne mam przeczucia... jeden raz mysle ze s6ie udalo a za chwile zas ze dostane @... juz jestem zmeczona tym cyklem... mam nadzieje ze do czwartku sie wyjasni...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2014, 22:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tempka powili spada... bilibili sprawdz jak jest teraz u ciebie z rana tak z ciekawosci:) chyba czekam na @... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga jak u ciebie wizyta u gina??? :)

‹‹ 25 26 27 28 29
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ