X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje 26.08 ??
Odpowiedz

Kto testuje 26.08 ??

Oceń ten wątek:
  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny, u mnie tez dzis negatyw :( ale mam jeszcze nadzieje bo to 21dc. Cykle mam 27-28dniowe. Dzis baardzo duzy spadek temperatury z 37,24 na 36,82. a wczoraj różowy śluz wieczorem wiec albo implantacja albo koniec nadziei. Zawsze w 21 dc mialam plamienie ale takie spore, narazie nic nie leci... moj detektor zgłupial przez brak temperaturki i testy owu i nie wiadomo kiedy byla owulka.. ech... od przyszlego cyklu bede mierzyc od poczatku! Trzymam kciuki za Was dziewczynki aby kazda zobaczyla upragnione dwie kreseczki ;)

    ps. Czy ktoras z Was tez tak miala ze testy owu wychodzily pozytywnie kilka razy w cyklu??

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam Kochana już po owulacji mi wychodziły pozytywy około 6 i 7dpo! w sumie to zatestuje czy teraz wychodza pozytywy jak jestem w ciazy specjalnie dla Ciebie :D

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej shaja, to zdecydowanie za wcześnie na test ciązowy. Ja robiłam testy owulacyjne tylko do pierwszego wyraźnie pozytywnego i potem dzień później zrobiłam bo został mi jeden i nie chciałam go mieć, żeby nie zrobić go później i się nie łudzić. Testy ciążowe mogą wychodzić kilka razy pozytywne w cyklu, to zależy jak spada poziom LH, mówi się też, że mogą (ALE NIE MUSZĄ) wykryć ciąże, ja bym w to nie wierzyła, bo to takie pół na pół.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2014, 13:20

  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bilibili- super, bylabym bardzo wdzieczna jakbys zrobila. Jestem bardzo ciekawa wyniku ;)
    Dzieki Martika za wsparcie, mam nadzieje ze to za wczesnie na testowanie ;) mam tez nadzieje ze jutro tempka wzrosnie. W piatek robie bete jak testy nie wyjda bo w sobote mam weselicho i musze miec pewnosc czy moge pic ;)

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bilibili- Twój wykres daje mi duzo nadzieji bo u Ciebie tez byl taki spory spadek temperaturki a potem wzrosla ;)

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shaja nie chcesz udostępnić swojego wykresu?

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko, przykro mi:( Może właśnie jak uda Ci się odpuścić to zaskoczy..

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shaja88 - zrobiłam teściora owulacyjnego i powiem Ci tak, jest ewidentny negatyw, co prawda pokazała się widoczna 2 kreska ale negatyw!!!! Tak więc chyba to pic na wodę ;) Trzymam za Ciebie kciuki i liczę,że u Ciebie jutro odbije pięknie!! A tymczasem ide posilic siebie i moją Fasolkę -->> fasolką szparagową :D
    Hipsiątko - przykro mi :( wiem,że każdy miesiąc zakończony - dołuje, ale zobacz ilu dziewczynom sie w końcu udaje!! Może jak odpuścisz to akurat się uda :) tego Ci życze -->> i nie poddawaj się --> dzieci są cudne!!!! Tobie też się uda!!!

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shaja88 udostępnij nam wykres !! ;)

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak luz sie przydaje!!! A wtedy cuda się dzieją :D

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz:D nawet nie wiedzialam że go nie widac. Ale tempke mierze dopiero 4 dni...:/

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipsiątko a robilas sobie wszystkie badania?! teraz medycyna poszla bardzo do przodu, na prawde w wiekszosci przypadków po leczeniu sie udaje! moja kolezanka po 9 latach leczenia ma zdrowr TROJACZKI :D A druga 3 invitro udane i jest juz w 7 miesiacu!! Marzenia sie spelniaja tylko nie wolno sie poddawac!!!!!

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko uda Ci się. wiem, że to dołujące, ale w końcu się doczekasz :) trzymam kciuki za Ciebie :)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cały dzień mysle o tej mojej temp. Mierzyłam ja o 5 rano, bo niestety do pracy na 6, ale wzrosła o 0,1. nigdy mierząc o 5 rano nie miałam tak wysokiej temp. zawsze było 36,3-36,7 max. a dzisiaj 37. Jutro niestety tez o 5 pomiary :( więc nie powrównam z pomiarami które przeważnie robie o 7. Jak myslicie coś z tego może być???

    Kto by pomyslał, że kiedyś będę się martwiła czy temp. spada o glupie 0,1 stopnia. ahhhh

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze się nam znajdzie coś to martwienia, mnie zastanawia czemu moja jest aż taka równa:p I tak źle i tak niedobrze, kobietom starającym się nie dogodzisz:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj nie dogodzisz zawsze jest do czego się przyczepić :)

  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe a ja sie martwie że mi spadła temperatura, kazda ma swoje małe zmartwienia ;)

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak Kochane widzicie ten mój wykres?? cykle 27-28dni regularne. Bo ja go nie ogarniam ;) żaluje że nie mierzylam tempki od początku :(

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    u mnie nici z testowania:( smutno mi, chyba się poddam i zacznę myśleć o życiu bez dziecka:(


    U mnie też nici :( Ale nie mam zamiaru się poddawać, nowy cykl nowe nadzieje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! Pomożecie mi w interpretacji wykresu bo nie ogarniam już, czy jest jeszcze szansa że w tym cyklu będzie ciąża?

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ