X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje 26.08 ??
Odpowiedz

Kto testuje 26.08 ??

Oceń ten wątek:
  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jesli nie implantacja to co to moze byc? progesteron badalam w poprzednim cyklu w 22dniu 10,62.

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny u mnie dalej @ brak, zrobiłam test niestety negatywny :(

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może spróbuj jutro, u mnie 9dpo wyszedł negatyw z krwi a 10dpo miałam pozytyw na sikańcu... więc kto wie... trzymam kciuki mimo to!!!

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili gratulacje Kochana :) Dziewczynki trzymam kciuki za nas wszystkie.:)
    Ja też testuje 31, ale korci mnie 28... Dzisiaj brzuuch pobolewa jak na @ i lewy jajnik choć owu powinna byc z prawego, bo w tamtym cyklu była z lewego ( potwiedzone USG)..
    Niewielki spadek tem zaobserwowałam ciekawe czy odbije trzymajcie kciukasu

    aciulka, bilibili lubią tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audobrandessa mamy ten sam dzień fl :)
    Też mi chodzi gdzieś z tyłu głowy ten 28, bo na moim teście jest napisane, że 10 dpo można, ale postanowiłam, że poczekam przynajmniej do 30go. A owulka nie zawsze musi być na przemiennie, czasami jest kilka razy pod rząd z tego samego jajnika. Jeżeli u kobiety działa tylko jeden jajnik, to nie znaczy, że ma owulacje co drugi cykl, wtedy całkowicie przejmuje prace działający, a tak to zależy w którym jest dominujący pęcherzyk.

    Audobrandessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika dzięki za słowa otuchy :) też o tym słyszałam, ale jak się człowiek nakreca to szok. W tym cyklu nie mam mdłości a w tamtym juz miałam od razu po owu tak mi psycha świrowała hahha
    Jak się czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bilibili mam nietypowe pytanie... czy oprócz wrażliwych piersi, swędzą Cię one albo sutki??? tyle się czyta o tego typu pierwszych objawach. jak jest u Ciebie?

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie boli głowa któryś dzień z rzędu, bo mnie przewiało więc się nie nastawiam zbytnio na powodzenie. W tak wczesne objawy nie wierzę więc pewnie dlatego ich nie mam, a nawet jak coś czuje to nie interpretuje tego ciążowo, bo właśnie psychą sobie najwięcej wkręcić można, wiem coś o tym, bo w tam tym cyklu tak na każdy objaw zwracałam uwagę więc w tym już wyluzowałam totalnie. Oj jakby nam się udało..:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tym cyklu staram sie jak moge nie wkrecac. notuje objawy te mega widoczne a raczej odczuwalne. dzisiaj jajnik tak boli, że az na noge promieniuje na zmiane z brzuchem oby to nie zblizajaca sie @.
    Tez mam nadzieje, że nam się uda :)

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jeśli chodzi o moje piersi to w ciązy z kacperkiem nie odczuwałam nic! Teraz nie dosyć,że odnosze wrażenie jakby chodziło mi po piersiach stado mrówek, to mam je strasznie wrażliwe i sutki również.!! Pytajcie o co chcecie - po to tu jesteśmy :D
    P.S--->> Mam nadzieje,że w środę będzie ładny przyrost i już minie ten stres!!!

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • aina Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktoś jeszcze jutro będzie testował? Mnie korci, właśnie kupiłam, ale nie wiem czy jest sens skoro w 13 dpo wyszedł negatywny...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    Kochana jeśli chodzi o moje piersi to w ciązy z kacperkiem nie odczuwałam nic! Teraz nie dosyć,że odnosze wrażenie jakby chodziło mi po piersiach stado mrówek, to mam je strasznie wrażliwe i sutki również.!! Pytajcie o co chcecie - po to tu jesteśmy :D
    P.S--->> Mam nadzieje,że w środę będzie ładny przyrost i już minie ten stres!!!
    dzięki kochana :) będzie dobrze wszystko zobaczysz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aina wrote:
    ktoś jeszcze jutro będzie testował? Mnie korci, właśnie kupiłam, ale nie wiem czy jest sens skoro w 13 dpo wyszedł negatywny...
    z tego co czytalam, to niektórym kobitkom testy wychodziły pozytywne dopiero grubo po terminie @. Jeśli nie masz jeszcze @ to jest sens testować. w 13 dpo mogło byc za wcześnie

  • aina Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audobrandessa dziękuję, może jest jeszcze jakaś nadzieja... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie, że jest :) jesteś dopiero 13 dpo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aina a mierzysz tem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aina podejrzałam juz Twój wykres. tempka Ci nie spada spokojnie, bądz dobrej myśli. Kup czuły test i powtórz za 2 dni

  • aina Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś jest 14 dpo, temp mierzę i jeszcze nie spadła, zobaczę co pokaże jutro rano

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w poprzednim cyklu tem. spadła o 0,5 14dpo a po 2 godz. przyszła @. Myśle, że najgorsze dzisiaj przeczekasz :) jak jutro nie spadnie to rób tesciora :) to będzie akurat 2 dni po ostatnim testowanku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i koniecznie daj znać co i jak, żebyśmy mogły się cieszyć z Tobą :)

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ