X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje 26.08 ??
Odpowiedz

Kto testuje 26.08 ??

Oceń ten wątek:
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bilibili miałaś co do mnie rację :) U mnie dzisiaj 2 tłuste krechy !!! :)

    bilibili lubi tę wiadomość

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti gratuluję !!!;)
    U mnie dzisiaj minus ale to dopiero 10 dni po.
    W piątek był cień cienia ale to po ovitrelle:(
    A z objawów to ból jak na @ i cycki mnie pieką:/
    Czyli czekam na okres już:( chociaż nie kojarzę takiego piekącego bólu piersi ale pewnie to po luteinir.
    Gratuluję zafasolkowanym !!!:D

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluje. U mnie dzis 8dpo wiec na razie czekam . Tempka w sobote i dzisiaj nie zmierzona bo w piatek bylismy na weselu. Zobacze jak bedzie jutro i moze pojutrze sprobuje z testem. Objawow brak, przeczuc tez. Zobaczymy, nadzieja jest ogromna bo to cykl po hsg, ale bedzie co ma byc. Powiedzcie mi jeszcze jak ustawic odliczanie dni po owu bo szukalam wszedzie i niema:(

    bilibili lubi tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy w czasie czekania na wynik czy jesteście w ciąży czy nie to pozwalacie sobie na lampke wina? wczoraj wypiłam lapmke i tak się zastanawiam. Wiem że to już musztarda po objedzie poza tym nie wiem czy wogóle jestem w ciąży ale tak mnie troche sumienie tłucze. Poza tym to nie chce non stop myśleć o staraniach i chce normalnie żyć. Jakie jest wasze podejście podczas starań?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipss, jeśli o mnie chodzi to 3 cykl od owu ani kropli %. Troche się boję. Naoglądałam się tylu materiałów o FAS (alkoholowy zespół płodowy), że wolę dmuchać n a zimne. Święta nie jestem, bo gdy dostaje @ to sobie pozwalam na drinka czy winko , ale tylko do owu.
    Myślę, że ta lampka Ci nie zaszkodzi bo to nie duza ilosc i jednorazowo. Wiem, że ciężko tak się ograniczać tym bardziej ze się nie ma pewności czy się udało. Ja wlasnie wracam z grila i siedziałam o suchym pysku wykręcając się "antybiotykiem" ( nikt nie wie, że się staramy, bo potem pytania JAK IDZIE? a dodatkowa presja mi nie potrzebna i bez niej wariuje).
    Kiedy testujesz? Bo widzę, że miałyśmy owu w ten sam dzień.
    :)

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOchana ja w 1 ciąży wypiłam lampke wina około 7dpo - oczywiście nie wiedziałam o ciąży jeszcze! Nie dajmy sie zwariować - bo iaczej musiałybyśmy żyć tak naprawde na pół gwizdka! Do owu żyj potem hibernacja!!!!

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do owu szaleje potem odwyk hahaha :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili w którym dniu cyklu miałaś spadek temp związany z implantacją?

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie daje sie zwariowac i czasami zdaza mi sie poalkoholowac i po ovu. Teraz to nawet calkiem sporo no sle to bylo wesele. Nie wiecie jak ustawic numeracje dni po ovu? Pliss pomozcie :)

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audobrandessa - zagnieżdżenie 7 dpo ;)

    Audobrandessa lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 - nie mam pojęcia - u mnie samo się zrobiło... :/ napisz do ovu niech Ci powiedzą ;)

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane do grona Mamusiek na godzinę 20:45 dnia 24.08.2014 dołączyły:
    NOJANIEWIEM
    ANNIX
    BETI97

    I sa jeszcze takie dwie niewiasty z drugimi kreskami na testach i morzem obaw o wyniki bety :
    BILIBILI
    DOROTA1987

    gratuluje każdej z dziewczyn, nam też dorota1987 - nam też a co -->> trzeba byc pozytywnej mysli!
    CZEKAMY NA WAS DZIEWCZYNY!!!!

    <3

    Audobrandessa lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o alkohol, to my z mężem bardzo zmieniliśmy styl życia parę tygodni przed rozpoczęciem starań, zdrowa dieta, rzuciliśmy fajki, chociaż i tak paliliśmy okazjonalnie i prawie przestaliśmy pić, czasami pół lampki wina się zdarzało, albo piwko, odkąd się staramy to pijemy tylko piwo niskoprocentowe i ja tylko do owulacji,naprawdę sporadycznie, dzięki temu jestem spokojniejsza, uważam, że nie ma co wariować, ale są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze i czas na wszystko w odpowiedniej kolejności. Miłe wieczorki spędzamy przy bezalkoholowym mojito:)

    Jeśli chodzi o odliczanie po owulacji to jest chyba tylko przy koncie premium.

    Gratuluje wszystkim mamusiom:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audobrandessa ja będę testować 31 sierpnia. Będzie to nasza pirwsza rocznica ślubu i tak po cichu liczę że się uda, chociaż jest to dopiero 2 cykl starań (a pierwszy z Ovu) więc się nie napalam. Jeśi się nie uda to trudno, a jeśli tak to będzie najlepszy prezent na świecie i dla mnie i dla męża :) Wiem że na takie małe serduszko trzeba sobie zapracować więc zaczekamy ile będzie trzeba :)

    Audobrandessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    Audobrandessa - zagnieżdżenie 7 dpo ;)
    u mnie jutro będzie 7 dpo ciekawe czy coś spadnie, bo już normalnie wariuje. W tym cyklu temp mam wyzszą niz w poprzednim może cos jest na rzeczy :)OBY

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipss wrote:
    Audobrandessa ja będę testować 31 sierpnia. Będzie to nasza pirwsza rocznica ślubu i tak po cichu liczę że się uda, chociaż jest to dopiero 2 cykl starań (a pierwszy z Ovu) więc się nie napalam. Jeśi się nie uda to trudno, a jeśli tak to będzie najlepszy prezent na świecie i dla mnie i dla męża :) Wiem że na takie małe serduszko trzeba sobie zapracować więc zaczekamy ile będzie trzeba :)
    TRZYMAM KCIUKI :) OBYŚCIE MIELI WYMARZONY PREZENT :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Gratuluję tym, którym już się udało i mocno trzymam kciuki za pozostałe.
    Ja też testuję 31.08. Na razie czuję spokój, co mnie trochę dziwi biorąc nerwy przy ostatnich cyklach. Nie mam żadnych objawów i nie staram się ich doszukiwać. Czekam spokojnie co się będzie działo z moją temp ponieważ jest to mój pierwszy cykl w którym ją mierzę.
    Trzymajcie za mnie też kciuki...

    aciulka, Audobrandessa lubią tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że coraz nas więcej do testowania 31go:) Mam nadzieję, że wytrzymam, bo kusi mnie 30sty:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Widzę, że coraz nas więcej do testowania 31go:) Mam nadzieję, że wytrzymam, bo kusi mnie 30sty:p

    Jesteśmy na tym samym etapie. Co prawda wg ovu jestem w 6 dpo ale według mnie jestem też w 7 dpo, a ja wiem lepiej ;). Wytrzymamy do 31go razem:). No chyba że będzie widoczny spadek implantacyjny, wtedy można zatestować dwa dni po nim :).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wygląda taki spadek implantacyjny ? i koło którego dnai można się spodziewać? Czy to jest oznaka ciąży ?

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ