X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kto testuje 27-28 września?
Odpowiedz

kto testuje 27-28 września?

Oceń ten wątek:
  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 27 września 2014, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj test. Negatywny :-( i zapewne jutro max poniedziałek przyjdzie @. Trzymam za pozostałe dziewczyny kciukasy :-D

  • Werbenka Przyjaciółka
    Postów: 86 70

    Wysłany: 27 września 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jeszcze było za wcześnie? to był dopiero 27dc. U mnie przy pierwszej ciąży w dniu @ druga kreska była taka blada, że tylko ja ją widziałam pod światło, dopiero po kilka dniach wyszły "prawdziwe" tłuste krechy :)

    f2w3rjjgw78wzbcc.png
  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 27 września 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny- ja już nie muszę testować, @ przyszła :(

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 27 września 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też dziś negatywnie test wyszedł. Następny 29 lub 30 września jak @ nie przyjdzie...
    Do Niemiec nie jedziemy. Mój M złapał taką anginę, że ledwo może mówić. :(

    Kusiczka - przed Tobą nowy cykl, mam nadzieję, że będzie owocny!!!

    Kmb - to może być za wcześnie, Werbenka ma rację. Z resztą tak jak u mnie...

    A właśnie WERBENKO, zdecydowałaś się na dzisiejsze testowanie?
    Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu!!! :) :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 13:12

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • Werbenka Przyjaciółka
    Postów: 86 70

    Wysłany: 27 września 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamota wrote:
    U mnie też dziś negatywnie test wyszedł. Następny 29 lub 30 września jak @ nie przyjdzie...
    Do Niemiec nie jedziemy. Mój M złapał taką anginę, że ledwo może mówić. :(

    Kusiczka - przed Tobą nowy cykl, mam nadzieję, że będzie owocny!!!

    Kmb - to może być za wcześnie, Werbenka ma rację. Z resztą tak jak u mnie...

    A właśnie WERBENKO, zdecydowałaś się na dzisiejsze testowanie?
    Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu!!! :) :*

    Rano wstałam do łazienki i się zastanawiałam, mierzyć tempkę czy testować. I w końcu rozum zwyciężył, testu rano nie zrobiłam...

    ale potem coś mnie podkusiło i zrobiłam ok. godz. 12 i negatywny oczywiście ;)

    Nie wiem co mnie podkusiło, było to kompletnie bezsensu, tyle dni przed terminem i to jeszcze nie z porannego moczu :D próbuję znowu w poniedziałek, albo wtorek.

    Czyli jedziemy na tym samym wózku :D
    dziękuję za życzenia i zdrówka dla męża!!!!!

    Kusiczka przykro mi :( ale nowy cykle nowe nadzieje, trzeba się teraz przestawić z oczekiwania na walkę :)

    f2w3rjjgw78wzbcc.png
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 27 września 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha! Ja też się dzisiaj rano biłam z myślami: robić czy nie robić testu, zwłaszcza jak okazało się, że nie jedziemy! Pomyślałam, że przecież to może być za wcześnie... no i masz babo placek! :/ Ciekawość zwyciężyła, niestety...
    Mam nadzieję, że się coś wyjaśni u nas Werbenko do końca miesiąca :)

    Miłego weekendu dziewczyny!!!

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 27 września 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez czekam i czekam... staram sie od pol roku i nici,od 3 mc na testach owu. Dzisiaj 5dpo boli mnie podbrzusze i plecy l na dole .., no i humor zajebisty.. nic ino plakać

    oar8skjod4lwslof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie bede testowac ... Niczego nie czuje, zadnych boli oprocz malpowych czaem , zero sluzu a w ciazy ponoc zalewa zero bolu piersi ... Ujme to tak : ciazy sie nie spodziewam poprostu ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 19:31

  • Amberla Autorytet
    Postów: 1195 3386

    Wysłany: 27 września 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu, kiedy się nie spodziewasz najczęściej przychodzi. Bóle małpowe są na początku i to duże. A śluz i piersi to ściema, nie każdy tak ma :)

    Werbenka lubi tę wiadomość

  • Werbenka Przyjaciółka
    Postów: 86 70

    Wysłany: 28 września 2014, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Ja nie bede testowac ... Niczego nie czuje, zadnych boli oprocz malpowych czaem , zero sluzu a w ciazy ponoc zalewa zero bolu piersi ... Ujme to tak : ciazy sie nie spodziewam poprostu ...

    ten śluz ciążowy to nie pojawia się tak od razu. Ja przy pierwszej ciąży przed terminem @ objawów nie miałam żadnych ;)

    f2w3rjjgw78wzbcc.png
  • Werbenka Przyjaciółka
    Postów: 86 70

    Wysłany: 28 września 2014, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Amberlą :)

    Bergamotka a kiedy testujesz? ja chyba do wtorku poczekam :)

    jak mi się uda oczywiście :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2014, 07:22

    f2w3rjjgw78wzbcc.png
  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 28 września 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kusiczka, szkoda z @, ale nowy cykl=nowa nadzieja!

    Opu, jak się człowiek nie spodziewa, to dalej może przyjść ciąża :) oby się udało!

    U mnie dzisiaj spadek temperatury. Wprawdzie nie mam jeszcze praktyki z temperaturą w swoim cyklu, ale wygląda jak książkowy spadek przed @, więc już nawet nic nie kombinuję z testami i nastawiam się na następny miesiąc :(

    m3sx3e3kqurga36a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ambrela ja mam baaaardzo delikatne i krotkie bole malpowe pojawiaja sie i znikaja za minute… ;) wiec to pewnie nie to


    dziekuje dziewczyny za cieple slowa :)

  • Amberla Autorytet
    Postów: 1195 3386

    Wysłany: 28 września 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam rano test, jest cien cienia. 10dpo... Sama nie wiem, moze sobie wmawiam. @ wypadalaby dopiero kolo środy...

    lauda lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za nasycenie koloru na tesciku ;))) a potem soczysta zielen na wykresie ;)))))

    lauda lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amberla wrote:
    Zrobilam rano test, jest cien cienia. 10dpo... Sama nie wiem, moze sobie wmawiam. @ wypadalaby dopiero kolo środy...

    Amberla, ja też miałam cień cienia 10 dpo. A po dwóch dniach już kreski grubaski. Także trzymam kciuki!

    Amberla lubi tę wiadomość

  • Czarnulka84 Koleżanka
    Postów: 64 10

    Wysłany: 28 września 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj rano testowałam w 12dpo i niestety jedna kreseczka :-( wmawialam sobie ,ze za wcześnie zeby test był pozytywny . Dziś przyszły plamnienia @ :-(( dziwne bo bez żadnych objawów .
    Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny , które jutro testują .

  • Amberla Autorytet
    Postów: 1195 3386

    Wysłany: 28 września 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w sumie już nie wierze. Teraz wieczorem jak patrze na ten test to nie widzę... A olać to, za wcześnie się ucieszylam a moze nic nie ma :-/

  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 28 września 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werbenka wrote:
    Zgadzam się z Amberlą :)

    Bergamotka a kiedy testujesz? ja chyba do wtorku poczekam :)

    jak mi się uda oczywiście :D

    Jak do wtorku nie p[rzyjdzie @ to testuję 1 października. Tam myślę... ;) chyba że nie wytrzymam i zrobię test 30-stego :)
    Jeszcze zobaczę.
    Wiem, że nie mam odniesienia do temp z I fazy cyklu, ale pomimo tego, to chyba dobrze, że utrzymuje się (od 20-stego września, tj. mój 19dc) na poziomie 37 - 37,2 st? Mierzę od kilku dni, stale o tej samej porze przed wstaniem z łóżka...

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 28 września 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak temperatura utrzymuje się wysoka, to dobry znak :)

    Moja temperatura nie kłamała - dzisiaj spadek, teraz wieczorem plamienie, ból na @, pewnie jutro @ w pełni będzie. Ale Tobie życzę równej i podwyższonej temperatury aż do dwóch kresek na teście!

    Dobranoc Dziewczyny!

    m3sx3e3kqurga36a.png
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ