X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kto testuje 27-28 września?
Odpowiedz

kto testuje 27-28 września?

Oceń ten wątek:
  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 30 września 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak myślicie owulke wedlug testów miałam 21,22,23 w te trzy dni wyszedł pozytywny gdybym jutro zrobiła test był by w miarę wiarygodny ?
    Czuje się okrutnie; boli mnie tak jak by jajnik, jestem senna i mam straszny humor związany praktycznie niczym czy któraś z was już tak miała ???

    oar8skjod4lwslof.png
  • gosi_a Autorytet
    Postów: 704 1172

    Wysłany: 30 września 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem to za wcześnie. Poczekaj cierpliwie choć wiem że to trudne ale jak wyjdzie negatyw tobuznasz że było za wcześnie i dalej będziesz się zastanawiać.

    wnidt5odau6o2x80.png
  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 1 października 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lepiej się wstrzymaj do dnia kiedy powinna być teraz może być za wcześnie

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ