Forum W oczekiwaniu na testowanie kto testuje 27-28 września?
Odpowiedz

kto testuje 27-28 września?

Oceń ten wątek:
  • ceska Autorytet

Wysłany: 30 września 2014, 19:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak myślicie owulke wedlug testów miałam 21,22,23 w te trzy dni wyszedł pozytywny gdybym jutro zrobiła test był by w miarę wiarygodny ?
    Czuje się okrutnie; boli mnie tak jak by jajnik, jestem senna i mam straszny humor związany praktycznie niczym czy któraś z was już tak miała ???

oar8skjod4lwslof.png
  • gosi_a Autorytet

Wysłany: 30 września 2014, 21:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem to za wcześnie. Poczekaj cierpliwie choć wiem że to trudne ale jak wyjdzie negatyw tobuznasz że było za wcześnie i dalej będziesz się zastanawiać.

wnidt5odau6o2x80.png
  • kryśka Ekspertka

Wysłany: 1 października 2014, 14:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lepiej się wstrzymaj do dnia kiedy powinna być teraz może być za wcześnie

fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego