X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje po 20 kwietnia zapraszam?!!!
Odpowiedz

Kto testuje po 20 kwietnia zapraszam?!!!

Oceń ten wątek:
  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już odliczam do wtorku i zaczynam sikacza mam nadzieję ,ze będzie u mnie zielono :)

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • Monia0812 Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi @ wyznaczyło na 27....ale pewnie i tak wcześniej będę sprawdzała....ehhh to czekanie...

  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja również jestem mega niecierpliwa ale mam nadzieję,że dotrzymam muszę czymś się zająć choć to nie jest łatwe....:)

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też już kusi by testować, ale poczekam jeszcze 4 dni czyli do środy, dziś ostatni dzień z luteiną.

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekamy cierpliwie :)

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • Monia0812 Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwie.....pojęcie względne;)mi daleko do cierpliwości....

  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak z cierpliwościa jest różnie zrobiłam dziś test 12 dni po i lipa we wtorek niby okres to zobaczymy :(

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pomocy :( Miałam dostać @ w sobotę, ale w piątek dostałam plamienia i tak zostało do dzisiaj. @ nie widu, ni słychu, brzuch leciutko pobolewa, temperatura wysoka, tylko te plamienia zostały. Zrobiłam wczoraj test i wyszedł negatywny. Myślicie, że jest jeszcze jakaś szansa? Chcę powtórzyć test jutro. Do tej pory cykle miałam jak w zegarku.

    20110812580114.png
  • MamaMadzia Autorytet
    Postów: 1101 1453

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki druga bardzo blada krecha? to ciąza? ta kreska jest widoczna:) to mój 13 po skoku temp. Mialam zrobic tes dwa dni pozniej ale sie nie powstrzymalam...... co myslicie?

    k0kd3e5ej0jpnepe.png
    atdcj44jj6019p4n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Madzia - gratulacje !!! Będzie dobrze :)
    U mnie @ ma przyjść w granicach 29tego . . .
    Madziu - miałaś jakieś niepokojące objawy - inne niż zawsze ... ? :)

  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczekaj jeszcze 2 dni i powtórz test wtedy będziesz miała pewnosć kochana lub zrób sobie bete i wtedy masz 100 % pewnosci :) będzie na pewno oki :)

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • MamaMadzia Autorytet
    Postów: 1101 1453

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka84 nie mam objawów ciążowych ale czuje się bardziej zmęczona i czasami było mi duszno ale takie objawy mogłam mieć nawet nie bedąc w ciąży. w pierwszej ciąży tez nie miałam objawów tylko wyczuwałam na odległość czosnek orzeszki i żurawinę :) i to tyle. Żadnych zachcianek napadów głodu..
    Marzycielko29 teraz ta kreseczka jest wyraźniejsza i o wiele bardziej widoczna Przekazałam już wiadomosć Mężowi :D a w srode jestem umówiona do ginekologa. Zrobie jeszcze test jutro i w srode rano i zobaczymy:) ale juz poprostu czuje i wiem ze jestem w ciąży :)))))

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    k0kd3e5ej0jpnepe.png
    atdcj44jj6019p4n.png
  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana super bardzo się cieszę i proszę o fluidki ciązowe :) GRATULACJE!!!!

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMadzia dzięki za odp. :)
    Ja się tylko niepokoję bo od piątku pobolewa mnie podbrzusze, kłuje w jajnikach ... no ale pewnie to przed @ ... a ta 29tego ...

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMadzia wrote:
    Maximka84 nie mam objawów ciążowych ale czuje się bardziej zmęczona i czasami było mi duszno ale takie objawy mogłam mieć nawet nie bedąc w ciąży. w pierwszej ciąży tez nie miałam objawów tylko wyczuwałam na odległość czosnek orzeszki i żurawinę :) i to tyle. Żadnych zachcianek napadów głodu..
    Marzycielko29 teraz ta kreseczka jest wyraźniejsza i o wiele bardziej widoczna Przekazałam już wiadomosć Mężowi :D a w srode jestem umówiona do ginekologa. Zrobie jeszcze test jutro i w srode rano i zobaczymy:) ale juz poprostu czuje i wiem ze jestem w ciąży :)))))

    gratuluję :) ja czekam do środy może @ się nie pojawi

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Fajnie tu u was :)
    U mnie dziś 9d po owulacji i nie wytrzymałam. Niestety tylko jedna kreska. Mam nadzieję, że to przez to, że za wcześnie. Boli mnie brzuch. W pierwszej ciąży też tak było. Plamiłam, testowałam negatywnie i tak naprawdę przez przypadek zorientowałam się, że jestem w ciąży. Chciałam ambitnie zacząć pomiary temperatury, tylko jakaś dziwnie wysoka była na początku cyklu ;) i to mi dało do myślenia. Teraz mam większe parcie na dziecko niż za pierwszym razem. Do pierwszej ciąży nie byłam chyba przygotowana. Bardziej mąż chciał dziecka. Dzisiaj i mnie zależy. Po trzech miesiącach starań zaczynam patrzeć na kobiety w ciąży z zazdrością...

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Witam. Fajnie tu u was :)
    U mnie dziś 9d po owulacji i nie wytrzymałam. Niestety tylko jedna kreska. Mam nadzieję, że to przez to, że za wcześnie. Boli mnie brzuch. W pierwszej ciąży też tak było. Plamiłam, testowałam negatywnie i tak naprawdę przez przypadek zorientowałam się, że jestem w ciąży. Chciałam ambitnie zacząć pomiary temperatury, tylko jakaś dziwnie wysoka była na początku cyklu ;) i to mi dało do myślenia. Teraz mam większe parcie na dziecko niż za pierwszym razem. Do pierwszej ciąży nie byłam chyba przygotowana. Bardziej mąż chciał dziecka. Dzisiaj i mnie zależy. Po trzech miesiącach starań zaczynam patrzeć na kobiety w ciąży z zazdrością...

    nie martw się będzie dobrze

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że będzie dobrze. Musi. Wkońcu się doczekamy. No i smyk wreszcie zostanie dumnym starszym bratem :)

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochane byłam w tamtym tygodniu u gina a tam w poczekalni mamusia z brzuszkiem kurcze nie wiedziałam gdzie mam patrzeć :(i powiem wam więcej tak bardzo jej zazdrosciłam na maxa :(.

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myslicie przy testowaniu próbować najlepiej rano czy nie ma to znaczenia bo jestem mega ciekawa jakie macie zdanie :). Oby wredna się nie pojawiła ale nie czuję się na @.

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ