X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje po 20 kwietnia zapraszam?!!!
Odpowiedz

Kto testuje po 20 kwietnia zapraszam?!!!

Oceń ten wątek:
  • g0s1a82 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekuje wrote:
    kochane ale plamienie to nie okres...jest na to żywy dowod,kolezanka plamila i okazalo sie ze jest w ciazy :) wiec glowa do gory jeszcze nic straconego...gdzie Wasza wiara:)

    Dokładnie moja koleżanka plamiła przez jakieś 4 miesiące i przez ten okres była już w ciąży :)

    g0s1a82
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki bety.Wyszła 3,4 :( wczoraj dostałam lekkiego plamienia które ustało. moze po prostu za wczesnie zrobilam bete jak myslicie? powtorze w pon moze bedzie przysrost. @ mam dostac dopiero za jakies 3-4dni.

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • g0s1a82 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 4 maja 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam pewna,że @ nadejdzie a tu jak na razie skończyło się na brunatnym śluzie i już 4 dzień mi się spóźnia.Robiłam test w drugim dniu,ale wynik był negatywny czy to możliwe,że testy czasem nie wykazują ciąży?

    g0s1a82
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 4 maja 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mozliwe.nie mozesz isc na betke?

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    g0s1a82 wrote:
    Dziewczyny byłam pewna,że @ nadejdzie a tu jak na razie skończyło się na brunatnym śluzie i już 4 dzień mi się spóźnia.Robiłam test w drugim dniu,ale wynik był negatywny czy to możliwe,że testy czasem nie wykazują ciąży?

    może za wcześnie zrobiłaś. nie widzę twojego wykresu. kiedy miałaś owulację? niektórym dziewczynom test dodatni wychodzi dopiero 4 dni po terminie @ powtórz test.

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ