X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje po 20 kwietnia zapraszam?!!!
Odpowiedz

Kto testuje po 20 kwietnia zapraszam?!!!

Oceń ten wątek:
  • MamaMadzia Autorytet
    Postów: 1101 1453

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielko29 tez bedziesz w ciąży :))i będziesz dumna ze swojego brzuszka:)) to normalne ze gdy nie mozemy jest nam przykro i smutno i tez zazdroscimy. Jestesmy tylko ludzmi..... i to odczucie jest naturalne (ewolucja). A testować najlepiej rano. Ja testowałam dzisiaj rano, wtedy stężenie hormonu jest większe. :)) Trzymam kciuki:)

    k0kd3e5ej0jpnepe.png
    atdcj44jj6019p4n.png
  • Binek Koleżanka
    Postów: 64 8

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam takie parcie na ciążę...W pierwszą ciążę zaszłam w drugim cyklu starań.Teraz jakoś ciężej, cysta na jajniku, temperatura stoi w miejscu, Ovu nie wykrywa owulacji ;-( Staram się nie martwić, ale jakoś ostatnio mi to nie wychodzi...Tak bym chciała aby się udało...
    (w listopadzie drugą ciążę straciłam i to też nie nastraja mnie pozytywnie)
    Trzymajcie się dziewczynki ;-)

    Binek ;-)
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam znów test. Negatywny. Może za wcześnie ale czuję, że za kilka dni nic się nie zmieni...
    W pierwszą ciążę zaszłam zaraz po odstawieniu tabletek. Teraz zaczynam się już denerwować. A wszystkie te uczucia, zniecierpliwienia i zazdrości są tym bardziej dla mnie zaskakujące, że po urodzeniu synka, gdyby się dało, sama bym sobie jajowody podwiązała. A na pewno sama sobie obiecywałam, że więcej nie będę mieć dzieci. Dopiero teraz, jak wszystko się poukładało, wyzdrowiałam, wyszłam z depresji, potrafię się cieszyć moim trzylatkiem :) i wiem po co się ma dzieci :)
    A mały znów dziś opowiadał, jak to będzie, jak już zostanie bratem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2013, 06:31

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • Monia0812 Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ma już 8 lat....a za brata oddałby wszystko...a tu nic....temperatura wczoraj spadła dzisiaj sie nie podniosła....wściekła jestem na cały swiat wyć mi sie chce i jestem jak chodzący wulkan.....masakra.....a @ już czuję w kościach....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) jak myślicie, kiedy zrobić test? ovu wyznaczył mi @ na dzisiaj, ale ostatni cykl miałam 4 dni dłuższy. czekać? czy może już coś będzie widać?, choć przyznam Wam się, że też mam przeczucie że w tym miesiącu nici.

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od godziny pstrykam po necie, żeby się czymś zająć. A i tak wracam ciagle do stron o wiadomej tematyce. Dość.
    Sama sobie nakładam szlaban. Do soboty. Jeśli do soboty nie zacznie się miesiączka, zrobię rano jeszcze jeden test. Nie łudzę się już zbytnio...
    Pozdrawiam

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • MamaMadzia Autorytet
    Postów: 1101 1453

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuleska ale wykres masz bardzo ładny i to jeszcze zbyt wczesnie na test. Zaczekaj do conajmniej 14 dniu wyższej temperatury:)

    k0kd3e5ej0jpnepe.png
    atdcj44jj6019p4n.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że to wcześnie. Dlatego wracam tu w sobotę ale bez zbytnich złudzeń.

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam się dzelnie. Nie testowałam rano.
    Najwyżej test, który mi został zostanie na następny cykl...

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Oby wszędzie było zieloooooono :*

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha
    Nie mogłam załapać o co chodzi z tym zielonym :)

    maximka84 lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Ha ha
    Nie mogłam załapać o co chodzi z tym zielonym :)

    Jesteśmy na tym samym etapie jak tak patrze na Twój wykresik :) ładniutki :) ja nie mam takiej wysokiej tempki, ale Twoja obiecująca .... :)

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wykres powinien być cały oznaczony, ignorować. Gdybym miała być szczera. Przy moim trybie życia i chorującym dziecku trudno zachować rygor tej samej godziny pomiaru przede wszystkim. Cud, że skok temperatury pokrywał się z pozytywnym testem owulacyjnym. Ale jeszcze ta nadal dość wysoka temperatura właśnie podtrzymuje mnie na duchu. Z pierwszym dzieckiem właśnie dzięki temperaturze zorientowałam się, że jest. Krwawiłam. Myślałam, że to okres. Przeżywałam, że się nie udało. A jak w następnym niby cyklu ambitnie postanowiłam mierzyć temperaturę, jakaś dziwnie wysoka mi wyskoczyła. No i test zrobiłam :)Gdyby nie to, żyłabym w nieświadomości kilka tygodni.
    A teraz zwariuję chyba. Obiecałam sobie test w sobotę ale nie jestem pewna czy mam aż tyle silnej woli.

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • oczekuje Znajoma
    Postów: 27 6

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczyny:) super sie Was czyta:) Gratulacje dla zafasolkowanej:) i oczywiście trzymam kciukasy za resztę dziewczyn...:) chciałąm do Was dołączyc jesli mozna...sama nie wiem kiedy powinnam dostać @..dziś moj 30dc ale ostatnie dwa cykle mialam po 33dni wiec jeszcze poczekam z testowankiem..to moj 6 cykl staran..tak bardzo chcialabym zeby sie udalo...postanowilam ze nie bede sprawdzac tempki zeby troszke sie wyluzowac i nie myslec i troszke to pomaga ale tylko troszke...a dodam ze wyznaczylo mi ovu na 17dc ale mysle ze owulacja byla w 16 albo nawet w 15dc...trzymam za Nas wszystkie kciuki:)

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Trzymam się dzelnie. Nie testowałam rano.
    Najwyżej test, który mi został zostanie na następny cykl...

    a ja zatestowałam, ale był negatyw niestety a po dwóch godzinach już była @ i tak długo czekałam jak na moje krótkie cykle, a ten trwał 27 dni, ale z luteiną

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Monia0812 Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 04:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już nie muszę testować ....przyszłedł @...może tym razem będzie szczęśliwy...powodzenia kochane

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dziś spadła temp :( Łudzę sie, że to dlatego, że wcześniej rano mierzyłam ale żeby aż taka różnica była... Pewnie nic z tego i powitam @ a nie ciążę...

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    A mnie dziś spadła temp :( Łudzę sie, że to dlatego, że wcześniej rano mierzyłam ale żeby aż taka różnica była... Pewnie nic z tego i powitam @ a nie ciążę...

    U mnie też spadła i spada ...
    Tak że sama nie jesteś ...
    A objawy masz już jak na @ ? ja taaak ....

  • SzłaDzieweczka Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ja mam dopiero 20dc :/ ale mam zamiar testować we wtorek,o ile wytrzymam :p bo mam w szafce 3 testy ciążowe z all i mnie korci :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzłaDzieweczka wrote:
    Hej :)
    Ja mam dopiero 20dc :/ ale mam zamiar testować we wtorek,o ile wytrzymam :p bo mam w szafce 3 testy ciążowe z all i mnie korci :P

    Kochana za szybko na testowanie :P
    Ja też dziś dla jaj i dla upewnienia się że NIE NIE i NIE zrobiłam teściora z allegro i negatyw co mnie nie zdziwiło :P objawy mam już na @ ...

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ