X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje po 20 kwietnia zapraszam?!!!
Odpowiedz

Kto testuje po 20 kwietnia zapraszam?!!!

Oceń ten wątek:
  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już odliczam do wtorku i zaczynam sikacza mam nadzieję ,ze będzie u mnie zielono :)

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • Monia0812 Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi @ wyznaczyło na 27....ale pewnie i tak wcześniej będę sprawdzała....ehhh to czekanie...

  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja również jestem mega niecierpliwa ale mam nadzieję,że dotrzymam muszę czymś się zająć choć to nie jest łatwe....:)

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też już kusi by testować, ale poczekam jeszcze 4 dni czyli do środy, dziś ostatni dzień z luteiną.

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekamy cierpliwie :)

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • Monia0812 Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwie.....pojęcie względne;)mi daleko do cierpliwości....

  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak z cierpliwościa jest różnie zrobiłam dziś test 12 dni po i lipa we wtorek niby okres to zobaczymy :(

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pomocy :( Miałam dostać @ w sobotę, ale w piątek dostałam plamienia i tak zostało do dzisiaj. @ nie widu, ni słychu, brzuch leciutko pobolewa, temperatura wysoka, tylko te plamienia zostały. Zrobiłam wczoraj test i wyszedł negatywny. Myślicie, że jest jeszcze jakaś szansa? Chcę powtórzyć test jutro. Do tej pory cykle miałam jak w zegarku.

    20110812580114.png
  • MamaMadzia Autorytet
    Postów: 1101 1453

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki druga bardzo blada krecha? to ciąza? ta kreska jest widoczna:) to mój 13 po skoku temp. Mialam zrobic tes dwa dni pozniej ale sie nie powstrzymalam...... co myslicie?

    k0kd3e5ej0jpnepe.png
    atdcj44jj6019p4n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Madzia - gratulacje !!! Będzie dobrze :)
    U mnie @ ma przyjść w granicach 29tego . . .
    Madziu - miałaś jakieś niepokojące objawy - inne niż zawsze ... ? :)

  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczekaj jeszcze 2 dni i powtórz test wtedy będziesz miała pewnosć kochana lub zrób sobie bete i wtedy masz 100 % pewnosci :) będzie na pewno oki :)

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • MamaMadzia Autorytet
    Postów: 1101 1453

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka84 nie mam objawów ciążowych ale czuje się bardziej zmęczona i czasami było mi duszno ale takie objawy mogłam mieć nawet nie bedąc w ciąży. w pierwszej ciąży tez nie miałam objawów tylko wyczuwałam na odległość czosnek orzeszki i żurawinę :) i to tyle. Żadnych zachcianek napadów głodu..
    Marzycielko29 teraz ta kreseczka jest wyraźniejsza i o wiele bardziej widoczna Przekazałam już wiadomosć Mężowi :D a w srode jestem umówiona do ginekologa. Zrobie jeszcze test jutro i w srode rano i zobaczymy:) ale juz poprostu czuje i wiem ze jestem w ciąży :)))))

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    k0kd3e5ej0jpnepe.png
    atdcj44jj6019p4n.png
  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana super bardzo się cieszę i proszę o fluidki ciązowe :) GRATULACJE!!!!

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMadzia dzięki za odp. :)
    Ja się tylko niepokoję bo od piątku pobolewa mnie podbrzusze, kłuje w jajnikach ... no ale pewnie to przed @ ... a ta 29tego ...

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMadzia wrote:
    Maximka84 nie mam objawów ciążowych ale czuje się bardziej zmęczona i czasami było mi duszno ale takie objawy mogłam mieć nawet nie bedąc w ciąży. w pierwszej ciąży tez nie miałam objawów tylko wyczuwałam na odległość czosnek orzeszki i żurawinę :) i to tyle. Żadnych zachcianek napadów głodu..
    Marzycielko29 teraz ta kreseczka jest wyraźniejsza i o wiele bardziej widoczna Przekazałam już wiadomosć Mężowi :D a w srode jestem umówiona do ginekologa. Zrobie jeszcze test jutro i w srode rano i zobaczymy:) ale juz poprostu czuje i wiem ze jestem w ciąży :)))))

    gratuluję :) ja czekam do środy może @ się nie pojawi

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Fajnie tu u was :)
    U mnie dziś 9d po owulacji i nie wytrzymałam. Niestety tylko jedna kreska. Mam nadzieję, że to przez to, że za wcześnie. Boli mnie brzuch. W pierwszej ciąży też tak było. Plamiłam, testowałam negatywnie i tak naprawdę przez przypadek zorientowałam się, że jestem w ciąży. Chciałam ambitnie zacząć pomiary temperatury, tylko jakaś dziwnie wysoka była na początku cyklu ;) i to mi dało do myślenia. Teraz mam większe parcie na dziecko niż za pierwszym razem. Do pierwszej ciąży nie byłam chyba przygotowana. Bardziej mąż chciał dziecka. Dzisiaj i mnie zależy. Po trzech miesiącach starań zaczynam patrzeć na kobiety w ciąży z zazdrością...

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Witam. Fajnie tu u was :)
    U mnie dziś 9d po owulacji i nie wytrzymałam. Niestety tylko jedna kreska. Mam nadzieję, że to przez to, że za wcześnie. Boli mnie brzuch. W pierwszej ciąży też tak było. Plamiłam, testowałam negatywnie i tak naprawdę przez przypadek zorientowałam się, że jestem w ciąży. Chciałam ambitnie zacząć pomiary temperatury, tylko jakaś dziwnie wysoka była na początku cyklu ;) i to mi dało do myślenia. Teraz mam większe parcie na dziecko niż za pierwszym razem. Do pierwszej ciąży nie byłam chyba przygotowana. Bardziej mąż chciał dziecka. Dzisiaj i mnie zależy. Po trzech miesiącach starań zaczynam patrzeć na kobiety w ciąży z zazdrością...

    nie martw się będzie dobrze

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że będzie dobrze. Musi. Wkońcu się doczekamy. No i smyk wreszcie zostanie dumnym starszym bratem :)

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochane byłam w tamtym tygodniu u gina a tam w poczekalni mamusia z brzuszkiem kurcze nie wiedziałam gdzie mam patrzeć :(i powiem wam więcej tak bardzo jej zazdrosciłam na maxa :(.

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myslicie przy testowaniu próbować najlepiej rano czy nie ma to znaczenia bo jestem mega ciekawa jakie macie zdanie :). Oby wredna się nie pojawiła ale nie czuję się na @.

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ