X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje jeszcze raz za wszystkie rady :* <3 jade juz do gina moja autostrada, patrze na te slynne gorki ze smieci z Pruszkowa i znowu wyobrazam sobie, ze jestem na poludniu Polski, w gorach :) Dobrze mi

    Edit: moje gory :D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/94c70eb6452d.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2019, 18:43

    agge, ElfiaKsiężniczka, 5ylwian, Salome, Iseko, Ochmanka, moyeu lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    W siebie nie wierzę tak bardzo, jak w Ciebie kochana 😘

    Wszystkie moje moce i dobre myśli wysyłam do Ciebie! Sasankowy Wojowniku! Kciuki za wizytę, napisz po koniecznie!

    Sasanka55, Magduullina lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szoneczko :* Blaaagam, zrob mi najpiekniejszy prezent i wysiusiaj jutro Szczescie <3

    Irvine, jak Twoj wynik bety? :*

    szona, Magduullina lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Ef, nie mam Primolutu, ale zapytam o niego lekarza. Dziekuje :)

    Elfia, wierszyk cudowny :* Jestes kochana, wszystkie jestescie

    Edit: Ef, jak czytam o tym leku, to tak troche jak cycloprogynova wlasnie. No w kazdym razie, jesli ten potwierdzi zasniad, to powinnam jednak miec lyzeczkowanie, by sie dziada pozbyc

    Ja mam chyba gdzieś receptę na Primolut, a nie zamierzałam go kupować. Jestem pewna oczywiście, ze lekarz dobrze sam dobierze leki, ale jakby co - zawsze mogę ten lek wykupić i Ci wysłać

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Kur*a! Beta 73. Jade do lekarza na 19.45.
    Kurcze :( niech to sie juz skonczy :( kciuki za wizyte! :*

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Niech już następny dla każdej z nas będzie szczęśliwy i nie ważne z czym się zmagamy dziewczyny ☺️ chociaż ja już wiem, że nie będzie udany, bo czemu ma się udać, skoro do tej pory nie wyszło?

    Polubiłam za pierwsza czesc ;) a później przeczytałam drugą i się załamałam! A dlaczego ma się nie udać, hm?

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Szoneczko :* Blaaagam, zrob mi najpiekniejszy prezent i wysiusiaj jutro Szczescie <3

    Irvine, jak Twoj wynik bety? :*
    Nie mam jeszcze kochana :(
    Trzymam kciuki z caaaaałej siły za Twoją wizytę!! <3

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    A mi się nawet nie chce zaglądać na fiolet i nie zamierzam 😂 z Wami mi najlepiej <3
    Ja ostatnio na fiolecie napisałam, że nie będę się tam udzielać, może raz na jakiś czas wpadnę. Przez mdłości w I trymestrze odpuściłam czytanie tamtego wątku, teraz dziewczyny się już zżyły, mnie nie kojarzą, więc ciężko mi się tam odnaleźć. Zostaję tutaj :)

    szona, agge, Niecierpliwa..., MonikA_89!, aeiouy, Sasanka55, nuśka91, Ochmanka, Madziandzia lubią tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Ja się zawsze broniłam przed antykami i chyba podświadomie czułam, że nie będą mi służyć. Czuję się fatalnie jak je biorę, więc na pewno nikomu nie będę ich doradzać :P Niby lekarze zalecają po odstawieniu antyków wstrzymać się ze staraniami 2-3 miesiące, żeby organizm się wyregulował. Skoro zatem zamierzasz niedługo znów się starać o dzidzię, to nie warto ich zaczynać.
    Teraz jest dobry moment, żeby zrobić coś dla siebie. Robi się ciepło, coraz częściej można wyjść na spacer, rower. Może umówcie się z mężem, że razem zaczniecie uprawiać jakiś sport i będziecie się wzajemnie motywować, żeby pójść np 2x w tygodniu poćwiczyć. Może to być coś co znacie i lubicie, a możecie spróbować czegoś nowego. Super sprawą są obiekty typu Jump Arena. Skacząc na trampolinach spalasz baaaardzo dużo kalorii :) Albo jakiś tenis/ squash który też interwałowy i bardzo skuteczny :) Do tego dobrze dobrana dieta i do wakacji będziesz szczypiorek 😘😜
    Szczypiorek ale chyba po GMO 😂

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Z tą przerwą w staraniach to zależy od lekarza, bardzo różnie mówią. Ja w sierpniu miałam podany arthrotec, a po kilku godzinach łyżeczkowanie. Jak po tygodniu poszłam do lekarki ze szpitala na kontrolę, to mówiła, że po pierwszej @ możemy się już starać. Endokrynolog kazał odczekać 2 cykle, a ginekolog prowadzącą ciążę 3 :P my zaczęliśmy od razu, bo szkoda nam było czasu. I dobrze zrobiliśmy, bo minęło ponad pół roku, ciąży jak nie było tak nie ma, a ja chociaż wiem, że nie zmarnowaliśmy czasu.
    Ja tez mialam arthrotec a nastepnego dnia lyzeczkowanie i w szpitalu mowili 3 miesiace,moja lekarka,ze po @ i tak zrobilismy. I dobrze. Bo i tak zaszlam dopiero 3 miesiace po poronieniu.zabieg mialam 1.11 a ostatnia @ przed nowa ciaza 12.02

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Polubiłam za pierwsza czesc ;) a później przeczytałam drugą i się załamałam! A dlaczego ma się nie udać, hm?
    Bo to by było zbyt piękne i fajne, a przecież los lubi rzucać kłody pod nogi ☺️

    Za to Ty jutro sikaj te dwie krechy, żeby się humor poprawił ☺️

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, no nie... Nawet nie dopuszczałam myśli, że może urosnąć, no rękę bym uciąć sobie dała.
    Ech, obyś szybko ze szpitala wyszła, najlepiej po samej farmakologicznej interwencji :*

    Dzulka, czemu ma się udać? Bo życie to nie jest coś do przewidzenia, lubi zaskakiwać, zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Ja zachodząc w trzecią ciążę też miałam myśli, że już za mną dwa #, więc czemu teraz ma być lepiej? No i nie wiem czemu, ale jest :)

    szona, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzulka jak Cię zaraz przełożę przez kolano...! Skoro po 5 cyklach uważasz że już nigdy się nie uda to co ma powiedzieć Monika, która stara się 4,5 roku? Co ma powiedzieć Małgonia? Gdzie byłaby Iza gdyby się poddała po 5 cyklach? Wiem, że jak się pragnie dziecka to nawet 2-3 cykle to już się wydaje dużo, ale cały czas powtarzają nam, że ZDROWEJ PARZE MOŻE ZEJŚĆ NAWET 6 MIESIĘCY !!! Więc daj sobie szansę i czas. Badaliście się oboje? Szukajcie przyczyny ale się nie poddawajcie! Musisz wierzyć :*

    Sasanko jestem z Tobą myślami, bądź silna :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2019, 19:21

    szona, agge, Olliiii, 5ylwian, Angelika1313 lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko kochanie :( kurcze, bez sensu ta beta... mam nadzieję, że lekarz podejmie decyzję i nie będziesz musiała dalej z tym chodzić, tylko położy Cię do szpitala i zrobi zabieg. Trzymam kciuki słońce :*

    Irvine gratuluje kochana! przez to, że dzisiaj mój mózg nie kontaktował tak jak trzeba to nie zanotowałam Twojego pozytywnego testu! cudownie :* Badasz betę?


    Przepraszam że tak smęcę, beta mnie zbiła z tropu, ale nie chowam broni, zbadam betę w piątek, wtedy zdecydujemy, czy jechać do lekarza, bo jestem umówiona na 20:45, dodatkowo muszę kawałek drogi dojechać.
    Znowu miałam większą ilośc podbarwionego śluzu... może jeszcze coś z tego będzie....

    Termin @ mam na piątek, bo moja FL trwa zwykle 13 dni, chyba że to jakieś plamieniaw związku z nieprawidłową ciążą albo @ wcześniejsza po operacji. Dzwoniłam wczoraj do lekarza, kazał brać heparynę jak mi się uda dostać, lutkę dopochwową rano i na noc 100 mg, więc póki co jeszcze na lutce jestem i heparynie. Jak się uda utrzymać tej ciąży, to nie będę płakać, bo zrobiłam wszystko co mogłam, żeby jednak wszystko było ok. Acard, heparyna i luteina, dziewczyny sugerują jeszcze żeby dołożyć encorton i ovi po owulacji i zastrzyki z heparyny po owu. Jak się nie uda, to na wizycie popytam lekarza.

    Dziękuję Wam za wsparcie :*

    Sasanka55, Ochmanka, Magduullina lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Bo to by było zbyt piękne i fajne, a przecież los lubi rzucać kłody pod nogi ☺️

    Za to Ty jutro sikaj te dwie krechy, żeby się humor poprawił ☺️

    Ooooj poranny zapał ostygł - bóle zniknęły zupełnie, jakiś taki dziwny śluz, jakby lekko zabarwiony na brązowo. Plamień jeszcze nie ma, ale wg OF okres powinien być za dwa dni. Wszystko się może zdarzyć, testy mam 😎

    Magduullina lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Olliiii Autorytet
    Postów: 1335 983

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie tego czekania po lyzeczkowaniu to my też zaczelismy się starać odrazu a i tak zaszlam dopiero po 4 cyklach. Myślę, że organizm sam wie kiedy jest gotowy na ciąże.

    Sasanko trzymam kciuki żeby obyło się bez szpitala. Ja tylko mogę doradzić, że u mnie resztki po poronieniu objawialy się tym, że przez 3 miesiące nie dostałam @, po 3 miesiącach dostałam mocnego krwawienia z ogromnymi skrzepami, myślałam że mi wszystkie wnętrzności wypadają. Jestem dobrej myśli, trzymam kciuki & & &

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    12.01.2018r. - 2 Aniołki [*] 8tc 👼🏻👼🏻
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻
    18.10.2019 r. - Synek 👶🏼❤
    30.10.2021r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻

    07.12.2021r. - ⏸️ hej maluchu 😍❤

    🔸️Mthfr C677T hetero
    🔸️Mthfr A12986 hetero
    🔸️Pai-1 4G homo

    3jgx43r8z5x07y20.png
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko ja bardzo podziwiam dziewczyny, które się tak długo starają, ja nie wiem czy byłabym na tyle silna by dać rade, pewnie bym sie już dawno poddała, a one tak dzielnie walczą!
    My właśnie w przyszłym miesiącu będziemy badać nasienie, a ja hsg bo już lekarz mi o tym wspomniał, że można sprawdzić co tam jest grane, wyniki hormonów płciowych mam w normie wszystkie, teraz będę miała badana tarczycę i USG też już mam zlecone. Jajniki pracują mi oba, bo z lewego jak i prawego rosły mi pęcherzyki. Teraz w tym cyklu dokładnie mi sprawdzimy owulację, czy w ogóle pękają te pęcherzyki, czy nie przerastają może:-)

    Za wszystkie trzymam kciuki:-) dzisiaj popłaczę, a jutro żyjemy dalej i myślimy pozytywnie:-)

    Iza trzymam kciuki za betę, aby ładnie skoczyła do gory!

    Makowa masz rację, w najmniej oczekiwanym momencie potrafi nas zaskakiwać, zazwyczaj gdy jest pod górę, to później jest lepiej, trzeba tylko czekać i znosić to z podniesiona klata, ale czasami trzeba sobie popłakać, chociaż raz w miesiącu dla równowagi hehe:-)

    Szona!!! Nic straconego jeszcze, masz tak piękny wykres i ta temperatura z dzisiaj tak po oczach daje!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2019, 19:35

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Dziekuje jeszcze raz za wszystkie rady :* <3 jade juz do gina moja autostrada, patrze na te slynne gorki ze smieci z Pruszkowa i znowu wyobrazam sobie, ze jestem na poludniu Polski, w gorach :) Dobrze mi

    Edit: moje gory :D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/94c70eb6452d.jpg
    Sasaneczko kochana trzymaj sie! Jestes silna babka ! Wierze ze po deszczu u Ciebie wyjdzie slonko i piekna tecza :* trzymam kciuki mocno!!! :*:* :* by dobrze wszystko sie skonczylo! Oj tak ja tez w miescie nie wyrabiam , nie dalabym rady a teraz przez las 40 min na skale i takie widoki https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7a99cff8f74e.jpg

    szona, DzulkaJ, aeiouy, Iseko, Sasanka55, Ochmanka, Justa29 lubią tę wiadomość

  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OO83, emmmiilllliiaaa - piekne bobasy;) cud miod:)

    Izape - tak jak dziewczyny pisza, za szybko zbadalas bete! Poczekaj teraz do piatku. Wiesz, ze my tu wszytskie trzymamy kciuki za Twoja bete!

    Nuch glowa do gory :* musi byc po rowno z tymi zabiegami jak widac;) ciesze sie ze mezowi wyniki sie poprawily. Widzisz? Ty tez szybciutko ze wszystkim sie uporasz;)

    Maria to samo, nie znam sie na tych Twoich wynikach, ale sluchaj sie szony - dobrze prawi!

    Nikodemka, Dzulka - wiem, ze dziwne mysli przychodza razem z @. Mam nadzieje, ze razem z nia albo wczesniej odejda... swoja droga to ja tez pytalam moja pania psycholog czy to ze do niej chodze mialoby wplyw kiedys na proces adopcji. Nie moglo mi to pytanie przejsc przez gardlo i dlawilam sie placzem u niej w gabinecie a ona na to- obowiazuje mnie tajemnica lekarska;) i nie wiem czemu, ale mnie to uspokoilo...

    Sasanko - tule mocno, czegos takiego sie nie spodziewalam :(

    Salome, Nuch, OO83, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Dobra, ostatnie pytanie i juz dosyc o mnie :) Czy jesli wezma mnie na lyzeczkowanie, to beda probowac z tabletkami (typu Cytotec), by najpierw otworzyc nimi szyjke? Przed lyzeczkowaniem w lipcu tak wlasnie zrobili, dlatego zabieg byl mniej inwazyjny. Zastanawiam sie, czy to samo praktykuja w takich przypadkach jak moj obecny... Na logike powinni, ale kto ich tam wie... Dobra, kotlety na Inflanckiej byly pycha. Jak mnie poloza, przesle Wam ich zdjecie :*
    Kurcze Sasanko☹️ wiesz co ja za pierwszym i drugim razem miałam podawany cytotec 2 tabletki zeby sie dobrze oczyscic i nie łyżeczkowac i to starczyło może u Ciebie będzie podobnie i obejdzie się bez zabiegu (nie wiem jakie postepowanie przy zasniadzie ale nie życzę Ci go)

    Olliiii, Sasanka55 lubią tę wiadomość

‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ