X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge, suuuper :) :) :)

    Irvine <3 :) Nie moglo byc inaczej :)

    Irvine90, agge, Emmainthegarden lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Beta 0,2 czyli dupa jednym słowem mówiąc. Progesteronu nie zauważyli i mają dorobić :/ ehhh.... może maj będzie dla mnie łaskawszy.
    Dziwne tylko dla mnie jest to, że tyle czasu mi schodzi ovitrelle z organizmu - dziś już 17 dzień po zastrzyku a coś tam dalej siedzi... jakaś dziwaczna jestem i wychodzi na to, że nie mam co sikać tylko od razu na betę musze chodzić.

    O nie :( Kingulla, bardzo mi przykro :( W maju obie wysiusiamy! :*

    Kingulla, Magduullina lubią tę wiadomość

  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo, agge, pięknie idziesz do przodu.
    Siło spokoju Ty :)

    Tak się zastanawiam, stan błogosławiony wymyślił facet, który się spodziewał dziedzica..
    Rzygi, opuchlizny, itd :)
    Że kobiety chcą mieć więcej dzieci po pierwszym porodzie to cud prawdziwy...

    Ostatnio mój trzyipóletni syn zaczął gadać.
    Jak chce coś powiedzieć to mówi
    Cicho bądź, teraz ja gadam...
    No i wychowałam zmije na własnym łonie (dosłownie bo zarl z cyca 2,5 roku) a teraz bezczelnie mnie ucisza.!
    Ale, że wcześniej mało gadał to i z tego się cieszymy.

    Ostatnio, żeby móc zjeść drugiego batonika przed swoją siostrą, wcisnal sobie pierwszego na siłę w poprzek i wyglądał jak Steven Tyler. Nie mógł tego przegryz ani wyciągnąć...
    Tak się smialam, że nie miałam siły mu pomóc..
    Choćby dlatego warto mieć dziecia, poprawia humor zmęczonemu człekowi nad produkcją sałatki...

    agge, Sasanka55, aeiouy, Ochmanka, MonikA_89!, szona, nuśka91, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine - super informacja!

    Agge - ale maly slodziak ;)

    agge, Irvine90, Emmainthegarden lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Beta 0,2 czyli dupa jednym słowem mówiąc. Progesteronu nie zauważyli i mają dorobić :/ ehhh.... może maj będzie dla mnie łaskawszy.
    Dziwne tylko dla mnie jest to, że tyle czasu mi schodzi ovitrelle z organizmu - dziś już 17 dzień po zastrzyku a coś tam dalej siedzi... jakaś dziwaczna jestem i wychodzi na to, że nie mam co sikać tylko od razu na betę musze chodzić.
    Szkoda :(

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine, imponujące przyrosty :)

    Irvine90 lubi tę wiadomość

  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka. No.
    Trochę zoobojetnienia się przyda, ile można jechać na piątym biegu?
    <3

    Sasanka55, aeiouy lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge ❤️ Irvine ❤️
    Cudowne wiadomości. Mogę spokojnie sprzątać dalej.

    O ile zeszły tydzień był tragiczny to dzisiaj nabrałam sił. Spałam tylko 6h, a mimo to do mojej łazienki może już wpadać sanepid, bulgoczą na kuchence gołąbki bez zawijania, wypralam chyba wszystko, co mogłam wyprać i zaraz lecę dalej. Ale oczywiście - na raty i z umiarem. Za bardzo się boje.
    Ale chyba mogę umyć moje dwa okna pojutrze? 😁

    agge, Sasanka55, Irvine90, Madziandzia, Nuch, MonikA_89!, szona lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a może pomożecie? Bo już mi się wszystko pomieszało.

    Wyszły mi w moczu leukocyty, więc mocz do powtórki razem z posiewem. Ale lekarz kazał mi też kupić Urosept i brać, a już nie pamiętam jak on to mówił... czy najpierw brać ten Urosept i dopiero zbadać mocz, czy zbadać i dopiero brać? Co myślicie?

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine- piekny przyrost.
    Agge- super,ze juz bije serduszko :-)

    Pati- oj Pati. Przyrost jest. Na tym etapie, beta nie będzie zapierdzielac jak na poczatku. Ja bym juz bety nie robiła. W ogóle co to za lekarz,ktory karze bete robic na tak późnym etapie. Zarodek musi sie pojawic najpozniej,gdy pecherzyk ma 25mm. Juz Ci tyle pisałam o tym. Dziewczyno. Czekaj do wizyty. Wiem,ze bedzie ciezko,ale bądź dobrej myśli. A jak cos,to idz na usg do innego lekarza. Nawet nie musisz opowiadac swojej historii,po prostu idz i powiedz,ze przyszlas potwierdzić ciaze. Niech zróbi usg i zobaczysz co powie. Stres wcale Ci nie służy. Wiem,ze to zabrzmi okrutnie,ale wiecej nie mozesz zrobic. Będzie co ma być. Teraz tylko spokoj i cierpliwosc. I tak jak napisałam,albo inny lekarz ,albo czekaj grzecznie na wizyte. A gdyby mnie lekarz zapytal czemu bety juz nie powtarzalam,to bym mu powiedziala,a co to da. Beta nie jest wyznacznikiem. Nie na tym etapie. Na listopadowkach,jakas laska zrobila bete w 9tyg. Jednego dnia wyszlo jej 103tys,a za 2 dni 97tys. Juz sie stresowala. Poszla do lekarza,a tam pieknie bijacy maluch. Lekarz ja opr,ze niepotrzebnie bete robi. A u Ciebie nawet rosnie. Ja tez spokojnie czekam do czwartku. Co mi da,ze sie bede denerwować. Jak bylam w 5t1d na usg,to mialam ciaze idealna wedlug om. A w 6t5d okazalo sie,ze jest tydzien mlodsza. Nie wiem czego moge sie spodziewac w czwartek po wizycie. Ale musze byc dobrej mysli i wierzyc,ze z ciąża jest wszystko dobrze. Takze glowa do gory dziewczyno

    Irvine90, frezyjciada, Tele...79, szona, Malinaa90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Dziewczyny, a może pomożecie? Bo już mi się wszystko pomieszało.

    Wyszły mi w moczu leukocyty, więc mocz do powtórki razem z posiewem. Ale lekarz kazał mi też kupić Urosept i brać, a już nie pamiętam jak on to mówił... czy najpierw brać ten Urosept i dopiero zbadać mocz, czy zbadać i dopiero brać? Co myślicie?
    Ja jak mialam zle wyniki moczu,to najpiwrw zrobilam sam posiew. Pozniej bralam leki.

    Malinaa90 lubi tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Ja jak mialam zle wyniki moczu,to najpiwrw zrobilam sam posiew. Pozniej bralam leki.
    Ja z wynikiem i tak idę dopiero 13 maja, to chyba bez sensu tyle czekać. Myślisz że jak wezmę ten Urosept A po świętach zrobię posiew, to będzie ok?

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge najpierw leki, bo później posiew musisz zrobić żeby zobaczyć czy leki pomogły :)

    agge lubi tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine, Malina, madziorek86 piękne przyrosty!! ❤❤❤ wiedziałam że będzie dobrze!

    Agge kropuś jest cudowny! Gratuluję nieobrzygania lekarza😋😉

    Pati, Skarbie pewnie, że nie patrz na tą betę! Przy takich tysiącach to juz cuda mogą się dziać! Ja też bym poszła do innego lekarza na usg. Już takie historie o pomyłkach lekarzy się czytało na forum że głowa mała. Trzymam kciuki!

    Kingulla buuuuu... Sasankowy wróżbita miesiąc pomylił i dodał kreskę przed V. Już za chwilkę maj i krechy jak marzenie❤

    Iseko może na trampoliny trzeba pójść to wyskakasz resztki @😁 mam nadzieję że we czwartek będzie wszystko ok!

    Izape Kochana w najbliższym czasie długo nie zaznasz tego bólu i @ chce się wyszaleć przed dłuuuugim urlopem😉 wysyłam wirtualny termoforek

    SIEMKA EMMA!! wpadaj częściej! Chętnie poczytam! Jak tam u Ciebie? Opowiadaj!

    Malgonia ale jak to jutro beta?!?! Osiwieje do tej pory

    Irvine90, Malinaa90, Iseko lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    O kurcze, przepraszam! Coś mi się sfilmiło, że pisałaś o 9.05 i tak mi w głowie utkwiło! To faktycznie byśmy się za ręce trzymały ;p Ale to też nie tak daleko już :* A może się okaże niepotrzebna? ;)
    Na pewno! Przecież jestem w 1 dniu ciąży 😜

    Sasanka55, szona, Iseko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    ssylwia, a może jakiś kombinezon ? Ja wczoraj byłam na chrzcinach właśnie w kombinezonie. Szpilki i marynarka i wygląda super :)

    Może faktycznie... Ale muszę przymierzyć 😜

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati a nie ma szans żebyś poszła w tym tygodniu do kogoś innego? Ja bym na pewno poszła bo bym oszalała....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam ale to chyba przez ten acard mnie tak okrutnie zalewa! Dobrze ze miałam dłuższą bluzkę w pracy bo na tyłku plama... Przemoklam wstyd 🤦‍♀️🤷‍♀️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Ja z wynikiem i tak idę dopiero 13 maja, to chyba bez sensu tyle czekać. Myślisz że jak wezmę ten Urosept A po świętach zrobię posiew, to będzie ok?
    Jak masz tak dopiero,to bierz leki i posiew zrob przed samą wizyta. Dziwnie, ze nie zlecil Ci posiewu przed lekami. Bo mi jak wyszly nieprawidlowosci w moczu,to kazal brac zuracvit i isc szybko na posiew. Jak mialam wyniki,to sie okazalao,ze mam bakterie i musze brac antybiotyk. Poszlam do niego po recepte,a potem przed wizyta juz po leczeniu ze swiezym posiewem i swieztn badaniem moczu

  • paulaa22 Przyjaciółka
    Postów: 75 105

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ;* wróciłam właśnie od ginekologa, wszystko w porządku, wychodzi na to że 5 tydzien, widać już pojawiajace się ciałko żółte. Aczkolwiek martwię się kształtem pęcherzyka. Czy według was jest ok? Po 2 poronieniach już swiruje...
    https://naforum.zapodaj.net/735f66857c65.jpg.html


    APrzybylska, Malinaa90, ElfiaKsiężniczka, Iseko, nuśka91 lubią tę wiadomość

    4.04.19- II
    tfaif08.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ