X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia - tak jak pisze Maria - wygon zle mysli! Wiem, ze czasem juz brak sil na to wszystko! To, ze moj M zrobil szybko badania, nie oznacza, ze nie plakalam klocac sie z nim, bo my na przyklad byly momenty - kiedy nie mielismy ochoty na seks. A bez tego dziecka sie nie zrobi! To wlasnie i maz i Ty musicie byc w to zaangazowani.

    Powiedz mu, ze dzieki temu badaniu moze odkryjecie przyczyne niepowodzen. Ze przeciez to nic zlego. Ze tylu facetow robi takie badania....

    A skoro tak dlugo sie staracie, to moze warto wlasnie HSG zrobic? (nie znam sie na tym, pisze bo ja to uslyszalam ostatnio od lekarza).

    Glowa do gory:) Cyc do przodu! :*

    Madziandzia lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Ja aż dotąd wierzyłam, że się uda ale teraz twierdzę, że nie ma takiej opcji skoro i wszelkie sposoby nie zadziałały. Odpuszczanie, mierzenie temperatury, nie mierzenie, testy owu, śluzy, kochanie rano, kochanie wieczorem, leżenie, od tyłu, od boku... ehhh
    Mam taki spadek formy psychicznej i fizycznej. Czuję się jak ulęgała. Fałdy się wylewają, dupa rozchlapciana, cellulit. Nawet mi się nie chce na siłownię iść jak mi tak waga lata. Od zawsze miałam problem z samooceną, ile bym nie ważyła.
    Jak mąż chce dzieci, to niech z młodszą i szczuplejszą próbuje...

    Madziandzia, hej, stop! Jak Ty w ogole o sobie piszesz? Mam nadzieje, ze tylko piszesz, a nie myslisz, bo dawno chyba Ci nikt nie przywalil w piekna glowke! Co Ty w ogole wyczyniasz? Jestem pewna, ze Maz i tak swiata poza Toba nie widzi i szaleje za rzekomymi faldkami. Dlaczego my, kobiety oceniamy siebie az tak surowo?!

    Kiedy ja bylam po studiach, AWF, wysportowana, piekna, jedrna, mloda, moj M. mial wtedy nadwage. Kiedy sie gdzies szykowalismy, stawal przed lustrem i mowil "ale ja jestem przystojny, wygladam zajebiscie". Nie zartowal, on tak naprawde myslal. Stawalam przy nim i marudzilam, patrzac na siebie: "ech, wlosy nie takie, noga nie taka"... Teraz przybylo mi troche kilogramow, nie mam juz jedrnego ciala, jestem 10 lat starsza i wiesz co? Nauczylam sie spogladac z M. w lustro i myslec "oboje jestesmy zajebisci, choc zupelnie nieidealni". On mocno schudl, ja troche przytylam, ale jedno wiem- kochamy sie najmocniej na swiecie i bedziemy na siebie juz zawsze patrzec jak kiedys, kiedy bylismy nastolatkami! Zrozum, Slonce, ze kilka kilogramow wiecej nie czyni Cie ani troche gorsza! Postaraj sie pokochac siebie za to, za co reszta swiata Cie kocha! :* Jestes wspaniala i powtarzaj to sobie codziennie!

    malamisia, Malinaa90, Nuch, APrzybylska, Irvine90, szona, Madziandzia, Magduullina, MonikA_89!, Pauliśka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko55, można zazdrościć Twoim koleżankom, że mogą Cię słuchać przy ławce :) Każdy powinien mieć w życiu taką osobę jak Ty :)

    Malinaa90, Sasanka55, Irvine90, szona, syllwia91, Magduullina, Pauliśka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malamisia wrote:
    Sasanko55, można zazdrościć Twoim koleżankom, że mogą Cię słuchać przy ławce :) Każdy powinien mieć w życiu taką osobę jak Ty :)


    Jestes przekochana <3 dziekuje :* Zaczerwienilam sie jak burak, ale wiesz, ze gdybym siedziala z Madziandzia na lawce, to by zarobila kopniaka w pupe? :) Nie jest wcale przy mnie tak kolorowo :) :*

    Madziandzia, szona, Magduullina lubią tę wiadomość

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Czesc Piekne :)

    Ef, Sloneczko, czy jest cos, co mozemy dla Ciebie zrobic? :(

    Magduullina, wierze, ze skoro na kilku testach przebija cien, to w Wielkanoc zrobisz M. duuuuuza niespodzianke juz piekna kreseczka :* 8-9dpo to bardzo wczesnie i taka loteria. Z tego, co piszesz, masz podobna sytuacje do mojej, bo obawiasz sie, ze najpierw przyjdzie krwawienie i zabierze ewentualna ciaze.. Kotek, moze powinnas kilka razy zbadac proga 7dpo i porozmawiac z ginem o wdrozeniu duphka/luteiny po kazdej owu? Zreeeeszta, juz po ptokach, jak Tys w ciazy :) :* Mmm, tez bym zjadla ogoreczka :) Co do PMSu- ja w szczesliwym cyklu mialam wkurzenie zycia...

    Niecierpliwa :* Czekam na Twoj test i taaaaak kciuuuukam :) :*

    Madziandzia, tak mi przykro, ze znalazlas sie w takiej sytuacji :( Pamietaj o jednym- faceci nie mysla! Twoj eMek ewidentnie zaslania sie wszystkim, bo pewnie sam cholernie sie boi... Moj ma slabiutka morfologie plemnikow (3% zdrowych), a chyba ciezko mu pojac, ze moje straty mogly wynikac rowniez ze zlego zaplodnienia przez uszkodzony plemnik. Mowi, ze w walce zawsze i tak wygra ten zdrowy (a tu zdania lekarzy sa mocno podzielone). Nie szukam winnego, szukam przyczyny. Moze jak juz Ci zlosc na Meza przejdzie, sprobuj mu to wyjasnic, pogadac na spokojnie. Mooocno Cie przytulam.. Faceci potrafia mocno wkurzyc, uwazaja, ze skoro my nosimy w macicy dziecko, to odpowiadamy za wszystko od poczatku do konca, a bez ich zdrowia, to co najwyzej palec grzebalec moze sie nam urodzic :/ Mam wielka nadzieje, ze humor szybko Ci sie poprawi, a eMek zrozumie, ze te badania sa rownie wazne, jak Twoje :*

    Elfia, Ksiezniczko :* Dziekuje <3 bedzie tak, jak mowisz :)

    Hope&Baby, witamy :) Kciuki za wtorek :)

    MonikA, to endo jakies dziwne, bo ono juz sie wczesniej zluszczylo, po ciazy mialam 6mm i jednorodne, a nagle uroslo do 9mm i jest nieladne, no ale nic :) Przywolalyscie mi a'la @ i sporo krwi sie polalo :) :* Taaak, obie urodzimy w lutym, a Ty na pewno! Dosc juz przeszlas! :*

    Mama_Zuzia, dziekuje :* <3 Wrzucisz nam zdjecie po wizycie? Mocno trzymam kciuki i niech buzke mamie pokazuje, bo dupke jeszcze zdazy :) :*

    Malinowa, taaaaaaakie mocne kciuki :* 🤛🤜 :*

    Malina, faktycznie duzo teraz wypoczywaj :* Bedzie dobrze przeciez, choc wiem, ze strach po stratach niestety tak latwo nie znika... Pamietaj jednak, ze kazda ciaza i kazdy plemnik jest inny :* Wielkie kciuki :*

    Angelika, dziekuje :* Co Ty juz o sierpniu piszesz? :D Gluptaaasie! Nawet kwietnia na straty nie spisuj, bo zanim organizm zorientuje sie, ze jest w ciazy, to plata rozne figle. Bole przy rozciaganiu macicy niczym sie nie roznia od tych menstruacyjnych :) Pieknie Ci idzie szydelkowanie, zajmij sie nim, a za chwilunie szpioszki bedziesz dziergac :) :*

    SzczesliwaMamusia, nie puszczam kciukow :* Ciebie tez ciocie prosza o zdjecie Dzidzi :* :)

    APrzybylska, jak Twoje samopoczucie? :* Mooocno trzymam kciuki za Twoje wyniki i wizyty :* Dziekuje za piekna wrozbe :) :* Kochana jestes :) Chyba doroslam do tego, by nawet pogodzic sie z ewentualna przymusowa przerwa, wiec nie jest tak zle :)

    Moni, serducho mnie az zaklulo, jak przeczytalam o tym, ze u Ciebie psychicznie gorzej :( Misiu, przeciez wiesz, ze Twoja Kruszynka jest i bedzie zupelnie zdrowa! Wiesz to, prawda? :* Od poczatku bylas taka dzielna i juz w 6tc czulas, ze toxo nie zrobi Wam krzywdy! Zastanawialas sie i wciaz to robisz, czy aby na pewno, bo my- kobiety, jako istoty myslace, rozwazamy rozne scenariusze, ale ostatecznie wierzysz! Jakas toxo jest niczym w porownaniu z matczynym serduchem, intuicja i wiara :* Sciskam Cie mocno :*

    5ylwian, przerywasz starania ze wzgledu na brak pracy? Jezeli tak, to jeszcze mocniej zaciskam kciuki, by szybko w lapki wpadla Ci jakas super propozycja :*

    Kingulla, witamy 1 dzien ciazy :) Zaciskam kciuki za jutrzejsza wizyte w klinice, ale chyba nie zdaza Wam w niej pomoc :) Prawemu jajnikowi spodobalo sie bycie wazniakiem podczas owu i juz sie kloci z tym lewym, ze jeszcze raz teraz chce, by zakonczyc Twoj cykl ciaza. W poprzednim mu nie pyklo, bo byl jeszcze senny i niekumaty, ale juz wszystko wie i zrobi to w najpiekniejszym stylu :*

    Aeiouy, jak u Ciebie? :*

    Ochmanko, dziekuje :) Oj tak, bede miala 2 blondaski :) Cos sie ruszylo, bo az balam sie, ze przescieradlo zakrwawie :)

    Agge, do listopada to Ciebie juz nie bedzie widac, tylko brzuszek... Oj biedna jestes :(

    Ja sie wlasnie pakuje na jutrzejszy wyjazd :) Aaaa! Tak sie ciesze! :) :) :) Moze to nie Wietnam, a Szczekarzewo :D ale to moj ukochany azyl :)

    Cudownego dnia, Kochane :*
    Sasanko i przez prace i przez te zalecenia lekarza co do insuliny. Odebralam dzisiaj pierwsze wyniki po poronieniu p/c przeciw antygenom łożyska-wynik ujemny. Czekam jeszcze na ANA,antykoagulant tocznia i zespol antyfospolipidowy. Nawet eMek od razu gume zaklada,bo mowi,ze glupio by bylo teraz wpasc.. no coz. Ja tez bym nie chciala zajsc w ciaze nie majac pracy ani perspektywy powrotu po macierzynskim,wiec chyba trzeba bedzie odpuscic temat. Nikt mi nie da od razu umowy na stale.

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szoneczko Tys dzis biedna w todze,
    Ja prazac dupe, mysle o stonodze,
    Takie mam mysli ambitne dzis- ojeju,
    Ze pominelam Ciebie w swoim eseju.
    Twoja owulacja zaraz sie przywlecze,
    Mezusiowi badanie ladnie sie upiecze.
    Za 3 tygodnie, Ty nam Niunia siusniesz,
    Najszczesliwsza na swiecie tego dnia juz usniesz.
    Z Dzidzia w brzuszku, z eMkiem w lozku, bedziesz snila o Maluszku.
    Na macierzynskim wyskoczysz z togi,
    Na porodowce pokazesz nie tylko nogi :D
    Pani prawniczka- cudna i madra Mamusia,
    Prawo prawem, ale krechy nam wysiusia!

    Nuch, Malinowa91, szona, Angelika1313, agge, Pati96, 5ylwian, Magduullina, MonikA_89!, Mildred, Ochmanka, nuśka91, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Jestes przekochana <3 dziekuje :* Zaczerwienilam sie jak burak, ale wiesz, ze gdybym siedziala z Madziandzia na lawce, to by zarobila kopniaka w pupe? :) Nie jest wcale przy mnie tak kolorowo :) :*
    A kop kochana, może to mnie wyrwie z tego doła

    Sasanka55, Magduullina lubią tę wiadomość

  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1695 3136

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziekuje za kciuki!🌹
    Jestem juz 2,5 godziny po punkcji. Odpoczywam jeszcze w klinice i czekam na wizyte. Czuje sie dobrze. Pobrali 12 kumulusow.

    Sasanka55, szona, moni05, syllwia91, Szczesliwa_mamusia, eemmiilliiaa, Malinaa90, Angelika1313, Salome, Niecierpliwa..., agge, APrzybylska, ElfiaKsiężniczka, Pati96, frezyjciada, aeiouy, Irvine90, Nuch, buba123, Iseko, MonikA_89!, Tele...79, moyeu, Ochmanka, nuśka91, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura - 4❄
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura - 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼
    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
    04.2024 - FET (S) 6.2.2 ❓


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, z tym USG i wielkoscia to musi byc znak :) Wczoraj, jak jechalam do gina, spojrzalam na klinike "Malina Beauty" i pomyslalam o Tobie, Twoim Malenstwie, jakos tak sie usmiechnelam :)

    Agge :* <3 Przepraszam, ze to pisze, ale Ty biedna, pewnie w trakcie mojego wypracowania, to musialas ze 2 razy do toalety... Oddaj mi te wymioty, wezme je na siebie :)

    Pati, kochana jestes <3 dziekuje :* Jak Ty sie, Skarbie, czujesz? Dobrze, ze juz jutro ta wizyta :*

    Aeiouy, jestem chyba glupia, ale straszna trudnosc sprawia mi wpisywanie Twojego nicku :) :*

    5ylwian, ja jakos najbardziej balam sie tych wynikow przeciw antygenom lozyska, teraz boje sie kariotypow.. Mocno trzymam za Ciebie kciuki! Niech insulina szybko spada :*

    Nuch, ja biore dlugi, cieply prysznic, pije wino, duzo cwicze, podskakuje, kocham sie z M., jak jest taka pogoda jak dzis, to leze na sloncu :) @ przychodzi szybko :)

    Madziandzia, jednak nie chce kopac, wolalabym Cie teraz przytulic!

    Beti, Irvine, Iwona, gdzie jesteeescie?

    Malinaa90, Madziandzia, 5ylwian lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Szoneczko Tys dzis biedna w todze,
    Ja prazac dupe, mysle o stonodze,
    Takie mam mysli ambitne dzis- ojeju,
    Ze pominelam Ciebie w swoim eseju.
    Twoja owulacja zaraz sie przywlecze,
    Mezusiowi badanie ladnie sie upiecze.
    Za 3 tygodnie, Ty nam Niunia siusniesz,
    Najszczesliwsza na swiecie tego dnia juz usniesz.
    Z Dzidzia w brzuszku, z eMkiem w lozku, bedziesz snila o Maluszku.
    Na macierzynskim wyskoczysz z togi,
    Na porodowce pokazesz nie tylko nogi :D
    Pani prawniczka- cudna i madra Mamusia,
    Prawo prawem, ale krechy nam wysiusia!

    Na macierzyńskim wyskoczysz z togi
    Na porodówce pokażesz nie tylko nogi.

    Oooooo matko jak parsknęłam :D

    Myśle, że bardzo bym Cię polubiła w realu, odnalazłabym się też w Twojej ławce! masz takie poczucie humoru, że leżę :D

    Wierszyk zeskrinowany :) Pokażę mezowi przepowiednię na miesiąc maj :D

    Sasanka55, Malinaa90, aeiouy, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny
    Ja dzisiaj po pracy jadę spotkać się zmoja przyjaciółka która zjechała do Polski i pierwszy raz zobaczę jej 3 miesięczna córeczkę. Byłam w sklepie kupić jej prezencik. Już jej kupiłam przed ciąża i po porodzie także nie wiedziałam co a w sklepie myślałam że oszaleje... Wyszłam zdolowana a przed spotkaniem boli mnie brzuch.... Nie wiem jak zareaguje serio...
    A to prezencik, może być?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/67d5623eb73e.jpg


    Malinowa ❤️❤️💖 super że już po! Odpoczywaj!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2019, 12:27

    Malinowa91, agge, APrzybylska, ElfiaKsiężniczka, Madziandzia, Nuch, Izape_91, Magduullina, Iseko, MonikA_89!, moyeu lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska, dziękuje 😘 święta może mnie trochę wyluzują. Innych przemyśleń niż te po webinarze na razie nie mam.

    Sasanka ❤️❤️❤️

    Dziewczyny, szok. Pani Docent odpisała. Zobaczy się ze mną w Katedrze już we wtorek! Czyli zaraz po świętach, 23.04. Jestem mega tym faktem zaaferowana.
    Mój narzeczony już postawił szefa przed faktem dokonanym, ze bierze wolne. Bardzo u nich o to ciężko, pracują po 12-14 h. Wzruszył mnie bardzo.
    Ja do tego wtorku w ogóle nie podejmuje ostatecznie żadnej decyzji.

    APrzybylska, szona, syllwia91, Sasanka55, agge, Niecierpliwa..., ElfiaKsiężniczka, Pati96, Angelika1313, Irvine90, malamisia, aeiouy, Nuch, Magduullina, MonikA_89!, OO83, Ochmanka, nuśka91, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianda! Hola hola! Przypominam, że przybilysmy sobie piątkę w 1 dniu ciąży i wspólnie tę ciążę zakończymy w styczniu. Jedyne co ewentualnie może Cię niepokoić to to, że styczniowe koziorożce bywają bardzo uparte ;)

    Madziandzia lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szoneczko, to ja moze ladniejszy napisze, skoro ma byc przepowiednia :) :* Love you <3

    Syllwia, kazde takie spotkanie jest trudne... Mam nadzieje, ze Cie ono jeszcze bardziej zmotywuje, uczyni, ze uwierzysz w swoja Kruszynke i Twoje szczescie :* Prezenty piekne, za chwile bedziesz takie sklepy odwiedzac, dzwigajac duzy okragly brzuszek :*

    Kurcze, zeby nie bylo, ze jestem taka mila...Wczoraj, gdy czekalam u gina, na wizyte do okulisty, przyjmujacego obok, przyszlo rodzenstwo, tak ze 3-5 lat pi razy drzwi... Mega sie darli, biegali wokol mnie, wpadali na moje nogi, walneli w bolacy brzuch... W koncu podstawilam chlopczykowi noge i jeszcze powiedzialam "gdybys nie wariowal, to bys sie nie wyrznal". O mamo, czasami zastanawiam sie, czy ja w ogole lubie dzieci... 👹

    Moni <3 cuuudowna wiadomosc :) Baaaardzo sie ciesze :* <3 Oby ta wizyta Cie uspokoila juz na zawsze :*

    syllwia91, Irvine90, moni05, szona, Nuch, MonikA_89!, Ochmanka, Pauliśka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Szoneczko, to ja moze ladniejszy napisze, skoro ma byc przepowiednia :) :* Love you <3

    Syllwia, kazde takie spotkanie jest trudne... Mam nadzieje, ze Cie ono jeszcze bardziej zmotywuje, uczyni, ze uwierzysz w swoja Kruszynke i Twoje szczescie :* Prezenty piekne, za chwile bedziesz takie sklepy odwiedzac, dzwigajac duzy okragly brzuszek :*

    Kurcze, zeby nie bylo, ze jestem taka mila...Wczoraj, gdy czekalam u gina, na wizyte do okulisty, przyjmujacego obok, przyszlo rodzenstwo, tak ze 3-5 lat pi razy drzwi... Mega sie darli, biegali wokol mnie, wpadali na moje nogi, walneli w bolacy brzuch... W koncu podstawilam chlopczykowi noge i jeszcze powiedzialam "gdybys nie wariowal, to bys sie nie wyrznal". O mamo, czasami zastanawiam sie, czy ja w ogole lubie dzieci... 👹

    Moni <3 cuuudowna wiadomosc :) Baaaardzo sie ciesze :* <3 Oby ta wizyta Cie uspokoila juz na zawsze :*
    Sasanko chciałabym to widzieć hahaha 😂😂😂 ja pracuje na codzień z dziećmi więc muszę je lubiec ale coraz mniej mam do nich cierpliwości...


    Moni cudowna wiadomość! Świetnie że się udało !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2019, 12:38

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:53

    Sasanka55, moni05 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:53

    Sasanka55, syllwia91, szona lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Agge :* <3 Przepraszam, ze to pisze, ale Ty biedna, pewnie w trakcie mojego wypracowania, to musialas ze 2 razy do toalety... Oddaj mi te wymioty, wezme je na siebie :)
    Nie oddam 😂 ja przynajmniej mam dobry powód, aby wymiotować. Ale jak Twoja beta spadnie, to chętnie oddam Ci trochę wirusków ciążowych :)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Pati96 Autorytet
    Postów: 2216 3227

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, dziękuję, że pytasz. <3 Jak się czuje ? Strasznie się boję jutra. Jeszcze chyba nigdy niczego tak bardzo się nie bałam. Staram się jakoś trzymać, zająć głowę czymś innym ,ale za bardzo mi to nie wychodzi. Dobrze ,że wizyta jutro ,ale tak mi się czas wlecze, że masakra..

    mhsv2n0a4bxtclwx.png
    23.04.2019 - poronienie zatrzymane 8 tc [*]
    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność,PCOS,MTHFR 1298A-C homo,PAI-1 4G

    Euthyrox 50, Glucophage xr 2000
‹‹ 182 183 184 185 186 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ