X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    A ja sie wlasnie poryczalam. Maz wrocil szybciej z pracy i poszedl z malym pograc w piłe. Pytam Mu sie czy nie chce najpierw zjesc obiadu a On na to,ze nie,bo kumpel w pracy postawil pizze. Pytam z jakiej okazji. A On: "Potomka..." i zrobil taka mine jak zbity pies zmieszana z wyrzutami... wyszli a ja w ryk. Za 10 dni to On by mogl pizze kupic albo moze juz by kupil,gdyby nie pierwsze poronienie. 😢 przypuszczam,ze tego 29ego to bede wyc jak bobr caly dzien 😢

    5ylwian, a czy gdybyś jutro miała wypadek samochodowy po którym wylądowałbyś na wózku inwalidzkim to on miałby do Ciebie pretensje, że nie zatańczycie samby? A gdybyś zachorowała na raka, to miałby pretensje, że zamiast na Majorce urlop spędza z Tobą w szpitalu? Twojemu mężowi na pewno jest bardzo ciężko, stracił dziecko i ma prawo do tego, żeby to przeżywać, żeby cierpieć z tego powodu. Ale jego cierpienie nie jest Twoją winą. Nie jest niczyją winą.
    Trzeba pamiętać, że problemy będą zawsze. Nawet jak już uda nam się zajść w ciąże, nawet jak uda się szczęśliwe donosić. Zawsze będzie jakiś powód do strachu, płaczu. A małżeństwo od tego jest, żeby się w takich chwilach wspierać i dawać sobie nawzajem nadzieję.
    Mi dużo dała rozmowa z moim mężem, w której przyjęliśmy, że może być tak, że nie będziemy mieć nigdy dzieci. Zaczęliśmy rozmawiać jak wyobrażamy sobie wtedy życie i okazało się, że wizje które malujemy wcale nie są takie straszne. Że możemy zrobić wiele fajnych rzeczy razem, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.
    I nie dziwię Ci się, że tak reagujesz, teraz się mądrzę, ale co jakiś czas też łapię dół. I szkoda mi mojego męża. I naszych rodziców. I siebie samej. Ale takie chwile przychodzą i mijają. Trzeba pozwolić sobie na trudne emocje i na popłakanie, ale potem wycieramy nosy i idziemy do przodu :)

    5ylwian, agge, szona, aeiouy, Magduullina lubią tę wiadomość

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Zuzia wrote:
    Dziękuje dziewczyny w imieniu swoim i malutkiej za komplementy ❤️

    Pati- jakie piękne babeczki! Jutro będzie tylko dobrze :*

    5ylwian- biedaku mój kochany :( na pewno Ci musi być ciężko zwłaszcza jak ten czas się zbliża :(

    Sasanka- jak ja uwielbiam Cię czytać 🥰🥰🥰
    No ciezko kochana bardzo :( za to milo patrzec jak Twoj brzuszek rosnie i robi nadzieje a Malenstwo slodko sie usmiecha na zdjeciu :) juz polowa za Toba,teraz bedzie z gorki :)

    Mama_Zuzia lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Sylwian, świetnie Cię rozumiem... my już jak czuby się na wszystkie dzieciaki patrzymy takie malutkie, mój mąż to wszystkie zabawia, lata z obcymi dziećmi, do parku, na plac zabaw. Gdzie byśmy nie byli a jest jakieś dziecko to on już jak niańka, z nami nie gada tylko bobasa piastuje.
    Oboje chcemy mieć co najmniej dwoje dzieci, jal będzie więcej to nawet jeszcze lepiej. Ja mam dwoje rodzeństwa, mąż troje i nie wyobrażamy sobie że moglibyśmy dorastać bez nich, więc i swoich chcemy mieć więcej niż jedno.
    Ja tez mam 2 rodzenstwa,maz ma siostre i chcielibysmy,zeby nasz maly nie byl sam. O ile maz jest powsciagliwy w slowach,to maly pyta prawie codziennie kiedy bedzie mial braciszka albo siostrzyczke :(

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malamisia wrote:
    5ylwian, a czy gdybyś jutro miała wypadek samochodowy po którym wylądowałbyś na wózku inwalidzkim to on miałby do Ciebie pretensje, że nie zatańczycie samby? A gdybyś zachorowała na raka, to miałby pretensje, że zamiast na Majorce urlop spędza z Tobą w szpitalu? Twojemu mężowi na pewno jest bardzo ciężko, stracił dziecko i ma prawo do tego, żeby to przeżywać, żeby cierpieć z tego powodu. Ale jego cierpienie nie jest Twoją winą. Nie jest niczyją winą.
    Trzeba pamiętać, że problemy będą zawsze. Nawet jak już uda nam się zajść w ciąże, nawet jak uda się szczęśliwe donosić. Zawsze będzie jakiś powód do strachu, płaczu. A małżeństwo od tego jest, żeby się w takich chwilach wspierać i dawać sobie nawzajem nadzieję.
    Mi dużo dała rozmowa z moim mężem, w której przyjęliśmy, że może być tak, że nie będziemy mieć nigdy dzieci. Zaczęliśmy rozmawiać jak wyobrażamy sobie wtedy życie i okazało się, że wizje które malujemy wcale nie są takie straszne. Że możemy zrobić wiele fajnych rzeczy razem, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.
    I nie dziwię Ci się, że tak reagujesz, teraz się mądrzę, ale co jakiś czas też łapię dół. I szkoda mi mojego męża. I naszych rodziców. I siebie samej. Ale takie chwile przychodzą i mijają. Trzeba pozwolić sobie na trudne emocje i na popłakanie, ale potem wycieramy nosy i idziemy do przodu :)
    No jak bym miala non stop plakac i rozpaczac to bym juz w psychiatryku wyladowala... wiec tak jak piszesz uszy do gory,cycki do przodu i show must go on ;)

    malamisia lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki,później nadrobię co pisałyscie. Wybaczcie. Jestem po wizycie.Maluszek nadrobił. Ma juz 2,24cm :-) jest tylko 1 dzien mlodszy niz wychodzi z om. Serduszko bije 173uderzenia na minute. Slyszalam jak bije,cos pieknego.
    A o to foto

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e7995f1042b9.jpg

    Zostawiam Wam przy okazji trochę moich wiroskow $@%*£!₩(#*$& oraz przesylam dobra energię

    Niecierpliwa..., moni05, Iwona28, buba123, Pati96, Magduullina, MamaStasia :), Ochmanka, Irvine90, 5ylwian, Angelika1313, MonikA_89!, Tele...79, Iseko, frezyjciada, Salome, Mama_Zuzia, Madziandzia, Meggs, agge, syllwia91, madziorek86, Malinowa91, aeiouy, malamisia, Nuch, ANIMAJKA2, szona, ElfiaKsiężniczka, APrzybylska, moyeu, nuśka91, makowa, Ania_85_, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Dziewczynki,później nadrobię co pisałyscie. Wybaczcie. Jestem po wizycie.Maluszek nadrobił. Ma juz 2,24cm :-) jest tylko 1 dzien mlodszy niz wychodzi z om. Serduszko bije 173uderzenia na minute. Slyszalam jak bije,cos pieknego.
    A o to foto

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e7995f1042b9.jpg

    Zostawiam Wam przy okazji trochę moich wiroskow $@%*£!₩(#*$& oraz przesylam dobra energię

    Cudna fota :):)
    Rośnijcie zdrowo :D

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Dziewczynki,później nadrobię co pisałyscie. Wybaczcie. Jestem po wizycie.Maluszek nadrobił. Ma juz 2,24cm :-) jest tylko 1 dzien mlodszy niz wychodzi z om. Serduszko bije 173uderzenia na minute. Slyszalam jak bije,cos pieknego.
    A o to foto

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e7995f1042b9.jpg

    Zostawiam Wam przy okazji trochę moich wiroskow $@%*£!₩(#*$& oraz przesylam dobra energię

    Cudna mała kreweteczka 🥰🥰

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jednak jutro zatestuje.
    Pojawila sie fajna oferta pracy i chyba spróbuję wziąć udział w rekrutacji :) także dobrze wiedzieć na czym stoję :)

    Poza tym kolejny dzień średnio sie czuje a przez to nie potrafię przestać myśleć o tym, ze moze to objaw :)

    Malinaa90, Tele...79, Szczesliwa_mamusia, aeiouy, 5ylwian, Ochmanka, moni05, Nuch, szona, buba123, MonikA_89!, moyeu lubią tę wiadomość

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 11:33

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Dziewczynki,później nadrobię co pisałyscie. Wybaczcie. Jestem po wizycie.Maluszek nadrobił. Ma juz 2,24cm :-) jest tylko 1 dzien mlodszy niz wychodzi z om. Serduszko bije 173uderzenia na minute. Slyszalam jak bije,cos pieknego.
    A o to foto

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e7995f1042b9.jpg

    Zostawiam Wam przy okazji trochę moich wiroskow $@%*£!₩(#*$& oraz przesylam dobra energię
    Super :) :)

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:53

    Niecierpliwa..., aeiouy, Szczesliwa_mamusia, Ochmanka, Magduullina, buba123, Iseko, MonikA_89!, moyeu, nuśka91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Zuzia- cudna fota. Przepiekny buziaczek. Jest pamiątka. Tak szybko zleci,ze zaraz bedziesz witac,to malenstwo na świecie :-)

    Moni- ja bym chyba nie robiła tej amniopuncji.

    Niecierpliwa- w takim razie kciuki za pozytywny test.

    Magdaulina- za Twoje 2 krechy tez kciukasy

    Niecierpliwa..., Magduullina lubią tę wiadomość

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Dziewczynki,później nadrobię co pisałyscie. Wybaczcie. Jestem po wizycie.Maluszek nadrobił. Ma juz 2,24cm :-) jest tylko 1 dzien mlodszy niz wychodzi z om. Serduszko bije 173uderzenia na minute. Slyszalam jak bije,cos pieknego.
    A o to foto

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e7995f1042b9.jpg

    Zostawiam Wam przy okazji trochę moich wiroskow $@%*£!₩(#*$& oraz przesylam dobra energię
    Wspanialy :) rosnij zdrowy Maluszku 😘

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1668 3083

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Dziewczynki,później nadrobię co pisałyscie. Wybaczcie. Jestem po wizycie.Maluszek nadrobił. Ma juz 2,24cm :-) jest tylko 1 dzien mlodszy niz wychodzi z om. Serduszko bije 173uderzenia na minute. Slyszalam jak bije,cos pieknego.
    A o to foto

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e7995f1042b9.jpg

    Zostawiam Wam przy okazji trochę moich wiroskow $@%*£!₩(#*$& oraz przesylam dobra energię

    Ranyyy jakie piękne widoczki! Uwielbiam takie foty!
    Ciesze sie, ze wszystko dobrze😊

    Magduullina lubi tę wiadomość

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼

    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • Madżka89 Autorytet
    Postów: 2244 3790

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie wszystkie Staraczki!
    Będę testować 22.04, pierwszym cykl starań na CLO , poronienie sierpień 2017.
    Będą emocje po niecałych dwóch latach przerwy, w tym czasie zmieniłam prace i adoptowałam 2 psiaki :)
    Muszę nadrobić ten wątek bo widzę same nowe twarze :)

    Magduullina, moni05, agge, ElfiaKsiężniczka, Iseko, aeiouy, Niecierpliwa..., MonikA_89!, Ochmanka, Malinowa91, nuśka91 lubią tę wiadomość

    202301124965.png
    🙍🏻‍♀️ 34l.
    Letrox 75,MTHFR hetero, PAI-homo
    🙎🏻‍♂️ 43l.
    Teratozoospermia, fragmentacja39%
    08.2017 poronienie 9 tc 👼
    06.2020 MedArt Poznań
    10.21-04.22 3x IUI 🐒
    10.2021-przygotowanie IVF🍀
    01.2022-punkcja 🥚🥚🥚- 16 komórek➡️ 6 zarodków ➡️ ❄️❄️ 2 blastocysty( 5AA, 3BB) ➡️ ❄️1 zarodek po NGS
    02.2022- transfer-odwołany➡️ zapalenie endometrium
    21.03- biopsja➡️ wynik prawidłowy
    10.05- TRANSFER 3.2.2 🙏🍀
    17.05- BETA 23/ 19.05- 55 / 23.05-281
    7.06- USG- jest ❤️ CRL 6mm
    14.06- USG- CRL 1,42cm
    28.06- USG -CRL 3,04cm Córeczka💕
    18.07. USG PRENATALNE- CRL 7cm
    28.08. USG- CRL 9cm
    18.08. USG- 185g
    2.09. USG- 308g
    20.09 USG POŁÓWKOWE - 463g
    30.09. USG- 612g
    21.10. USG- 970g
    10.11. USG - 1588g
    25.11. USG III TRYM.- 1650g
    12.01. Nasz Cud SN 3610g 56cm💗
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa mamusiu - pozdrawiam Maluszka! :)

    Niecierpliwa, bardzo czekam na Twój test ❤️

    Magduullina, Szczesliwa_mamusia, Niecierpliwa... lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak tylko z doskoku odnośnie wyglądu,wagi itp. To jak postrzegamy siebie ma ogromny wpływ na to jak postrzegają nas inni! Także laseczki głowa do góry, pierś do przodu i jesteśmy zajebiste!!
    Powiem wam,że praca,dom, dzieciaki, teraz święta sprawiają,że zupełnie zapomniałam o poronieniu... Potrzebowałam takiej przerwy od starań,badań i tego wszystkiego... Teraz będzie już tylko lepiej! ☺️

    Magduullina, aeiouy, Szczesliwa_mamusia, szona, MonikA_89!, moni05 lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moj dzien poprawil sie okolo 22:30 kiedy to w robocie tanczylam na miotle .. Chwiejnosc nastroju a ja sobie wmawiam i tyle ... Cos bez watpkiwosci widze na testach ale nie umiem byc pozytywnie nastawiona gdzie tyle razy juz cos bylo a bylo @ ! Czekam testy bede chyba dzien w dzien powtarzac z moim entuzjazmem ale ewentualnie Wam wstawie tutaj 2 krechy lub poinformuje o @? ;( choc bardzo jej nie chce , czuje sie ogolnie zle ... Jak nigdy jakies dziwne glupotki ... Usmiecham sie tylko czytajac was :* kochane ogolnie mam zly czas przepraszam... A zdj nie bede wrzucac dopoki to nie bedzie" ten test" bete odkladam na wtorek ewentualnie...
    Co do zdj usg no cudowne sa dziewczynka cudna az sie rozmarzylam :* :* piekne zdjecie na pamiatke dla corci kochana jest sliczna!!!! :*
    Szczesliwa mamusia kochanie super maluszek cudny wazne ze nadrobil odetchnij!!!
    Za punkcje trzymam kciuki by byly kresunie!!!
    5ylwia kochanie kto da rade jak nie my?! Musisz siebie pokochac!!!! Jezeli bedziesz sie czuc piekna tak inni beda Cie dostrzegac!!! Wiem co mowie , trzeba sie zaakceptowac!!! :*
    Ja przepraszam ze nie odniose sie do kazdej z Was ale miedzy praniem ,sprzataniem, mama daj mama pic ,mama jesc ,.... Jadac samochodem, robiac zakupy, pracujac was czytam i nie pamietam wybaczcie mi :*
    dziewczynki ktore pytaly o moj test tak rano po minucie jakby cos bylo po wyschnieciu jak wrocilam ciula zzolkl .... Po 12 zrobilam kolejny niby znow cos ale nie przekonuja mnie te kreski ... :( jakos trudno.... A nie chce poplynac i plakac zaczekam do @ bede robic testy do pn tzn jutro i w nd we wtorek bete chyba ze @ zawita.... ;( po za tym wybaczcie ale mam dosc po przrziebieniu non stop cos moj najmlodszy doslownie mial 2 dni bez kataru gdzie nie mial gdzie sie zarazic obawiam sie alergii bo wiosna ... Kurde ale bedzie trzeba sprawdzic.... Zyrtec juz jutro mu podam ale przejade sie do p. Doktor bo meczy mnie to ... Uciekam sie wykapac i spac bo oczy na zapalkach jutro odbebnie swoje i ide do lozka .... Ps co do mezow bez jaj ja ostatnio mojego spoliczkowalam tak mnie wkurwil ... Przepraszam... " jeszcze mam dzieci usypiac" nosz mrr no tak moje to caluj sie... Noz w kieszeni.... Teraz znow mam zle dni i nie chce sie kochac.. Kogos mam i go nie kocham ... Z praca niewiadomo bo wam Nie pisalam moze robie tylko do jutra i koniec.. Tak cala sraka naraz az mnie to oczami i nie powiem czym wylazi kurcze!!! A tymczasem ide sie myc , spac rano bede znow was czytac chyba ze moje ciagniecia w pochwie i klucia w podbrzuszu zwiastowaly inplantacje,moj apetyt i dziwne smaki gdzie nawet dzieci dzis pogardzily obiadem :-O ... Dobranoc kochane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Ja tak tylko z doskoku odnośnie wyglądu,wagi itp. To jak postrzegamy siebie ma ogromny wpływ na to jak postrzegają nas inni! Także laseczki głowa do góry, pierś do przodu i jesteśmy zajebiste!!
    Powiem wam,że praca,dom, dzieciaki, teraz święta sprawiają,że zupełnie zapomniałam o poronieniu... Potrzebowałam takiej przerwy od starań,badań i tego wszystkiego... Teraz będzie już tylko lepiej! ☺️
    Kochana tak jest i bardzo dobrze serce! Ja nawet tych swiat nie czuje...ale jutro sie zacznie! M do sklepu po zakupy ja na ostatnia chwile sereetki bede prac , do poludnia w sobote beda chlopcy jajka barwic i pojdziemy poswiecic , przez ta moja cholerna rpbote jestem tylko zla i nie dobra.... I nie wiem jak nadaze ale ok. . . uciekam sie klasc bo znow jutro bede jak ta mucha ... Ps dlatego nic juz nie badam wyatarczyly mi w poprzednim roku markery rakowe tak Wiem co sie z tym wiaze.... Badan kupa diagnoz dylu brak , szpitale nie wiadomo co a to na szczescie tylko strach.... Dobranoc. Zyjmy kazdym dniem... Kazda chwila tak jakby jutro moglo przestac istniec... :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2019, 00:42

‹‹ 184 185 186 187 188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ