X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agamk wrote:
    Szona, ja robię od 12 dnia cyklu rano i ze dwa razy robiłam wieczorem. Póki co. Kreska blada a powinna być tak samo mocna lub ciemniejsza od kontrolnej. Spróbuję o 18tej tak jak Ty. Dzięki za odpowiedź kochana.

    Wiesz, testy LH w większości trzeba robić wieczorem - chyba odmieńcem jest tylko Clearblue

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej moje kochane dziekuje Wam za pamiec ale nie nie testuje dzis , poczekam spokojnie do niedzieli bo mam dosc nerwow....

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, ja będę robić babeczki „leśny mech”. Wcześniej robiłam takie ciasto. Jest zielone, w sam raz na Wielkanoc, zawsze robi robotę ;) dzieci się zażerają nie wiedząc zupełnie, że w środku jest pół kg szpinaku :)

    Na kwestii smaku jest przepis, jakby co.

    Malinaa90, aeiouy, moni05, Ochmanka, MonikA_89!, Agamk lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Hej hej moje kochane dziekuje Wam za pamiec ale nie nie testuje dzis , poczekam spokojnie do niedzieli bo mam dosc nerwow....

    II kreski w niedziele to będzie super prezent :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:53

    Nuch, MonikA_89!, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    II kreski w niedziele to będzie super prezent :)
    Kochana oby bo w ciemnych barwach to widze... No ale poczekam bedzie 12dpo , moze moze ... Dziwne to wszystko cylk w kosmos, jeszcze musialam juz dzis acc wziasc bo zaraz mozg wykaszle .. Tzn juz dawno nim potrzepalo :D widac zreszta heh a chociaz z praca sprawa jasna juuhuu wszystko ok przrdluzaja nam wiec fajno . Ide cos dzialac bo normalnie nic znow nie zrobie a taki mam bandzaj w domu jakby huragan wpadl .... Jeszcze zakupy , na 17 do 23 robota niewiem jak to zrobie ... Jeszcze miedzy czasie tu tam jechac masakra jakas

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie piekę ptysie :) robię też sałatkę z makaronem ryżowym, świeżą papryką ogórkami konserwowymi, kukurydzą, jajkami i dodaje trochę ketchupu do majonezu, pyszna i szybka :) I to tyle jeśli chodzi o pracę we własnej kuchni
    jarzynówkę kradnę od mamy :) jak z resztą większość rzeczy bo mieszka 500 m dalej i robimy wspólnie u niej :)

    Dziewczyny, żeby było śmiesznie to rano mnie tak mdliło, że masakra. A to było już po teście :D nie mam przez to nawet pomysłu na śniadanie, mleczne mnie odrzuca, nawet kawy nie wypiłam, chyba zostaje standardowy chleb z masłem i pomidorem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2019, 09:23

    Izape_91, Magduullina, moni05, Ochmanka, MonikA_89!, Malinaa90, agge lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki! Dzisiaj mam nieco luzu w robocie bo jestem sama w dziale i praktycznie w banku też mało osób więc spokojny dzień i mogę Was nadrobić.

    Magdulina zatem czekamy na Wielkanocnegoo Kurczaczka :)

    Niecierpliwa gdzie ta druga kreska?! Skoro to nie fasola, to pewnie @czeka za rogiem. Zależy jaka masz fazę lutealna. U mnie ciągle takie cykle rozwlekle po 33-34 dni i też mnie to mocno wkurza, zobaczymy jak będzie tym razem.


    Aga ja robię zawsze owulaki popołudniu, bo rano po nocy mogą wychodzić fałszywie dodatnie.

    Szczęśliwa mamusia gratuluję pięknej fasolki!

    Monika oby kurnik był pełny!! Jjeku to punkcja już za tydzień. Oby maj przyniósł Wam prawdziwe szczęście ♥️

    Szona no co Ty że już po owu! Niemożliwe... Co do picia to ja ostatnio przechodzę sama siebie. Wypijam chyba że 2,5 litra wszystkiego, oprócz kawy i herbaty, której aktualnie unikam. Pije liść maliny na lepsze ukrwienie macicy i skrzyp polny na włosy. Poza tym woda z sokiem na wzmocnienie organizmu po operacji i woda mineralna. Latam do łazienki non stop 😂

    Jest tu ktoś kto bierze metę?? Ja biorę od tygodnia i to jest jakaś masakra... Ciągle chce mi się spać, jestem zmulona okrutnie i mam mdłości. Muszę jakoś to wytrzymać, bo szkoda mi teraz odstawiac. Mogłabym iść spać o 17 i już nie wstawać. Wczoraj ledwo co zmusiłam się na spacer z emkiem bo bym spala. Coś okropnego. Czy to minie czy nie minie?

    Poza tym ostro wzięłam się za regenerację organizmu po narkozie i antybiotyku, bo czuję, że się to na mnie odbiło dość mocno. Dzisiaj przygotuję sobie zakwas z buraków i za tydzień zaczynam kuracje. Póki co jadę na soku z buraka, bo chcę jednak naturalnie wzmocnić organizm. No i nieszczęsne włosy. Po laparoskopii wychodzą garściami. Lykam skrzyp polny, biorę witaminy na okrągło a dalej nic :( wczoraj zaopatrzylam się w jakieś dopalacze włosowe.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2ee6ec7d3738.jpg

    Kupiłam mydło syberyjskie do mycia włosów, szampon i serum, lopianu i ampułki z seboradinu jak radziła Angelika. Mam nadzieję, że coś pomoże, bo chyba oszaleje. Wszędzie są moje włosy. Odpływ w brodziku wiecznie zapchany a mnie przy czesaniu włosów serce pęka...




    Magduullina, Niecierpliwa..., MonikA_89!, Szczesliwa_mamusia lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Cześć dziewczynki! Dzisiaj mam nieco luzu w robocie bo jestem sama w dziale i praktycznie w banku też mało osób więc spokojny dzień i mogę Was nadrobić.

    Magdulina zatem czekamy na Wielkanocnegoo Kurczaczka :)

    Niecierpliwa gdzie ta druga kreska?! Skoro to nie fasola, to pewnie @czeka za rogiem. Zależy jaka masz fazę lutealna. U mnie ciągle takie cykle rozwlekle po 33-34 dni i też mnie to mocno wkurza, zobaczymy jak będzie tym razem.


    Aga ja robię zawsze owulaki popołudniu, bo rano po nocy mogą wychodzić fałszywie dodatnie.

    Szczęśliwa mamusia gratuluję pięknej fasolki!

    Monika oby kurnik był pełny!! Jjeku to punkcja już za tydzień. Oby maj przyniósł Wam prawdziwe szczęście ♥️

    Szona no co Ty że już po owu! Niemożliwe... Co do picia to ja ostatnio przechodzę sama siebie. Wypijam chyba że 2,5 litra wszystkiego, oprócz kawy i herbaty, której aktualnie unikam. Pije liść maliny na lepsze ukrwienie macicy i skrzyp polny na włosy. Poza tym woda z sokiem na wzmocnienie organizmu po operacji i woda mineralna. Latam do łazienki non stop 😂

    Jest tu ktoś kto bierze metę?? Ja biorę od tygodnia i to jest jakaś masakra... Ciągle chce mi się spać, jestem zmulona okrutnie i mam mdłości. Muszę jakoś to wytrzymać, bo szkoda mi teraz odstawiac. Mogłabym iść spać o 17 i już nie wstawać. Wczoraj ledwo co zmusiłam się na spacer z emkiem bo bym spala. Coś okropnego. Czy to minie czy nie minie?

    Poza tym ostro wzięłam się za regenerację organizmu po narkozie i antybiotyku, bo czuję, że się to na mnie odbiło dość mocno. Dzisiaj przygotuję sobie zakwas z buraków i za tydzień zaczynam kuracje. Póki co jadę na soku z buraka, bo chcę jednak naturalnie wzmocnić organizm. No i nieszczęsne włosy. Po laparoskopii wychodzą garściami. Lykam skrzyp polny, biorę witaminy na okrągło a dalej nic :( wczoraj zaopatrzylam się w jakieś dopalacze włosowe.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2ee6ec7d3738.jpg

    Kupiłam mydło syberyjskie do mycia włosów, szampon i serum, lopianu i ampułki z seboradinu jak radziła Angelika. Mam nadzieję, że coś pomoże, bo chyba oszaleje. Wszędzie są moje włosy. Odpływ w brodziku wiecznie zapchany a mnie przy czesaniu włosów serce pęka...
    A probowalas tej maseczki co Ci pisalam kiedys tam? I witaminy dla kobiet w ciazy 1 trymestr czy z pregnal czy vitaminer sa super na wlosy

  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, Nikodemko - kciuki za Was dzis trzymam!

    Ef a Ty jak sie czujesz? Mozemy Ci jakos pomoc?

    Niecierpliwa, nie lubie bieli buuu :((

    Moni- ja bede robic pierwszy raz rolade szpinakowa z serkiem naturalnym i lososiem (rolade bede piec). Zobaczymy jak wyjdzie... do tego brokulowa salatke z srem feta i sosem czosnkowym, ciasto rafaello i 3 bita i zawoze je mamie i tesciowej;)

    Szzesliwa - tak sie ciesze ze kropek nadrobil;)

    Monika - nie bede sie powtarzac, ale tak licze na Twoja hodowle😍😍😍

    Magdullina czekamy w takim razie do niedzieli;)

    Pati96, Magduullina, moni05, MonikA_89!, Szczesliwa_mamusia lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam, same pychotki. 😊
    Za słodkie się nie zabieram, bo nie czuje przyjemności z pieczenia, wole zawsze brać konkrety na siebie. 😋 z kwestii smaku skorzystam ;)
    Monika, żałuje, ze nie wolno mi szynki parmeńskiej... 🥺🤤

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    A probowalas tej maseczki co Ci pisalam kiedys tam? I witaminy dla kobiet w ciazy 1 trymestr czy z pregnal czy vitaminer sa super na wlosy


    Kiedyś dawno temu ja robiłam, ale teraz nie mam tyle czasu :(( u mnie ona średnio się sprawdzała. Potem musiałam to jajko z włosów wygrzebywac haha :P no ale może się skuszę i dam jej szansę raz jeszcze. ja biorę witaminy już przy staraniach więc jedyne co to dorzuciłem skrzyp polny i jadę na takim zestawie, że głowa mała. Dodatkowo jeszcze codzinnei przyjmuje olej lniany, który dobrze wpływa na włosy i ma omega3

    Magduullina lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wypadanie było spowodowane rośnięciem TSH, ale jest więcej hormonów które na to mogą wpływać. Wtedy mydła czy maseczki nic nie pomogą.

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cecylia wrote:
    U mnie wypadanie było spowodowane rośnięciem TSH, ale jest więcej hormonów które na to mogą wpływać. Wtedy mydła czy maseczki nic nie pomogą.
    Wiem Cecylia, u mnie TSH opanowane, a wypadanie się wzmoglo po narkozie i operacji. Wolę próbować coś z tym zrobić, jakoś je wzmocnić od wewnątrz i lepiej zadbać z zewnątrz, przynajmniej mam świadomość, że coś robię :p

    Cecylia, Magduullina lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeiouy wrote:
    Pati, Nikodemko - kciuki za Was dzis trzymam!

    Ef a Ty jak sie czujesz? Mozemy Ci jakos pomoc?

    Niecierpliwa, nie lubie bieli buuu :((

    Moni- ja bede robic pierwszy raz rolade szpinakowa z serkiem naturalnym i lososiem (rolade bede piec). Zobaczymy jak wyjdzie... do tego brokulowa salatke z srem feta i sosem czosnkowym, ciasto rafaello i 3 bita i zawoze je mamie i tesciowej;)

    Szzesliwa - tak sie ciesze ze kropek nadrobil;)

    Monika - nie bede sie powtarzac, ale tak licze na Twoja hodowle😍😍😍

    Magdullina czekamy w takim razie do niedzieli;)

    Uwielbiam tą roladę, w sumie to są pierwsze święta, że jej nie robię , ale bedzie u mamy. Melduje pierwsze dwa odciski od parzonego ciasta :D

    szona, aeiouy, Ochmanka, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Kiedyś dawno temu ja robiłam, ale teraz nie mam tyle czasu :(( u mnie ona średnio się sprawdzała. Potem musiałam to jajko z włosów wygrzebywac haha :P no ale może się skuszę i dam jej szansę raz jeszcze. ja biorę witaminy już przy staraniach więc jedyne co to dorzuciłem skrzyp polny i jadę na takim zestawie, że głowa mała. Dodatkowo jeszcze codzinnei przyjmuje olej lniany, który dobrze wpływa na włosy i ma omega3
    No heh to jajko to zgroza no ale :) ja czasem sam olejek rycynowy wcieralam lub rozpuszczona polopiryne z olejem slonecznikowym :) i masowalam w skore glowy :* pobudza krazenie , olej natluszcza i mieszki wlosowe staja sie silniejsze :* od jednego czy dwoch razy wiadomo nie pomaga no ale przy dluzszym stosowaniu jak najbardziej ;) pewnie narazie rob co kupilas itd bo wiadome ja tylko daje propozycje ;) na przyszlosc :*

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Cześć dziewczynki! Dzisiaj mam nieco luzu w robocie bo jestem sama w dziale i praktycznie w banku też mało osób więc spokojny dzień i mogę Was nadrobić.

    Magdulina zatem czekamy na Wielkanocnegoo Kurczaczka :)

    Niecierpliwa gdzie ta druga kreska?! Skoro to nie fasola, to pewnie @czeka za rogiem. Zależy jaka masz fazę lutealna. U mnie ciągle takie cykle rozwlekle po 33-34 dni i też mnie to mocno wkurza, zobaczymy jak będzie tym razem.


    Aga ja robię zawsze owulaki popołudniu, bo rano po nocy mogą wychodzić fałszywie dodatnie.

    Szczęśliwa mamusia gratuluję pięknej fasolki!

    Monika oby kurnik był pełny!! Jjeku to punkcja już za tydzień. Oby maj przyniósł Wam prawdziwe szczęście ♥️

    Szona no co Ty że już po owu! Niemożliwe... Co do picia to ja ostatnio przechodzę sama siebie. Wypijam chyba że 2,5 litra wszystkiego, oprócz kawy i herbaty, której aktualnie unikam. Pije liść maliny na lepsze ukrwienie macicy i skrzyp polny na włosy. Poza tym woda z sokiem na wzmocnienie organizmu po operacji i woda mineralna. Latam do łazienki non stop 😂

    Jest tu ktoś kto bierze metę?? Ja biorę od tygodnia i to jest jakaś masakra... Ciągle chce mi się spać, jestem zmulona okrutnie i mam mdłości. Muszę jakoś to wytrzymać, bo szkoda mi teraz odstawiac. Mogłabym iść spać o 17 i już nie wstawać. Wczoraj ledwo co zmusiłam się na spacer z emkiem bo bym spala. Coś okropnego. Czy to minie czy nie minie?

    Poza tym ostro wzięłam się za regenerację organizmu po narkozie i antybiotyku, bo czuję, że się to na mnie odbiło dość mocno. Dzisiaj przygotuję sobie zakwas z buraków i za tydzień zaczynam kuracje. Póki co jadę na soku z buraka, bo chcę jednak naturalnie wzmocnić organizm. No i nieszczęsne włosy. Po laparoskopii wychodzą garściami. Lykam skrzyp polny, biorę witaminy na okrągło a dalej nic :( wczoraj zaopatrzylam się w jakieś dopalacze włosowe.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2ee6ec7d3738.jpg

    Kupiłam mydło syberyjskie do mycia włosów, szampon i serum, lopianu i ampułki z seboradinu jak radziła Angelika. Mam nadzieję, że coś pomoże, bo chyba oszaleje. Wszędzie są moje włosy. Odpływ w brodziku wiecznie zapchany a mnie przy czesaniu włosów serce pęka...
    Kochana ja biore mete. Od zeszlego wtorku na nowo po 8 mies przerwie. Zaczelam 1x500. Przedwczoraj zwiekszylam na 2x500. Ja mialam problem z biegunka po jakichs 3h od wziecia ale trwalo 3 dni. Teraz jak dolozylam druga to biegunke mam wieczorem,ale pewnie tez minie.

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj żalposty, dziś już cyc do przodu, ten którego nie mam hahaha
    Ruszam na zakupy po pracy, może upoluje coś z ciuchów co by faktycznie przed rodziną w worze nie wystąpić :D
    Ale starania serio odpuszczam, nie będę się spinać że musi być co dwa dni albo tylko rano. Teoretycznie płodne mam w przyszłym tygodniu, jak się nie przyłożę to może chociaż rozczarowanie przy @ będzie mniejsze ;)
    Ale żeście mi smaka tymi babeczkami i sernikami narobiły :D a ja tu się staram dietę trzymać! :D muszę wejść w letnie ciuchy :D

    Magduullina, szona, Izape_91, aeiouy, agge, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Wiem Cecylia, u mnie TSH opanowane, a wypadanie się wzmoglo po narkozie i operacji. Wolę próbować coś z tym zrobić, jakoś je wzmocnić od wewnątrz i lepiej zadbać z zewnątrz, przynajmniej mam świadomość, że coś robię :p

    To mam nadzieję, że szybko pomoże. Wiem co czujesz, mi się ręce trzęsły przy czesaniu a jak miałam myć włosy robiło mi się słabo, bo już wiedziałam ile tego w wannie zostanie.
    Jak opanowałam TSH to od razu pomogło i zaczęły mi rosnąć nowe włosy, sterczały we wszystkie strony takie krótkie mięciutkie kosmyki:)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Uwielbiam tą roladę, w sumie to są pierwsze święta, że jej nie robię , ale bedzie u mamy. Melduje pierwsze dwa odciski od parzonego ciasta :D

    Moja krew. Ja potrafię poparzyć się sernikiem na zimno 😂

    Polecam jeszcze sałatkę: ugotowany burak, szpinak, ser feta, czerwona cebula, uprażone orzechy włoskie i sos miodowo-musztardowy z łyżeczka oliwy z oliwek. Mega pyszna jest. Izape - skoro pijesz sok z buraków to i ta sałatka Ci pomoże :)

    Btw. czy tylko ja siedzę w pracy i marzę już o gotowaniu? :/

    Niecierpliwa..., Izape_91, moni05 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ