X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge mam nadzieję że to tylko plamienie i nic fasolce nie zagraża

    Owulak już ciemnieje powoli. Jupikajjeeejj! 😍

    Ochmanka, Justa29, Angelika1313, moyeu, Agamk lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope&Baby wrote:
    Nie wiem dziewczyny co jest :( beta 28,8 dlaczego taka niska ciągle? Biochemiczna?
    Jeśli dobrze pamiętam, to od wczoraj znów się podwoiła. Żadna "normalna" kobieta nie biega na betę tak wczesnej, dopiero jak się @ spóźnia tydzień czy dwa. My tutaj jesteśmy w gorącej wodzie kąpane i robimy badania za wcześnie, a potem jest tylko stres. Zrób kolejną w poniedziałek dopiero i zobaczysz jak ładnie przyrośnie. Nie stresuj się tak 😘

    Angelika1313 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Dziewczyny, trzymajcie kciuki.. Zebym dziś znów do szpitala nie musiała jechać... chyba zaczyna się jakieś plamienie... póki co tylko odrobina, ale boję się że znów się rozkręci 😭😭😭
    Połóż się do łóżka, miska obok i wstawaj tylko siku. Może trzeba jeszcze zwiększyć dupka?

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ja jestem po @ więc skąd mogłam wiedzieć że jest tak wczesna. Nie wiem kiedy było zagniezdzenie.
    Maskara mamy przerabane jako kobiety

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2019, 18:51

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Połóż się do łóżka, miska obok i wstawaj tylko siku. Może trzeba jeszcze zwiększyć dupka?
    Chyba wezmę teraz jeszcze na wszelki wypadek.
    Rano pominęłam jedną dawkę luteiny, bo tak dużo dziś rzygałam... nie dałam rady wziąć.

    Koleżanka pożyczyła mi dopochwową i zaaplikowalam jedną tabletkę koło 15. Wcześniej brałam tylko podjęzykową...
    Czy to może być od tej luteiny? Aplikowałam palcem... chyba nie powinno nic się dziać od tego :(

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge, moze jakos zahaczylas paznokciem? :* Cieplo o Tobie mysle i wierze, ze delikatnie palcem szyjke naruszylas, a plamienie za sekunde zniknie :* Lez na wszelki wypadek tak, jak pisze Monika i trzymaj sie cieplutko

    Nuska, jak wizyta? :*

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, ja tez mam takie wzloty i upadki... czuje sie jak chora psychicznie. Przez chwile mam nadzieje, potem ja trace i czar pryska. Inaczej sobie wyobrazalam starania, mialo byc duzo fajnego seksu i piekne dwie krechy po max pol roku, a tu mija prawie rok i jeszcze ani razu nie zaskoczylo.
    W efekcie zostalam bez zlecen na cale lato, bo bylam pewna, ze bede w ciazy, wiec ich nie przyjmowalam, a w rezultacie bez pieniedzy i bez wakacji... Poki co smiem stwierdzic, ze starania zrujnowaly mi psychike i rozwalily w pewnym stopniu dotychczasowe zycie. Nie zaluje, bo robie to po cos, ale ciezko mi sie cieszyc z czegokolwiek.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope&Baby wrote:
    Tylko ja jestem po @ więc skąd mogłam wiedzieć że jest tak wczesna. Nie wiem kiedy było zagniezdzenie.
    Maskara mamy przerabane jako kobiety
    Niestety nigdy nie będziemy wiedzieć na 100% kiedy była implantacja. Tym bardziej, jak nie było plamienia implantacyjnego. Musisz uzbroić się w cierpliwość, ale wszystko zmierza ku dobremu. Beta się podwaja, więc kropek coraz mocniej się wgryza. Umów się do gina za 1-2tyg może już będzie widać pęcherzyk i to Cię nieco uspokoi 😊

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Agge, moze jakos zahaczylas paznokciem? :* Cieplo o Tobie mysle i wierze, ze delikatnie palcem szyjke naruszylas, a plamienie za sekunde zniknie :* Lez na wszelki wypadek tak, jak pisze Monika i trzymaj sie cieplutko

    Nuska, jak wizyta? :*
    Ale to po 4h dopiero coś by wyleciało? Kurczę sama nie wiem :( leżę.. i tak całymi dniami leżę, więc nic nowego :P

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge bidulko krzyż pański masz z tym wszystkim. Jakby mało było z jednego końca... spokojnie to tylko głupi straszak😚

    Hope jesteś w ciąży! Beta rośnie bardzo ładnie, poczekaj kilka dni z następnym badaniem bo osiwiejesz kobieto a naprawdę nie ma podstaw do stresu!

    Oj dziewczyny widzę że seksowny weekend się szykuje😉 produkujemy te maluchy!!

    Jaki maj, jaki?!? A moyeu? A Malinowa? Przecież jutro widzimy się pod kibelkiem u jednej a we wtorek u drugiej!

    Sasanka55, Malinowa91, Tele...79, Angelika1313, moyeu, aeiouy, szona, Magduullina lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Chyba wezmę teraz jeszcze na wszelki wypadek.
    Rano pominęłam jedną dawkę luteiny, bo tak dużo dziś rzygałam... nie dałam rady wziąć.

    Koleżanka pożyczyła mi dopochwową i zaaplikowalam jedną tabletkę koło 15. Wcześniej brałam tylko podjęzykową...
    Czy to może być od tej luteiny? Aplikowałam palcem... chyba nie powinno nic się dziać od tego :(
    Ja używałam aplikatora, ale po nim mi się zdarzało plamić, bo często się działałam w szyjkę. Niby palcem lepiej, ale paznokciem też mogłaś zahaczyć. Wszystko jest mocno ukrwione, więc nietrudno o zadrapanie. Biorąc po uwagę jakie masz mdłości, to wydaje mi się że ciąża jest bezpieczna. Obserwuj tylko to plamienie i w razie czego leć do swojego gina, bo może się jakiś krwiak zrobił.

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, tak słucham sobie tej piosenki i doszłam do wniosku, że bardzo pasuje do naszych starań!

    https://youtu.be/2axiYQYJMUU

    "When the demon that's inside you is ready to begin
    And it feels like it's a battle that you will never win
    When you're aching for the fire and begging for your sin
    When there's nothing left inside, there's still a reason to fight"

    Sasanka55, Malinowa91, Ochmanka, Pati96, Angelika1313, 5ylwian, Niecierpliwa..., Iseko, nuśka91, moyeu, aeiouy, szona, Irvine90, Agamk lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Dziewczynki, tak słucham sobie tej piosenki i doszłam do wniosku, że bardzo pasuje do naszych starań!

    https://youtu.be/2axiYQYJMUU

    "When the demon that's inside you is ready to begin
    And it feels like it's a battle that you will never win
    When you're aching for the fire and begging for your sin
    When there's nothing left inside, there's still a reason to fight"

    <3 <3 <3 tez slucham i jakas taka sile ze lzami w oczach poczulam :)

    MonikA_89!, Angelika1313 lubią tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, nie mam jak posluchac, a czuje, ze dobre by to bylo na moj dzisiejszy podly nastroj :d
    Wlasnie rozpoczelam z mezem sezon grillowy 😎

    Ochmanka, Tele...79, Pati96, Sasanka55, DzulkaJ, MonikA_89!, Angelika1313, moni05, Iseko, aeiouy, szona lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Tele...79 Ekspertka
    Postów: 205 429

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Agge bidulko krzyż pański masz z tym wszystkim. Jakby mało było z jednego końca... spokojnie to tylko głupi straszak😚

    Hope jesteś w ciąży! Beta rośnie bardzo ładnie, poczekaj kilka dni z następnym badaniem bo osiwiejesz kobieto a naprawdę nie ma podstaw do stresu!

    Oj dziewczyny widzę że seksowny weekend się szykuje😉 produkujemy te maluchy!!

    Jaki maj, jaki?!? A moyeu? A Malinowa? Przecież jutro widzimy się pod kibelkiem u jednej a we wtorek u drugiej!

    No właśnie jaki maj!?! Ja jeszcze testuję w niedzielę!!!

    Pati96, Sasanka55, MonikA_89!, Angelika1313, Malinowa91, nuśka91, aeiouy, Ochmanka, szona, Magduullina, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    31 cykl starań, listopad 2017- CB, Styczeń 2018- PJP Euthyrox.
    HBS+ Niskie AMH
    Krótkie cykle ok.24-26dni.
    w sierpniu 2018 laparo,histero i HSG
    Wiek 40lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Kurcze, nie mam jak posluchac, a czuje, ze dobre by to bylo na moj dzisiejszy podly nastroj :d
    Wlasnie rozpoczelam z mezem sezon grillowy 😎

    Ja juz slucham 3. raz i spiewam na dodatek :) Sasiedzi na pewno zachwyceni... :)

    Jeee, sezon grillowy <3 Milego :*

    Tele, niedzielne siusianie musi przyniesc same niespodzianki :)

    Agge, no to musi byc jakies opoznione plamienie od pazurka :* Bedzie dobrze! Nie ma innej opcji

    Nuska, jestes lobuzem! Odezwij sie, prosze :*

    MonikA_89!, Tele...79, Malinowa91, nuśka91 lubią tę wiadomość

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    5ylwian, widzisz, to ja lece do kibelka za kazdym razem, gdy pomysle o pracy. Sni mi sie w najgorszym wydaniu. Ludzi mam cudownych, kierownictwo tez jest bardzo spoko, mlody zespol, mlodzi ludzie pelni zycia i humoru. Najbardziej przeraza mnie chyba fakt zrobienia bledu, ciagla spinka, przymus mega koncentracji, bo chwila rozkojarzenia i bach, a pozniej tlumaczenie sie przez miesiac. Jestem analitykiem AML, czyli od przeciwdzialania praniu kasy i finansowaniu terroryzmu. Moja praca wbrew nazwie swiata nie zbawia, a stresuje baaardzo, przynajmniej mnie. Kiedys, jeszcze ze 3 miesiace temu lubilam do niej chodzic, teraz sie po prostu boje i nie wiem, co sie zmienilo...

    Irvine, M. doskonale rozumie Twoje nastroje i pewnie grzecznie zaciska zeby :) Za 9 mscy dostanie najpiekniejszy prezent swiata i zapomni o humorach :* Odnosnie pracy- zakladam kiece i lece, zrobie taka rozpierduche, ze pozaluja, a na koniec porwe Cie na lody :)

    Malina, wlasnie kombinuje, co bym mogla porobic :) Chyba nawet zaraz otworze kubanski rum i moje mohito juz nie bedzie takie bezalkoholowe ;) Pozniej skocze na zakupy, rozwale pol pensji, a drugie pol na wyjezdzie w przyszly weekend :) W miedzyczasie pocwicze troche, zeby nie miec wyrzutow sumienia ;) Moze plan nieidealny, ale zawsze jakis :)
    Kochanie, ja wierze, ze Twoja obecna ciaza zakonczy sie zupelnie inaczej- szczesliwie! Od poczatku bylam o Ciebie spokojna i mialam dobre przeczucia :) O Irvine tez sie nie boje :)

    Izape, super, ze dieta dziala :) Sluz z krwia moze oznaczac owu i to taka z najwyzszej polki, najbardziej plodna :) Kciuki :*

    MonikA, wspolczuje siedzenia w biurze :* 🌞 duuuuzo sloneczka Ci przesylam. Juz niedlugo bedzie ciazowe L4 i zadnych biznesowych spotkan, rozmow po ang. (ble, tez to mam, bo bank szkocki z samymi Brytyjczykami na wyzszych szczeblach) i marnowania pieknej pogody :* Tak, stres w piatek powinien byc zabroniony, dlatego u mnie prawie cale biuro pracuje wtedy z domu :)

    Edit: MonikA, jak bede porywac z pracy Irvine, moge i Ciebie :)

    Moja bidula :* i tak zle i tak zle,ciagly kontakt z klientem to masakra,a taka duza odpowiedzialnosc wcale nie lepsza... niby mowia tez "wszedzie dobrze,gdzie nas nie ma"...

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Moja bidula :* i tak zle i tak zle,ciagly kontakt z klientem to masakra,a taka duza odpowiedzialnosc wcale nie lepsza... niby mowia tez "wszedzie dobrze,gdzie nas nie ma"...

    No odpowiedzialnosc jest spora, ale nie jakas wybitnie mega, bo tak, jak napisalam, swiata i tak nie zbawiam :) Gorzej z audytami, kontrolami, zespolem, ktory sprawdza moja prace punkt po punkcie i przyczepia sie do byle drobiazgu... Zawsze czulam sie dobra w tym, co robie, dostawalam same pochwaly, szkolilam innych ludzi, egzaminowalam, a przez moje czeste L4, mam wrazeni, ze nie ogarniam i chyba stad ten stres i niechec do pracy...

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope&Baby wrote:
    No tak miałam 11,8 ale czemu wciąż jest niska.
    W środę robilam i do niej porownuje..ja wiem ze prZyrost jest ok ale jednak

    Byla 6,29 - 11,8 - 22,8
    28.8 czy 22.8? Bo wyzej pisalas 28.8. Jak tak to mega.bo 11,8x2 to 23.6 a Ty masz 28.8 wiec gicior :)

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    No odpowiedzialnosc jest spora, ale nie jakas wybitnie mega, bo tak, jak napisalam, swiata i tak nie zbawiam :) Gorzej z audytami, kontrolami, zespolem, ktory sprawdza moja prace punkt po punkcie i przyczepia sie do byle drobiazgu... Zawsze czulam sie dobra w tym, co robie, dostawalam same pochwaly, szkolilam innych ludzi, egzaminowalam, a przez moje czeste L4, mam wrazeni, ze nie ogarniam i chyba stad ten stres i niechec do pracy...
    Ja dostalam tez pod wieczor temat do przemyslenia. Zadzwonila kumpela z pracy niby zapytac co tam, ale glownie chodzilo o to,ze 10.05 ma byc pozegnanie tej 2 dziewczyny,ktora tez zwolnili,no i wychodzi,ze moje tez... pytala czy termin mi pasuje i czy bede. Zespol pewnie jakies drobiazgi pozegnalne wręczy,spotkanie ma byc ok 19 gdzies na miescie. No i szef podobno tez bedzie. Powiedzialam,ze nie wiem czy bede,bo 11.05 robie 5latek synka,ale glownie chodzi o to,ze nie chce isc i sie widziec z szefem. No bo jak?wywalil mnie bo chce dziecko i probuje utrzymac ciaze a ja mam isc na impreze i sie z Nim sciskac? Slabe to i niezreczne. Nie wiem co zrobie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2019, 20:51

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
‹‹ 241 242 243 244 245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ