X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny.

    Kingulla, oddać nie komórek to piękny gest dla kobiet takich jak ja, ale w pierwszej kolejności pomyśl o sobie. Według lekarza z artvimedu mrozone komórki sa takiej samej jakości jak świeże. Może podejmijcie decyzję po udanym transferze?

    JaSzczurek, temat kotów i toxo był walkowany juz tysiące razy. Łatwiej zarazić sie od surowego mięsa i niemytych owoców. Jak mi ktoś mówi żebym uważała na moją kotkę i nie trzymała jej np na kolanach tp mi sie nóż w kieszeni otwiera.

    Iseko, JaSzczurek, Kingulla, Irvine90, szona, makowa lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:09

    Sasanka55, Iseko, MonikA_89!, Malgonia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tele, schowanie termometru i oddanie testow owulacyjnych faktycznie jest dobrym pomyslem, ale moze HCG zostaw? Calym sercem wierze, ze zycie Cie zaskoczy :* Jak w piosence Disturbed podrzuconej przez Monike, zawsze mozemy sie podniesc, otrzepac i walczyc dalej- chociaz tu jest punkt dla nas, a mozliwosci medycznych mamy wiele :*

    Syllwia, kurcze, niedobrze :/ Jakies dobre leki stosujesz? Moze poradz sie lekarza, jesli masz taka mozliwosc, by miec pewnosc, ze nie przeszkodzisz w niczym Kropeczkowi :*

    Pauliska, wspolczuje... Ostatnia @ przed ciaza, porodem i karmieniem musi byc z przytupem, wiec zacisnij zeby i pomysl o czyms milym

    JaSzczurek, tez wierze, ze toxo nie masz i miec nie bedziesz, a lekarz wkrotce to udowodni i nikt juz kocurka o nic oskarzac nie bedzie :* Mega dzielna z Ciebie babeczka :)

    Elfia, fakt, gest cudowny, najpiekniejszy, choc faktycznie wywoluje duzo emocji i kontrowersji. Czuje jednak, ze Twoja rezerwa, choc niska, jest mega silna i na wakacje pojedzie z Toba nowy czlonek rodziny :*

    Ja rozmawialam dzis z mama... Prosila mnie, bym odpuscila 1 cykl staran i pojechala na wymarzone wakacje. Nawet zaczela szukac mi juz hoteli... Kochana mamusia. Chyba jednak poslucham, bo nie mam sil, Dziewczyny. Dzieja sie ze mna zle rzeczy, nad ktorymi nie umiem zapanowac. Wiem, ze moze tego tak nie widac, bo wciaz mam w sobie spore zasoby optymizmu, ale bliscy doskonale obserwuja moja metamorfoze. Boje sie badania kariotypow, ale zrobie je z M. w tym tygodniu. Wiecie co? Nieziemsko wkurzaja mnie siksy z brzuchami, ktore w ogole ich nie doceniaja, a najwieksze zmartwienie to rozstepy! Nie wiem, czy znam takie osoby, ale i tak mnie wkurzaja ;) Krwawienia ciag dalszy- dzien 11.

    JaSzczurek, Tele...79 lubią tę wiadomość

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko ja znam takie kobiety, które martwią się jedynie o to,że za dużo przytyją i o zgrozo z tego powodu chcialyby urodzić przedwcześnie! 😱
    U nas w mieście teraz 13 latka urodziła synka i zakopała w ziemi....jeszcze nie wiadomo czy z pomocą domniemanego ojca ale dla mnie to i tak kosmos jakiś... Nikt nie zauważył,że była w ciąży, serio?? :(
    I gdzie tu sprawiedliwość? Tu się człowiek stara, oddał by wszystko za takie maleństwo, a taka urodzi i zabije... :(

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, myślę że wakacje to dobry pomysł. Odpoczniecie, nabierzecie sił, uwolnicie trochę głowy od myślenia a po powrocie zaczniecie ze zdwojoną siłą :)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:09

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Tele, schowanie termometru i oddanie testow owulacyjnych faktycznie jest dobrym pomyslem, ale moze HCG zostaw? Calym sercem wierze, ze zycie Cie zaskoczy :* Jak w piosence Disturbed podrzuconej przez Monike, zawsze mozemy sie podniesc, otrzepac i walczyc dalej- chociaz tu jest punkt dla nas, a mozliwosci medycznych mamy wiele :*

    Syllwia, kurcze, niedobrze :/ Jakies dobre leki stosujesz? Moze poradz sie lekarza, jesli masz taka mozliwosc, by miec pewnosc, ze nie przeszkodzisz w niczym Kropeczkowi :*

    Pauliska, wspolczuje... Ostatnia @ przed ciaza, porodem i karmieniem musi byc z przytupem, wiec zacisnij zeby i pomysl o czyms milym

    JaSzczurek, tez wierze, ze toxo nie masz i miec nie bedziesz, a lekarz wkrotce to udowodni i nikt juz kocurka o nic oskarzac nie bedzie :* Mega dzielna z Ciebie babeczka :)

    Elfia, fakt, gest cudowny, najpiekniejszy, choc faktycznie wywoluje duzo emocji i kontrowersji. Czuje jednak, ze Twoja rezerwa, choc niska, jest mega silna i na wakacje pojedzie z Toba nowy czlonek rodziny :*

    Ja rozmawialam dzis z mama... Prosila mnie, bym odpuscila 1 cykl staran i pojechala na wymarzone wakacje. Nawet zaczela szukac mi juz hoteli... Kochana mamusia. Chyba jednak poslucham, bo nie mam sil, Dziewczyny. Dzieja sie ze mna zle rzeczy, nad ktorymi nie umiem zapanowac. Wiem, ze moze tego tak nie widac, bo wciaz mam w sobie spore zasoby optymizmu, ale bliscy doskonale obserwuja moja metamorfoze. Boje sie badania kariotypow, ale zrobie je z M. w tym tygodniu. Wiecie co? Nieziemsko wkurzaja mnie siksy z brzuchami, ktore w ogole ich nie doceniaja, a najwieksze zmartwienie to rozstepy! Nie wiem, czy znam takie osoby, ale i tak mnie wkurzaja ;) Krwawienia ciag dalszy- dzien 11.
    Wakacje, wakacje! :D Ale nie wiem czy koniecznie odpuszczać starania. Odpuścić w głowie, ale seks nadal uprawiać, kto wie, może wakacje sprzyjają kropkom :) A gdzie chcecie jechać? :P

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko masz bardzo mądrą mamę, posłuchaj jej i jedź na wakacje. Taka przerwa dobrze Ci zrobi, a kto wie, może wrócisz już z Kropeczkiem w brzuszku? :)

    Pauliśka - właśnie jak słyszę takie historie to chce mi się płakać z bezsilności na tą niesprawiedliwość...

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska, ja nawet nie moge sluchac takich historii... Niestety pozornie nie ma sprawiedliwosci, ale koniec koncow wiem, ze kiedys ona nadchodzi i zarowno ta dobra, jak i zla karma powraca.

    Agge, taaaak! To jest idealny plan :)

    Malina, dziekuje :*

    JaSzczurek, chce na Sardynie, by polezakowac kilka dni w 1 miejscu, a pozniej wypozyczyc samochod i zjechac ile sie da :) Kiedy jedziemy na jakas wyspe, czesc zwiedzamy z mapa, a czesc na dziko, intuicyjnie, bladzac i gubiac sie w pieknych miejscach, wolni, bez zadnych konkretnych planow, terminow, zobowiazan :)

    Iseko, wlasnie taki mam plan :) Postaram sie wymierzyc tak, by do Polski przywiezc w brzuszku "Wlocha" :D Coreczka z Sardynii to Sardynka? :D

    Oprocz tankini, kupilam jeszcze rozne sandalki na plaze :) Mysle, ze taka odskocznia, planowanie urlopu, pomoze mi o wiele bardziej niz zamartwianie sie, ze juz 11ty dzien krwawie i nie wiem, kiedy przyjdzie owu :) Rano beczalam, teraz sie ciesze :) Co prawda musze wstrzelic sie w przerwe pomiedzy @, weselem, delegacjami meza, zobowiazaniami u mnie w pracy i przylotem brata ciotecznego z Kanady, wiec latwo nie bedzie, ale wierze, ze dam rade i uda mi sie wyjechac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2019, 13:54

    Iseko lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko jeden cykl to nie wiecznosc, zwlaszcza ze zachodzisz w ciaze. Stworz maluchowi idealne warunki by zostal.

    Co do niezauwazonych ciaz to sama mialam taka sasiadke. Wydalo sie w 9 miesiacu. Dziecko urodzilo sie ciezko chore bo sue glodzila i pasami sciskala zevlby widac nie bylo.

    Co do odpuszczania to ja bym nie powiedziala ze my odpuscilismy. Poprostu na chwile zajelam glowe mysleniem o czyms przyjemnym. Temat staran szedl w najlepsze. Dzien przed testem zapisalam sie przeciez do przychodni leczenia nieplodnosci.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Tele...79 Ekspertka
    Postów: 205 429

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Tele, schowanie termometru i oddanie testow owulacyjnych faktycznie jest dobrym pomyslem, ale moze HCG zostaw? Calym sercem wierze, ze zycie Cie zaskoczy :* Jak w piosence Disturbed podrzuconej przez Monike, zawsze mozemy sie podniesc, otrzepac i walczyc dalej- chociaz tu jest punkt dla nas, a mozliwosci medycznych mamy wiele :*

    Syllwia, kurcze, niedobrze :/ Jakies dobre leki stosujesz? Moze poradz sie lekarza, jesli masz taka mozliwosc, by miec pewnosc, ze nie przeszkodzisz w niczym Kropeczkowi :*

    Pauliska, wspolczuje... Ostatnia @ przed ciaza, porodem i karmieniem musi byc z przytupem, wiec zacisnij zeby i pomysl o czyms milym

    JaSzczurek, tez wierze, ze toxo nie masz i miec nie bedziesz, a lekarz wkrotce to udowodni i nikt juz kocurka o nic oskarzac nie bedzie :* Mega dzielna z Ciebie babeczka :)

    Elfia, fakt, gest cudowny, najpiekniejszy, choc faktycznie wywoluje duzo emocji i kontrowersji. Czuje jednak, ze Twoja rezerwa, choc niska, jest mega silna i na wakacje pojedzie z Toba nowy czlonek rodziny :*

    Ja rozmawialam dzis z mama... Prosila mnie, bym odpuscila 1 cykl staran i pojechala na wymarzone wakacje. Nawet zaczela szukac mi juz hoteli... Kochana mamusia. Chyba jednak poslucham, bo nie mam sil, Dziewczyny. Dzieja sie ze mna zle rzeczy, nad ktorymi nie umiem zapanowac. Wiem, ze moze tego tak nie widac, bo wciaz mam w sobie spore zasoby optymizmu, ale bliscy doskonale obserwuja moja metamorfoze. Boje sie badania kariotypow, ale zrobie je z M. w tym tygodniu. Wiecie co? Nieziemsko wkurzaja mnie siksy z brzuchami, ktore w ogole ich nie doceniaja, a najwieksze zmartwienie to rozstepy! Nie wiem, czy znam takie osoby, ale i tak mnie wkurzaja ;) Krwawienia ciag dalszy- dzien 11.

    Ty kochana ostatnie czasy miałaś faktycznie sporo na głowie jeśli chodzi o starania, najpierw niby dostałaś @ za chwilę się okazało że jednak to ciąża,pózniej walka o okruszka,poronienie i ta wzrastająca beta...i tak dobrze że jeszcze normalnie funkcjonujesz,bo już dawno bym potrzebowała pomocy psychiatry.
    Jestem tego samego zdania co Twoja mama musisz odpocząć,oczyścić głowę z tych myśli. Wyjedz,ale kochajcie się normalnie...My też będziemy się seksić bez zabezpieczenia ale też bez sprawdzania czy są płodne czy nie, nic na siłę.

    Pauliśka szok,ale niestety takie rzeczy się zdarzają dzieci rodzą dzieci i dochodzi do tragedii. I tak jak piszesz jest to cholernie niesprawiedliwe! A Ty jak się czujesz, przeszły Ci bóle głowy?

    JaSzczurek dobrze że jesteś spokojna i tak do tego podchodzisz, ja zawsze wcześniej miałam koty,byłam w ciąży i urodziłam zdrowego syna a koty miałam wtedy 3 i to takie co się szlajały po całej wsi. Tak więc Twój kotek nie ma nic wspólnego z twoimi wynikami,a po za tym myślę że Ty nie masz toxo. Gdzie zamierzasz rodzić w Polsce czy w Norwegii?

    Ja właśnie czekam na gości,zaraz przyjdą na kawę i może jakieś piwko wypijemy.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    31 cykl starań, listopad 2017- CB, Styczeń 2018- PJP Euthyrox.
    HBS+ Niskie AMH
    Krótkie cykle ok.24-26dni.
    w sierpniu 2018 laparo,histero i HSG
    Wiek 40lat.
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tele...79 wrote:
    Ty kochana ostatnie czasy miałaś faktycznie sporo na głowie jeśli chodzi o starania, najpierw niby dostałaś @ za chwilę się okazało że jednak to ciąża,pózniej walka o okruszka,poronienie i ta wzrastająca beta...i tak dobrze że jeszcze normalnie funkcjonujesz,bo już dawno bym potrzebowała pomocy psychiatry.
    Jestem tego samego zdania co Twoja mama musisz odpocząć,oczyścić głowę z tych myśli. Wyjedz,ale kochajcie się normalnie...My też będziemy się seksić bez zabezpieczenia ale też bez sprawdzania czy są płodne czy nie, nic na siłę.

    Pauliśka szok,ale niestety takie rzeczy się zdarzają dzieci rodzą dzieci i dochodzi do tragedii. I tak jak piszesz jest to cholernie niesprawiedliwe! A Ty jak się czujesz, przeszły Ci bóle głowy?

    JaSzczurek dobrze że jesteś spokojna i tak do tego podchodzisz, ja zawsze wcześniej miałam koty,byłam w ciąży i urodziłam zdrowego syna a koty miałam wtedy 3 i to takie co się szlajały po całej wsi. Tak więc Twój kotek nie ma nic wspólnego z twoimi wynikami,a po za tym myślę że Ty nie masz toxo. Gdzie zamierzasz rodzić w Polsce czy w Norwegii?

    Ja właśnie czekam na gości,zaraz przyjdą na kawę i może jakieś piwko wypijemy.
    Plan jest, żeby wracać do Norwegii 20/06 i rodzić w Norwegii, ale wiadomo, dzidziuś sam zdecyduje kiedy się urodzić, bo jak będę wracać to już będzie 37 tydzień. :D W Polsce teraz pod koniec maja będę się bronić, byle nie zdecydował się wyjść w trakcie obrony, bo chciałabym skończyć te studia zanim się urodzi, heh :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2019, 14:35

    Magduullina, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tele...79 wrote:
    Ty kochana ostatnie czasy miałaś faktycznie sporo na głowie jeśli chodzi o starania, najpierw niby dostałaś @ za chwilę się okazało że jednak to ciąża,pózniej walka o okruszka,poronienie i ta wzrastająca beta...i tak dobrze że jeszcze normalnie funkcjonujesz,bo już dawno bym potrzebowała pomocy psychiatry.
    Jestem tego samego zdania co Twoja mama musisz odpocząć,oczyścić głowę z tych myśli. Wyjedz,ale kochajcie się normalnie...My też będziemy się seksić bez zabezpieczenia ale też bez sprawdzania czy są płodne czy nie, nic na siłę.

    Pauliśka szok,ale niestety takie rzeczy się zdarzają dzieci rodzą dzieci i dochodzi do tragedii. I tak jak piszesz jest to cholernie niesprawiedliwe! A Ty jak się czujesz, przeszły Ci bóle głowy?

    JaSzczurek dobrze że jesteś spokojna i tak do tego podchodzisz, ja zawsze wcześniej miałam koty,byłam w ciąży i urodziłam zdrowego syna a koty miałam wtedy 3 i to takie co się szlajały po całej wsi. Tak więc Twój kotek nie ma nic wspólnego z twoimi wynikami,a po za tym myślę że Ty nie masz toxo. Gdzie zamierzasz rodzić w Polsce czy w Norwegii?

    Ja właśnie czekam na gości,zaraz przyjdą na kawę i może jakieś piwko wypijemy.
    Głowa już nie boli,ale za to brzuch przez @, no cóż jak nie urok to sraczka 😅 piję dziki sad mango i jakoś leci :p
    Przerwa w staraniach to dobra rzecz, nie wiem kiedy ten cykl mi zleciał,bez starań,totalnie na luzie. I teraz nie wiem czy od następnego już lecieć na luteinie czy jeszcze dać na luz...

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka mama ma rację, taki wyjazd pozwoli oderwać Ci się od tej szarej rzeczywistości. To niesprawiedliwe żeby taka życzliwa osoba przechodziła tak wiele.. Mała sardynka brzmi dobrze! Albo sardynek :D


    Ja Szczurek podziwiam osoby, które w ciąży przechodzą ważne egzaminy i obrony, ja bym chyba nie dała rady! Także powodzenia i żeby maluch poczekal aż wyjedziecie :)

    Pati jak będziesz miała mocne bóle to faktycznie dzwoń do lekarza, mi mój kazał jechać na ip jakby bardzo bolało.

    Małgonia zazdroszczę takiego wyciszenia i spokoju. Na mnie morze działa tak kojąco, że tylko dobre myśli w głowie i zero zmartwień.

    Sylwia, ja przy pierwszej ciąży miałam infekcje na samym początku, o to było przed implantacja a po owulacji, także raczej nie powinno to przeszkadzać, a jak pytałam U czy tomoglo być przyczyną utraty ciąży to mówił że absolutnie nie.


    U mnie 14 dc i owu ani widu ani slychu. Temperatura spadła do podstawowej. A test owulacyjny pokazuje 3 kreski 😂 to chyba na bliźniaki!!!

    . https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e2097ef3f9fe.jpg


    Iseko, Malgonia, syllwia91, Sasanka55, Kingulla lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz Was nadrobię, nie miałam wczoraj głowy do pisania, bo przylazła @... byłam w ciężkim szoku! Spodziewałam się jej najwcześniej dzisiaj. Od początku roku coś się zepsuło u mnie i nie mam już idealnie regularnych cykli. Najpierw 40 potem 23, 27 i teraz 24 dni z fl 12dni, a w zeszłym roku miałam ok 14dni. Albo skraca mi się fl albo źle wyznaczam sobie owulację. Trochę mnie to zastanawia, po wakacjach będę chciała wrócić do dalszej diagnostyki. Moja gin podejrzewa u mnie endomendę, do tego boję się że IO też mi osłabia te owulacje. Mam plan i to mi daje nadzieję 🙏

    Edit: źle ujęłam, wiem że nieregularne cykle wyglądają inaczej, po prostu nie znalazłam innego dobrego określenia na coś co odbiega od normy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2019, 15:26

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza no jak 3 kreski na owulaki to konkretna owulacja będzie! Bliźniaki jak nic😂
    Ja mam 15dc i też blado :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2019, 16:46

    Izape_91, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • OO83 Przyjaciółka
    Postów: 105 443

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi się Was nadrobić :) zaległość od Świąt także trochę tego było..

    Z tego co pamiętam:

    Ef bardzo mi przykro, dużo siły!

    Nuśka piękny synek. Aż sie uśmiechnęłam do telefonu na jego widok :)

    Sasanka, Moyeu widzę że wszystkie Ole lubią wyspy greckie :) ja też ;)

    5ylwian co do imprezy w pracy, ja bym chyba nie poszła. Nic na siłę, tym bardziej jeśli masz się czuć źle i patrzeć na całe towarzystwo w tym szefa...

    Angelika wywołałaś ciężarówki, jestem i cały czas Was czytam, nigdzie się nie uciekłam :) nie udzielam się tak często bo nie bardzo mam co pisać.

    Co do planów wakacyjnych też wcześniej nie planowałam dalszych wyjazdów, bo " a jak zajdę to co wtedy". Człowiek za bardzo się skupiał na ciąży a nie normalnym życiu. I faktycznie gdy trochę odpuścilam, myśli skierowane byly na czymś innym i "co ma być to będzie" zaskoczyło.. wyjazdy i odpoczynek taki od starań mimo,że bardzo chce się to dziecko dużo daje,choć wiem że to nie łatwe tak odpuścić.

    Malgonia nie martw się brakiem objawów. Ja też w ogóle nie czułam,że jestem w ciąży. Coś tam brzuch pobolewał, senność się pojawiła i tyle. Z czasem przychodziły nowe objawy. Biust dopiero teraz znaczą mni boleć.

    I zapomniałam co miałam dalej pisać..hmm..

    U mnie ok. Wizytę mam dopiero 6.05. Nie mogę się doczekać, bo zastanawiam się czy wszystko ok z maleństwem. Cały czas pracuje,choć chętnie bym już poszła odpocząć.

    Przesyłam nowe wiruski ciążowe = !_€/;;+/,%~<«¥*%$*^¿>{\(_€=+9;+#!&.

    Trzymam kciuki cały czas by każdej udało się być mamą.
    Ciężarówki życzę dobrego samopoczucia,zdrowia i energii.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2019, 17:26

    Malgonia, Pati96, Angelika1313, moni05, MonikA_89!, Ochmanka, Sasanka55, 5ylwian, Iseko, Ania_85_, moyeu lubią tę wiadomość

    9.10.19 witaj synku :)

    5.06 połówkowe
    10.04 - prenatalne
    19.02 beta - 4001,1
    Aniołek (5tc) - Styczeń 2019
  • Angelika1313 Autorytet
    Postów: 1194 3302

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0083 bardzo się cieszę że jesteś z nami:*:* kciuki za wizytę i czekam na zdjęcie Twojego okruszka ❤

    Tele tak mi przykro ale może jeszcze za wcześnie na test hmm?? 🤨

    Moyeu no nie:( za to dziś drugi dzień Twojej ciąży!👍 ja dziś zaczęłam 5 dzień ciąży juuhu 😀
    Mi też się wydaję że ta io osłabia nasze owulacje i dlatego nie wychodzi 😥 ale nie tracimy nadzieji już nie długo będziemy mieć piękne ciążowe brzuszki :*

    Izape kciuki by owu była już tuż tuż ✊ majówka należy do was !! 😀 w majówkę będziecie robić bobo cudowna data ! 😉😘 a na dzień matki będziesz miała piękny prezent w postaci bobo w brzuszku😍

    Sasanko mama dobrze mówi! Jedz i spełnij swoje marzenie . Odpocznij ten jeden cykl ale kochając się ze swoim M bez myślenia 😉 wierzę że wrócisz z bobo w brzuszku w pełnej nieświadomości i urodzisz je piękne i zdrowe po 9 msc bez żadnych problemów ✊😘❤ wszystkie na to zaslugujemy ! 😘

    JaSzczurek za Ciebie też mocne kciuki żeby wyniki były dobre i nie było u Ciebie toxo a bobo jest zdrowe i już nie długo wtulisz je w swoje ramiona 😘❤



    OO83, Sasanka55, moyeu lubią tę wiadomość

    Aleksandra 23.06.2020 3090g 51cm 👣❤️

    7bd1324f90.png

    19cs.. 1 cykl po hsg szczęśliwy 💖
    10.10 II
    04.11 : Crl 6,6 mm i jest <3
    14.11 : 1,62 cm szczęścia 😍
    06.12 prenatalne: crl 45,5 mm <3
    07.02 : 287g córeczki ❤
    24.02 : 496g <3
    12.03 : 781g <3
    03.04: 1244g <3
    23.04: 1703g <3
    07.05: 2148g <3
    21.05: 2520g <3
    04.06: 2818g <3
    15.06: 3178g <3

    29.08.2019 HSG oba jajowody drożne
    🌸MTHFR C677T hetero🌸MTHFR A1298C hetero🌸PAI-1 homo🌸Insulinooporność🌸pcos🌸hiperprolaktynemia🌸niedoczynność tarczycy🌸cukrzyca w ciąży.
    💊 Metformina, letrox, acard, heparyna, duphaston, insulina
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, mamy trzeba sie sluchac :)
    My w tym roku bez wyjazdu na majowke, bez wakacji... Odkladamy na wykonczenie mieszkania i czas nam sie kurczy. Szkoda, bo czuje, ze potrzebuje odpoczynku od wszystkiego chociaz przez kilka dni.
    Moyeu - mi tez rozprogramowaly sie cykle :/ Sprawdze co tam sie wyprawia na monitoringu w najblizszym cyklu, ale cos czuje, ze czeka mnie powtorka z badania hormonow.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2019, 21:33

‹‹ 251 252 253 254 255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ