X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 14 marca 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nowe podejście do ciąży w którą kiedyś zajde. Będę cieszyć się każdym dniem ciąży, tak jakbym nie znała uczucia bólu bo stracie i strachu że coś będzie nie tak. Tylko to mi pozostało. Radość bycia w ciąży i nie rozpamiętywanie przeszłości i nie pewnej przyszłości. Już aż się trzęse z ekscytacji na nowe starania. Powodzenia dziewuszki. Piękny pierwszy post.

    syllwia91, Niecierpliwa..., mam_marzenie_synek❤, Salome, Ania_85_, szona, Sasanka55, Malgonia, Beti82, Iseko, 5ylwian, MonikA_89!, aeiouy, Magduullina lubią tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred wrote:
    Mam nowe podejście do ciąży w którą kiedyś zajde. Będę cieszyć się każdym dniem ciąży, tak jakbym nie znała uczucia bólu bo stracie i strachu że coś będzie nie tak. Tylko to mi pozostało. Radość bycia w ciąży i nie rozpamiętywanie przeszłości i nie pewnej przyszłości. Już aż się trzęse z ekscytacji na nowe starania. Powodzenia dziewuszki. Piękny pierwszy post.
    A ja Ci życzę dużo zdrowia, cierpliwości i powodzenia! Strasznie mnie poruszył Twój wpis. <3

    Mildred, szona lubią tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 14 marca 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred - piekne podejscie. Mam nadzieje, ze bedziemy Ci w nim towarzyszyc :)

    Ochmanko - wpisz mnie prosze na testowanie 1.04, idealnie prawda? Bede mogla kogos ladnie nabrac w jedna albo w druga strone :D

    Ochmanka, Mildred, mam_marzenie_synek❤, szona, Beti82, Iseko, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 15 marca 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Tak naprawdę zrozumiałam że ja już nic nie zmienię, mogę brać leki które przepisał mi lekarza, zrobiłam wszystkie możliwe badania, mam czyste sumienie bo wiem że zrobiłam wszystko co mogłam aby przygotować się do następnej ciąży. Dlatego będę odczuwać radość ! I myśleć pozytywnie. Powodzenia kobietki niech kwiecień będzie miesiącem dwóch kresek a końcówka roku początkiem naszej nowej historii z naszymi maleństwami w ramionach.

    mam_marzenie_synek❤, Niecierpliwa..., Ania_85_, szona, Sasanka55, syllwia91, Iseko, aeiouy lubią tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred wrote:
    Dzięki dziewczyny. Tak naprawdę zrozumiałam że ja już nic nie zmienię, mogę brać leki które przepisał mi lekarza, zrobiłam wszystkie możliwe badania, mam czyste sumienie bo wiem że zrobiłam wszystko co mogłam aby przygotować się do następnej ciąży. Dlatego będę odczuwać radość ! I myśleć pozytywnie. Powodzenia kobietki niech kwiecień będzie miesiącem dwóch kresek a końcówka roku początkiem naszej nowej historii z naszymi maleństwami w ramionach.

    I takie podejście jest najważniejsze! 😊 teraz trzeba myśleć tylko i wyłącznie pozytywnie. To co było wzmocniło Cię tylko, a Twoje Aniołki będą czuwać nad Mamą. 😉 ja również mam swoje dwa Anioły. .. I wiem, że dzięki temu jestem silniejsza i inaczej patrzę na życie.

    Ania_85_, Mildred lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 15 marca 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred wrote:
    Dzięki dziewczyny. Tak naprawdę zrozumiałam że ja już nic nie zmienię, mogę brać leki które przepisał mi lekarza, zrobiłam wszystkie możliwe badania, mam czyste sumienie bo wiem że zrobiłam wszystko co mogłam aby przygotować się do następnej ciąży. Dlatego będę odczuwać radość ! I myśleć pozytywnie. Powodzenia kobietki niech kwiecień będzie miesiącem dwóch kresek a końcówka roku początkiem naszej nowej historii z naszymi maleństwami w ramionach.

    Mama mojego męża poroniła (z tego co wiem) 6 razy. Ale dzięki temu, że nie straciła nadziei, ja mam teraz u boku fantastycznego mężczyznę! Nie można się poddać, wiele dobrego przed nami! :)

    Sasanka55, mam_marzenie_synek❤, Ania_85_, Mildred, Iseko, Ryjek lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 15 marca 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona - to prawda! Nie mozemy sie poddac :) Ja nie mam zadnej straty za soba, ale bardzo Was podziwiam. Takie podejscie jest bardzo wazne i pokazuje jaka sila drzemie w Nas kobietach! Kazdej z Nas nalezy sie szczescie i spelnione macierzynstwo, wierze ze tak bedzie ❤️

    Sasanka55, szona, Ochmanka lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wpiszcie mnie na 19 kwietnia :)

    Sasanka55, szona, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 marca 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka ta ciężarówka jest jeszcze lepsza niż ten plemnik :P

    Sasanka55, Ochmanka lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wahania nastroju. Jednego dnia jestem pełna nadziei na nowe starania, a za chwilę wątpię w siebie i to wszystko. Te starania sa stresujące. Na chwilę obecną jestem na etapie ciągłego płaczu, gdy mówi się o dzieciach lub je widzę. Mam nadzieję, że przejdzie 😉 postanowienia na ten miesiąc takie, że nie testuje wcale chyba, że nie dostanę okresu i nie mówię partnetowi, że zbliża się owulacja. Bez spiny!

    Dziewczyny życzę samych cudownych kresek i pozytywnych bet 😉

    mam_marzenie_synek❤ lubi tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzulka tak jest najlepiej 😉 ale ciężej jest to zrobić, niż postanowić, że się tak zrobi. 😂 dużo cierpliwości w tym cyklu .. I owocnego zakończenia 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 18:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Ja mam wahania nastroju. Jednego dnia jestem pełna nadziei na nowe starania, a za chwilę wątpię w siebie i to wszystko. Te starania sa stresujące. Na chwilę obecną jestem na etapie ciągłego płaczu, gdy mówi się o dzieciach lub je widzę. Mam nadzieję, że przejdzie 😉 postanowienia na ten miesiąc takie, że nie testuje wcale chyba, że nie dostanę okresu i nie mówię partnetowi, że zbliża się owulacja. Bez spiny!

    Dziewczyny życzę samych cudownych kresek i pozytywnych bet 😉
    Ja Zadko kiedy robię testy szczerze mówiąc. Ale moze dlatego że czuję nadejście okresu i wiem że nie ma sensu... A co do wahania nastroju to ja mam to samo, jest czas ze myślę będzie dobrze na bank nie długo zajde! A za parę dni.... Ja nigdy nie zajde nigdy nie będę miała dzieic... To chyba normalne! Tak myślę.

  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 15 marca 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę nam wszystkim, aby te nastroje się skończyły, a wszystko zakończyło się pozytywnie dla nas 😉

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 16 marca 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred wrote:
    Mam nowe podejście do ciąży w którą kiedyś zajde. Będę cieszyć się każdym dniem ciąży, tak jakbym nie znała uczucia bólu bo stracie i strachu że coś będzie nie tak. Tylko to mi pozostało. Radość bycia w ciąży i nie rozpamiętywanie przeszłości i nie pewnej przyszłości. Już aż się trzęse z ekscytacji na nowe starania. Powodzenia dziewuszki. Piękny pierwszy post.
    Jeden z najpiekniejszych postow jakie czytalam :)

    Mildred lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 17 marca 2019, 01:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Ochmanka ta ciężarówka jest jeszcze lepsza niż ten plemnik :P
    Mam nadzieję że widać na kompie jak ten maluch się rusza bo na telefonie niestety nie... ekstra prawda? A jeśli chodzi o kącik poetycki to dajcie mi trochę czasu a podrasuje liste😉

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 17 marca 2019, 01:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Mildred - piekne podejscie. Mam nadzieje, ze bedziemy Ci w nim towarzyszyc :)

    Ochmanko - wpisz mnie prosze na testowanie 1.04, idealnie prawda? Bede mogla kogos ladnie nabrac w jedna albo w druga strone :D
    Nikodemka bardzo czekam na Twojego kropka i oby nie zrobił sobie żartów z Mamusi! Pamiętam Cię z moich początków na OF i zawsze przyjemnie czytało się Twoje posty! Kciukasy✊❤

    Nikodemka lubi tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 17 marca 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Ja dzisiaj zaczynam 7 cs <3
    Ochmanka kochanie proszę wpisz mnie na 14.04

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 17 marca 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka - odwdzieczam sie kciukasami ✊🏻
    Beti - czyli rodzimy razem w grudniu ❤️

    U mnie wczoraj w poludnie mega pozytywny owulak (bordowa krecha), myslalam, ze dzis zblednie, a jest nadal taki sam albo i nawet mocniejszy...

    Oprocz testow nie robie nic wiecej. Nie mierze temperatury, nie badam szyjki, nie analizuje, nie czytam i lepiej mi z tym. Moja intuicja i tak mowi mi, ze uda sie dopiero jak zrobie hsg. Się okaże :)

    mam_marzenie_synek❤, Malgonia, DzulkaJ, Beti82, Ochmanka, Iseko lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 17 marca 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Ochmanka - odwdzieczam sie kciukasami ✊🏻
    Beti - czyli rodzimy razem w grudniu ❤️

    U mnie wczoraj w poludnie mega pozytywny owulak (bordowa krecha), myslalam, ze dzis zblednie, a jest nadal taki sam albo i nawet mocniejszy...

    Oprocz testow nie robie nic wiecej. Nie mierze temperatury, nie badam szyjki, nie analizuje, nie czytam i lepiej mi z tym. Moja intuicja i tak mowi mi, ze uda sie dopiero jak zrobie hsg. Się okaże :)
    To trzeba działać hehe 😉
    U Ciebie wszystko jest ok, czy coś przeszkadza w zajściu?
    Hsg może będzie dobre, zeby się odblokować 😉

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Ochmanka - odwdzieczam sie kciukasami ✊🏻
    Beti - czyli rodzimy razem w grudniu ❤️

    U mnie wczoraj w poludnie mega pozytywny owulak (bordowa krecha), myslalam, ze dzis zblednie, a jest nadal taki sam albo i nawet mocniejszy...

    Oprocz testow nie robie nic wiecej. Nie mierze temperatury, nie badam szyjki, nie analizuje, nie czytam i lepiej mi z tym. Moja intuicja i tak mowi mi, ze uda sie dopiero jak zrobie hsg. Się okaże :)

    Też mnie to czeka ale liczę że zdążę zaciazyc szybciej :)

    Iseko lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ