X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • pomylonaa Przyjaciółka
    Postów: 138 29

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique - do torebki z ryżem wrzuć na te parę godzin ;)

    Almanah lubi tę wiadomość

    24.12.2013 - dwie kreski
    23.08.2014 - Kuba <3 (39+4 tc)
    12.05.2016 - dwie kreski
    21.12.2016 - Maciek <3 (36+2 tc)
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy bo nie wiem co robić. Dziś moja tempka znów poszła w górę a do tego Detektor Ciąży pokazuje mi 80% szans przy moich objawach. Jak wiecie postanowiłam testować dopiero we wtorek i tego się trzymam. Problem w tym, że mąż zaplanował na dziś wycieczkę rowerową po lesie a ja nie wiem czy powinnam " szaleć" czy zostać w domu. Co myślicie ? Poradźcie coś :)

    relghdgenv7rm5nv.png
  • pomylonaa Przyjaciółka
    Postów: 138 29

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim skromnym zdaniem nie powinna taka wycieczka w razie czego zaszkodzić, ale mogę nie mieć racji...
    Ah, zazdroszczę Ci tej temperatury, moja od 3 dni spada, dziwne, bo jest dopiero 7dpo..

    24.12.2013 - dwie kreski
    23.08.2014 - Kuba <3 (39+4 tc)
    12.05.2016 - dwie kreski
    21.12.2016 - Maciek <3 (36+2 tc)
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never co do tempki super!

    Wydaje mi się ze rower to nie Aż takie szaleństwo :) jesli dobrze się czujesz to ja bym poszła. Tylko bez szaleństw ;)

    Moja temp tez dziś skoczyła. Może przez odrobinę wina wieczorem?
    Za to od rana na wkladce jest żywa krew... To chyba zły znak:(

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzięki. Zobaczymy jak się będę czuła później. Mnie właśnie dopadły bóle brzucha i jestem mega rozpalona i zmęczona:( Oby to nie małpa.

    pomylonaa tempka faktycznie poleciała w dół ale na @ jeszcze za wcześnie trochę. A jak się czujesz ?

    Kozisina ja też winko popijam wieczorami bo powiedziałam sobie, że zakaz alko dopiero po becie lub teście. Nie dajmy się zwariować.

    A jak u Was Detektor Ciąży wskazuje. Ile % macie?

    relghdgenv7rm5nv.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never to mnie pocieszyłaś, bo były lekkie wyrzuty sumienia:)
    Ciekawi mnie ta krew... Eh eh. Jesli małpa to mega wcześnie...

    Mój detektor daje mi 44/100 i 54% na test jesli bym dziś zrobiła i faktycznie była w ciąży.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Dzień doberek :)

    Miłej Soboty :)

    Zołza alo alo :) A Ty gdzie się schowałaś. Melduj co u Ciebie ;) ?

    relghdgenv7rm5nv.png
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Never to mnie pocieszyłaś, bo były lekkie wyrzuty sumienia:)
    Ciekawi mnie ta krew... Eh eh. Jesli małpa to mega wcześnie...

    Mój detektor daje mi 44/100 i 54% na test jesli bym dziś zrobiła i faktycznie była w ciąży.

    Nie ma co wariować. Ja mam 46/100 i 80% więc niby dużo ale ovu to na podstawie naszych objawów oblicza. Nie łudzę się bo do @ jeszcze 3 dni.

    relghdgenv7rm5nv.png
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never give up wrote:
    Dziewczyny dzięki. Zobaczymy jak się będę czuła później. Mnie właśnie dopadły bóle brzucha i jestem mega rozpalona i zmęczona:( Oby to nie małpa.

    pomylonaa tempka faktycznie poleciała w dół ale na @ jeszcze za wcześnie trochę. A jak się czujesz ?

    Kozisina ja też winko popijam wieczorami bo powiedziałam sobie, że zakaz alko dopiero po becie lub teście. Nie dajmy się zwariować.

    A jak u Was Detektor Ciąży wskazuje. Ile % macie?


    U mnie od rana póki co żadnych bóli brzucha, chyba jednak to wszystko to była reakcja na duphaston... Organizm się przyzwyczaił i już mu nic nie doskwiera... :(

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli wszystkie wciąż wiemy, że nic nie wiemy :)

    Uciekam jednak na rower. Odezwę się popołudniu.

    Miłego dnia Wam wszystkim :)

    relghdgenv7rm5nv.png
  • pomylonaa Przyjaciółka
    Postów: 138 29

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never give up też mi się wydaje, ze coś za wcześnie ta temperatura spada. Ale może @ będzie wcześniej... :(
    12% tylko pokazuje.
    Ja się czuję dziś lepiej niż wczoraj, ale mdli mnie strasznie, brzuch mnie pobolewa, bardziej jak jakieś zatrucie. A to jest możliwe, bo synek wieczorem wymiotywal też..

    24.12.2013 - dwie kreski
    23.08.2014 - Kuba <3 (39+4 tc)
    12.05.2016 - dwie kreski
    21.12.2016 - Maciek <3 (36+2 tc)
  • pomylonaa Przyjaciółka
    Postów: 138 29

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina jeśli za wcześnie na @ to nadal czekamy co się z tego rozwinie, trzymam kciuki coraz mocniej ;)

    24.12.2013 - dwie kreski
    23.08.2014 - Kuba <3 (39+4 tc)
    12.05.2016 - dwie kreski
    21.12.2016 - Maciek <3 (36+2 tc)
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No 24 dc tego by jeszcze u mnie nie było :)
    Czekam do wt. Zobaczymy.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almah ja mam późno zagniezdzenie na pewno bo dopiero po terminie miesiączki długo mi wykrywa. A i nie tylko wiem to po plamieniu ale i po bólu mocnym jak na okres. Tak mi lekarz mówił że jak dochodzi szybko do zagniezdzenia to i ciąża szybciej jest wykryta przez test bo wtedy produkują się hormony. Po tym można wnioskować.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj mialam kiepski dzien. Narazie czekam az sie @ skonczy,a 11 ide do lekarza. Jakos te dni do owu zawsze leca ni3 zwracam jakos uwagi... a juz sam czas okolo owulacji i po to masakra...

    Almanah lubi tę wiadomość

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Almah ja mam późno zagniezdzenie na pewno bo dopiero po terminie miesiączki długo mi wykrywa. A i nie tylko wiem to po plamieniu ale i po bólu mocnym jak na okres. Tak mi lekarz mówił że jak dochodzi szybko do zagniezdzenia to i ciąża szybciej jest wykryta przez test bo wtedy produkują się hormony. Po tym można wnioskować.

    Ale przy zagnieżdżeniu nie ma bólu. Objawami zagnieżdżenia mogą być jednodniowe plamienie (właśnie tym się różni od zapowiadającego miesiączkę, że jest bez bólu miesiączkowego) i/lub jednodniowy spadek tempki (albo nie ma w ogóle objawów). Jeśli masz bolesne plamienia na kilka dni przed @ to może to wskazywać na problem z progesteronem, ale nie na późne zagnieżdżenie. Jest natomiast coś takiego jak ból owulacyjny i plamienie okołoowulacyjne.

    Jak ci wykrywa? Nie wiem, masz okres, robisz test i jest pozytywny? Bo naprawdę nie rozumiem.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    Ja wczoraj mialam kiepski dzien. Narazie czekam az sie @ skonczy,a 11 ide do lekarza. Jakos te dni do owu zawsze leca ni3 zwracam jakos uwagi... a juz sam czas okolo owulacji i po to masakra...


    Dokładnie. Można szału dostać. :(

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Ale przy zagnieżdżeniu nie ma bólu. Objawami zagnieżdżenia mogą być jednodniowe plamienie (właśnie tym się różni od zapowiadającego miesiączkę, że jest bez bólu miesiączkowego) i/lub jednodniowy spadek tempki (albo nie ma w ogóle objawów). Jeśli masz bolesne plamienia na kilka dni przed @ to może to wskazywać na problem z progesteronem, ale nie na późne zagnieżdżenie. Jest natomiast coś takiego jak ból owulacyjny i plamienie okołoowulacyjne.

    Jak ci wykrywa? Nie wiem, masz okres, robisz test i jest pozytywny? Bo naprawdę nie rozumiem.
    Z plamieniem nie miałam nigdy do czynienia. Teraz pierwszy raz miałam plamienie ale ciąży z tego nie ma. A przy pierwszej ciąży właśnie miałam ból jak na miesiączkę bez plamienia. I dopiero po tym bólu po 3 dniach pojawiła się krecha. Wcześniej testy nic nie wykrywały. O to mi chodzi. Niektórym i przed datą teoretycznej miesiączki wykryje ciąże. Ale nie będę się sprzeczać, nie w tym rzecz. mówię co wiem od lekarki, a jak jest naprawdę to wie jeden Bóg ;) Około-owulacyjne to wiem, bo mam i boleści i plamienie :)
    A hm plamienie podobno też może oznaczać implantacje hm nie wiem już w takim razie. W pierwszej ciąży brałam luteinę na podtrzymanie, ale dopiero w 4-5 tygodniu ciąży, nie plamiłam, ale miałam okropne bóle brzucha. Może i teraz powinnam brać. Nie wiem ale do mojej lekarki się nie dostanę :/ Jak nie jest się w ciąży to i daty po 3 miesiące są :/ szlak. Zobaczę jak teraz będzie w razie czego jak się plamienie powtórzy to najwyżej też będę musiała brać luteinę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2016, 13:43

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Ssamira Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Jestem nowa i dopiero zaczynam na ovu. O rodzeństwo dla mojego synka staramy się z mężem od czerwca. Jak na złość od czerwca do stycznia miałam problemy z miesiączką (nie było jej w ogóle). W lutym mój cykl trwał 35 dni, mimo iż zawsze miałam 28. Hormony mam wszystkie w normie a mój gin nie wie dlaczego nie miałam tak długo @ :/
    Od początku marca chodzę do kliniki niepłodności. 16 marca miałam owu (potwierdzoną przez gin). Jak na razie @ się nie zjawiła i mam nadzieję, że się nie zjawi. 10 i 11 dpo miałam plamienia i głupia mam nadzieję, że to TEN cykl...
    Najbardziej martwie się przedłużającą się fazą lutealną, dzisiaj jest 18 dpo a ani @ ani pozytywnego testu ciążowego :/
    Jak tak dalej pójdzie to zwariuję...

    zem33e5ec94cqts5.png

    gann43r8ur1t6xfl.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w ogóle to tego dupka czy luteinę obojętnie to bierzecie zaraz po okresie i do owu czy dalej do spodziewanego terminu miesiączki?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ