X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dupka dostałam niby na wywołanie miesiączki (chociaż nie mam z nimi problemu - znaczy się z terminowością :P). Wydaje mi się, że lekarz mi ją dał, żeby ewentualnie podnieść progesteron gdyby miało dojść do zagnieżdżenia, tylko nie powiedział, żebym nie schizowała :P

    Ja biorę dupka od 22 dnia cyklu (cykle 35-37 dni) przez 10 dni. Odstawiam i do 5 dni powinnam dostać miesiączkę. Jak nie to test.

    Almanah, Offca88 lubią tę wiadomość

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Informacja o nieschizowaniu powinna być na recepcie każdego leku i suplementu diety przeznaczonego dla starających się. :P

    Ssamira lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łatwo mówić, gorzej zastosować. ;)

    Podejrzewam, że mój lekarz to taka cwana bestia jak i ja i czasami ściemnia w dobrej wierze :) szkoda, że nie pomyślał, że przekopie cały internet :p

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, ja ma 7 dc, plamienie się jeszcze nie skończyło, coś mnie kuje w jajniku prawym, wczoraj w lewym. I na zmianę doszukuję się objawów ciąży (no bo co, przecież i takie przypadki są znane) i owulacji. :P Nawet jak pigułki brałam to wkręcałam sobie, że to może być ciąża, jak mi się krwawienie z odstawienia spóźniło 12 godzin. :D

    Więc jeśli chodzi o schizowanie to mam czarny pas. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojojoj.
    Właśnie wróciłam z 15km spaceru. Ledwo stoję. Krzyż pęka.
    Plamienie ciągle jest, już brązowe nie żywe. Eh eh.
    Oby malpiszon mnie jutro albo we wt nie rozłożył.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to muszę też pomyśleć nad luteina jak teraz będę miała problem...
    życzę Wam kochane 2 kresek. Oby jak najszybciej. Co do schizow chyba nie ma kobiety która by tego nie przeszła

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Ojojoj.
    Właśnie wróciłam z 15km spaceru. Ledwo stoję. Krzyż pęka.
    Plamienie ciągle jest, już brązowe nie żywe. Eh eh.
    Oby malpiszon mnie jutro albo we wt nie rozłożył.


    Ja wróciłam właśnie z zakupów, ale 15km chyba nie zrobiłam :P za to wydałam tyle kasy, że głowa mała, poniosło mnie :)

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoho, to widzę, że tylko ja sobie dzisiaj pofolgowałam. :P Ja jeszcze w piżamie siedzę. Zaraz się za sprzątanie biorę, bo wczoraj czasu nie było, a koty rozgoniły mi wiórki i wnętrzności zabawki po całym mieszkaniu...

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiamis haha. Trzeba było się jakoś odstresować, co?
    Ja zmęczona ale chociaż przestałam analizować każdą kroplę śluzu lub krwi:)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina no trzeba było :)

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • monique1981 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu coś tam brudzę i teraz tak czy to zbliżająca się miesiączka czy to plamienie z ektopii.jestem smutna zła i wku..... bo już tracę nadzieję że to ciąża

    Martusia-30.12.2007
    Ola-17.03.2010
    Fabianek-14.02.2015 (*)
    Agatka-17.08.2015 (*)
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale niestety wylądowałam też w dziale dziecięcym, dopóki mąż mnie nie znalazł.. Eh :(

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Dołączam do Was, można :)?
    Za 2-3 dni ma przyjść @. To mój drugi cykl takich mega starań, natomiast czuje że znowu nici..

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Ssamira :)
    Czy brałaś coś na wywołanie @?
    Ja dostałam Duphaston, właśnie skończyłam brać i czekam z utęsknieniem na @.

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • Anettkki Koleżanka
    Postów: 32 14

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny jestem tu nowa. Stwoerdzono u mnie PCOS , robiłam testy nasienia męża dość słabe, lekarka kazała mi pic inofolic pije juz 3 miesiące. Ostatnia miesiączkę miałam 24 lutego. Dodam, ze okres zawsze dostaje do 36 dni. 18 marca zauważyłam u siebie obfity przezroczysty śluz, wiec postanowiłam zrobić test owulacyjny wyszły 2 kreski. 19 powtórzyłam test z rana rozwniez były dwie kreski. Współżyłam w te dni z mężem. Dziś jest 3 kwietnia okresu dalej brak. 4 dni pobolewal mnie brzuch jak na @ ale leciej, i kult mnie jajniki. Dziś niedziela zero nic nie boli. W piątek robiłam test negatywny niestety. Piersi bolą, wczoraj po stosunku skurcz macicy tez jak na @ ale dalej sie nie pojawia. Chciałam sie z kimś popisać czy moze ktoś tez tak miał a testy negatywne ? Bardzo bym chciała żeby była tam fasolka ale watpię ze nam sie udało ;(

    Anetkki
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że można, Shantelle. Im nas więcej tym raźniej. :D

    Hej Anettkki. Testy owulacyjne były pozytywne, czy po prostu miały dwie kreski? Test owu jest pozytywny gdy kreska testowa jest tak samo ciemna, albo ciemniejsza od kontrolnej, stąd moje pytanie. Też test owulacyjny nie stanowi potwierdzenia wystąpienia owulacji, jedynie daje znać, że organizm się do owulacji przygotowuje. I jeśli owulacja wystąpi, to nie w dzień pozytywnego testu, tylko co najmniej 36 h (o ile dobrze pamiętam) po teście.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • pomylonaa Przyjaciółka
    Postów: 138 29

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie tylko ja dziś miałam aktywną niedzielę. Prawie 6 godzin na spacerze z moimi mężczyznami, w międzyczasie małe zakupy dla synka. A jak te maleńkie ciuszki na mnie działają...
    Liczę na wysoką temperaturę jutro rano, po takiej dawce słońca nie można się smucic, trzeba mieć nadzieję..

    24.12.2013 - dwie kreski
    23.08.2014 - Kuba <3 (39+4 tc)
    12.05.2016 - dwie kreski
    21.12.2016 - Maciek <3 (36+2 tc)
  • Anettkki Koleżanka
    Postów: 32 14

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wiem wiem z tego co pamietam kreska chyba jednego dnia byla taka jak ta pierwsza a drugiego jaśniejsza. Właśnie czekam na okres który sie nie pojawia, bo po okresie lekarka kazała przyjechać na monitoring jak ruszyły jajniki po inofolicu jeżeli nic to pewnie coś dołoży.

    Anetkki
  • Ssamira Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpierw brałam luteinę a potem Duphaston ale po nim miałam silne bóle brzucha :/ Gin stwierdził, że mam poczekać kilka cykli i może sama wróci. Na szczęście (i nieszczęście) wróciła ale zmieniłam już ginekologa

    zem33e5ec94cqts5.png

    gann43r8ur1t6xfl.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie nowe duszyczki, w kupie raźniej :)

    Shantelle , jeszcze jest nadzieja, skoro jeszcze czas do okresu :) Jeszcze nie wszystko stracone :)

    Ja wczoraj jak dostałam z rana @ to normalnie taki power dostałam, że posprzątałam większość mieszkania na glanc, chyba nawet w święta tak nie szalałam jak teraz. Może po prostu nie chciałam myśleć nad tym wszystkim, ogólnie lubię sprzątać , więc to taka forma relaksu i odstresowania była :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ