X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie spadek o 0,1 :(

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)

    Kurde... niby już (wg Ovu) powinnam mieć owulacje a na tescie owulacyjnym caly czas gruba jedna krecha... temperatura też mi skacze... góra... dół... góra... dół...

    Choroba i antybiotyk ( pod koniec marca ) może być przyczyną przesunięcia?

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    U mnie spadek o 0,1 :(

    To siedzimy w tym razem :-( Ehh, dobrze że wylądowałam na kwietniowych, bo chyba tu zagoszczę.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Never give up- toż temp to wygląda wow!
    U mnie mega spadek..:( Na razie co prawda @ nie ma, plamienie, ale jakoś widać już że po ptakach :-(

    Kozisina, ja też nie wiem co jest grane. Tempka w górę, rano robiłam testa i negatywny :( kurdę dziwne to wszystko.

    relghdgenv7rm5nv.png
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Hej dziewczyny:)

    Kurde... niby już (wg Ovu) powinnam mieć owulacje a na tescie owulacyjnym caly czas gruba jedna krecha... temperatura też mi skacze... góra... dół... góra... dół...

    Choroba i antybiotyk ( pod koniec marca ) może być przyczyną przesunięcia?

    Hej. Myślę, że mogło mieć wpływ.

    relghdgenv7rm5nv.png
  • monique1981 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.plamienie na razie ustało i mam nadzieję że tak już zostanie.pierwszy test chciałam zrobić w środę ale mam nadzieję że wytrzymam do piątku czyli do dnia spodziewanej miesiączki.wiem że robienie testu wcześniej jest po prostu bez sensu choć to bardzo trudne się powstrzymać.zobaczymy...

    Martusia-30.12.2007
    Ola-17.03.2010
    Fabianek-14.02.2015 (*)
    Agatka-17.08.2015 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never give up wrote:
    Hej. Myślę, że mogło mieć wpływ.

    Zobaczymy w kolejnych dniach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mam jeszcze jedno pytanko ;)

    Jaki może być maksymalny poslizg w mierzeniu temp?
    Ogólnie założyłam sobie że będę mierzyć temp o 5:30... dziś np była 5:47 , wczoraj 5:55...

  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monique1981 wrote:
    Hej dziewczyny.plamienie na razie ustało i mam nadzieję że tak już zostanie.pierwszy test chciałam zrobić w środę ale mam nadzieję że wytrzymam do piątku czyli do dnia spodziewanej miesiączki.wiem że robienie testu wcześniej jest po prostu bez sensu choć to bardzo trudne się powstrzymać.zobaczymy...

    Hej monique1981, ja nie wytrzymałam a to wszystko przez te mdłości które mam. U mnie test dziś rano był negatywny. Jutro ew. w środę ma przyjść @.

    relghdgenv7rm5nv.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    To mam jeszcze jedno pytanko ;)

    Jaki może być maksymalny poslizg w mierzeniu temp?
    Ogólnie założyłam sobie że będę mierzyć temp o 5:30... dziś np była 5:47 , wczoraj 5:55...

    Gdzieś czytałam, że poślizgi do 30 min są akceptowalne :-)

    Zołza:) lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never give up wrote:
    Kozisina, ja też nie wiem co jest grane. Tempka w górę, rano robiłam testa i negatywny :( kurdę dziwne to wszystko.

    Ehh, ja się czuję koszmarnie, wymęczona strasznie. Miałam koszmarną noc. Dziwne sny, ciągle się budziłam.Dziś tempka w dole, ale małpiszon jeszcze nie.
    Z jednej str wiem co oznacza spadek temp :( ale jednak oszukuję się, że są nadzieje, że tempka przez tę noc taka... no i martwi mnie- to już 4 dzień plamień, nawet jeśli to przed okresem to i tak średnio to wygląda, ze tak długo;/ Planowany @ w środę.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej zołza, ja od instruktorki npr słyszałam, że poślizg do godziny jest jeszcze akceptowalny ;) Ale trzeba też zobaczyć jak twój organizm reaguje, bo może czas będzie u ciebie krótszy. Jak popatrzysz na wykresy to będziesz widziała czy to jest małe wachnięcie czy takie niestandardowe ;)

    Zołza:), Almanah lubią tę wiadomość

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina trzymam kciuki, żeby spadek nie zwiastował @. Chociaż u mnie niestety jak temperatura spadnie to już leci :(

  • monique1981 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never ja też najchętniej zrobiłabym test jeszcze dzisiaj ale muszę wytrzymać.boję się rozczarowania.wytrzymałam tyle to jeszcze poczekam...a Ty się wyłamałaś oj nie ładnie hihi

    Martusia-30.12.2007
    Ola-17.03.2010
    Fabianek-14.02.2015 (*)
    Agatka-17.08.2015 (*)
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never give up wrote:
    Kozisina, ja też nie wiem co jest grane. Tempka w górę, rano robiłam testa i negatywny :( kurdę dziwne to wszystko.

    Oj Oj...
    Kurcze... 15 d po... to teścik już by w miarę wiarygodny być powinien...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damy radę! Kwiecień jest nasz! :D

    never give up lubi tę wiadomość

  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monique1981 wrote:
    Never ja też najchętniej zrobiłabym test jeszcze dzisiaj ale muszę wytrzymać.boję się rozczarowania.wytrzymałam tyle to jeszcze poczekam...a Ty się wyłamałaś oj nie ładnie hihi

    Wiem, wiem :) Ale kurdę tak mnie męczą te obajwy, że nie wytrzymałam. Jestem 14 dpo i jedyne na co mogę jeszcze liczyć to późna implantacja. To moja ostatnia nadzieja. Jeśli jutro @ się nie pojawi idę na betę :)

    U Ciebie spokojniej tak ?

    relghdgenv7rm5nv.png
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Oj Oj...
    Kurcze... 15 d po... to teścik już by w miarę wiarygodny być powinien...

    Też tak myślę ale tak jak napisałam powyżej. Jakaś nadzieja jeszcze jest :)

    relghdgenv7rm5nv.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj wybitnie w podłym nastroju. Najchętniej bym z pracy wcześniej wyszła i nigdy nie wracała ;( Ehh w tym miesiącu jeszcze remont mnie czeka i przeprowadzka do teściów na ok dwa tygodnie pewnie, więc może nic z tego nie wyjść. A mi czas się kurczy :(

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never give up wrote:
    Też tak myślę ale tak jak napisałam powyżej. Jakaś nadzieja jeszcze jest :)

    Jasne, że jest!
    Ja się też jeszcze oszukuję, że coś się uda :-)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ