X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    No gratki :) ale super oby jak najwiecej z nas zobaczylo zielona kropke :) Deneira a Ty kiedy testujesz???
    A ja jakos po euforii porannej ze temp mi wzrosła to sie teraz zdolowalam. Juz myslalam ze cos w piersiach zaczęło sie dziać to teraz mam wrazenie ze wszystko wróciło do normalności :( dzis albo jutro powinnam miec @. Jak na razie nie mam. Nie wytrzymałam i zrobiłam test ale nie z porannego moczu. I dupa. Pustka. Myslalam ze moze chociaż bladziocha zobaczę. To czekanie wykańcza. Teoche sie zdolowalam :(

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatestuje we wtorek albo w srode :/

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    A ja jakos po euforii porannej ze temp mi wzrosła to sie teraz zdolowalam. Juz myslalam ze cos w piersiach zaczęło sie dziać to teraz mam wrazenie ze wszystko wróciło do normalności :( dzis albo jutro powinnam miec @. Jak na razie nie mam. Nie wytrzymałam i zrobiłam test ale nie z porannego moczu. I dupa. Pustka. Myslalam ze moze chociaż bladziocha zobaczę. To czekanie wykańcza. Teoche sie zdolowalam :(


    Deneira daj ty spokój swoim piersią co?? Brak bólu nie oznacza braku ciąży, to wcale nie jest objaw który akurat musisz mieć... Oglądałaś może kiedyś "ciąża z zaskoczenia" ? polecam... tam dziewczyny nie wiedzą o swoich ciążach aż do momentu porodu... nie jedna robiła sikacza nawet w 3mc i nic...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Deneira daj ty spokój swoim piersią co?? Brak bólu nie oznacza braku ciąży, to wcale nie jest objaw który akurat musisz mieć... Oglądałaś może kiedyś "ciąża z zaskoczenia" ? polecam... tam dziewczyny nie wiedzą o swoich ciążach aż do momentu porodu... nie jedna robiła sikacza nawet w 3mc i nic...
    Hahahaha no i mnie opierdzielila.....ale chyba mi tego było trzeba. To ja juz bede grzeczna....mam tylko czasem takie chwile załamania. To ja grzecznie zrobie sikacza najwcześniej we wtorek z rana. Postaram sie juz byc grzeczna i nie marudzić ;) zacznę marudzić jak przyjdzie @. Jej....a tak na marginesie dziekuje ze jeszcze ze mna wytrzymujecie :P no chyba ze juz nie? Hahaha ja juz sama ze soba momentami nie moge wytrzymać :P

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marudz tylko zostaw piersi w spokoju... jeszcze zaczną cię w życiu boleć... wcale to nie jest przyjemne... Ja przed @ płacze z bólu a ty się tu o to prosisz :P znajdź może jakiś inny objaw taki bardziej przyjemniejszy jak np. zwiększone libido czy coś :) moja siostra w trzeciej ciąży (2poroniła) mówiła o tym otwarcie... aż zaczęłam współczuć szwagrowi...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    marudz tylko zostaw piersi w spokoju... jeszcze zaczną cię w życiu boleć... wcale to nie jest przyjemne... Ja przed @ płacze z bólu a ty się tu o to prosisz :P znajdź może jakiś inny objaw taki bardziej przyjemniejszy jak np. zwiększone libido czy coś :) moja siostra w trzeciej ciąży (2poroniła) mówiła o tym otwarcie... aż zaczęłam współczuć szwagrowi...
    Z tymi piersiami chodzi o to, że to był główny mój objaw jak zaszłam w pierwszą ciążę...tyle, że ją poroniłam :/

  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny niecierpliwa i Taska, gratulacje:D
    Deneira, trzymam kciuki za pomyślność testow:-*
    Jak Wam mija niedziela? My dziś sprzątaliśmy a wcześniej się widzieliśmy z rodzinką :)

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira , no widzisz, więc co z tego że był objaw...nie ma reguły , nie doszukuj się niczego, trzeba czekać, Aja dobrze mówi, poczekaj po prostu :) Tutaj nie ma innej recepty. Mi też 2 testy nie wyszły jak byłam w ciąży, dopiero trzeci :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marie ja byłam u teściów :) jak zawsze sympatycznie :) Mały do wtorku będzie u babci i dziadka a my do roboty ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś byłam na otwarciu sezonu wyścigów konnych, a zaraz jedziemy na taniec towarzyski:)

    Znów test owu ujemny. Juz sama nie wiem czy one lipne, czy faktycznie jeszcze jej nie ma. Bo byłby juz czas.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu mam trochę dziwnie, na owu nie widzę oznak żadnych jak to zawsze miałam. Niby wczoraj miałam lekki ból brzucha, ale nie taki jak zawsze .
    No nie wiem , śluz najlepszy już jest jaki może być. Więc myślę owu albo dzisiaj albo jutro. Nie wiem dosłownie nic. Wczoraj nie było <3 bo staramy się co 2 dni. Mam nadzieję, że tego momentu nie przegapimy. Ale wczoraj mąż późno wrócił, no i po prostu zasnął jak dziecko.
    Ech oby tylko cykl nie poszedł na straty, bo nic w nim nie umiem przewidzieć poza śluzem. Teraz mnie trochę pobolewa ...jutro mam mieć 17 dc , to w sumie u mnie tak by pasowało. No zobaczymy.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Ja dziś byłam na otwarciu sezonu wyścigów konnych, a zaraz jedziemy na taniec towarzyski:)

    Znów test owu ujemny. Juz sama nie wiem czy one lipne, czy faktycznie jeszcze jej nie ma. Bo byłby juz czas.
    No ciekawe to, a jest bardziej ciemna niż wczoraj, czy też tak samo jasna? Może dużo pijesz?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No ciekawe to, a jest bardziej ciemna niż wczoraj, czy też tak samo jasna? Może dużo pijesz?

    Staram się zawsze 2 h przed nie pić... Jest cień. Nieco mocniejszy jak za 1 razem, ale i tak negatyw bez 2ch zdań. Dziwnie bo boli mnie lekko, ale jakby okres miał być .

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Staram się zawsze 2 h przed nie pić... Jest cień. Nieco mocniejszy jak za 1 razem, ale i tak negatyw bez 2ch zdań. Dziwnie bo boli mnie lekko, ale jakby okres miał być .
    Mnie testy ow nigdy nie wyszły dobrze. Patrze by kreska była ciemniejsza jak zazwyczaj i juz. Tak mniej wiecej.

    Kozisina lubi tę wiadomość

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Mnie testy ow nigdy nie wyszły dobrze. Patrze by kreska była ciemniejsza jak zazwyczaj i juz. Tak mniej wiecej.

    Hmm. To faza testów, jak nie wyjdzie to je całkiem oleję... Bo patrząc na ostatnie cykle powinnam mieć owu na dniach...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Staram się zawsze 2 h przed nie pić... Jest cień. Nieco mocniejszy jak za 1 razem, ale i tak negatyw bez 2ch zdań. Dziwnie bo boli mnie lekko, ale jakby okres miał być .
    Hm nie wiem w sumie, bo ja nigdy ich nie stosowałam, ale czytałam właśnie gdzieś , że często te z allegro nawalają, więc nie wiem :/ Chyba że będziesz miała dłuższy cykl, może owu będzie około 15,16 dnia ?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Hm nie wiem w sumie, bo ja nigdy ich nie stosowałam, ale czytałam właśnie gdzieś , że często te z allegro nawalają, więc nie wiem :/ Chyba że będziesz miała dłuższy cykl, może owu będzie około 15,16 dnia ?

    No mozliwe:) zobaczymy jak temp, bo ona też nie wskazuje żeby jeszcze owu była... Choć w dole szykuje sie do skoku.
    Juz calkiem nie wiadomo jak te owu u mnie określać... Testy nie, śluz nie...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam zawsze problem z owu. Śluz mam długo płodny. Testy ow bie wychodzą. Teraz kupiłam o lepszej czułości wiec mam nadzieje ze bedzie lepiej. Mysle ze jak sie mierzy o stałej godzinie temp to duzo pomaga. Tyle ze jajniki mnie bola chwile przed.

  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Marie ja byłam u teściów :) jak zawsze sympatycznie :) Mały do wtorku będzie u babci i dziadka a my do roboty ;)
    :D:D powodzenia:) dobrze, że teściowie pomagają

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Ja dziś byłam na otwarciu sezonu wyścigów konnych, a zaraz jedziemy na taniec towarzyski:)

    Znów test owu ujemny. Juz sama nie wiem czy one lipne, czy faktycznie jeszcze jej nie ma. Bo byłby juz czas.
    Może spróbuj od codziennie robić testy przez np tydzień, żeby mieć potem porównanie który był najciemniejszy, tzn że to była owulacja...następnym razem juuż będziesz wiedziała, jak ma wyglądać ta druga kreska. Ja tak testowałam sobie w listopadzie. Zamówiłam testy z Allegro któe wyszły mi bardzo tanio (załóżmy za 30 testów 20zł) no i sobie codziennie ok 18-19 robiłam;)

    oar8yx8d9fawxkqt.png
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ