X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Zawsze jest nadzieja, że w takim wyluzowanym cyklu może coś z tego być :)
    Wiem wiem... zawsze może się udać, ale nie robię sobie teraz wielkich nadziei.
    To mój cykl eksperymentalny- testy owu itd... ^^

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! nie było mnie kilka dni, miałam trochę czytania ;D baardzo się rozpisałyście ;) ale już wszystko wiem :)

    Marta tak wszystkich czarujesz to i ja chcę! :P

    Almanah Ja czytałam kiedyś, że jak faza lutealna trwa mniej niż 10 dni to już trzeba pójść na jakieś tam badania, także jeżeli tak będzie dalej to leć do gina

    Marie, Zyzia tule :* oby następny cykl był dla Was tym ostatnim :)

    Taśka, Niecierpliwa! super! gratuluję!!! ;D marzyłam o tym, że jak wrócę na forum to zobaczę jakieś dobre wieści i proszę :) ZARAŻAJCIE!!!

    Deneira trzymam kciuki żebyś dołączyła do zafasolkowanych ;D dawaj znać jak test :)

    Aksamitna tulę mocno i mam nadzieję, że po małej przerwie wrócisz tu ze zdwojoną siłą i nową chęcią do starania :) w końcu się uda :*


    Deneira lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Wiem wiem... zawsze może się udać, ale nie robię sobie teraz wielkich nadziei.
    To mój cykl eksperymentalny- testy owu itd... ^^
    I jak z tymi testami? Kiedyś No jednym cyklu używałam ale nie widzialam za bardzo w nich sensu, bo non stop były takie same kreski...chociaż może w jednym dniu była ciemniejsza ale nie taka jak kontrolna :/

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    I jak z tymi testami? Kiedyś No jednym cyklu używałam ale nie widzialam za bardzo w nich sensu, bo non stop były takie same kreski...chociaż może w jednym dniu była ciemniejsza ale nie taka jak kontrolna :/
    Ja testów używałam w pierwszym cyklu starań i powiem, że mi bardzo dobrze pokazały owulację, miałam dwie równie mocne kreseczki :) ale w tym cyklu i tak juz nie robię ;) moje ciało tak bardzo daje mi znać kiedy jest owulka , że testy nie są potrzebne ;D

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, przecież wiesz ze ja na Ciebie caly czas rzucam czary :):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2016, 10:09

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Ruda, przecież wiesz ze ja na Ciebie czas rzucam czary :):)
    wiem, wiem ale tak chyba jeszcze troszkę potrzebuję ;) kurcze żeby dlaczego to całe staranie nie jest łatwiejsze, tak bym chciała żeby nam wszystkim się udało :* no ale niestety... w końcu się każdej uda :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Ja testów używałam w pierwszym cyklu starań i powiem, że mi bardzo dobrze pokazały owulację, miałam dwie równie mocne kreseczki :) ale w tym cyklu i tak juz nie robię ;) moje ciało tak bardzo daje mi znać kiedy jest owulka , że testy nie są potrzebne ;D
    Tez bym tak chciala czuc :( a takto nie wiem co i jak...czasami może jajnik lekko pobolewa ale chciałabym czuć bardziej :(

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    wiem, wiem ale tak chyba jeszcze troszkę potrzebuję ;) kurcze żeby dlaczego to całe staranie nie jest łatwiejsze, tak bym chciała żeby nam wszystkim się udało :* no ale niestety... w końcu się każdej uda :)
    Ehh ja już powoli tracę siły, ale walczę dalej...chociaż wiem ze i tak znowu bezskutecznie.
    Mąż mi sie ostatnio poplakal ze się nie udaje, ale mowi ze bedzie robił co w jego mocy...

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Tez bym tak chciala czuc :( a takto nie wiem co i jak...czasami może jajnik lekko pobolewa ale chciałabym czuć bardziej :(
    no jeśli tak masz, że ledwo ją wyczuwasz to lepiej robić testy i sprawdzaj śluz, spróbuj kupić testy owu innej firmy

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Ehh ja już powoli tracę siły, ale walczę dalej...chociaż wiem ze i tak znowu bezskutecznie.
    Mąż mi sie ostatnio poplakal ze się nie udaje, ale mowi ze bedzie robił co w jego mocy...
    oj :*:*:* Uda się Martuś :* i nie mów że się nie uda i tym razem! nie możesz tak myśleć! starania przed Tobą a Ty już mówisz że wiesz, że znowu bezskutecznie! pojedzcie gdzieś, zrelaksujcie się , spróbujcie zapomnieć o staraniach na tyle na ile to możliwe, widzę że i Tobie i Twojemu mężowi mały wyjazd bardzo by się przydał :*

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    oj :*:*:* Uda się Martuś :* i nie mów że się nie uda i tym razem! nie możesz tak myśleć! starania przed Tobą a Ty już mówisz że wiesz, że znowu bezskutecznie! pojedzcie gdzieś, zrelaksujcie się , spróbujcie zapomnieć o staraniach na tyle na ile to możliwe, widzę że i Tobie i Twojemu mężowi mały wyjazd bardzo by się przydał :*
    Oj nawet nie wiesz jak bardzo by się przydał wyjazd...ale No niestety na chwilę obecną jest to nie możliwe, robi do 18-19 a o urlopie szef narazie nie chcę słuchać, bo sezon zmiany opon w pełni:/ a z wyluzowaniem, staram się o tym nie myśleć i dlatego nie chcę żadnych testów, lekarzy i tym podobne :) :*:*:

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i dobrze :* ja w tym cyklu nie mierzę tempki, nie robię testów, o okresie owulacji sprawdzałam tylko śluz żeby się upewnić że owulka jest dokładnie tego dnia ;) i czuje się o wiele lepiej, duuużo mniej stresu :) zobaczymy czy mała fasoleczka z tego wyjdzie ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesli sie okaże ze jestem w ciazy to wychodzi na to ze to co łykam z mężem pomaga dosłownie po 1.5 miesiąca brania regilarnego !!!! Obiecuje wam ze każdej która zechcenapisze dokładnie co bierzemy i ile razy dziennie. Mowię wam wszystkie bedziemy miec dzidziusie!

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Dziewczyny jesli sie okaże ze jestem w ciazy to wychodzi na to ze to co łykam z mężem pomaga dosłownie po 1.5 miesiąca brania regilarnego !!!! Obiecuje wam ze każdej która zechcenapisze dokładnie co bierzemy i ile razy dziennie. Mowię wam wszystkie bedziemy miec dzidziusie!
    tek, jeśli się uda to zdradź tę tajemnicę wszystkim :) myślę, że każda chciałaby wiedzieć ;) a nie miałam robić dzisiaj testu?

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    I jak z tymi testami? Kiedyś No jednym cyklu używałam ale nie widzialam za bardzo w nich sensu, bo non stop były takie same kreski...chociaż może w jednym dniu była ciemniejsza ale nie taka jak kontrolna :/

    Jak na razie wyglądają tak samo... Bladzioszki. No zobaczymy, czy coś jakimś zmianom ulegnie :)
    Najwyżej będę bazowała na tempce, ta na razie też nie pokazuje owulki, coś mnie się tu poprzestawiało znów...

    Rudzielcu!! Tak właśnie czułam, że kogoś tu tyle nie było :-)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira, musisz powiedzieć każdej ! :)

    Ruda,oby wyszła oby! :*

    Kozisina, no rozumiem...nie wiem, może z jakiejś innej firmy te testy kupić..hmm ale nie, w tym cyklu daruję sobie z tym :) ale Ty rób rób może Ci coś pokażą :)

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Deneira, musisz powiedzieć każdej ! :)

    Ruda,oby wyszła oby! :*

    Kozisina, no rozumiem...nie wiem, może z jakiejś innej firmy te testy kupić..hmm ale nie, w tym cyklu daruję sobie z tym :) ale Ty rób rób może Ci coś pokażą :)


    W tym robię testy, jak nie wyjdą, to sobie pewnie w ogóle dam z nimi spokój...
    Chyba, że z moimi hormonkami faktycznie jakaś lipa...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od teraz tak będę znikać w weekendy, taka praca ;) a później jest co nadrabiać ;D hehe ale za to w tygodniu jestem w domu także i tak jestem na bieżąco ;)
    Może to dziwnie zabrzmi bo znamy się tylko z forum ale zdążyłam się stęsknić za Wami ;D uwielbiam tu przebywać :)

    Deneira, AJA_S lubią tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    W tym robię testy, jak nie wyjdą, to sobie pewnie w ogóle dam z nimi spokój...
    Chyba, że z moimi hormonkami faktycznie jakaś lipa...
    Eh te hormony...wgl to powinno być łatwiejsze :(

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    od teraz tak będę znikać w weekendy, taka praca ;) a później jest co nadrabiać ;D hehe ale za to w tygodniu jestem w domu także i tak jestem na bieżąco ;)
    Może to dziwnie zabrzmi bo znamy się tylko z forum ale zdążyłam się stęsknić za Wami ;D uwielbiam tu przebywać :)
    Oj Ty! Jesteś taka kochana :D :P

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ