X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Bede zaraz Was wszystkie!!!! Zebym tylko zobaczyła 2kreski!!!
    Zobaczysz na bank, 100000% :)

    Deneira lubi tę wiadomość

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Chyba 10 dnia jak tak mocno temp spadła

    haha, na podstawie mojej samozwańczej recencenzji na ten temat :-) haha
    Ale dokładnie, nie ma co gdybać, tylko testować, ogłaszać i zarażać :-)

    Saraya mi tam się ten Twój wykres nie wydaje bardzo dziwny :-)
    Miałam bardzo podobny ostatnio :-) Owulka wyznaczona, a to ważne:-) Tłusta krecha same powody do zadowolenia.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Agatkaaa Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny

    @ spóźnia mi się już 2 dni co prawda w sobotę robiłam test ale wyszedł negatywny jeszcze wcześniej byłam u lekarza i mówiła, że żadnej ciąży nie widzi. Jednak nie zmienia to faktu, że @ na razie ni widu ni słychu. Zrobiła bym sobie test znowu bo wcześniejszy robiłam 2 dni temu ale boję się co zobaczę i dlatego jakoś nie mam odwagi. Poczekam jeszcze chociaż z dwa dni i wtedy jeśli @ nie przyjdzie to zrobię test.

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatkaaa wrote:
    hej dziewczyny

    @ spóźnia mi się już 2 dni co prawda w sobotę robiłam test ale wyszedł negatywny jeszcze wcześniej byłam u lekarza i mówiła, że żadnej ciąży nie widzi. Jednak nie zmienia to faktu, że @ na razie ni widu ni słychu. Zrobiła bym sobie test znowu bo wcześniejszy robiłam 2 dni temu ale boję się co zobaczę i dlatego jakoś nie mam odwagi. Poczekam jeszcze chociaż z dwa dni i wtedy jeśli @ nie przyjdzie to zrobię test.
    Hej. Najlepiej jak powtorzysz test za kilka dni ;)

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatkaaa wrote:
    hej dziewczyny

    @ spóźnia mi się już 2 dni co prawda w sobotę robiłam test ale wyszedł negatywny jeszcze wcześniej byłam u lekarza i mówiła, że żadnej ciąży nie widzi. Jednak nie zmienia to faktu, że @ na razie ni widu ni słychu. Zrobiła bym sobie test znowu bo wcześniejszy robiłam 2 dni temu ale boję się co zobaczę i dlatego jakoś nie mam odwagi. Poczekam jeszcze chociaż z dwa dni i wtedy jeśli @ nie przyjdzie to zrobię test.

    A kiedy miałaś owu jakie masz zazwyczaj długie cykle?

  • Agatkaaa Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    A kiedy miałaś owu jakie masz zazwyczaj długie cykle?
    cykle mam zazwyczaj 30 dniowe a owulkę mialam 2 kwietnia okres powinnam dostać wczoraj więc trochę nakłamałam oczywiście niechcący okres spoźnia mi się cały jeden dzień ale jak na razie zero oznak we wcześniejszych cyklach parę dni przed okresem trochę plamiłam a tu nic. No cóż poczekamy=y zobaczymy nie nakręcam się bo jakoś jak ginekolog powiedział że nie czuję żadnej ciąży to pewnie tak jest u ginekologa byłam w czwartek.

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatkaaa wrote:
    cykle mam zazwyczaj 30 dniowe a owulkę mialam 2 kwietnia okres powinnam dostać wczoraj więc trochę nakłamałam oczywiście niechcący okres spoźnia mi się cały jeden dzień ale jak na razie zero oznak we wcześniejszych cyklach parę dni przed okresem trochę plamiłam a tu nic. No cóż poczekamy=y zobaczymy nie nakręcam się bo jakoś jak ginekolog powiedział że nie czuję żadnej ciąży to pewnie tak jest u ginekologa byłam w czwartek.


    Nie ma co tak wierzyć że nic nie widać, już jedna dziewczyna tak miała. Ginekolog nic nie widział, a test ciążowy wyszedł dwa dni później pozytywny. Zrób test pojutrze, będzie pewniejszy ;)

  • Agatkaaa Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Nie ma co tak wierzyć że nic nie widać, już jedna dziewczyna tak miała. Ginekolog nic nie widział, a test ciążowy wyszedł dwa dni później pozytywny. Zrób test pojutrze, będzie pewniejszy ;)
    pożyjemy zobaczymy :) nie chcę się niepotrzebnie nakręcać więc zrobię test pojutrze jak pisałaś i zobaczymy chyba że wcześniej przyjdzie wcale nie wyczekiwany @

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatkaaa wrote:
    cykle mam zazwyczaj 30 dniowe a owulkę mialam 2 kwietnia okres powinnam dostać wczoraj więc trochę nakłamałam oczywiście niechcący okres spoźnia mi się cały jeden dzień ale jak na razie zero oznak we wcześniejszych cyklach parę dni przed okresem trochę plamiłam a tu nic. No cóż poczekamy=y zobaczymy nie nakręcam się bo jakoś jak ginekolog powiedział że nie czuję żadnej ciąży to pewnie tak jest u ginekologa byłam w czwartek.
    Jeżeli owulacja była 2 kwietnia, a u lekarza byłaś w czwartek 14 to nie mógł nic widzieć...możesz jutro z porannego moczu zrobić test :-)

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój test znów ujemny...
    Już nie wiem czy tej owulki się doczekam...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    A mój test znów ujemny...
    Już nie wiem czy tej owulki się doczekam...

    Kozisina spróbuj zrobić test dzisiaj później. Czytałam gdzieś ze pik lh jest czasem trudny do wykrycia kiedy robi się tylko jeden test. Ja wykrył u siebie owu jak zrobiłam po 17 i potem po 21;)

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robię codziennie ok 17:3. To powinnam zrobić też ok 21? Tylko nie wiem czy dzis powinna mieć owulke... Nie mam aż tyle testów, żeby działać dwa dziennie...:(

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • niecierpliwa1994 Koleżanka
    Postów: 31 16

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wynik bety: 40,4 mlU/ml czyli tam pisze że 3-4 tydzień :)

    Kamiliaa24, Rudzielec91, kika77, marta95, marie_marie22, Almanah, AJA_S lubią tę wiadomość

  • niecierpliwa1994 Koleżanka
    Postów: 31 16

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy coś może być jeszcze nie tak czy już mogę odetchnąć z ulgą?

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa1994 wrote:
    Odebrałam wynik bety: 40,4 mlU/ml czyli tam pisze że 3-4 tydzień :)

    Oddychaj pełną piersią! Oddychasz za dwoje! Gratulacje!

    Teraz tylko trzeba patrzeć jak przyrasta!

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • niecierpliwa1994 Koleżanka
    Postów: 31 16

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jeszcze to do mnie nie dotarło :) Tak się ciesze :D

    Almanah lubi tę wiadomość

  • niecierpliwa1994 Koleżanka
    Postów: 31 16

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo i trzymam kciuki za Was wszystkie nawet nogami :D Mam nadzieje ze wszystko już będzie dobrze

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!!! :D aja wlasnie zbluzgalam szefa od szafy masakra nigdy w życiu nie wyprowadził mnie nikt tak z równowagi jak ten kretyn. Ja pierdziele. Do męża z hasłem rzucił co o worku na głowie. Rozmowa była przez telefon. Co za kretyn. Zawalił cała szafę na która cEkam 3 miesiac a sie rzuca. Ale sie wkur.....łam Sorki dziewczyny. Musiałam sie wyżalić hahaha

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra....moj były maz mnie wyprowadzal tak z równowagi ale nawet jego tak nie zbluzgalam hahaha

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa1994 wrote:
    Dziękuje bardzo i trzymam kciuki za Was wszystkie nawet nogami :D Mam nadzieje ze wszystko już będzie dobrze

    Dawaj znać jak się masz! Pamiętaj o nas:)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ