X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    E dziewczyny takie pytanie jeszcze techniczne. Bo dzis o 3 nad ranem szlam sikac. A wstaje o 6. Możliwe ze dzis znowu sie sytuacja powtórzy. To nie wpłynie to moje wstawanie na sikanie na test?

    To se siknij o 3 na sikańca;) Albo w kubaska i niech dojrzeje do wyniku;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    E dziewczyny takie pytanie jeszcze techniczne. Bo dzis o 3 nad ranem szlam sikac. A wstaje o 6. Możliwe ze dzis znowu sie sytuacja powtórzy. To nie wpłynie to moje wstawanie na sikanie na test?
    Nie pij na noc, wysiusiaj się porządnie przed snem to może się nie obudzisz :-) ja np. zastanawiam się czy jak przebudzę się na chwilę właśnie ok 2-3 w nocy albo i pójdę do toalety to ma to duży wpływ na temperaturę, a mierzę codziennie o 5.30.

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    jak patrzę na Twój wykres to jestem absolutnie przekonana, że jutro będą dwie piękne kreseczki. Trzymam mocno kciuki i ściskam :-)
    Jej tak strasznie bym chciała.....tak bardzo sie boje. Brzuch przestał bolec, jakos tak objawy sie uspokoiły. Zostały czasem mdłości, to sikanie non stop oraz cigle mi sie odbija co bym nie zjadła.

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    To se siknij o 3 na sikańca;) Albo w kubaska i niech dojrzeje do wyniku;)
    Chyba tak zrobie. Masz racje.

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    Nie pij na noc, wysiusiaj się porządnie przed snem to może się nie obudzisz :-) ja np. zastanawiam się czy jak przebudzę się na chwilę właśnie ok 2-3 w nocy albo i pójdę do toalety to ma to duży wpływ na temperaturę, a mierzę codziennie o 5.30.
    Ja patrze by wstawać najpóźniej o 3 rano. Potem staram sie trzymać. JA w nocy raczej nie ganiam sikac tylko czasem po fitnes jak sie opije wody. Ja mam jeszcze pobudke codziennie o 5rano bo maz ma budzik nastawiony. Ja sie wysikalam przed spaniem i niewiele piłam.

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saraya ja patrze by 3 h w miarę spokojnie leżeć i Przysypiac tyle ile sie da. Mysle E ma to wpływ ale niewielki na temp. To nie jest tak ze normalnie miałabyś 36,5 a jak wstaniesz to 37. Watpię.

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej by było jakbyś jednak jakimś cudem wytrzymała do rana z siusianiem ale jak to nie jest możliwe to zrób jeden o 3 a drugi nad ranem jak wstaniesz ;) i tak masz ich całą torbę ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Saraya ja patrze by 3 h w miarę spokojnie leżeć i Przysypiac tyle ile sie da. Mysle E ma to wpływ ale niewielki na temp. To nie jest tak ze normalnie miałabyś 36,5 a jak wstaniesz to 37. Watpię.
    Myślę, że masz rację. Nie latam na szczęście też codziennie do toalety w nocy i nawet jak się przebudzę to zaraz usypiam więc nie są to jakieś mega nie przespane noce także może i pomiary są wiarygodne ;-) chociaż jak patrzę na mój wykres to dziwny mi się wydaje w tym cyklu...

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wystarczy na pewno. Bede trzymać ile sie da hahah

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    Myślę, że masz rację. Nie latam na szczęście też codziennie do toalety w nocy i nawet jak się przebudzę to zaraz usypiam więc nie są to jakieś mega nie przespane noce także może i pomiary są wiarygodne ;-) chociaż jak patrzę na mój wykres to dziwny mi się wydaje w tym cyklu...
    Ja tez tak mówiłam o swoim cyklu i temp az do zagniezdzenia. A dzis temp mi nagle w ogole poszalala. Oby sie utrzymała

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Ja tez tak mówiłam o swoim cyklu i temp az do zagniezdzenia. A dzis temp mi nagle w ogole poszalala. Oby sie utrzymała
    a myślisz, że którego dnia miałaś implantację?

  • Monia0812 Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) ja też w tym tygodniu powinnam dostać @...mam nadzieję, że nie nadejdzie...tak długo się staramy i co miesiąc....Może teraz po hcg...do tego likwidują moje stanowisko pracy więc 3 miesiące wypowiedzenia...przydałoby się żeby w końcu się udało...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2016, 15:37

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba 10 dnia jak tak mocno temp spadła

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtedy tez przestały mnie tak bardzo mocno bolec jajniki.

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia0812 wrote:
    Hej dziewczyny:) ja też w tym tygodniu powinnam dostać @...mam nadzieję, że nie nadejdzie...tak długo się staramy i co miesiąc....Może teraz po hcg...do tego likwidują moje stanowisko pracy więc 3 miesiące wypowiedzenia...przydałoby się żeby w końcu się udało...
    Będziemy mocno trzymać kciuki żeby nie przyszła :-)

    Monia0812 lubi tę wiadomość

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia0812 wrote:
    Hej dziewczyny:) ja też w tym tygodniu powinnam dostać @...mam nadzieję, że nie nadejdzie...tak długo się staramy i co miesiąc....Może teraz po hcg...do tego likwidują moje stanowisko pracy więc 3 miesiące wypowiedzenia...przydałoby się żeby w końcu się udało...
    No Monia byłoby jal znalazł. Trzymam kciuki :)

    Monia0812 lubi tę wiadomość

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Chyba 10 dnia jak tak mocno temp spadła
    nie jest to wykluczone...ale nie ma co gdybać tylko sikać rano trzeba i zakomunikować nam wszystkim dobrą wiadomość, a później zarażać :D

  • Monia0812 Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam taka nadzieję:)

    a07511b2a3d8fca22a1fe2fbfadd3197.png

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia0812 wrote:
    Hej dziewczyny:) ja też w tym tygodniu powinnam dostać @...mam nadzieję, że nie nadejdzie...tak długo się staramy i co miesiąc....Może teraz po hcg...do tego likwidują moje stanowisko pracy więc 3 miesiące wypowiedzenia...przydałoby się żeby w końcu się udało...
    Trzymam kciuki :)!

    Monia0812 lubi tę wiadomość

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    nie jest to wykluczone...ale nie ma co gdybać tylko sikać rano trzeba i zakomunikować nam wszystkim dobrą wiadomość, a później zarażać :D
    Bede zarazac Was wszystkie!!!! Zebym tylko zobaczyła 2kreski!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2016, 15:43

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ