X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, w poprzednim cyklu miałaś taki misz masz, potem ten straszny okres, że może ci się trochę rozregulowało. :( Jeśli to owulka to tylko się cieszyć, że jest i serduszkować. ;)

    Zanim zaczęłam brać antyki też kilka razy zdarzyło mi się stosunkiem przerywanym trafić w dni płodne (minusy nieregularnych cykli...) i nic nigdy z tego nie wyszło, chyba, że o czymś nie wiem.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że są. Jak ciąża na becie jest od ~5, to ten test wykrywa już 10. ;) A nie dopiero 25 jak "zwykły".

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O super :)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wiem że możliwe coś tam się pozmienialo, ale nawet śluzu nie mam zbyt dużo, w sumie to tak jak mój mowil wczoraj że strasznie było sucho :P
    No ale na wszelki wypadek serduszkowac nie zaszkodzi :D

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie ;) tym bardziej, że miłe to serduszkowanie ;) hehe

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę teraz tak sobie myślę że mogłam jednak zdecydować się na ten monitoring, ale dobra tam zobaczymy :P W następnym cyklu spróbuję :D

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie myśl o tym tylko ciesz się serduszkami :) na luzie :) bo jak nie mierzysz temp ale ciągle o wszystkim i tak myślisz to na pewno się nie wyluzujesz :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie macie rację :D jak zawsze!
    Wiem mala albo i duża maruda jestem :P

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Pewnie macie rację :D jak zawsze!
    Wiem mala albo i duża maruda jestem :P

    Hihi to jest nas 2;)

    Ja też ciągle marudzę na tę moją niezjawiającą się owulkę;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Hihi to jest nas 2;)

    Ja też ciągle marudzę na tę moją niezjawiającą się owulkę;)
    Aaaa bo normalnie już mam dosyć tak wszystko analizować, juz mogłoby się to skończyć i moglybysmy się już cieszyć kropka, ale nie no bo po co skoro można tyle czekać :P

    Rudzielec91, Almanah lubią tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Aaaa bo normalnie już mam dosyć tak wszystko analizować, juz mogłoby się to skończyć i moglybysmy się już cieszyć kropka, ale nie no bo po co skoro można tyle czekać :P
    :*:*:* <3

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    :*:*:* <3
    <3 <3

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam ze zrobiłam test ten na 10mu i lipny jest. Oczywiście nie pokazał 2kresek ale tez ta testowa jest ledwo widoczna. Nie polecam :/ jutro z rana zrobie normalny. Boje sie ze nie zobaczę 2 kresek.

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziewczyny dopadło mega przeziębienie, byłam dziś u lekarza, powiedziałam że się staramy i ani antybiotyku mi nie przepisał ani żadnych scorbolamidów brać nie wolno...powiedział, że scorbolamid może bardziej zaszkodzić niż niektóre antybiotyki...a tego bym nie przypuszczała akurat więc dziele się wiedzą ;-)

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie maja zaraz szafę montować. A tacy straszni krętacze wiec nie wiem co z tego bedzie :/

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Powiem wam ze zrobiłam test ten na 10mu i lipny jest. Oczywiście nie pokazał 2kresek ale tez ta testowa jest ledwo widoczna. Nie polecam :/ jutro z rana zrobie normalny. Boje sie ze nie zobaczę 2 kresek.
    testowa ledwo widoczna? a kontrolna? normalnie powinna byc tylko kontrolna jesli brak ciąży albo kontrolna i testowa jeśli jest ciąża a jeśli u Ciebie jest tylko testowa to musiał być jakiś błąd i ten test w ogóle nie jest ważny

    Almanah lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira spokojnie, z rana zrób i na pewno będzie coś widac! :)

    Seraya, o kurczę nie przypuszczalabym ze są gorsze niż antybiotyki, ale warto wiedziec:)

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha najgorzej ze maja mi robic tez szafeczke przy wc a ja ganiam sikac non stop nie wiem jak wytrzymam tak długo hahahaha bede ich przepraszać co godzine by wyszli bo chce mi sie siusiu hahaha

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie pokazała się po chwili ta druga? :0 bo wiem, że były i takie przypadki że najpierw pokazała się testowa, chwilkę później kontrolna i była ciąża ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    testowa ledwo widoczna? a kontrolna? normalnie powinna byc tylko kontrolna jesli brak ciąży albo kontrolna i testowa jeśli jest ciąża a jeśli u Ciebie jest tylko testowa to musiał być jakiś błąd i ten test w ogóle nie jest ważny
    Miałam na mysli kontrolna ze ledwo widoczna. Tekstowej nic a nic.

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ