X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa ok :) no to rób jutro i dawaj znać :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    nie pokazała się po chwili ta druga? :0 bo wiem, że były i takie przypadki że najpierw pokazała się testowa, chwilkę później kontrolna i była ciąża ;)
    No wlasnie nic

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi sie dostac bobo test. Wiec jutro na wiarygodnym teście i na pierwszym moczu po nocy :)

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko poczekaj do jutra :) Jak ciągle kibel okupujesz o mocz się nie nadaje do badania ;) Przecież masz taki przerób, że wszystko wypłukałaś :p

    Almanah lubi tę wiadomość

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Spoko poczekaj do jutra :) Jak ciągle kibel okupujesz o mocz się nie nadaje do badania ;) Przecież masz taki przerób, że wszystko wypłukałaś :p
    Hahaha rozbawiłaś mnie. Obys miała racje

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe zgadzam się z reddie ;) może i by pokazał ciąże ale jak tak latasz do kibelka to i tak dupka ;D
    a ja się dzisiaj tak słabo czuje, chyba bierze mnie choroba ;/ całkiem mi siły odebrało , temp mam tylko podgoraczkową, 37, ale czuje jakbym miała dużo więcej... i dalej dokuczają mi bóle jajnika i podbrzusza jakby tego było mało :P a jeszcze obiad trzeba robić :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2016, 14:48

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    hehe zgadzam się z reddie ;) może i by pokazał ciąże ale jak tak latasz do kibelka to i tak dupka ;D
    a ja się dzisiaj tak słabo czuje, chyba bierze mnie choroba ;/ całkiem mi siły odebrało , temp mam tylko podgoraczkową, 37, ale czuje jakbym miała dużo więcej... i dalej dokuczają mi bóle jajnika i podbrzusza jakby tego było mało :P a jeszcze obiad trzeba robić :P
    Hahahah ja mam wtedy zawsze awaryjnie cos w zamrażarce od mamusi hahah a tak na marginesie mam dzis cała torebkę testów ciążowych hahahaha bede robic tak długo az wyjdą hahahah moj plan na najbliższe kilka dni :P

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;D oby już jutro wyszedł pozytywnie ;) a następne zrobisz już tylko dla radochy ;D

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    ;D oby już jutro wyszedł pozytywnie ;) a następne zrobisz już tylko dla radochy ;D
    Boje sie strasznie.

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Boje sie strasznie.

    Się nie bój tylko raduj drżącą nutką niepewności;) Być może ostatnią ( i oby) na długo;)

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem strach i nerwy ale zgadzam się z tym co Kozisina mówi, poza tym to i tak nic nie zmieni więc postaraj się w jakiś sposób zrelaksować ;) a ja idę się zdrzemnąć chociaż na godzinkę bo czuje, że odlatuje :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bój się :) Masz całe stado kumpelek do kibicowania :) Poza tym czego tu się bać :)

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec dobrej drzemy :)

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :* mam nadzieje ze trafię pipeta w okienko hahah

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Dziekuje :* mam nadzieje ze trafię pipeta w okienko hahah

    Oj.. słuchaj, służę pomocą... po 5 latach mgr z biologii jestem mistrzem pipetowania, hahahaha :P

    Seraya, AJA_S lubią tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Oj.. słuchaj, służę pomocą... po 5 latach mgr z biologii jestem mistrzem pipetowania, hahahaha :P
    Hahaha no jakbyś sie denerwowała tez bys trafiła? Trzeba pierw rękę ujazmic hahaha

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W rossmanie jest teraz promocja na bobotest. Zamiast com ok 9zl sa po 7 z groszami

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Oj.. słuchaj, służę pomocą... po 5 latach mgr z biologii jestem mistrzem pipetowania, hahahaha :P
    o widzę koleżanka po fachu :D również mgr biologii jestem więc mogę i ja pomóc :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E dziewczyny takie pytanie jeszcze techniczne. Bo dzis o 3 nad ranem szlam sikac. A wstaje o 6. Możliwe ze dzis znowu sie sytuacja powtórzy. To nie wpłynie to moje wstawanie na sikanie na test?

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    W rossmanie jest teraz promocja na bobotest. Zamiast com ok 9zl sa po 7 z groszami
    jak patrzę na Twój wykres to jestem absolutnie przekonana, że jutro będą dwie piękne kreseczki. Trzymam mocno kciuki i ściskam :-)

    AJA_S lubi tę wiadomość

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ