X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa ok :) no to rób jutro i dawaj znać :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    nie pokazała się po chwili ta druga? :0 bo wiem, że były i takie przypadki że najpierw pokazała się testowa, chwilkę później kontrolna i była ciąża ;)
    No wlasnie nic

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi sie dostac bobo test. Wiec jutro na wiarygodnym teście i na pierwszym moczu po nocy :)

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko poczekaj do jutra :) Jak ciągle kibel okupujesz o mocz się nie nadaje do badania ;) Przecież masz taki przerób, że wszystko wypłukałaś :p

    Almanah lubi tę wiadomość

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Spoko poczekaj do jutra :) Jak ciągle kibel okupujesz o mocz się nie nadaje do badania ;) Przecież masz taki przerób, że wszystko wypłukałaś :p
    Hahaha rozbawiłaś mnie. Obys miała racje

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe zgadzam się z reddie ;) może i by pokazał ciąże ale jak tak latasz do kibelka to i tak dupka ;D
    a ja się dzisiaj tak słabo czuje, chyba bierze mnie choroba ;/ całkiem mi siły odebrało , temp mam tylko podgoraczkową, 37, ale czuje jakbym miała dużo więcej... i dalej dokuczają mi bóle jajnika i podbrzusza jakby tego było mało :P a jeszcze obiad trzeba robić :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2016, 14:48

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    hehe zgadzam się z reddie ;) może i by pokazał ciąże ale jak tak latasz do kibelka to i tak dupka ;D
    a ja się dzisiaj tak słabo czuje, chyba bierze mnie choroba ;/ całkiem mi siły odebrało , temp mam tylko podgoraczkową, 37, ale czuje jakbym miała dużo więcej... i dalej dokuczają mi bóle jajnika i podbrzusza jakby tego było mało :P a jeszcze obiad trzeba robić :P
    Hahahah ja mam wtedy zawsze awaryjnie cos w zamrażarce od mamusi hahah a tak na marginesie mam dzis cała torebkę testów ciążowych hahahaha bede robic tak długo az wyjdą hahahah moj plan na najbliższe kilka dni :P

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;D oby już jutro wyszedł pozytywnie ;) a następne zrobisz już tylko dla radochy ;D

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    ;D oby już jutro wyszedł pozytywnie ;) a następne zrobisz już tylko dla radochy ;D
    Boje sie strasznie.

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Boje sie strasznie.

    Się nie bój tylko raduj drżącą nutką niepewności;) Być może ostatnią ( i oby) na długo;)

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem strach i nerwy ale zgadzam się z tym co Kozisina mówi, poza tym to i tak nic nie zmieni więc postaraj się w jakiś sposób zrelaksować ;) a ja idę się zdrzemnąć chociaż na godzinkę bo czuje, że odlatuje :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bój się :) Masz całe stado kumpelek do kibicowania :) Poza tym czego tu się bać :)

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec dobrej drzemy :)

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :* mam nadzieje ze trafię pipeta w okienko hahah

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Dziekuje :* mam nadzieje ze trafię pipeta w okienko hahah

    Oj.. słuchaj, służę pomocą... po 5 latach mgr z biologii jestem mistrzem pipetowania, hahahaha :P

    Seraya, AJA_S lubią tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Oj.. słuchaj, służę pomocą... po 5 latach mgr z biologii jestem mistrzem pipetowania, hahahaha :P
    Hahaha no jakbyś sie denerwowała tez bys trafiła? Trzeba pierw rękę ujazmic hahaha

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W rossmanie jest teraz promocja na bobotest. Zamiast com ok 9zl sa po 7 z groszami

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Oj.. słuchaj, służę pomocą... po 5 latach mgr z biologii jestem mistrzem pipetowania, hahahaha :P
    o widzę koleżanka po fachu :D również mgr biologii jestem więc mogę i ja pomóc :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E dziewczyny takie pytanie jeszcze techniczne. Bo dzis o 3 nad ranem szlam sikac. A wstaje o 6. Możliwe ze dzis znowu sie sytuacja powtórzy. To nie wpłynie to moje wstawanie na sikanie na test?

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    W rossmanie jest teraz promocja na bobotest. Zamiast com ok 9zl sa po 7 z groszami
    jak patrzę na Twój wykres to jestem absolutnie przekonana, że jutro będą dwie piękne kreseczki. Trzymam mocno kciuki i ściskam :-)

    AJA_S lubi tę wiadomość

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ