X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Ja mam jakąś depresję. Boli mnie wszystko i wszędzie.
    Czas umierać;)
    Kozisina no co Ty?:P i co zostawisz nas tak tu same?:P będzie dobrze :* <masuje> :D

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    hej babeczki :)
    Taśka dobrze to słyszeć :) mam nadzieję, że wszystko się zakończy dobrze i beta wyjdzie pozytywnie :)
    Marta oby Twoje przeczucia się sprawdziły bo mi też mówiłaś, że się uda :D także liczę na to ;D hehe
    Deneira nic się nie bój tylko gnaj na tę betę bo ja strasznie ciekawa jestem co tam się u Ciebie dzieje :D
    A mnie nadal boli brzuch podobnie jak przed miesiączką ;/
    trzyma mnie już kilka dni, tyle mam roboty a chodzę jak cień i leże co chwilę przez ten brzuch... mam tylko nadzieję, że na darmo nie boli... :P hehe
    i męczy mnie jeszcze dzisiaj biegunka jakby tego było mało..
    No no coś tam się kluje :***

    Kochane mam nadzieje, że mimo dzidzi zostaniecie tutaj ze mną? :* Bo jak mi się uda , to będę za Wami chodziła na pewno :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta to tak z rana dają znać aby nie przychodzić? Masakra :/

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Marta to tak z rana dają znać aby nie przychodzić? Masakra :/
    umowa zlecenie, wiesz jak to jest :/ najgorsze jest to że ja już ubrana stałam w drzwiach :/

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Kozisina no co Ty?:P i co zostawisz nas tak tu same?:P będzie dobrze :* <masuje> :D

    Ehh... nie no, pewnie mi przejdzie... Chyba wychodzi ze mnie zmęczenie materialu w pracy i w ogóle...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No no coś tam się kluje :***

    Kochane mam nadzieje, że mimo dzidzi zostaniecie tutaj ze mną? :* Bo jak mi się uda , to będę za Wami chodziła na pewno :*
    ja zostanę, czuję że na długo :P :*

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    umowa zlecenie, wiesz jak to jest :/ najgorsze jest to że ja już ubrana stałam w drzwiach :/
    :/ Naprawdę przykre że tak traktują ludzi , tym bardziej że raz to każdy musi za coś żyć i zarabiać, a dwa jak mówisz już byłaś ubrana no sorry:/ Dla mnie to jakieś nieporozumienie, myślałam, że jak teraz płacą też za umowę zlecenie to zaczną dawać umowę o pracę, ale jak widać nie pomogło.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Ehh... nie no, pewnie mi przejdzie... Chyba wychodzi ze mnie zmęczenie materialu w pracy i w ogóle...
    Oj tulę:**

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    ja zostanę, czuję że na długo :P :*
    Jasne z zielonym kropkiem w brzuszku możesz tutaj siedzieć ile chcesz:D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj i przedwczoraj byłam po 10 godzin w pracy, no i już mam wolne (pół etatu). No ale siedzę z maluchem , obiady trzeba porobić. Jestem padnięta po tych dniach, wczoraj to już ledwo siedziałam :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    :/ Naprawdę przykre że tak traktują ludzi , tym bardziej że raz to każdy musi za coś żyć i zarabiać, a dwa jak mówisz już byłaś ubrana no sorry:/ Dla mnie to jakieś nieporozumienie, myślałam, że jak teraz płacą też za umowę zlecenie to zaczną dawać umowę o pracę, ale jak widać nie pomogło.
    Pytając się u umowę o pracę usłyszałam: coo? jaka umowa? może za kilka lat. :O
    i to w sumie prawda, niektóre dziewczyny umowę dostały po 3 latach robienia na umowe zlecenie, dlatego szukam gdzieś coś innego, ale to jest masakra jakas! takie małe miasteczko to wiadomo ile pracy :/

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Offca byłabym prze szczęśliwa jakby coś się kluło ;) poczekamy, zobaczymy :) Ja też zostaje nawet jak się uda :) tak się przywiązałam :) chciałabym wiedzieć kiedy się której uda zafasolkować :) co u Was słychać itd :)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Jasne z zielonym kropkiem w brzuszku możesz tutaj siedzieć ile chcesz:D
    ahaha, może niedługo, może kiedyś :D prędzej wy mnie tu zostawicie i sobie pójdziecie na fiolet :P

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta szukaj, szukaj, coś takiego nie powinno mieć miejsca... trzymam kciuki żebys znalazła coś fajnego :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że mam pomocnego i wyrozumiałego męża, zawsze pociesza, że no przecież w końcu coś znajdę a narazie on pracuje i dajemy radę :P alee mi się nudzi w domu!

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja wczoraj i przedwczoraj byłam po 10 godzin w pracy, no i już mam wolne (pół etatu). No ale siedzę z maluchem , obiady trzeba porobić. Jestem padnięta po tych dniach, wczoraj to już ledwo siedziałam :D
    tulę :* rób szybko obiad i idź się kobieto połóż na chwilkę chociaż ! :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak tam pogoda u Was, u mnie w nocy było tylko 3 stopnie i jest tak ziiimno, od rana hajcuje w kominku bo zamarzam :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Pytając się u umowę o pracę usłyszałam: coo? jaka umowa? może za kilka lat. :O
    i to w sumie prawda, niektóre dziewczyny umowę dostały po 3 latach robienia na umowe zlecenie, dlatego szukam gdzieś coś innego, ale to jest masakra jakas! takie małe miasteczko to wiadomo ile pracy :/
    Teraz na szczęście dają pieniążki dla niepracujących mam. Więc jak zaciążysz to i tak będziesz miała na dzieciątko :) No z pracą ciężko. Ja mam umowę o pracę na czas nieokreślony ale ja już pracuję w tej firmie 7 rok, z przerwą na malucha.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    hehe Offca byłabym prze szczęśliwa jakby coś się kluło ;) poczekamy, zobaczymy :) Ja też zostaje nawet jak się uda :) tak się przywiązałam :) chciałabym wiedzieć kiedy się której uda zafasolkować :) co u Was słychać itd :)
    Życzę Ci tego :** Połowa sukcesu to pozytywne myślenie :)

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    a jak tam pogoda u Was, u mnie w nocy było tylko 3 stopnie i jest tak ziiimno, od rana hajcuje w kominku bo zamarzam :P
    zimno, zimnooo...raz słońce, raz ogromne chmury :/ dobrze, że w bloku mi grzeją :D ale tak marzę o swoim domku...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2016, 09:46

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ