X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    ahaha, może niedługo, może kiedyś :D prędzej wy mnie tu zostawicie i sobie pójdziecie na fiolet :P
    Ja tam nie zamierzam przechodzić na żadną fioletową stronę nawet jeśli bym była w ciąży, wolę z Wami posiedzieć. Poza tym my wszystkie będziemy zielone tylko po prostu tutaj sobie zostaniemy :D

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Teraz na szczęście dają pieniążki dla niepracujących mam. Więc jak zaciążysz to i tak będziesz miała na dzieciątko :) No z pracą ciężko. Ja mam umowę o pracę na czas nieokreślony ale ja już pracuję w tej firmie 7 rok, z przerwą na malucha.
    No to sporo czasu pracujesz i należała Ci się umowa!
    właśnie jak to z tymi pieniążkami jest dla niepracujących mam ? bo coś słyszałam, ale nie do końca

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Pytając się u umowę o pracę usłyszałam: coo? jaka umowa? może za kilka lat. :O
    i to w sumie prawda, niektóre dziewczyny umowę dostały po 3 latach robienia na umowe zlecenie, dlatego szukam gdzieś coś innego, ale to jest masakra jakas! takie małe miasteczko to wiadomo ile pracy :/

    O matko... w takich chwilach czuję, że Boga za nogi złapałam tym, że mam UoP na czas nieokreślony... nie w zawodzie, ale jednak stabilność jest.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja tam nie zamierzam przechodzić na żadną fioletową stronę nawet jeśli bym była w ciąży, wolę z Wami posiedzieć. Poza tym my wszystkie będziemy zielone tylko po prostu tutaj sobie zostaniemy :D
    okej, trzymam za słowo! :D

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    O matko... w takich chwilach czuję, że Boga za nogi złapałam tym, że mam UoP na czas nieokreślony... nie w zawodzie, ale jednak stabilność jest.
    no niestety tak jest :/ trochę smutno, ze takie traktowanie jest ale co zrobić, trzeba przezyć :D

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    tulę :* rób szybko obiad i idź się kobieto połóż na chwilkę chociaż ! :)
    Przy moim maluchu to niemożliwe, jak tylko widzi, ze leżę to już...mama tuuu :D Dzisiaj mnie obudził o 7 taki zadowolony i wyspany, ja niekoniecznie :D
    Dzieci są kochane i zmieniają człowieka, nawet jakby mi się chciało mega spać to wstanę z uśmiechem na twarzy bo jak nie kochać takiego bobasa z ciągłym uśmiechem na twarzy.
    Trafił mi się wyjątkowy "egzemplarz" :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem ma być 1000 zł zasiłku dla ciężarnej bezrobotnej ;) Oczywiście minimum ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2016, 09:52

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    no niestety tak jest :/ trochę smutno, ze takie traktowanie jest ale co zrobić, trzeba przezyć :D

    Mnie najbardziej przerażało to, że ja naprawdę poważnie się zastanawiałam po jakim czasie "wypada" zajść w ciążę- dramat. Przecież zawsze wypadam straszne że społeczeństwo zmuszone jest tak podchodzić do tematu.

    Ale we wcześniejszej pracy też byłam na UZ, i miałam dostać UoP, zwodzili, zwodzili... a potem pod byle pretekstem (że jestem w ciąży, hahaaha! po dziś dzień nie urodziłam, no noszę jak słonica) wywalili.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Przy moim maluchu to niemożliwe, jak tylko widzi, ze leżę to już...mama tuuu :D Dzisiaj mnie obudził o 7 taki zadowolony i wyspany, ja niekoniecznie :D
    Dzieci są kochane i zmieniają człowieka, nawet jakby mi się chciało mega spać to wstanę z uśmiechem na twarzy bo jak nie kochać takiego bobasa z ciągłym uśmiechem na twarzy.
    Trafił mi się wyjątkowy "egzemplarz" :D
    ooo :) zazdroszczę :) ale jeszcze chwilka i wszystkie będziemy się cieszyć swoimi maluszkami :)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    No to sporo czasu pracujesz i należała Ci się umowa!
    właśnie jak to z tymi pieniążkami jest dla niepracujących mam ? bo coś słyszałam, ale nie do końca
    No kiedyś u nas szef dawał tylko takie umowy, teraz już daje umowy na czas określony, takim nowym pracownikom, bo wiele się nie sprawdza niestety.

    Z tego co wiem, to ma być tak, że jak urodzisz, a nie masz wtedy pracy to i tak miesięcznie będą Ci wypłacać 1 tys zł . Jedynie w ciąży nic byś nie miała. No ale w sumie wydatki zaczną się przy maluchu. Przynajmniej tak to miało być, więc myślę, że nic nie zmienili :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To znaczy przez rok wypłacają tak jak trwa macierzyński :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Mnie najbardziej przerażało to, że ja naprawdę poważnie się zastanawiałam po jakim czasie "wypada" zajść w ciążę- dramat. Przecież zawsze wypadam straszne że społeczeństwo zmuszone jest tak podchodzić do tematu.

    Ale we wcześniejszej pracy też byłam na UZ, i miałam dostać UoP, zwodzili, zwodzili... a potem pod byle pretekstem (że jestem w ciąży, hahaaha! po dziś dzień nie urodziłam, no noszę jak słonica) wywalili.
    oni zawsze tak zwodzą :/ bez sensu...

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Z tego co wiem ma być 1000 zł zasiłku dla ciężarnej bezrobotnej ;) Oczywiście minimum ;)
    ciężarnej? Ja słyszałam że dla mamy po urodzeniu już, a o ciężarnej to nic nie wiem :P

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No kiedyś u nas szef dawał tylko takie umowy, teraz już daje umowy na czas określony, takim nowym pracownikom, bo wiele się nie sprawdza niestety.

    Z tego co wiem, to ma być tak, że jak urodzisz, a nie masz wtedy pracy to i tak miesięcznie będą Ci wypłacać 1 tys zł . Jedynie w ciąży nic byś nie miała. No ale w sumie wydatki zaczną się przy maluchu. Przynajmniej tak to miało być, więc myślę, że nic nie zmienili :)
    AAA no to właśnie coś o tym słyszałam, no nawet spoko takie rozwiązanie, ale wiesz zawsze lepiej mieć umowę o prace :D

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    ciężarnej? Ja słyszałam że dla mamy po urodzeniu już, a o ciężarnej to nic nie wiem :P


    Hej oczywiście masz rację to jest po porodzie jakoś nie rozdzieliłam tego myślowo :P

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Mnie najbardziej przerażało to, że ja naprawdę poważnie się zastanawiałam po jakim czasie "wypada" zajść w ciążę- dramat. Przecież zawsze wypadam straszne że społeczeństwo zmuszone jest tak podchodzić do tematu.

    Ale we wcześniejszej pracy też byłam na UZ, i miałam dostać UoP, zwodzili, zwodzili... a potem pod byle pretekstem (że jestem w ciąży, hahaaha! po dziś dzień nie urodziłam, no noszę jak słonica) wywalili.
    Masakra co za świat. Co za ludzie. :/

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina jaka Ty masz tempkę!!! pięknie;) idzie w górę jak szalona :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    AAA no to właśnie coś o tym słyszałam, no nawet spoko takie rozwiązanie, ale wiesz zawsze lepiej mieć umowę o prace :D
    No tak jedynie tyle gorzej, że nie masz wychowawczego. Niby też jest bezpłatny, ale już pracodawca musi płacić składki.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny...a mnie od wczoraj boli brzuch jak na okres...coraz mocniej i trochę jajniki, na zmianę lewy i prawy, piersi też delikatnie bolą, a do miesiączki jeszcze trochę więc sama nie wiem...

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, ale najważniejsze żeby w końcu to maleństwo się pojawiło, a z pieniążkami zawsze da sie jakoś radę, zawsze się wychowa ;):)

‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ