Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    ooo :) zazdroszczę :) ale jeszcze chwilka i wszystkie będziemy się cieszyć swoimi maluszkami :)
    Pewnie że tak :* Dzieci to skarby, mi się teraz marzy nawet trójka, ale...na razie mamy jeszcze 7 lat kredytu na mieszkanie jak spłacimy to chcemy przenieść się na większe. Bo tutaj to jednak tylko 2 pokoje są.
    Ciężkie czasy , kiedyś mieszkania dawali to było to ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Kozisina jaka Ty masz tempkę!!! pięknie;) idzie w górę jak szalona :)

    Ano poszła poszła... Mam nadzieje, że na jej podstawie chociaż owulkę wyznaczą, bo chyba testy zawiodły...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    hej Dziewczyny...a mnie od wczoraj boli brzuch jak na okres...coraz mocniej i trochę jajniki, na zmianę lewy i prawy, piersi też delikatnie bolą, a do miesiączki jeszcze trochę więc sama nie wiem...
    Seraya mam tak samo, zobacz na mój wykres, prawie od samej owulki mam ból jajników i miesiączkowy

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj te mieszkania... my mieszkamy na szczęście w mieszkaniu mojej babci, wyprowadziła się i mieszkanko zostawiła nam, ale mąż bardzo by chciał swój domek, w sumie ja też..ale teraz te działki i wybudowanie tyle kosztują..nie wiadomo skąd na to wziąć pieniądze :D kredyt wzięty na wesele narazie spłacamy i oooo, dobrze że nie jest go dużo :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2016, 10:05

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Ano poszła poszła... Mam nadzieje, że na jej podstawie chociaż owulkę wyznaczą, bo chyba testy zawiodły...
    nie raz tak było że owulki nie pokazało na teście a i tak była także tym się nie sugeruj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2016, 10:08

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Seraya mam tak samo, zobacz na mój wykres, prawie od samej owulki mam ból jajników i miesiączkowy
    nie pokazują mi się temperatury na Twoim wykresie...

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Oj te mieszkania... my mieszkamy na szczęście w mieszkaniu mojej babci, wyprowadziła się i mieszkanko zostawiła nam, ale mąż bardzo by chciał swój domek, w sumie ja też..ale teraz te działki i wybudowanie tyle kosztują..nie wiadomo skąd na to wziąć pieniądze :D kredyt wzięty na wesele narazie spłacamy i oooo, dobrze że nie jest go dużo :P
    ech Martuśka niestety, my też chcielibyśmy wybudować cos większego ale jak przeliczyliśmy ile kasy potrzeba to głowa mała... nawet takiego kredytu nie dostaniemy :P a ja swojego za granicę puszczać nie chcę i takie buty...:P może coś wymyślimy :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    nie pokazują mi się temperatury na Twoim wykresie...
    bo ja w tym cyklu nie mierzę tempki :) zapisywałam tylko śluz i objawy :) mierzenie mnie za bardzo stresowało :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    ech Martuśka niestety, my też chcielibyśmy wybudować cos większego ale jak przeliczyliśmy ile kasy potrzeba to głowa mała... nawet takiego kredytu nie dostaniemy :P a ja swojego za granicę puszczać nie chcę i takie buty...:P może coś wymyślimy :)
    oj powiem Ci, że coraz częściej myślę, żeby wyjechać...naprawdę :/
    jakoś nie widze, żeby mnie tu coś aż tak bardzo trzymało, ale to tak jest...ja chce, maż nie i jaaaaak tu żyć :D

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya chodziło mi o te bóle, że też tak mam także nie jesteś sama :) aż ciekawa jestem jak nam się te cykle zakończą :) czy na czerwono czy na zielono ;)
    a ja dostałam jeszcze jakichś krostek na ustach takich malusieńkich i piecze ;/ co za dzień, chyba przeleżę w łóżku i w dupce będę miała wszystko :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do tego mój wykres nic obiecującego nie pokazuje...i w ogóle doła dziś mam...bo właśnie dzwonił do mnie mąż...i generalnie oboje pracujemy, dobrze zarabiamy, oboje w zawodzie i mamy umowy na stałe, kupiliśmy piękne, duże mieszkanie, wykończyliśmy je z projektantką tylko tego bobasa brakuje...a za miesiąc mąż będzie pracować już gdzie indziej...przenoszą go na drugi koniec Polski. Co oznacza, że musimy sprzedać mieszkanie, ja się muszę zwolnić z pracy...no powiem Wam, że siedzę i ryczę...

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobietki kochane idę trochę na miasto się przejść :D teściowa dzisiaj ma urodzinki i musze coś kupić :O ajajajaj cięzko bedzie :D i przy okazji może sobie coś kupie...hmmm :D wrócę niedługo, nie rozpisujcie się zbytnio ! :D :*

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    oj powiem Ci, że coraz częściej myślę, żeby wyjechać...naprawdę :/
    jakoś nie widze, żeby mnie tu coś aż tak bardzo trzymało, ale to tak jest...ja chce, maż nie i jaaaaak tu żyć :D

    A ja Wam powiem, że 4 lata mieszkałam w Niemczech (w czsach szkolnych, stąd teraz praca z Austryjakami w niemieckim jezyku), ale za nic bym nie chciała opóścić Polski znów.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Hej oczywiście masz rację to jest po porodzie jakoś nie rozdzieliłam tego myślowo :P
    Myślałam, że może coś zmienili, bo teraz to wiele się zmienia :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    oj powiem Ci, że coraz częściej myślę, żeby wyjechać...naprawdę :/
    jakoś nie widze, żeby mnie tu coś aż tak bardzo trzymało, ale to tak jest...ja chce, maż nie i jaaaaak tu żyć :D
    hehe my bardziej ze względów patriotycznych ;) chcemy tu coś rozkręcać , ja już tu firmę mam, mój też coś kombinuje, dzieci w Polsce potrzeba! bo niestety robi się tu kraj starców :P ale na szczeście widzę, że idziemy w lepszym kierunku od kiedy rząd się zmienił także mam nadzieję, że za kilka lat jakoś to stanie powoli na nogi :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    oj powiem Ci, że coraz częściej myślę, żeby wyjechać...naprawdę :/
    jakoś nie widze, żeby mnie tu coś aż tak bardzo trzymało, ale to tak jest...ja chce, maż nie i jaaaaak tu żyć :D
    A u nas odwrotnie mój chce wyjechać a ja jakoś nie mam ochoty :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    A do tego mój wykres nic obiecującego nie pokazuje...i w ogóle doła dziś mam...bo właśnie dzwonił do mnie mąż...i generalnie oboje pracujemy, dobrze zarabiamy, oboje w zawodzie i mamy umowy na stałe, kupiliśmy piękne, duże mieszkanie, wykończyliśmy je z projektantką tylko tego bobasa brakuje...a za miesiąc mąż będzie pracować już gdzie indziej...przenoszą go na drugi koniec Polski. Co oznacza, że musimy sprzedać mieszkanie, ja się muszę zwolnić z pracy...no powiem Wam, że siedzę i ryczę...
    o jej... no to nie ciekawie ;/ wszystko widzę było już poukładane a tu nagle takie zmiany i wszystko od nowa... dacie radę :*

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Oj te mieszkania... my mieszkamy na szczęście w mieszkaniu mojej babci, wyprowadziła się i mieszkanko zostawiła nam, ale mąż bardzo by chciał swój domek, w sumie ja też..ale teraz te działki i wybudowanie tyle kosztują..nie wiadomo skąd na to wziąć pieniądze :D kredyt wzięty na wesele narazie spłacamy i oooo, dobrze że nie jest go dużo :P
    No my też myśleliśmy o domku, ale póki co nie ma szans, bo ja teraz po ciąży mogę nie pracować, więc...nie chcę sobie takiego kredytu na łeb zarzucić, teraz i tak mamy 1 tys miesięcznie już. Ale już niedługo i mieszkanie będzie nasze :D Fajnie , że macie mieszkanie , to naprawdę dużo :) Zazdroszczę, bo jednak kredyty są obciążające :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Seraya chodziło mi o te bóle, że też tak mam także nie jesteś sama :) aż ciekawa jestem jak nam się te cykle zakończą :) czy na czerwono czy na zielono ;)
    a ja dostałam jeszcze jakichś krostek na ustach takich malusieńkich i piecze ;/ co za dzień, chyba przeleżę w łóżku i w dupce będę miała wszystko :P
    Najgorsza jest opryszczka także na to trzeba uważać bo w ciąży jest szczególnie niebezpieczna . To tak przy okazji :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Najgorsza jest opryszczka także na to trzeba uważać bo w ciąży jest szczególnie niebezpieczna . To tak przy okazji :)
    nie strasz! ja nigdy w życiu nie miałam opryszczki, teraz to też nie to, tylko dużo takich malusieńkich białych krosteczek koło siebie po jednej i drugiej stronie ust ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2016, 10:21

    ckai9n73i3etzh5b.png
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ