X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    ooo :) zazdroszczę :) ale jeszcze chwilka i wszystkie będziemy się cieszyć swoimi maluszkami :)
    Pewnie że tak :* Dzieci to skarby, mi się teraz marzy nawet trójka, ale...na razie mamy jeszcze 7 lat kredytu na mieszkanie jak spłacimy to chcemy przenieść się na większe. Bo tutaj to jednak tylko 2 pokoje są.
    Ciężkie czasy , kiedyś mieszkania dawali to było to ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Kozisina jaka Ty masz tempkę!!! pięknie;) idzie w górę jak szalona :)

    Ano poszła poszła... Mam nadzieje, że na jej podstawie chociaż owulkę wyznaczą, bo chyba testy zawiodły...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    hej Dziewczyny...a mnie od wczoraj boli brzuch jak na okres...coraz mocniej i trochę jajniki, na zmianę lewy i prawy, piersi też delikatnie bolą, a do miesiączki jeszcze trochę więc sama nie wiem...
    Seraya mam tak samo, zobacz na mój wykres, prawie od samej owulki mam ból jajników i miesiączkowy

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj te mieszkania... my mieszkamy na szczęście w mieszkaniu mojej babci, wyprowadziła się i mieszkanko zostawiła nam, ale mąż bardzo by chciał swój domek, w sumie ja też..ale teraz te działki i wybudowanie tyle kosztują..nie wiadomo skąd na to wziąć pieniądze :D kredyt wzięty na wesele narazie spłacamy i oooo, dobrze że nie jest go dużo :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2016, 10:05

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Ano poszła poszła... Mam nadzieje, że na jej podstawie chociaż owulkę wyznaczą, bo chyba testy zawiodły...
    nie raz tak było że owulki nie pokazało na teście a i tak była także tym się nie sugeruj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2016, 10:08

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Seraya mam tak samo, zobacz na mój wykres, prawie od samej owulki mam ból jajników i miesiączkowy
    nie pokazują mi się temperatury na Twoim wykresie...

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Oj te mieszkania... my mieszkamy na szczęście w mieszkaniu mojej babci, wyprowadziła się i mieszkanko zostawiła nam, ale mąż bardzo by chciał swój domek, w sumie ja też..ale teraz te działki i wybudowanie tyle kosztują..nie wiadomo skąd na to wziąć pieniądze :D kredyt wzięty na wesele narazie spłacamy i oooo, dobrze że nie jest go dużo :P
    ech Martuśka niestety, my też chcielibyśmy wybudować cos większego ale jak przeliczyliśmy ile kasy potrzeba to głowa mała... nawet takiego kredytu nie dostaniemy :P a ja swojego za granicę puszczać nie chcę i takie buty...:P może coś wymyślimy :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    nie pokazują mi się temperatury na Twoim wykresie...
    bo ja w tym cyklu nie mierzę tempki :) zapisywałam tylko śluz i objawy :) mierzenie mnie za bardzo stresowało :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    ech Martuśka niestety, my też chcielibyśmy wybudować cos większego ale jak przeliczyliśmy ile kasy potrzeba to głowa mała... nawet takiego kredytu nie dostaniemy :P a ja swojego za granicę puszczać nie chcę i takie buty...:P może coś wymyślimy :)
    oj powiem Ci, że coraz częściej myślę, żeby wyjechać...naprawdę :/
    jakoś nie widze, żeby mnie tu coś aż tak bardzo trzymało, ale to tak jest...ja chce, maż nie i jaaaaak tu żyć :D

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya chodziło mi o te bóle, że też tak mam także nie jesteś sama :) aż ciekawa jestem jak nam się te cykle zakończą :) czy na czerwono czy na zielono ;)
    a ja dostałam jeszcze jakichś krostek na ustach takich malusieńkich i piecze ;/ co za dzień, chyba przeleżę w łóżku i w dupce będę miała wszystko :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do tego mój wykres nic obiecującego nie pokazuje...i w ogóle doła dziś mam...bo właśnie dzwonił do mnie mąż...i generalnie oboje pracujemy, dobrze zarabiamy, oboje w zawodzie i mamy umowy na stałe, kupiliśmy piękne, duże mieszkanie, wykończyliśmy je z projektantką tylko tego bobasa brakuje...a za miesiąc mąż będzie pracować już gdzie indziej...przenoszą go na drugi koniec Polski. Co oznacza, że musimy sprzedać mieszkanie, ja się muszę zwolnić z pracy...no powiem Wam, że siedzę i ryczę...

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobietki kochane idę trochę na miasto się przejść :D teściowa dzisiaj ma urodzinki i musze coś kupić :O ajajajaj cięzko bedzie :D i przy okazji może sobie coś kupie...hmmm :D wrócę niedługo, nie rozpisujcie się zbytnio ! :D :*

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    oj powiem Ci, że coraz częściej myślę, żeby wyjechać...naprawdę :/
    jakoś nie widze, żeby mnie tu coś aż tak bardzo trzymało, ale to tak jest...ja chce, maż nie i jaaaaak tu żyć :D

    A ja Wam powiem, że 4 lata mieszkałam w Niemczech (w czsach szkolnych, stąd teraz praca z Austryjakami w niemieckim jezyku), ale za nic bym nie chciała opóścić Polski znów.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Hej oczywiście masz rację to jest po porodzie jakoś nie rozdzieliłam tego myślowo :P
    Myślałam, że może coś zmienili, bo teraz to wiele się zmienia :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    oj powiem Ci, że coraz częściej myślę, żeby wyjechać...naprawdę :/
    jakoś nie widze, żeby mnie tu coś aż tak bardzo trzymało, ale to tak jest...ja chce, maż nie i jaaaaak tu żyć :D
    hehe my bardziej ze względów patriotycznych ;) chcemy tu coś rozkręcać , ja już tu firmę mam, mój też coś kombinuje, dzieci w Polsce potrzeba! bo niestety robi się tu kraj starców :P ale na szczeście widzę, że idziemy w lepszym kierunku od kiedy rząd się zmienił także mam nadzieję, że za kilka lat jakoś to stanie powoli na nogi :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    oj powiem Ci, że coraz częściej myślę, żeby wyjechać...naprawdę :/
    jakoś nie widze, żeby mnie tu coś aż tak bardzo trzymało, ale to tak jest...ja chce, maż nie i jaaaaak tu żyć :D
    A u nas odwrotnie mój chce wyjechać a ja jakoś nie mam ochoty :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    A do tego mój wykres nic obiecującego nie pokazuje...i w ogóle doła dziś mam...bo właśnie dzwonił do mnie mąż...i generalnie oboje pracujemy, dobrze zarabiamy, oboje w zawodzie i mamy umowy na stałe, kupiliśmy piękne, duże mieszkanie, wykończyliśmy je z projektantką tylko tego bobasa brakuje...a za miesiąc mąż będzie pracować już gdzie indziej...przenoszą go na drugi koniec Polski. Co oznacza, że musimy sprzedać mieszkanie, ja się muszę zwolnić z pracy...no powiem Wam, że siedzę i ryczę...
    o jej... no to nie ciekawie ;/ wszystko widzę było już poukładane a tu nagle takie zmiany i wszystko od nowa... dacie radę :*

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Oj te mieszkania... my mieszkamy na szczęście w mieszkaniu mojej babci, wyprowadziła się i mieszkanko zostawiła nam, ale mąż bardzo by chciał swój domek, w sumie ja też..ale teraz te działki i wybudowanie tyle kosztują..nie wiadomo skąd na to wziąć pieniądze :D kredyt wzięty na wesele narazie spłacamy i oooo, dobrze że nie jest go dużo :P
    No my też myśleliśmy o domku, ale póki co nie ma szans, bo ja teraz po ciąży mogę nie pracować, więc...nie chcę sobie takiego kredytu na łeb zarzucić, teraz i tak mamy 1 tys miesięcznie już. Ale już niedługo i mieszkanie będzie nasze :D Fajnie , że macie mieszkanie , to naprawdę dużo :) Zazdroszczę, bo jednak kredyty są obciążające :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Seraya chodziło mi o te bóle, że też tak mam także nie jesteś sama :) aż ciekawa jestem jak nam się te cykle zakończą :) czy na czerwono czy na zielono ;)
    a ja dostałam jeszcze jakichś krostek na ustach takich malusieńkich i piecze ;/ co za dzień, chyba przeleżę w łóżku i w dupce będę miała wszystko :P
    Najgorsza jest opryszczka także na to trzeba uważać bo w ciąży jest szczególnie niebezpieczna . To tak przy okazji :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Najgorsza jest opryszczka także na to trzeba uważać bo w ciąży jest szczególnie niebezpieczna . To tak przy okazji :)
    nie strasz! ja nigdy w życiu nie miałam opryszczki, teraz to też nie to, tylko dużo takich malusieńkich białych krosteczek koło siebie po jednej i drugiej stronie ust ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2016, 10:21

    ckai9n73i3etzh5b.png
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ